BurçlarGenel

28 Ekim 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2016 Cuma KOÇ Burç Yorumu:
Disiplinli hareket etmek istiyorsanız bazı kuralları kendiniz koymalı ve ne pahasına olursa olsun aşmamaya çalışmalısınız. Bugün rutin işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz. Kazançlar konusunda beklediğiniz gelişmelerde bazı gecikmeler var. Beklemek size zor geliyor.

28 Ekim 2016 Cuma BOĞA Burç Yorumu:
İşinizle ilgili gelişmeleri takip ederken, çok fazla hareket halinde olmanız gerekiyor. Oysa siz, her şeyi yavaştan almayı sevdiğiniz için,bugün bitmesi gereken işlerinizin fazla ilerlemediğini göreceksiniz. Ay kombinasyon burcunuz Başak’ta bulunuyor ve sosyal yaşantınıza belli bir disiplin getirmenizi öneriyor. Bugün şüpheci yaklaşımlar içindesiniz.

28 Ekim 2016 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:
Yönetici gezgeniniz Merkür’ün Akrep’te ilerlemesi ile hızlı ve detayları çabuk gören bir performans sergiliyorsunuz. Üstelik idare etmeniz gereken çok fazla konu varken, sizi motivasyonunuzu bozmadan bir çok karmaşanın altından kolayca kalkıyorsunuz. İnce detaylarla bezenmiş planlarınızı hiç kimsenin anlaması mümkün değil.

28 Ekim 2016 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:
Çevre ilişkilerinizde planlı hareket ettiğiniz için, bugün kendinizi daha dingin hissedeceksiniz. Kurallarınızın doğru işlediğiniz görmek sizi işlerinize olumlu bir şekilde yaklaşıyor ve çok daha istekli oluyorsunuz. Yakınlarınızla ortak planladığınız işlerin belli bir potaya oturması için biraz daha zamana ihtiyacınız olacak.

28 Ekim 2016 Cuma ASLAN Burç Yorumu:
Alışkın olmadığınız bir durum söz konusu. Ay, para evinizi etkiliyor ve bugün harcamalar konusunda planlı ve programlı gitmeniz gerekiyor. Bazıları için olağan olan bu durum, size ters ve sıkıcı gelecektir. Yönetici gezgeniniz Güneş’in Akrep’te olması, inatçı ve mantıklı yönlerinizi ortaya çıkaracak.

28 Ekim 2016 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştireceksiniz. Bugün yakınlarınızın size ihtiyacı olacak ve onlara yardım etmeye çalışacaksınız. Kariyerinizle ilgili mesleki çalışmalarına hız kazandırmak isteseniz de, gerekli donanımı sağlamak için, üstlerinizden fikir almanız gerekiyor.

28 Ekim 2016 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:
Gizli planlar yapıyor ve finans konularında istediğiniz performansı yakalamaya çalışıyorsunuz. Derin bir algılama gücüne sahip olduğunuz bir gün. Bayan arkadaşlarınızın sezgisel davranışlarından etkileneceksiniz. Karşı cinsle aranızın yoğun olduğu bir gelişme mevcut. Karşılıklı duygu alışverişi içinde olacaksınız.

28 Ekim 2016 Cuma AKREP Burç Yorumu:
Doğru insanlarla doğru işler yapmaktan yanasınız. Bugün disiplin duygusu içinde olmanız sizi seçici ve eleştirici yapıyor. Girdiğiniz arkadaş topluluklarınızda, sizi ikna etmeleri oldukça zor olacak. Taviz vermeyen yapınızla çevrenizi zorlayacaksınız. Aşk konusunda karşı cinsle aranızda istediğiniz performansı kuruyorsunuz.

28 Ekim 2016 Cuma YAY Burç Yorumu:
İş yaşantınızda değişim ve genişleme arzusu içinde olmanıza rağmen duygusal takıntılarınız yüzünden, istediğiniz performansı tam olarak sergileyemiyorsunuz. Bugün Ay tepe evinizde mesleki anlamda size yaratıcılık kazandırıyor. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda istediğiniz şartları elde edeceksiniz. Duygusal gelişiminiz mükemmel.

28 Ekim 2016 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:
İdeallerinizin sizi önemli noktalara getireceğini bildiğiniz için, disiplinli yönlerinizden taviz vermeye hiç niyetiniz yok. Duygusal alışkanlıklarınızın bazı problemlere neden olduğunu görüyor ve kendinizi daha da çok kurallara bağlıyorsunuz. Yüreğinizle aklınızın çelişkiler yaşamasına izin vermek istemediğiniz bir gün.

28 Ekim 2016 Cuma KOVA Burç Yorumu:
Bugün sizi anlamak o kadar kolay değil. Titiz ve yargılayıcı yönlerinizi gizleyerek olayları farklı bir şekilde ele almak ve işin maddi yönlerini değerlendirmek istiyorsunuz. Beklediğiniz performansı yakalamak için, çevrenizdeki doğru kişileri bulmanız gerekiyor. Sadece kendi aklınızla hareket etmek yetersiz kalabilir.

28 Ekim 2016 Cuma BALIK Burç Yorumu:
Partnerinizin duygusal yaklaşımlarından oldukça etkileneceğiniz bir gün. Onunla yeni bir planlama dönemi başlatacaksınız. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin farklı ve yaratıcı yönlerinden etkilenerek ufkunuzun genişlemesine neden olacak başarılı işler yapacaksınız. Riskler konusunda dikkatli olmalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı