BurçlarGenel

26 Şubat 2017 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazar günü hayatı düzene koyma konusunu kafalarına fazlasıyla takacaklar. Her şeyin yerli yerinde olması adına sürekli düşünüyorsunuz ve bu boş gününüzde bu konuya fazlasıyla yoğunlaşacaksınız sevgili Koç Burçları. Bunun için çok fazla enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz ve bu aradığınız enerjiyi bulamayabilirsiniz. Bütün haftanın yorgunluğu üzerinize çökmüş bir halde kendinizi bitkin hissedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün için büyük işleri bir kenara bırakıp kendinizi rahatlatmak adına neler yapabileceğinize odaklanmak sizin için en uygunu olacaktır. İnsanlarla birlikte vakit geçirmek bugün size çok yorucu gelebilir. Bu nedenle sohbet etmekten keyif alacağınız yakın bir dostunuz dışında çok fazla insanla görüşmek istemeyeceksiniz sevgili Koç Burçları. Ailenizle ilgili sorumluluklarınızı gözden geçireceksiniz ve onların size ihtiyaç duyduğunu bilerek kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz. 26 Şubat 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazar günü hayatınızın geri kalanını nasıl geçireceğinizle ilgili kendinizi rahatlatacak planlamalar yapabilirsiniz. Her ne kadar bunu yapmak sizi yoracak olsa da ayrıntılar üzerinde fazlasıyla duracaksınız ve köklü değişimler için büyük adımlar atacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte yapacağınız planlarda birbirinize yardımcı olmak için uğraşacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Yapılacak işlerde ayrıntılara dikkat ediyor oluşunuz başarıya sizi ulaştıracak temel etken olacaktır. Çünkü dikkatiniz sayesinde kimsenin göremeyeceği yönleri görebilecek ve tahmin edilemeyecek çözümlere ulaşabileceksiniz sevgili Boğa Burçları. İnsan ilişkilerinizin fazlasıyla yoğun olacağı bir gün geçireceksiniz. Bu sayede popüler olma arzunuzu da gerçekleştireceksiniz. Ancak kendinizi yalnız ve güçlü hissetmeyi arzuluyorsunuz. Gün içerisinde kendi duygularınıza yönelik bir planlama yapmak sizin açınızdan yenileyici olacaktır. 26 Şubat 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazar günü karşılarına çıkan her olayı geçmişteki bir olaya benzetme konusunda oldukça ısrarcı davranacaklar. Öncelikle yaşadığınız her olayın kendine has farklı bir dinamiği olduğunu unutmamalısınız ve geçmişten getirdiğiniz öğrenilmiş çaresizliklerinizi bugüne yansıtmamalısınız. Çünkü bu şekilde bakmanızın size ve sorunlarınıza herhangi bir fayda sağlamadığını bilmeniz gerekiyor. Öncelikle durup düşünüp kendinizi bulunduğunuz durumdan nasıl kurtarabilirsiniz bunu tartmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk yaşantınızla ilgili işlerinizde maddiyatın etkili olacağı bazı sorunlarınız ortaya çıkabilir. Bunların üstesinden gelebilmek için hakkınız olanı almak adına saha fazla mücadele etmeye çalışmanız gerekebilir. Her zaman hakkınızın önünüze altın bir tabakta sunulmasını bekleyemezsiniz sevgili İkizler Burçları. Hayatın adil olmadığını ve olayları kendi lehinize çevirmek için çaba sarf etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. 26 Şubat 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazar günü hayatın üzerlerine yıktığı yüklerden kendilerini arındırarak rahatlatmak isteyecekler. İş yaşantısının yoğunluğundan fırsat bulabileceğiniz bu tatil gününde kendinizi eğlendirmek için keyifli planlar yapacaksınız. İnsanlardan uzak olmaktan hazzetmiyorsunuz bu nedenle de sosyal ortamlarda vakit geçirmeyi tercih ediyorsunuz. Ancak insan ilişkilerinin de bir noktada sizi yorduğunu hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bir yandan her ne kadar tatil gününde de olsanız aklınızda hafta içi yaptığınız ve gelecek günlerde yapacağınız işler dönüp duruyor. Çok ciddi bir şekilde olmasa da sürekli kafanızda planlamalar yapıyorsunuz. Bununla birlikte bugün yapmanız gerekecek ve sizde gereksizlik hissi uyandıran birçok işle haşır neşir olabilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Aşk yaşantınızın en önemli sorunu birlikte kaliteli vakit geçirmenizdir. Bu anlamda sevginizi göstermenin ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz. 26 Şubat 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazar günü hafta içinde yaşadıkları bütün sıkıntılardan kurtulabilmek için maddi açıdan kendilerini rahat hissetmek isteyecekler. Biraz harcama yaparak sıkıntılarınızı üzerinizden attığınızı hissedeceksiniz sevgili Aslan Burçları. Ancak bu konudaki kısıtlamalar da size kendinizi kötü hissettirebilir ve bu nedenle de her taraftan kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayatta her istediğinizin olamayacağının farkındasınız ancak en azından istemediğiniz insanları etrafınızda barındırmama seçeneğiniz olduğunun farkındasınızdır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle size kendinizi kötü hissettiren ve sizin yüzünüze gülüp arkanızdan kötü şeyler söyleyen insanlardan kendinizi kesin bir şekilde uzaklaştıracaksınız. Bu tavrınızı gayet açık bir şekilde ifade ederek güçlü bir duruş sergilemeniz de bulunduğunuz ortamda büyük yankı yaratacak sevgili Aslan Burçları. Gün sonuna doğru yalnızca kendinizi düşünerek planlar yapacaksınız. 26 Şubat 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazar günü içine kapanık halden kendilerini kurtarıp dışa yönelik birçok faaliyette bulunmak için kendilerini hazır hissedecekler. Düşüncelerinizi ifade etmedikçe kendinizi kapana kısılmış gibi hissediyorsunuz ve bu da sizin sinirli olmanıza neden oluyor sevgili Başak Burçları. Kendinizi haklı gördüğünüz noktalarda kesinlikle sessiz kalmayı beceremiyorsunuz. İnsanların sizi anlaması için daha fazla çaba harcarsanız her şeyin yoluna girebileceğini düşünüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de kendinizi bütün fikirleriniz ve varlığınızla ortaya koymanın çok iyi bir fikir olacağını düşünüyorsunuz. Çevrenizden alacağınız tepkiler sizi bu anlamda çok fazla etkilemeyecek ve ne şekilde davranmak istiyorsanız devam edeceksiniz sevgili Başak Burçları. Romantik ilişkilerde ciddiyete çok açık hissetmiyordunuz. Ancak artık geleceğinize yönelik sağlam planlarınız olduğu için kendinizi hazır hissedeceksiniz. 26 Şubat 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazar günü genel bir bakışla hayata dair fikirlerini büyük ölçüde değiştirebilirler. Fikirleriniz çoğu zaman değişkendir ve bu nedenle de sık sık kararsızlığa düşersiniz. Ancak bunun önemli konularda olmasına çok alışık değilsinizdir sevgili Terazi Burçları. Bugünkü kararsızlığınızın temelinde ise yenilenme arzunuz yatıyor olabilir. Her şeyi değiştirmek ve hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyorsunuz. Elbette ki bunun için çok büyük bir emek sarf etmeniz gerekecek ve bugün bu konuda yapacaklarınız sizi bedensel olarak çok yoracaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bedensel olarak yorulsanız da ruhsal olarak rahatlayacağınız için kendinizi kesinlikle kötü hissetmeyeceksiniz. Gelecekle ilgili etrafınızdakileri de etkileyecek kalıcı kararlar alacaksınız sevgili Terazi Burçları. Ailenizle birlikte kendinizi iyi hissettirecek bir toplantı yapabilirsiniz. Bu toplantı fikir paylaşımı açısından da oldukça önemlidir. Koşullarınızın iyileşmesi size kendinizi iyi hissettirecek. 26 Şubat 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazar günü hafta içi yaptıklarının karşılığını fazlasıyla aldıklarını hissedebilecekler. Sıkı çalışmaktan hiçbir zaman yorulmuyorsunuz. Sonucunda elde edeceklerinizi düşünmek sizi motive etmeye ve size gerekli olan enerjiyi sağlamaya yetiyor. Karşılık olarak beklediğiniz ise maddiyattan çok maneviyattır. Öncelikli olarak huzurunuzu kazanmayı istiyorsunuz. Onun ardından her şeyin çorap söküğü gibi geleceğinden zaten eminsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızda yaptığınız hiçbir plan kısa vadeli olmuyor. Eğer bir şeye bağlıysanız ona ömür boyu emek vermekten çekinmiyorsunuz. Buna karşın beklentileriniz de oldukça yüksek oluyor. Bu noktada hayatın her daim sizin planladığınız şekilde ilerlemeyeceğini kendinize hatırlatmanız gerekmektedir sevgili Akrep Burçları. Romantik ilişkinizde karşınızdaki insandan dilediğiniz kadar ilgi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Bu konuda çok baskıcı olmamaya çalışmalısınız. 26 Şubat 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazar günü iş yaşantısıyla ilgili planlamalar yapmak üzere inzivaya çekilecekler. Gelecek planlarınızı ve mesleki seçiminizi düzgün bir şekilde kararlaştırabilmek için sizi itecek bir güce ihtiyaç duyuyorsunuz. Hafta içinde yaşadığınız olumsuzluklar da sizin için bu itici güç yerine geçmiş durumdadır. Kendinizi her ne kadar çalışkan olarak görseniz de yaptıklarınızın bir türlü yeterli gelmediğini düşünüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konuda sabırsız davranmaktan vazgeçerseniz aslında yavaş yavaş emeklerinizin karşılığını aldığınızı göreceksiniz. Ancak elbette ki yeni adımlar atmanız için olaylara farklı bir açıdan bakmanız gerekecektir. Yalnızca yeni olanın her zaman iyi olmayabileceğini de gözden geçirmenizde fayda vardır sevgili Yay Burçları. Hayatın sizi zorladığı noktalardan kendinizi kurtarmak için olaylara farklı bir çözüm arayışına girebilirsiniz. Maddi açıdan yaşadığınız sıkıntılar sona erecektir. 26 Şubat 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazar gününe olumlu bir enerjiyle başlayacaklar. Bugün yapmak istediğiniz ne varsa bu enerji sayesinde kolaylıkla halledeceksiniz ve sanki ne yaparsanız yapın başarıya ulaşabileceksiniz gibi hissedeceksiniz sevgili Oğlak Burçları. Bu enerjiye bugün çok fazla ihtiyacınız vardır çünkü hem yapmanız hem de karar vermeniz gereken birçok iş sizi bekliyor olacak. Elbette ki bu işler sizin için keyifli olan işlerdir sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızın yenilendiği ve mekânsal olarak ferahladığınız bugünde her şeyin daha iyi olacağına dair umudunuzun yükseldiğini hissediyorsunuz. Durup derin bir nefes alıp etrafınıza baktığınızda başardığınız şeyler için kendinizle gurur duyacaksınız sevgili Oğlak Burçları. Sevdiklerinizle birlikte bu zaferinizi paylaşmanın da sizi fazlasıyla rahatlattığını hissedeceksiniz. Her ne kadar süreç içinde yorulmuş olsanız da kendinizi rahatlatmak için kazanımlarınıza yoğunlaşmanız etkili olacaktır. 26 Şubat 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazar günü geleceğe dair yeni adımlar atmanın heyecanını içlerinde yaşayacaklar. Etrafınızdaki insanlar sizde bir farklılık olduğunu hissetse de ne olduğunu bir türlü çözemiyorlar. Sürekli olarak gizemli tavırlarınız olduğunu düşünseler de siz aslında yalnızca kendi halinizde hareket etmeye çalışıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sorunlarınızın olması sizi mutsuz etmiyor, bunları çözmek için yollar arıyorsunuz ve uğraşacak bir şeylerinizin olması sizi oyaladığı için mutlu oluyorsunuz. Ulaşmaya çok yakın olduğunuz hayallerinizi düşündükçe kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz. Ancak gücün sizi yanıltmasına ve size yanlış şeyler yaptırmasına izin vermemelisiniz. Hangi yönde kullanacağınızı bilmediğiniz bir güç başınızı derde bile sokabilir sevgili Kova Burçları. Bu anlamda nasıl hareket etmeniz gerektiğiyle ilgili etraflıca düşünmeli ve hatta bunu çok güvenli bulmasanız da diğer insanların da fikirlerini almalısınız. 26 Şubat 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 26 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazar günü yaptıkları işlerin geri dönüşlerini beklerken fazlasıyla gergin olacaklar. Çok sabırsız olmasanız da bilinmezlik sizi fazlasıyla yoruyor. İyi ya da kötü bir sonuca ulaşmak sizin için beklemekten her halükarda iyidir sevgili Balık Burçları. Ancak zaten sonucunun iyi olacağını bildiğiniz halde yok yere evhama kapılmamanız bedensel ve ruhsal sağlığınız açısından en iyisi olacaktır. Aşk hayatınızın gününüzün en önemli konusunu oluşturacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bir süredir süregelen sürtüşmelerin sebebi her iki tarafın da bazı konularda sınırlarının zorlanmış olmasıdır. Bu nedenle tahammül sınırınız aşılalı çok olmuştur ve ufacık bir olayda bile hemen parlarsınız. Ancak gereksiz yere birbirinizi üzmemeye ve geçmişten hareketle geleceğe dair kötücül tahminler yapmamaya özen göstermelisiniz sevgili Balık Burçları. Eğer bugünü güzel yaşama şansınız varsa onu elinizden kaçırmamak için uğraşmalısınız. 26 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı