BurçlarGenel

26 Ekim 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ekim 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Aklınız maddesel konularda olmasına rağmen, sosyal yaşantınızı canlı tutma için gerekli tüm doneler sahipsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda girişimci ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Düşüncelerinizi çevrenize yansıtma konusunda oldukça başarılı günlerinizden biri. Gözler sizin üstünüzde unutmayın.

26 Ekim 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Bugün duygusal inatlarınız yüzünden aileniz ve sevdiklerinizle aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Mantıklı düşünceler içinde olsanız bile çevrenizdeki kişilerin sizinle aynı düşünceye sahip olması gerekmiyor. Fakat ısrarcı tutumunuzla bazen en sevdiklerinizi bile çileden çıkarıyorsunuz. Bugün ılımlı olmaya çalışın.

26 Ekim 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Çevrenizle inatlaşmak yerine ılımlı olmaya çalışmalısınız. Bugün çevrenizle güç birliği içinde olmak isteyebilirsiniz. Fakat sizin tarzınız öylesine farklı ki, düşüncelerinizdeki gizli mantık herkesi şaşırtıyor. Yaşamınızla ilgili kararları tek başınız veriyorsunuz. Kavrama yeteneğinizi hızlı kullanacağınız bir gün içindesiniz.

26 Ekim 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Güneş ve Merkür kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerliyor ve isteklerinizi çok kolay karşı tarafa yansıtıyorsunuz. Duygusallığın zararlarından korktuğunuz için ilişkinizde sağlam zeminler arıyorsunuz. Bugün sosyal yaşantınızda farklı kişilerle tanışabilirsiniz. Kendinizle ilgili yorum yapmaktan çekindiğiniz bir gün içindesiniz.

26 Ekim 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal yapınızla ilgili taviz vermekten hoşlanmadığınız için çevrenizde ve özel ilişkilerinizde zor bir kişi olarak tanınıyorsunuz. Bugün geçmişinizle ilgili sezgisel yeteneğinizi kullanarak bazı unutulan konuların yeniden canlanmasına neden olacaksınız. Gün içinde bilinçaltı takıntıların sizi rahatsız edecek.

26 Ekim 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Yakın dostlarınızdan alacağınız davetlere katılmak için bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gizli çalışmalardan zevk alacağınız bir gün. Görüşeceğiniz kişilerin akılcı ve zeki yönlerinden faydalanabilirsiniz. Bugün ardı sıra gelen olaylardan zaman kavramını unutabilirsiniz. Çalışırken adeta kendinizden geçiyorsunuz.

26 Ekim 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Yakın çevrenizden duyacağınız hoş konuşmalar sizi oldukça mutlu edecek. Bugün kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. İletişim konusunda başarılı bir gününüzdesiniz. Neşeli yapınız sayesinde bulunduğunuz ortamlara farklı bir hava estiriyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızın birinin aşkına şahit olabilirsiniz.

26 Ekim 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Güneş ve Merkür burcunuzda ilerliyor ve Ay sizin gibi sabit bir burç olan Aslan’da yer alıyor. Bugün hiç kimseden akıl almaya niyetiniz yok.Bilgileriniz kontrol etmeli ve düşüncelerinizi sistemli bir şekilde yaşama geçirmelisiniz. Katılacağınız toplantılarda istediğiniz havayı estirecek ve kontrol mekanizmanızı istediğiniz gibi kullanacaksınız.

26 Ekim 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Venüs’ün burcunuzda ilerlemesi sizi daha uçucu ve faklı yapıyor. Ay’da sizin gibi ateş gurubu olan Aslanda bulunuyor ve uzun yollarla ilgili planlarınızı gündeme getiriyor. Seyahat etmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bugün isteklerinizde ısrarcı ve inatçı olmanız yanlış anlaşılabilir. Bazen gereğinden fazla abartıcı olabiliyorsunuz.

26 Ekim 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Ailenizin kararlarına saygılı davranmak sizin yaşam tarzınız adeta. Onların fikirlerine aykırı davrandığınız zaman huzursuz oluyorsunuz. Bugün anında müdahale etmeniz gereken konular gündeme gelecektir. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Yaşlı ve tecrübeli kişilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz.

26 Ekim 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
İlişkilerinizde farklı bir tarzınız olduğunu karşı taraf anlamayacaktır. Bugün onun duygusal takıntılarını çekemeyebilirsiniz. Oysa isteklerinin ne olduğunu öğrenirseniz, aranızdaki sorunları daha rahat çözeceksiniz. Mesleki konularda gerekli atılımları yapmak için, her şey sizden yana gelişecek ve çevrenizi kolayca etkiniz altına alacaksınız.

26 Ekim 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Güneş ve Merkür kombinasyon burcunuzda ilerlerken, beklediğiniz fırsatların size uzak yollardan geleceğini müjdeliyor. Günlük yaşantınızda takıldığınız konuların aklınızın karıştırmasına izin vermemelisiniz. Konuşurken farklı bir metot kullanarak, karşı tarafı etkiniz altına almayı iyi biliyorsunuz.

Kaynak: 26 Ekim 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı