BurçlarGenel

28 Aralık 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizi üzen ve üzerinde düşünmeniz gereken bir şey olabilir. Sık sık “mükemmel” dediğiniz insanlar hakkında yanıldığınızı fark ediyorsunuz. Bugünden itibaren kendinize biraz güvenmeye başlarsanız çok hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sizin için güzel bir gün! Doğuştan dinleme yeteneğine sahip görünüyorsunuz. Herkes size sorunlarını anlatmak ya da omzunuzda ağlamak için geliyor. Yargılamadan dinleyeceğinizi biliyorlar.  Beklenmedik bir davet için herhangi bir taahhütte bulunmadan önce bilmeniz gereken gizli şeyler olabilir. Yeni bir ortakla ilerlemenin artılarını ve eksilerini tartıyorsunuz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, zihniniz çok daha hedef odaklı bir yaklaşıma geçecek, bu yüzden bugün hayattan zevk almak için iyi bir gün. Nereye gitmek istediğiniz, kimi daha iyi tanımak istediğiniz veya ne gibi değişiklikler yapmak istediğinize dair net bir vizyona sahipsiniz. İyi ve temiz bir eğlence için bunu kullanın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yakın bir arkadaşınızla olan planınız iptal edilirse, bunu kişisel olarak almayın. İyi bir arkadaş olmak, ne zaman geri çekileceğini ve yer açacağını bilmeyi gerektirir. Bu arada, kendinizi şımartmak için takviminizdeki bu boşluktan yararlanın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, sizin için olağanüstü bir gün! Havadaki dinamik enerji, yeni kişisel hedefler belirlemenize yardımcı olacak. Etrafınızdaki insanlardan aldığınız olumlu geri bildirimler, siz ve aileniz için hayatınızı değiştirecek bazı kararlar almanıza ilham verebilir. Günün olumlu tutumunu onlarla paylaşmaktan çekinmeyin.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, güne plansız bir şekilde başlayabilirsiniz. Bugün keşfetmekte özgür olun. Bazı günler ruh halinizi seçebilirsiniz. Günlük işlerinizin çoğunu erkenden hallederseniz, kişisel kaygılardan uzaklaşmayı kolaylaştırabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün gireceğiniz her ortamda şaşırtıcı bağlantılar ortaya çıkacak. Fikirleriniz başkaları tarafından beğeniliyor, bu yüzden beklenmedik toplantılara hazır olun. Hayatınızın temposu çok kısa bir süre içinde yavaşlayabilir, bu nedenle gelecek planlarına bakmak ve gerektiğinde onları revize etmek için zaman ayırın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, son birkaç haftadır aile ortamınızda bir şeylerin değiştiğini hissediyor olabilirsiniz. Bugün neler olup bittiğini öğreneceksiniz. Size yakın biri hayatında bazı önemli değişiklikler geçiriyor. Orada olmanız ve kişisel gelişim yolculuğunda bu kişiye eşlik etmeniz gerektiğine inanıyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, kendinizi yalnız bir savaşçı olarak görüyorsunuz. Bugün son birkaç haftadaki çabalarınız karşılığını veriyor. Artık zaferinizi kutlamanın ve yaralarınızın iyileştiğini herkese göstermenin zamanı geldi. İçinizi başkalarına açabilirseniz, birden fazla güvenli sığınağa sahip olduğunuzu göreceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün gerçekten önemsediğiniz bir projeyi bitirme şansı yakalıyorsunuz ve sonuçlardan memnun kalacaksınız. İnsanların olumlu tepki verdiğini görünce şaşıracaksınız. Kendinizle gurur duymalısınız. Bir süre yeni projeler üstlenmeyin ve bugün büyük bir taahhütte bulunmaktan kaçının.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hayatta olmak istediğiniz yeri örnekleyen biri bugün rehberlik etmek için size gelecek ve bir sonraki hareketinin ne olması gerektiği hakkında fikir verecek. Azminiz ve gelişme çabanız saygı görüyor, herkes tarafından takdir ediliyor.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçen yıldan bu yana hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu? Gerçekleşen olayları düşünün. Neler başardınız? Hangi kararları verdiniz? Ve en önemlisi, bir insan olarak ne kadar büyüdünüz? Sezgilerinizi takip ederek hayatınızda değişiklikler yapmaya çalışın. Stresli ve bazen acı verici gibi görünse de, değişim büyüme demektir!

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı