BurçlarGenel

26 Aralık 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Aralık 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün insanlara karşı amacınız dürüstlük olmalıdır. Şu an insanlar kritiklerinize odaklanmış, tüm gerçeği duymaya hazırlar. Gerçeği duymak zor olacak, ama olması gereken bu. Kabul etmeyi öğrenmek gerekecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, son zamanlarda yaptığınız sıkı çalışma ve detay odaklı planlama gerçekten çok işe yarayacak. Önemli olan hassasiyetinizi korumak ve başkalarına nerede hizmet edebileceğinizi bulmaktır. Bugün kendinizi ifade etme gereği duyabilirsiniz. Kalbinizi takip edin ve duygularınıza saygılı olun.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yataktan çıkmak istemeyebilirsiniz. Evde kalmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Güzel şeyler yapmak için bu fırsatı kullanın. Yeni fotoğraflar asın, ilham veren yazılar, kitaplar veya dergi karikatürleri okuyun. Eylemlerinizde sakin olun ve rahatlamanın keyfini çıkarın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kendinize zaman ayırmak bugün çok zor olacak. Dış dünyayı görmezden gelmek neredeyse imkansız olduğundan, ilginizi çeken insanlarla iletişim kurup sosyalleşmek çok daha iyi olacaktır. Önümüzdeki günlerde yalnız zaman geçirmek için bolca zamanınız olacak. Şimdilik, arkadaşlarınızla ortak kahkahaların tadını çıkarın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün ateş hattından bir adım geriye gidin ve konumunuzu inceleyin. Bazı cesur hamleler yaptınız. Şimdi duraklama ve değerlendirme zamanı. Başkalarının tepkilerini dinleyin. Gözlem ve yorumları dikkate alın. Etrafınızdaki insanlar durumunuz hakkında sizin görmediğiniz şeyler görebilir. Öğrendiklerinizle ufkunuzu genişletin.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün durumunuzla uyum halinde hissetmeyebilirsiniz. İşlerin nasıl yapılması gerektiğiyle ilgili görüşlerinizi çok fazla etkilememeye çalışın. Diğer insanların bakış açılarını ve yaklaşımlarını dikkate alın. Onların yöntemleri farklı olabilir, ancak bu onların mutlaka daha iyi veya daha kötü oldukları anlamına gelmez.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bir sorun olduğunu düşündüğünüz şey aslında endişelenecek bir şey değil, sadece çok fazla dikkat gerektiriyor. Geri adım atıp büyük resme bakabilirseniz, ne yapmanız gerektiğini ve zamanınızı nasıl harcayacağınızı hemen göreceksiniz. Her şey bakış açısı ile ilgili ve sizinki biraz dar. Ufkunuzu genişletin!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, kendinize olan güveniniz artıyor. İletişim kurduğunuz herkesi etkiniz altına alacaksınız. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşınızı arayın ve ona bir kahve ısmarlamak istediğinizi söyleyin. İnsanlara durduk yere jest yapmak iki tarafı da iyi hissetirecektir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bazen bir yolculuğun sonunda, beklediğinizden çok farklı bir yere vardığınızı görebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğrayabilir veya güzel bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. İşlerin daha iyi olacağına dair kesinlikle umutlu olmalısınız. Olmanız gereken yerdesiniz, sadece sabırlı olun.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, samimi ve hassas konularla başa çıkmak için uygun bir gün. Ancak, duygularınızı ve ihtiyaçlarınızı açıkça belirtmediğiniz sürece, amacınızı belirleyemezsiniz. İnsanlar fikirlerinizi okuyamıyor, bu yüzden onlarla iletişime geçin.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün etrafınızda boğucu gelebilecek çok ağır bir atmosfer var. Duygularınızla ilgili olarak pratik bir şekilde düşünmenizi sağlayan durumlar artmaktadır. Yavaşlarsanız ve ilerlemeden önce bir durum hakkında düşünürseniz, işlerin daha sorunsuz gittiğini göreceksiniz. Tüm seçenekleri ve diğer insanlar üzerinde etkilerinin neler olacağını düşündüğünüzden emin olun.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yaşanan büyük bir olayla ilgili havada çok fazla ayrıntı var. Bu durum, heyecan verici seyahat planlarının ertelenmesine neden olabilir. Etrafınızdaki belirsizlik önümüzdeki birkaç gün içinde daha da artacak. Kendinizi sakin ve pozitif tutmaya konsantre olun. Evrenin sizi gitmeniz gereken yere götürmesine izin verin.

26.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı