BurçlarGenel

27 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

27 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün hayatınızı düzene sokun. Aynaya bakın ve kendinizi sevdiğinizden emin olun. Anlamsızlığı bir kenara bırakmak ve başarmanız gerekenlere odaklanmak için iyi bir gün. Görevlerinizi yerine getirin ve gelecek için akıllıca planlar yapın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün karşılaştığınız hemen her duruma uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. İşler sizin için iyi gidiyor, bu yüzden bu enerjiden yararlanın. Çok az çaba ile çok şey başarabileceğinizi göreceksiniz. Diğer insanlar da buna saygı duyacaktır. Bir şeyin titizlikle ve verimli bir şekilde yapılması gerekiyorsa, bunu en iyi siz yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün insanların tepkisizlikleri sinirlerinizi bozabilir. bir tepki beklemeyin. Gergin olma ihtimalleri yüksek. Girdiğiniz ortamlardaki kasvetli ve gergin havayı fark edeceksiniz. Bununla başa çıkmanın en iyi yolu disiplin ve verimlilik gerektiren faaliyetlerde bulunmaktır. Ev işlerini bitirin ve akşam için eğlenceli şeyler planlayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün zihninizi masanızdaki en yoğun konular hakkında rasyonel kararlar almak için kullanın. Yapmanız gerekenlere odaklanın. Her zaman hayatınızda olan o duygusal dramaya kapılmayın. Disiplin ve sınırlama, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak ana temalardır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, eğlenceli tavrınız günün sakin ve sıkıcı atmosferine hoş bir hava katacak. Öte yandan, yapmanız gerekenleri gerçekleştirmek için ciddi olmanız da gerekebilir. Seçim size kalmış. Ancak, muhtemelen günü bir süredir ertelediğiniz işleri tamamlayarak geçirmek akıllıca olacaktır.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sizin için harika bir gün. Çevrenizdeki insanlardan daha fazla takdir ve saygı göreceksiniz. Son zamanlarda katkıda bulunduğunuz planlama ve sıkı çalışma nihayetinde karşılığını veriyor. İnsanların düşünme seviyenize ulaşması muhtemeldir. Duygularınız kontrol altında ve düşünceleriniz çok net.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün havada sıkıcı ve kısıtlayıcı bir enerji hissedebilirsiniz. Bu enerjiyi sizin avantaja çevirmenin püf noktası, oyun planınızı ruh halinize göre ayarlamaktır. Sıradan ev işleri ve küçük engellere dikkat edin. Gerçekçi planlar yapın ve kısa vadeli hedeflerinize odaklanın. Bitkilerinizi sulayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bulutların üzerinden inme zamanı geldi! Artık olan bitenle bağlantı kurmanız gerekiyor. Hedefinizi kaçırıyor olabilirsiniz. Herkes için açık olan bazı ayrıntıları göz önünde bulunmamış olabilirsiniz. Dikkatinizi gerektiren projelere katılın. Gerçekçi planlama ve disiplinli eylemler bugün sizin için en iyi aktivitelerdir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, günün uyuşuk enerjisi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. İşler istediğiniz kadar hızlı ilerlemiyor gibi. Her şeyin daha önce yapılması gerektiği düşüncesiyle kendinizi sıkmayın. Daha hızlı olan her zaman daha iyi değildir. Kalite ve verime odaklanın. Boşa harcanan eylemleri gözden geçirin. Günlük rutinlerinizi düzenleyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün çok şey başarmanız için müthiş bir gün. Duygularınızla sınırlı hissedebilir ve belli derinlikte bağlantılar kuramayabilirsiniz, ancak endişelenmeyin. Derin bir sohbete girme zamanı değilse, zorlamayın. Kişisel ve profesyonelce yapmanız gereken şeylere odaklanın.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün biraz yavaşlayın ve planlama yapın. Düşüncelerinizi ve eylemlerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olacak istikrarlı bir ruh hali var. Rüzgar yelkenlerinizi istediğiniz kadar hareket ettirmiyor olabilir, ancak bunu kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. İnsanların tutum ve düşünceleri size bu konuda biraz yardımcı olacaktır.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün değerli eşyalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Duygularınız biraz kısıtlı. Güzel ve lüks bir ortama girerek keyifli saatler geçireceksiniz. İnsanlar normalden daha çok eleştiri yaptığında şaşırmayın. Yararlı olduklarını düşündükleri şeyler size acı verebilir. Onları olumlu şeylere döndürmeye çalışın.

27.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı