BurçlarGenel

27 Temmuz 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

27 Temmuz 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal heyecanlarınız ön planda olacak. İçgüdülerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Bugün, yoğun duygular içindesiniz ve isteklerinizin planladığınız gibi yürümesini arzuluyorsunuz. İçsel sıkıntılarınızın sizi esir etmesine izin vermemelisiniz. Olaylara değişik bir yorum getireceksiniz.

27 Temmuz 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Eski deneyimlerinizden yola çıkarak, olayların köküne mantıklı bir şekilde yaklaşacaksınız. Daha iyi olanaklara sahip olmanız için gerekli donanıma sahipsiniz. Bugün, istekleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz.

27 Temmuz 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Arkadaşlarınızın iş kapasitesi sizin için büyük önem teşkil ediyor. Bugün, kariyerinize katkı sağlayacağınız bazı kişilerle, iletişim içinde olacaksınız. Sağlam ve güvenilir dostlarınız sayesinde, bazı problemlerinizin üstesinden geleceksiniz. Hedeflerinizi belirgin bir şekilde ortaya koymanız, sakin yapınızı zorlayıcı davranışlar içine sürükleyebilir.

27 Temmuz 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Ay tepe evinizde ilerliyor. Tepkileriniz ortada ve hedeflerinizde ani değişimler yaşamanız mümkün. Bugün birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızda coşkulu fakat bir o kadar gergin anlar yaşayabilirsiniz. Fikir çatışmaları yaşamaktan sakınmalı ve bu geçici durum için, kendinizi zorlamamalısınız. Israrcı olmak size çok şey kaybettirebilir.

27 Temmuz 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Yoğun enerji birikimi içindesiniz. Güneş burcunuzda ilerlediği için, içsel güveniniz oldukça yüksek seyrediyor. Merkür’ün burcunuzdaki ters hareketini unutmamalısınız. Bugün düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Israrcı davranışlarınızın size kaybettirme riski olacağını hatırlatmalıyız. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor.

27 Temmuz 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Kendi düşünceleriniz doğrultusunda yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, bugün Venüs’ün burcunuzda ilerlemesi, aşk yaşantınızla ilgili güzel değişimleri de beraberinde getiriyor. Partnerinizle kişisel duygularınızı paylaşacak ve birlikte derin bir odaklaşma içinde olacaksınız. Onun tarafından fikirlerinizin rağbet görmesi sizin için çok önemli.

27 Temmuz 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Ay kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerlemekte ve kişisel ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir. Duygusal olaylarınızda enerjik ve hareketli günler sizi bekliyor. Partnerinizle birlikte ortak aktivitelere katılacaksınız. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak’ta yer alması, sizin duygusal konulara daha detaycı bir bakış açısı getirmenize neden oluyor.

27 Temmuz 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Tepe evinizde ilerleyen Satürn ve Güneş ‘in olumlu katkılarını her geçen gün, hissetmeye başlayacaksınız. Daha hırslı ve sorumluluk duygunuzun daha yoğun olduğunu göreceksiniz. Kariyerinizle ilgili düşüncelerinizi gerçekleştirmenin zamanı. Taviz vermek istemiyor olmanız, sizi daha güçlü kılacaktır.

27 Temmuz 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Kombinasyon burcunuz Aslan’daki güçlü gezegenlerden olumlu ve destekleyici etkiler alıyorsunuz. Dostlarınıza bakış açınızda farklılıklar olabilir. Zamanınızı en iyi şekilde kullanmak için kişiselliğinizi güçlü pozisyonlarda denemek isteyebilirsiniz. Kararlı davranışlarınız, size ses getirecek.

27 Temmuz 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Ortak burcunuz Başak’ta ilerleyen Venüs, sezgisel yeteneklerinizi olumlu bir şekilde kullanmanıza neden oluyor. Sevdiğiniz kişilerden beklediğiniz haberlerin gecikmesi, canınızı sıkabilir. Merkür’ün ters hareketi yatırım konusunda içsel sesinizi dinlemeli, fakat başlangıçlar yapmak için acele etmemenizi öneriyor.

27 Temmuz 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Kendinize yatırım yapmak isteyecek ve bazı konularda hassas davranacaksınız. Bugün, birçok değişik teklifler karşısında bocalamanız mümkün. Kendinizi aşacak konuların size sağlayacağı amaçları belirlemeli ve olayları kendi düşünceleriniz doğrultusunda yönlendirmelisiniz. Sosyal ilişkilerinizin size sağladığı avantajları kullanmalısınız.

27 Temmuz 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Bugün olayların üstesinden gelebilme mücadelesi vereceksiniz. Yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı hedeflerinizde sapmalar görülebilir. Maddi konularda güven arayışı içindesiniz. Bugün Ay, para evinizi olumlu etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilere yardım etme isteği içindesiniz. İnatçı kişiliğinizi biraz törpülemekte yarar var.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı