BurçlarGenel

27 Mayıs 2017 Cumartesi Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cumartesi günü iş yaşantınızla ilgili sorunların hala sürmesi nedeniyle kendinizi biraz sıkışmış hissedebilirsiniz. Siz sorumluluklarınızın bilincinde olsanız da sizinle birlikte çalışan herkesin bu şekilde özenli olmadığının farkına vardığınızda sinirleriniz gerilecektir. Çok fazla önemsemeden hayatınıza devam etmeye ve kendinizi sakinleştirecek alanlar açmaya özen göstermelisiniz. İnsanların özensiz tavırları nedeniyle gününüzün kötü geçmesine izin vermemelisiniz. Hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanızı engelleyen bazı insanlar nedeniyle arzularınızdan vazgeçmeyi düşündüğünüz anlar olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu konuda emin olmalısınız ki eğer hayallerinizden vazgeçerseniz ileride bundan büyük pişmanlık duyacaksınız. Ailenizle birlikte vakit geçirebilmek için güzel bir gün olabilir. Elbette ki öncelikle sizin için sorun teşkil eden meseleleri çözmeniz gerekecektir sevgili Koç Burçları. Aksi halde bulunduğunuz ortama ayak uydurmakta güçlük çekeceksiniz. 27 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cumartesi günü maddi ve manevi anlamda hırslarına yenik düşebilirler. Arzularınızın peşinden giderken ne kadar yorulursanız yorulun bu umurunuzda olmayacaktır. Yeter ki hayalini kurduğunuz noktaya ulaşabilin. Sizin için en iyi olan şeyin ne olduğu konusunda kendinizden çok eminsinizdir. Bu nedenle insanların size dair eleştirilerinin sizin için en ufak bir önemi yoktur. Sizin yaptıklarınızla ilgili olumsuz şeyler söyleyen insanlar size göre sizi anlamayan veya sizi kıskanan kimselerdir. İnsanlara karşı güveninizin bu denli yıkılmış olması elbette ki sizin suçunuz değildir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak karşılaştığınız herkesin kötü olduğu varsayımına dayanarak hayatınızı kendiniz için çekilmez bir hale getirdiğinizin farkında olmalısınız. Aşk hayatınızla ilgili kendiniz için mükemmel olanın peşinde olacaksınız sevgili Boğa Burçları. Sizi anlayan ve sizi seven bir insan olması sizin için asla yeterli değildir. 27 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cumartesi günü kendi bağımsızlıklarını ilan etme konusunda köklü değişiklikler yapabilirler. Ailenizin veya yakın ilişki içerisinde bulunduğunuz insanların sizin kararlarınız üzerindeki büyük etkisinden kendinizi kurtarmak istersiniz. Bu nedenle de yapacağınız her şeyi büyük bir gizlilik içinde sürdürürsünüz. Ancak bunun bir suçluluk psikolojisi olduğunun farkına varmanız sizin fazlasıyla uzun bir zaman sonunda gerçekleşmiştir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bir birey olduğunuzu düşünüyorsanız ve bunu diğer insanlara haykırmıyorsanız öyleyse buna siz de tam olarak kendinizi inandıramıyorsunuzdur. Sizi kontrol eden etkilere karşı sesinizi yükseltmeli ve bağımsızlığınızı kazanmalısınız. Sahip olduğunuz koşulların daha öncesine göre iyi olduğunu düşündüğünüz için kendinizi rahat hissedebilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Daha iyisine sahip olmayı hiçbir zaman düşünmemeniz aslında sizin için bir sorundur. 27 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cumartesi günü insanlarla birlikte olmak zorunda kaldıkları mekânlarda kendilerini çok rahat hissedemezler. Kendinizle ilgili çözmeniz gereken sorunlar varsa insanlarla yüzleşmek sizin için oldukça zordur sevgili Yengeç Burçları. Eğer kendinizi sevmiyorsanız çevrenizdeki hiç kimseye de sevgiyle yaklaşmayı beceremezsiniz. Bu konudaki huyunuzu çok iyi bildiğiniz için de bugün insanlardan uzak kalmayı tercih edeceksiniz. İnsanların sizin hakkınızdaki dedikodularını duymasanız bile siz bir ortama girdiğinizde size çevrilen gözlerden bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bazen de patavatsız bir insanın sizi sıkıştırmasına maruz kalırsınız. Tüm bunlardan uzak bir gün geçirmek sizi biraz rahatlatsa da neticede sorunlarınızdan sonsuza kadar kaçmayacağınızın farkında olmalısınız sevgili Yengeç Burçları. Geleceğinizi kurgulayabilmek adına kesin kararlar alma konusunda ciddi olmalısınız. 27 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cumartesi günü kendilerini toplumun içine atıp hayatın onlara neler getirdiğini görmek isteyeceklerdir. İnsanların arasında bulunmaktan ve boy gösterisi yapmaktan keyif alacaksınız. Sürekli birlikte olduğunuz kişilerin sizinle ilgili gerçek düşüncelerini gerçekten çok merak edersiniz sevgili Aslan Burçları. Bunu anlamanın bir yolunun da o insanları doğal ortamları dışında görmektir. Hafta sonunun sakinliğinde birlikte yapılacak etkinlikler arasında ilgiyi üzerinize çekmekten hoşlanacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu şekilde sizinle ilgili düşüncelerinden şüphe ettiğiniz kişilerin size karşı nasıl tavırlar içinde olduklarını da daha rahat bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Çoğu zaman kendinizi toplumdan dışlanmış ve anlaşılmaz bir insan olarak algılıyorsunuz. Ancak biliyorsunuz ki aslında sizin farklılığınız sizi siz yapan en önemli özelliğiniz sevgili Aslan Burçları. Bugün içinde yorgunluğunuzun sizi güçsüz kılmaması konusunda dikkatli olmalısınız. 27 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cumartesi günü tatil yapmaya ve dinlenmeye çok ihtiyacınız olsa da sürekli çalışan ve size bir şeyler yapmanızı söyleyen benliğinize karşı koyamazsınız. Hafta içi yoğunluğunuzdan yeni şeyler düşünmeye ve denemeye vakit bulamazsınız. Ancak hafta sonuna gelip de kısacık bir boş vakit bulduğunuzda kendinizi çeşitli çılgınlıklar yapmaktan alıkoymazsınız. Bugün yapmak istediklerinizin yanında maddi açıdan sizi sıkıntıya sokacak bazı gelişmeler gerçekleşebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durumda da mesleki anlamda size yeterli olan özelliklerinizin dışında başka hangi yetenekleriniz olduğu üzerine derin bir şekilde düşünebilirsiniz. Hayatınızı biraz değiştirebilmek için ihtiyacınız olan etkilerin neler olduğuna dair size fikir verebilecek arkadaşlarınızla iletişime geçmeniz sizin açınızdan oldukça rahatlatıcı olacaktır sevgili Başak Burçları. Olumlu düşünceler içerisinde olmanız olumlu sonuçlara sizi yaklaştıracaktır. 27 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cumartesi günü duygusal konularda sizi engelleyen etkilere karşı oldukça hassas bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranıza giren mesafe veya maddi sorunlar artık sinirlerinizin fazlasıyla gerilmesine neden olabilir. Kendinizi mutsuz ve güçsüz hissedersiniz ve bu şekilde de hiçbir şey için mücadele etmeye devam etmezsiniz. Elbette ki siz uğraşmazsanız hiçbir şekilde hayatınız kendi kendine düzelmeyecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün içinde ailenizle ilgili konularda da oldukça can sıkıcı gelişmeler gerçekleşebilir. Her yandan hayatın sizin üzerinize geldiğini düşünüyor ve kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Buna rağmen yaşamaya devam edebilmenizin nedenini düşünecek ve bunun cevabına tutunarak kendinizi iyileştirmeye çalışacaksınız sevgili Terazi Burçları. Son olarak mesleki yaşamla ilgili kararsızlıklar içindeyseniz bunun için de zamanın akışına güvenmekten başka bir şansınız olmadığını düşünebilirsiniz. 27 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cumartesi günü sosyal ortamlarınızda kabul görüyor olmanız açısından kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Bunun yanında maddi açıdan sizi sıkıntıya sokacak etkiler varsa bunları önceden görüp önlem almanız gerekebilir. Mesleki anlamda içinizdeki potansiyeli tam olarak açığa çıkaramadığınızı düşündüğünüz için kendinizi başarısız hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizin netleşmesi ve yeni adımlar atabilmeniz için öncelikle kendinize olan güveninizin yerine gelmesi gerektiğini bilmelisiniz. Hayatınızın sizin için birçok noktasının rahatsız edici olduğunu düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak güzelliklere odaklanmayı bilmeli ve bu güzel tatil gününüzde kendinize dair faydalı girişimlerde bulunmaktan çekinmemelisiniz sevgili Akrep Burçları. Aşk hayatınızda sizin için çok büyük sayılamayacak sorunlar meydana gelebilir. Bunları çözmek içinse olaylara yaklaşım biçiminizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 27 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cumartesi günü zamanın kaliteli kullanımı bakımından oldukça özenli davranmak isteyeceklerdir. İşinizle ilgili bütün sorumluluklarınızı yerine getirmiş olmanın size vermiş olduğu rahatlık sayesinde kendinize ayıracağınız vakti ayrıntılı bir şekilde planlamış durumdasınız. Bunun yanında hala birtakım sorumluluklarla çevrili olduğunuzu unutmamalı ve sizi sıkıntıya sokmayacak şekilde davranmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün için hayatınızda hiç denemediğiniz farklı şeyler denemenin peşinde olabilirsiniz. Cesaretinizi ve eğlenceli olduğunuzu göstermenin bir yolu olarak kendinizi bu şekilde ifade etmeyi seçebilirsiniz. Hayatınızı daha önceden etkisi altına almış ancak şimdi sizin üzerinizde hiçbir hükmü olmayan meselelerle ilgili yeni gelişmeler meydana gelebilir. Bu durumda kendinizi geçmişin gölgesinde kalmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak siz izin vermedikçe geçmişin kötü anılarının size zarar veremeyeceğini bilmelisiniz. 27 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cumartesi günü eğitiminizle ilgili alanlarda araştırma yapmak ve yeni bir yönde ilerlemek için oldukça uygun bir gün olacaktır. İçinizdeki potansiyeli kullanamıyor olduğunuzu düşünmek uzun zamandır sizi rahatsız ediyordu. Bununla ilgili bir fırsat karşınıza çıktığı anda kendinizi çok şanslı hissedecek ve hemen kendinizi göstermek için bir yarışa gireceksiniz sevgili Oğlak Burçları. İnsanların sizin düşüncelerinizin ve çalışma tarzınızın ne kadar değerli ve önemli olduğunu anlayabilmesinin toplum açısından da önemli olduğunu düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Yapacağınız işlerin bütün insanlara faydalı olması için uğraşıyorsunuz. Kendin halinizde bir hayat yaşamaktansa başka insanların hayatlarına dokunarak onları değiştirmek için uğraşıyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Sizi hayal kırıklığına uğratmış insanlarla tanışmış olsanız da insanlığa olan inancınızı yitirmemiş olmanız oldukça takdire şayandır. 27 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cumartesi günü aşk yaşantınızdaki anlaşmazlıklar gününüzün ummadığınız şekilde olumsuz bir etkiyle başlamasına neden olabilir. Sizi yıldıran davranışlar ve aslı olmayan olumsuz düşünceler nedeniyle sürekli kendinizi açıklamak ve savunmak durumunda kalabilirsiniz. Karşınızdaki insanın sizi suçladığı konularda kesinlikle haklı olmadığını düşünürsünüz. Ancak kendinizi açıklamadığınız ve kaçtığınız sürece bu algıyı destekleyecek şekilde davranmış olursunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızın diğer alanlarında başarılarınızın devam edebilmesi için seçimlerinizi doğru yapıp yapmadığınız üzerine ayrıntılı düşünceler içinde olacaksınız. Geleceğinizin istediğiniz gibi şekillenebilmesi bugün kararını vereceğiniz bazı meselelere bağlı olabilir. İnsanlarla olan ilişkilerinizde daha sabırlı ve temkinli olmaya çalışmalısınız sevgili Kova Burçları. Olumsuz düşünceleri savuşturabilmek için çaba harcamanız gerekecektir. 27 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cumartesi günü aşk yaşantınızdaki dengesizliklerin bir çözüme kavuşacağı gün olacaktır. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki anlaşmazlıkların ve sürtüşmelerin sizde yarattığı olumsuz algıdan kurtulabilmeniz için sizi oyalayacak başka uğraşlar bulmanız gerekebilir. Bir yandan kafanızı dağıtmaya çalışırken bir yandan da bu sorunlarınızın çözümü olabilecek yolları aramaya çalışırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bazen karşılaştığınız bir sorun sizin için çok büyükse veya tanımadığınız bir durumsa hemen endişelenir ve ne yapacağınızı bilemez bir halde umutsuzluğa kapılırsınız. Bunun yanında maddi açıdan sizi rahatlatacak etkilerin peşinden de gidersiniz sevgili Balık Burçları. Bu konuda ailenizin desteğinin sizi rahatlatabileceğini düşünüyor olsanız da ilişkilerinizin geleceği bakımından daha dikkatli olmayı düşünebilirsiniz. Duygusal olarak yıpranmamak için size yöneltilen eleştirileri çok fazla önemsememeye çalışmalısınız. 27 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı