BurçlarGenel

27 Şubat 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazartesi günü sosyal ortamlara girmenin de etkisiyle kendilerini oldukça açık ve girişken hissedecekler. Bu sayede kendinizi ifade etmekte de sıkıntı yaşamayacaksınız. Bazı insanlarla sürtüşmeler yaşasanız da bunların geçici olduğunu ve kişisel olmadığını biliyorsunuz. İnsanlar her ne kadar sizi yorsalar da onlarla birlikte olmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu hiçbir zaman unutmuyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sevinçlerinizi ve kederlerinizi birileriyle paylaşmadıkça hiçbir şeyin tadı kalmadığını çok iyi biliyorsunuz. Hayatınıza dair yeni adımlar atma düşüncesi bile sizi heyecanlandırıyor. Fakat bu konuda tam olarak nasıl hareket edeceğinize karar vermiş değilsiniz. Aklınızda belirlediğiniz birkaç yol var ve bugün bunlardan birini seçeceksiniz sevgili Koç Burçları. Bu yollardan birini seçmenizi sağlayacak bir işaret bekliyorsunuz ve bu işaret oldukça açık bir şekilde karşınıza çıkacaktır. 27 Şubat 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazartesi günü insan ilişkileri konusunda oldukça yoğun bir gün geçirecekler. Birlikte olduğunuz kişiyle birlikte karar almanızı gerektirecek bir konu üzerine derinlemesine düşüneceksiniz sevgili Boğa Burçları. Bu konuda sizin fikrinizin etkin olması üzerinde ısrarcı olsanız da fikrinizde bazı yanlış noktalar olduğunu kabul etmek zorundasınız. Eğer bunları düzeltmezseniz daha sonra fazlasıyla zorlanacaksınız. Bazen sizin görmediğiniz şeyleri başkaları görebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunu kişiliğinize bir saldırı olarak algılamamalısınız. Kendinize zaman zaman asıl amacınızı hatırlatarak gereksiz ayrıntılara takılmamayı kolaylaştırmalısınız. Gelecekle ve yapılacak işlerle ilgili kaygılarınız size kendinizi fazlasıyla gergin hissettirebilir sevgili Boğa Burçları. İnsanlara karşı kırıcı tavırlar sergilememeye dikkat etmelisiniz. Eğer bugün halletmeyi düşündüğünüz önemli bir konuşma varsa başka bir güne ertelemek hayırlı olabilir. 27 Şubat 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazartesi günü gündeminizi aşk yaşantınızdaki iletişimsel zorluklar oluşturabilir. Sevdiğiniz kişinin davranışlarının size karşı sertleştiğini düşünüyorsunuz ve bu konuda onun davranışlarını anlamlandıramıyorsunuz sevgili İkizler Burçları. Size karşı böyle davranmasının nedenini sinirli olması olarak yorumlasanız da aslında sebebin sizin davranışlarınız olduğunu görmezden geliyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Karşınızdaki kişinin ne kadar özgürlüğüne düşkün bir insan olduğunu bazen unutuyor olsanız da bu konuda o kendisine yapılmış olan müdahaleleri unutmuyor ve süregelen bir sorunla baş etmek zorunda kalıyorsunuz. Bu konuda kendinizi eleştirmek ve daha farklı bir tavır sergilemek için uğraşmalısınız. İşlerinizle ilgili oldukça verimli bir gün geçireceksiniz sevgili İkizler Burçları. Her şey yolunda gidecek ve işlerinizin ne kadar hızlı hallolduğunu gördükçe şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 27 Şubat 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazartesi günü zorunluluklardan bir an önce kurtulup kendi iç dünyalarına kapanmak isteyecekler. İnsanlara kendinizi anlatmaktan yorulduğunuzu hissediyorsunuz ve aynı zamanda da kendinizle ilgilenmenin vaktinin geldiğini hissediyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Sürekli başkaları için işlerinizi erteledikçe istemediğiniz bir insana dönüştüğünüzü fark ediyorsunuz. İş yaşantınızın yoğunluğu da bunun üstüne eklenince kendinizi kapana kısılmış gibi hissetmeye başlamış olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Günlük işlerinizin arasında kendinizi kaybettiğiniz için sinirlerinizin çok fazla yıpranmış olması söz konusu. Bunu düzeltmeniz ve kendinize haksızlık etmemeniz gerekmektedir. İş yaşantınızdaki rahatsızlıklarınızı ilgili kişilere aktarmaktan çekinmemelisiniz sevgili Yengeç Burçları. İkili ilişkilerde ise hislerinizi daha açıkça ifade etmediğiniz sürece hiçbir şeyin yoluna girmesini beklemeyiniz. 27 Şubat 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazartesi günü kendilerine yönelik planları harekete geçirmenin zamanının geldiğini düşünecekler. Ertelemekten hoşlanmasanız da hayat şartları yüzünden sürekli arka plana attığınız hayallerinizin bugün artık gün yüzüne çıktığını göreceksiniz sevgili Aslan Burçları. Başkalarının koşullarına göre yaşadığınızı fark ettiğiniz anda bütün ipleri koparmanın vakti geldiğini anlayacaksınız. Siz bağımsız olmak ve kendi kararlarınızı vermek istiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun için sıkıntıya düşecek olsanız dahi önemli olan kendinizi özgür hissetmenizdir. Arkadaşlarınızın desteğini her zaman çok önemsersiniz. Bu nedenle de hayatınızla ilgili önemli bir karar alacaksanız arkadaşlarınızın onayından geçmesi de sizin için olmazsa olmazdır. Tüm bunlarla birlikte yaşamınızın yönünü ve amacını sorgulayacaksınız sevgili Aslan Burçları. Her ne kadar kendinizi güvende hissetmeseniz de bunun geçici olduğunu bilmelisiniz. 27 Şubat 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazartesi günü aşk yaşantısındaki zorluklardan dolayı kendilerini yorgun hissedebilirler. Sevdiğiniz kişiyle her şeyin yolunda gittiğini düşünürken bir anda işlerin sandığınız gibi olmadığını fark edeceksiniz sevgili Başak Burçları. Aslında birbirinizden ne kadar farklı olduğunuzu anlamanızı sağlayacak olaylar yaşayacaksınız ve bu sizi çok şaşırtacak. Her iki tarafın da şaşkınlığına neden olacak bu olaylar karşısında tavrınızın nasıl olması gerektiğini kestiremeyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinizi güvenceye alabilmek için hislerinizi gizlemeyi tercih edebilirsiniz ancak bunun geleceğiniz için olumlu bir davranış olmayacağını bilmelisiniz. Bir yandan sorumluluklarınızın sizi sıkıştırdığını hissedeceksiniz ve işlerinizi bir an önce yoluna koymak isteyeceksiniz sevgili Başak Burçları. Duygularınızı işlerinize karıştırmamalı ve akılcı bir şekilde hareket etmelisiniz. Ailenizle olan ilişkinize önem vermeli ve onların öğütlerini dinlemelisiniz. 27 Şubat 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazartesi günü kendinizle ilgili yapmanız gereken işlerde oldukça dikkatli davranacaksınız. Sürekli bir koşuşturmacanın içinde hayatınızın ilerleyemeyeceğini ve kendi yeteneklerinizle ilgili kendinizi geliştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz ve bu konuda da hızlı bir şekilde girişimde bulunacaksınız sevgili Terazi Burçları. Hayatınızı genel olarak ele aldığınızda her açıdan farklı değerlendirmeler yaparak aslında hiç farkında olmadığınız şeylerin sizin için ne kadar önemli olduğunu keşfedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi açıdan bağımlı olmanızın sizi ne kadar engellediğini fark ettiğinizde her şeyi değiştirmek için atacağınız ilk adımın burası olduğunu anlayacaksınız. Ancak bu anlamda çok hırslı davranmamanız gerekiyor ve elinizdekinin kıymetini bilerek ilerlemelisiniz sevgili Terazi Burçları. Aşk hayatınızda kendinizi ifade etme konusunda çok başarılı olacaksınız ve bu sayede de iletişiminiz kusursuz bir şekilde ilerleyecektir. 27 Şubat 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazartesi günü maddi açıdan ummadıkları kadar şanslı olacaklar. Bugünkü sorunlarınızın başında alacağınız kararlardaki tedirginliğiniz geliyor. Ancak bunun asıl nedeninin maddi olduğunu elinize bu anlamda bir fırsat geçtiği zaman anlayacaksınız. Parasal anlamdaki rahatlama diğer işlerin de yoluna girmesi için birçok kapı açacaktır. Gündelik işlerinizde belli bir rutini takip ediyorsunuz. Bu çok sıra dışı olmasa da aslında bu rutininizin sizin için bağımlılık haline geldiğini fark ettiğinizde bundan rahatsızlık duyacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi bağlayan, engelleyen şeylerden kurtulmak için çaba gösterirken insan ilişkilerinin de sizi zorladığını hissediyorsunuz. Söylediklerinizle karşınızdakilerin bunlardan anladıkları arasındaki farklar artık sizi yıldırıyor ve bu nedenle de insanlardan uzaklaşıyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Siz de bu konuda daha olumlu bir tavır sergilemedikçe bu konuda bir iyileşme olmayacağını bilmelisiniz. 27 Şubat 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazartesi günü hayatın bütün yanlarının sizin için bir mücadele alanı olduğunu düşünebilirsiniz. İnsanlarla anlaşmak, işlerinizi yürütmek size her zamankinden daha zor geliyor. Böyle düşünmenizin en önemli nedeni hayata dair motivasyonunuzu kaybetmenizdir sevgili Yay Burçları. İçinizden hiçbir şey yapmadan durmak geliyor. Özellikle haftanın ilk gününde böyle bir durgunluk yaşamak oldukça normaldir ancak kendinizi zorlamalı ve hayata tutunacak bir nokta bulmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. İnsanların sizinle özellikle uğraştığını düşündüğünüz zamanlar olsa da bunu kafanıza takmak ve o insanlarla vakit kaybetmek yerine kafanızı başka yönlere çevirmelisiniz. Birlikte vakit geçirmekten hoşlanacağınız insanlarla olmak için kendinize fırsat yaratmalısınız sevgili Yay Burçları. Bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz ve sizi hem ruhsal hem de duygusal anlamda besleyecek arkadaşlıklara önem vermelisiniz. 27 Şubat 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazartesi günü duygusal ve ruhsal meselelerle ilgilenecekleri yoğun bir gün geçirecekler. İçe yönelmenizin en önemli nedeni insan ilişkilerinin sizi yormasıdır. İnsanların sizi anlamadığını ve size kendinizi kötü hissettirdiğini anladığınız anlarda hemen yalnız kalmak ve yenilenmek istiyorsunuz. Buna fırsat bulamamak çoğu zaman sizi yorsa da bunun için fırsatları yaratması gerekenin kendiniz olduğunu anlayacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Her ne kadar insanlar genel olarak sizi yorsalar sizin yardımınıza muhtaç kişiler varsa kendinizi asla geri çekmiyorsunuz. Elinizde ne var ne yoksa hiç düşünmeden bağışlayabiliyorsunuz. Elbette ki bu kadar iyi niyetli olmanın kötü bir şey olduğunu ifade edemeyiz. Ancak kendinizi de korumaya almayı ihmal etmemelisiniz. Yardım edeyim derken kendiniz zor duruma düşmek istemezsiniz sevgili Oğlak Burçları. Ev içindeki anlaşmazlıklar sizi ortamdan uzaklaşmaya itebilir. Bunun çözüm olmayacağını bilmelisiniz. 27 Şubat 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazartesi günü yeni bir haftanın başlangıcında kendilerine yeni bir yol çizmek için planlar yapacaklar. Bu konuda her taraftan sıkıştırılıyor olsanız da mücadele etmekten kesinlikle yılmayacaksınız ve bu sayede de istediğiniz konuma adım adım yaklaşacaksınız. İnsan ilişkilerinin bugün yapacağınız işlerde büyük önem arz ettiğini bilmelisiniz. Her ne kadar çekingen tavırlarınız olsa da kendinizi ifade ederken oldukça açık davranacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu da yaptığınız işten ve düşüncelerinizden ne kadar emin olduğunuzu etrafınızdaki herkese göstermeye yetecektir. Kendinizle ilgili ulaşmak istediğiniz bazı bilgilerin peşinde koşabilirsiniz. Gerçekliği elde etmenin zorluğunu bugün göreceksiniz. Geçmişinizi deşmenin zorluğu bir yana sürekli doğruların ne kadar değişken olabildiğini ve neye inanmanız gerektiğini seçmenin ne kadar zor olduğunu fark edeceksiniz sevgili Kova Burçları. Maddi açıdan kazanımlarınız yüklü olacaktır. 27 Şubat 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazartesi günü kendileriyle ilgili yeni kararların eşiğinde durduklarını fark edecekler ve fazlasıyla heyecanlı olacaklardır. Kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmek için verdiğiniz mücadele sizi biraz yormuş olsa da sonucu düşünerek kendinizi motive ettiniz ve bugüne kadar geldiniz. Bunu takdir edecek insanlar olmasa da çevrenizde sizin içinizde hissettiğiniz gurur ve başarı duygusu her şeyi güzel kılmaya yetiyor sevgili burclar.net okuyucuları. Mesleki seçimin sizin için çok önemli olduğunu çünkü hayatınızın onunla şekillendiğini biliyorsunuz. Bu konuda yaptığınız seçim bu nedenle sizin için oldukça değerlidir. Her zaman insanların fikirlerine kulak verip onları önemseseniz de neticede kendi hislerinize güvenmenin en doğrusu olduğunu bilirsiniz. Bu sayededir hayatta çok fazla yanlışınız yoktur. Kırıcı sözler söylememeye ve kötü insanları kendi haline bırakmaya çalışın sevgili Balık Burçları. Önemli olan insanların söyledikleri değil sizin içinizdeki huzurdur. 27 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 27 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazartesi günü kendileriyle ilgili yeni kararların eşiğinde durduklarını fark edecekler ve fazlasıyla heyecanlı olacaklardır. Kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmek için verdiğiniz mücadele sizi biraz yormuş olsa da sonucu düşünerek kendinizi motive ettiniz ve bugüne kadar geldiniz. Bunu takdir edecek insanlar olmasa da çevrenizde sizin içinizde hissettiğiniz gurur ve başarı duygusu her şeyi güzel kılmaya yetiyor sevgili burclar.net okuyucuları. Mesleki seçimin sizin için çok önemli olduğunu çünkü hayatınızın onunla şekillendiğini biliyorsunuz. Bu konuda yaptığınız seçim bu nedenle sizin için oldukça değerlidir. Her zaman insanların fikirlerine kulak verip onları önemseseniz de neticede kendi hislerinize güvenmenin en doğrusu olduğunu bilirsiniz. Bu sayededir hayatta çok fazla yanlışınız yoktur. Kırıcı sözler söylememeye ve kötü insanları kendi haline bırakmaya çalışın sevgili Balık Burçları. Önemli olan insanların söyledikleri değil sizin içinizdeki huzurdur. 27 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı