BurçlarGenel

26 Ekim 2016 Perşambe Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, bu Perşembe gününde çevrenizde olup bitenler iyi bir şekilde analiz ederek her şeyi kontrolünüz altına almaya çalışırsınız. Böyle bir potansiyeliniz olduğunun farkındasınızdır. Ancak uzun zamandır bunu gösterebilecek bir fırsat elde edememişsinizdir. Bugün ise hayatınızda ve belki de başka insanların hayatlarında yaratabileceğiniz değişimden ötürü kendinizle gurur duyarsınız. Yapmak istediğiniz ne varsa başarabileceğinize dair inancınızı güçlendirirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bir yandan da birlikte iş yapmanız gereken insanlar varsa onların size karşı tutumlarını çok fazla önemsersiniz. Düşüncelerinize ve verdiğiniz emeklere saygı duyulmasını istersiniz. Bugün iş ortamınızda herkesin ilgisini çekecek bir fikir ortaya atarak çözülmez görünen bir sorunu kısa sürede halledebilirsiniz sevgili Koç Burçları. Bazı insanlara çok zor gelen işleri kolaylıkla yapabiliyor olmak sizi motive eden şeylerdendir. 27 Ekim 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde sabah saatlerinden itibaren karşınıza çıkan insanlara ve yaşamak zorunda kaldığınız olaylara baktıkça bunların değişmesi gerektiğine dair büyük bir inanç beslersiniz. Kendinizi hayat şartları içerisinde sıkışmış ve mutsuz hissedersiniz. Her şeyi değiştirebilecek gücünüz olduğuna inanırsınız. Ancak içinde bulunduğunuz şartlar nedeniyle sessizce yolunuza devam etmeniz gerekmiş olabilir. Kimsenin sizi etkisi altına almasına izin vermek istemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün sabrınızı taşıran son damlayı da yaşadıktan sonra insanların sizinle ilgili fikirleri veya duyguları umurunuzda olmadan istediğiniz şeyi yapmak için hızla ilerleyeceksiniz. Hayatta bazen insanların sizin emek verdiğiniz şeylere değer göstermediğini gördükçe onlardan uzaklaşmak istersiniz. Sizin bakış açınızdan görmek zorunda değillerdir. Ancak size anlayış gösterip saygı duymaları gerektiğini düşünürsünüz. 27 Ekim 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Perşembe gününde bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve başarılı olabilmek için mücadele edersiniz. Bilginizin ve tecrübenizin etrafınızdaki diğer insanlardan fazla olduğunu bilirsiniz. Bu bilme hali bir böbürlenmeye dönüşmediği sürece sizin için oldukça faydalıdır. Bilginin ve deneyimin bir otorite aleti olduğunu düşünmezsiniz. Aksine hayatınızı güvenli, huzurlu ve sakin bir şekilde yaşayabilmenizi sağlayacak bir araçtır sevgili burclar.net okuyucuları. Kimsenin yükünü ve derdini üzerinize almaya niyetiniz yoktur. Birçok insanın başaramadığı işleri kolaylıkla yaparak insanlarda hayranlık uyandırırsınız. Böyle olduğunda ise üzerinize çok fazla sorumluluk yüklenir. Ancak bu sorumluluklardan kaçmak aklınıza dahi gelmez, zira bunlardan keyif aldığınızı hissedersiniz sevgili İkizler Burçları. Bugün bağlı olduğunuz değerlerinizle ilgili bazı sorgulamalar ve değişiklikler yapılması mümkündür. 27 Ekim 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde üzerinize yük olmuş ve sizi sürekli olarak geriye götüren etkenlerden kurtulmak istersiniz. Yaşamış olduğunuz her şey bugünkü halinize gelmenize yardımcı olmuştur. Ancak bunun yanı sıra bazı olumsuz anılar üzerinizde bir gölge gibi gezmeye ve başarılarınızı engellemeye devam eder sevgili Yengeç Burçları. Bu meseleyle ilgilenebilmeniz için öncelikle kendi bakış açınızı değiştirmeniz gerektiğini bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Zira siz izin verdiğiniz sürece anılarınız canlı kalmaya devam edecektir. Gün içerisinde yapmak istediğiniz her şeyi kolaylıkla gerçekleştirebileceğinizi düşünürken karşılaştığınız engeller akıl almaz şeylerdir. İnsanların anlayışsızlıkları ve baskıcı tavırları vaktinizin boşa gitmesine neden olabilir sevgili Yengeç Burçları. Eğer baskı altına alınıyorsanız asla itaat etmeyi tercih etmez ve kendinizi bu durumdan kurtarmaya çalışırsınız. 27 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Perşembe gününde üzerinizde olumlu bir enerji olduğunu hisseder ve yaptığınız her işte bunu belli etmeye çalışırsınız. Birçok konuda kendinizi başarılı görseniz de sizin de zorlandığınız ve yapamayacağınızı düşündüğünüz şeyler vardır. Ancak içten içe bunu yenmeye ve korktuğunuzu hiç kimseye belli etmemeye çalışırsınız. Bu şekilde çoğu zaman başarılı olur ve inancın ne kadar önemli olduğunu anlamış ve anlatmış olursunuz. Gün içerisinde duygusal anlamda da fazlasıyla verici ve girişken davranırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Birlikte olduğunuz birisi varsa gerçekten sizin tarafınızdan sevildiğini hisseder. İş ortamınızda ortak yapılacak aktiviteler sizin için biraz can sıkıcı olabilir. Diğer insanlarla uyumlu çalışma konusunda biraz sorun yaşayabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Daha çok kendi yöntemlerinizi kullanmak ve özgürce kararlar almak istersiniz. Hem motivasyonunuz hem de yaratıcılığınız kötü etkilenir. 27 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Perşembe gününde yapmak istediklerinizi bir an önce yürürlüğe koymak için acele edersiniz. Bugün öylesine telaşlı ve heyecanlı bir haldesinizdir ki hiçbir şey için bekleyemezsiniz. Sizi çevreleyen koşullarla ilgili bazı rahatsızlıklarınız olabilir ve bunları gidermek üzere ilk adımlarınızı atarsınız sevgili Başak Burçları. Başka insanların yaşamlarıyla çok fazla ilgilenmez yalnızca kendinizi mutlu edebileceğine inandığınız konularda hareket etmeye çalışırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi cezbeden çok fazla unsur olmasa da hoşunuza giden şeyler konusunda çok tutkulu davranırsınız. Dolayısıyla bu isteğinizle aranıza giren herhangi bir durum veya kişi olursa gözünüzü karartır ve onu ortadan kaldırmak için elinizden geleni yapmaya çalışırsınız sevgili Başak Burçları. Şunu hatırlamalısınız ki her şey olacağına varacaktır. Bu nedenle kalp kırmaya veya kendinizi harap etmeye gerek yoktur. 27 Ekim 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde sevdiğiniz kişinin huzuru ve mutluluğu için mücadele etmeyi önemsersiniz. Birlikte olduğunuz kişinin hayatında önemli bir gün olabilir. Bu nedenle stresli ve güvensiz ise ona yardımcı olmaya çalışırsınız sevgili Terazi Burçları. Herkesin içinde bir potansiyel olduğuna inanır ve hem kendinizi hem de sevdiklerinizi bu bilgiye inandırmaya çalışırsınız. Desteğiniz sayesinde birçok insanın hedeflerine ulaştığına şahit olmuşsunuzdur sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında sevdiğiniz kişinin hayata bakışındaki farklılıklar daha çok ilginizi çekmeye başlayabilir. Size çok garip gelen fikirlerle karşılaşmış olsanız da anlamaya çalışır ve yargılamaktan kaçınırsınız. Gün sonuna doğru bazı sorunlarınızı hatırlayabilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Kendinize olan kızgınlığınızı başka insanlara yansıtmamak için yalnız kalmayı ve sorunlarınızla yüzleşmeyi tercih edebilirsiniz. 27 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, bu Perşembe gününde anlam veremediğiniz birçok meseleyle karşılaşarak sinirlenebilirsiniz. Yaşamın koşullarının zaman zaman zorlayıcı olabileceğini kabul edersiniz. Düşündüğünüz gibi gerçekleşmeyen her şey için sinirlenmenin ve çevrenizdeki insanlara da gergin zamanlar yaşatmanın rahatsızlık verici yanlarını görmeniz gerekmektedir. Her ne kadar insanların sizi anlamadığınız ve sizin sınırlarınızı zorladığını düşünseniz de sizin de aynı şekilde onların sinirlerini bozmanız gerekmez sevgili burclar.net okuyucuları. Siz tavırlarınızla ve seçimlerinizle her zaman diğer insanlara örnek olmak istersiniz. Hayalinizde kurduğunuz o muhteşem dünya düzenine ulaşmak maalesef çok kolay görünmüyor. Gün içerisinde mekânsal bazı değişikliklerin size duygusal olarak iyi geleceğini düşünebilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Daha sonradan rahatsızlık yaratacak seçimler yapmamaya dikkat etmelisiniz. 27 Ekim 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde romantik anlamda sizi sarmaladığını düşündüğünüz bazı gelişmelerle karşılaşırsınız. Sevdiğiniz kişinin sizin için ne kadar önemli olduğunu düşünürsünüz. Hayatta herkes ister istemez farklı yerlerde farklı rollere bürünebilir. Zaman zaman bu rollerden memnun olursunuz. Bazen de içinde bulunduğunuz rolden öylesine bunalırsınız ki kendinize yabancılaşırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Aynı şekilde karşınızdaki insanın da aslında olduğu gibi görünmediğini düşündüğünüz zamanlarda o insandan uzaklaşmak istersiniz. Söylediği hiçbir şeyin doğru olmadığına inanıyorsanız nasıl sağlıklı bir iletişim içerisine girebileceğinizi bilemezsiniz. Gün içerisinde insanların ve toplumun üzerinizde yaratmış olduğu stresten uzaklaşmanın bir yolunu ararsınız sevgili Yay Burçları. Ancak akşam saatlerinde kendinize uygun bir çözüm bulabilir ve huzurlu bir şekilde günü sonlandırırsınız. 27 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi ilerletmek ve onlara ilgi göstermek istersiniz. Birlikte yapılması gereken işler varsa gönüllü olabilir ve üzerinize gereğinden fazla sorumluluk alabilirsiniz. Ev yaşantınızda sizi memnun edeceğini düşündüğünüz gelişmeleri desteklemek için harekete geçersiniz sevgili Oğlak Burçları. Yapacağınız küçük düzenlemeler size kendinizi öylesine iyi hissettirir ki adeta kendinizi yeni bir mekânda gibi hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bazen işlerinize öylesine gömülürsünüz ki sizi seven insanları ihmal edersiniz. Bugün ise bu konuda dikkatli davranmayı tercih edersiniz. Çünkü sizin de özleminiz ön plana çıkmıştır sevgili Oğlak Burçları. Aşk yaşantınızı renklendirmek ve birlikte vakit geçirebilmek için planlarınızı uygulamaya sokabilirsiniz. Gün içerisinde sevdiğiniz dostlarınızla bir arada bulunma fırsatını kaçırmaz ve kendinizi iyi hissedersiniz. 27 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcugünlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde işinizle ilgili yapmanız gereken bir sunum veya toplantı için gergin hissedebilirsiniz. Ancak yapacağınız işe öylesine iyi hazırlanırsınız ki neticede herkesin takdirini kazanmayı başarırsınız. Geleceğinize dair bazı seçimler yapmanız gerekiyor olabilir. Bu seçimleriniz sizin için her zaman zorlayıcı olmasına rağmen aklınızda net bir plan oluşmuştur. Neticesinde başarısız olacağınızdan çekinmez ve kendiniz için en doğru yoldan gittiğinizi düşünürsünüz. Toplum içinde sizi rahatsız eden birçok etken vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Bunların en önemlisi de ikiyüzlü insanlarla aynı ortamda bulunmak zorunda kalmanızdır. Yüzünüze gülüp arkanızdan size zarar vermek için işler çeviren kişilerden uzak durmaya çalışmalısınız. Gözünüzü açık tutmadığınız sürece insanlar size zarar vermeye çalışacaktır sevgili Kova Burçları. Gün sonunu kültürel aktivitelerle değerlendirmek isteyebilirsiniz. 27 Ekim 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 27 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Perşembe gününde bir adım atmak için öylesine tereddüt içinde olursunuz ki vaktinizin büyük bir kısmı karar vermekle geçer. Aslında yapabileceğiniz bir şeyin hayali içerisindesinizdir. Ancak yanılmaktan öylesine korkarsınız ki o ilk adımı atmadan önce aklınıza olası bütün senaryoları getirip acısını, sevincini yaşarsınız sevgili Balık Burçları. Bu şekilde kendinizi harap edip vakit kaybedeceğinize bir an önce yola çıkmalı ve istediğiniz şeyi elde etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinize inandığınız zaman ne kadar başarılı olduğunuzu biliyorsunuz. Çevrenizde sizi engellemeye veya sindirmeye çalışan insanlar olabilir. Onlara asla kulak asmamalı ve kendi yolunuzda ilerlemelisiniz. Gün içerisinde eğlenmeye ve dinlenmeye de vakit ayırmak istersiniz sevgili Balık Burçları. Ancak bunun için harcamanız gereken bir miktar para olabilir. Eğlenmek için bu miktarı gözden çıkarmış olduğunuzu düşünerek rahatlarsınız. 27 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı