BurçlarGenel

25 Mayıs 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

25 Mayıs 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

Düşüncelerinizde ısrar etmeyi yeğlediğiniz gün içinde, kişisel başarınızın sizi mutlu ettiğini göreceksiniz. Çevrenizle iddialaşmayı sevmeniz, güven duygunuzun güçlü olduğunu gösteriyor. Öğleden sonra, üstlerinizle bazı konularda tartışma ortamı doğabilir. Doğruyu görseniz bile, duygularınızı kendinize saklamalısınız.

25 Mayıs 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden, olumsuz tepkilerinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Bugün Ay’dan aldığınız etkiler sayesinde, daha cesaretli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda rahat davranmalı ve çevrenize güvenmelisiniz. Size destek verenlere, siz de karşılık vermelisiniz.

25 Mayıs 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Partnerinizden beklediğiniz güven duygusunun önemli olduğu bir gün. Onun sizi etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe, aranızda sorunlar çıkacaktır. Bugün ikili ilişkilerinizi gözden geçirerek, öfkelerinizin kaynağını bulabilirsiniz. Gizli hislerinizin sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve spor aktivitelerinizi yoğunlaştırmalısınız.

25 Mayıs 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda zorlanacaksınız. Arkadaşlarınızın aktivitelerine katılmak için, bir çok geçerli nedeniniz var. Çeşitli bahaneler yaratarak, kendi kabuğunuza çekilmemelisiniz. Kazançlarınızın olumlu gelişmesini, güçlü dostların elbirliğiyle, sağlayacaksınız. Böbreklerinizin hassas olduğu bir gün.

25 Mayıs 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Enerjinizi olumlu yönlendireceğiniz bir gün içindesiniz. Zorlamalar karşısında kendinizi çok iyi frenlemelisiniz. İsteklerinizdeki artışların doğrultusunda kendinizi kanalize ettiğiniz zaman, başarınızın daha yükseleceğini biliyorsunuz. Bugün, romantik bir gününüz ve yaratıcılığınızın desteklendiğini görmek sizi daha da güçlendirecek.

25 Mayıs 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları kendinize seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz.Düşündüklerinizin anında gerçekleşmesini isterken, gergin ve sinirli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.

25 Mayıs 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Açık fikirli olduğunuzu bilenler, bugün içine kapanık ve gizemli davranışlarınızı, yanlış yorumlayabilirler. Araştırmacı yapınızın ön plana çıkmasıyla, derinlemesine düşündüğünüz bir gün içindesiniz. Planlarınızı doğru uygulamak için, kendi içinize kapanmış olabilirsiniz. Çevrenizin sizden hareket ve aktivite beklediğini unutmayın.

25 Mayıs 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

Kendinizi ifade ederken ketum davrandığınız için, çevrenizde bir giz oluşturuyorsunuz. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, parasal konulara daha fazla ağırlık verdiğinizi gösteriyor. Kazançlarınız konusunda duygusal tatminler sağlayacağınız işler yapmak istiyor, ortaklıklar konusunda taviz vermek istemiyorsunuz.

25 Mayıs 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken romantik ve duygusal yönlerinizi ön plana çıkarıyor. Geçmiş bağlarınızı yeniden gözden geçirirken, hatalarınızı da düşünmelisiniz. İlişkilerinizde güvensiz oluşunuzdan dolayı, çevresel bağlarınızı zayıf tutmak istiyor ve yakınlarınızın görüşlerine göre; bencilce davranıyorsunuz. Kendinizi denetlemelisiniz.

25 Mayıs 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

İçinizde fırtınalar koparken çevrenize gülücükler dağıtmanız sizi zorlayacaktır. Bugün bulunduğunuz duygularınızı kimseyle paylaşmak istemiyor ve çevrenizi içinizden yargılıyorsunuz.Eleştirici yönlerinizi denetlemek zorunda kalmaktan yorulabilirsiniz. İş şartlarınızı gözden geçirin ve esnemeye özen gösterin.

25 Mayıs 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

İçinizdeki coşkuyu paylaşmanız gereken bir gün. Arkadaşlarınızın farklı düşünceleri sayesinde, yeniden motive olacağınız konular peşindesiniz. Maddesel kaynaklarınızı gözden geçirin ve yeni iş teklifleri üzerinde düşünün. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, güçlü kişilerle tanışacağınızı gösteriyor. Aşk yaşantınızda hareket var.

25 Mayıs 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Bugün duygusal yapınızı zorlayacak kararlar alabilirsiniz. Üstün yetenekli kişilerle birlikte çalışmaktan hoşlandığınız gerçek. Fakat bu tarz kişilerin orijinal düşüncelerine de saygı göstermelisiniz. Sizin alışkanlıklarınıza bağlı oluşunuz, onlara ters gelebilir. Özgürlüğünüzün sınırlarını esneterek işlerinizi yönlendirmelisiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı