BurçlarGenel

25 Haziran 2017 Pazar Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazar gününde insan ilişkilerinde yüksek egolarının etkisini fazlasıyla göstereceklerdir. Düşüncelerinizin kabul görmesi ve anlaşılması sizin için oldukça önemlidir. Eğer içinde aktif olduğunuz bir işi yürütüyorsanız insanların size karşı büyük bir güven içerisinde olmasını ve sizin yönlendirmelerinizi kabul etmelerini beklersiniz. Bu nedenle de size karşı çıkanlara karşı büyük tepkiler verirsiniz ve gerçekten de onların karşı çıktığı noktaları tam olarak anlayamazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bütün insanların farklı bakış açıları olduğunu ve hayatı algılama biçimlerinizin örtüşmeyebileceğini göz önünde bulundurarak kendinizi bu duruma alıştırmaya çalışmalısınız. Bugün içerisinde bulunacağınız sosyal ortamlarda insanların ilgisini ve beğenisini toplayacaksınız ve onların olumlu tepkileriyle siz de mutlu olacaksınız sevgili Koç Burçları. Gün sonunda sevdiğiniz kişinin size karşı sevecen tavırları bütün stresinizi yok edecektir. 25 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazar gününde hayatınızın güzel yanlarını ve sizin gelecek günlerde bekleyen fırsatları düşünerek güne pozitif bir şekilde başlayabilirler. Yaptıklarınızdan tatmin olduğunuz için bugün çok fazla işle ilgilenmek istemeyeceksiniz. Ailenizle ilgilenmek ve keyifli vakit geçirmek sizin için öncelikli plan olacaktır sevgili Boğa Burçları. Bunun yanında yaptıklarınızı insanlarla paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Zira takdir edilmeye ve onaylanmaya fazlasıyla ihtiyaç duyarsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de düşüncelerinizi paylaşırken herkesin gözü sizin üzerinizde olsun istersiniz. Yaptıklarınızla gurur duyuyor olsanız da bunlarla çok fazla böbürlenmemeniz gerektiğinin farkına varmalısınız. Gün sonuna doğru yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz alanlara yönelebilir ve bu şekilde kafanızı boşaltmayı tercih edebilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Maddi olanaklarınızın sınırlarını zorlamak bugün için akıllıca olmayacaktır. 25 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazar gününde yaptıklarınızla ilgili geri dönüşler almaktan fazlasıyla keyif duyacaksınız. Başarılarınızın takdir edilmesi gururunuzu okşayacaktır. Etrafınızda sizi çekemeyen insanlar varsa onlardan uzaklaşmayı tercih edebilir ve sizi gerçekten anlayan insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Ancak hafta sonu olması nedeniyle birçok insanla içli dışlı olmak durumunda kalabilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Bu durumda da seçici davranmaya çalışacak ve size bir şeyler katacağını düşündüğünüz insanlarla iletişim kuracaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi rahatsız eden olaylara karşı her zaman tepki vermezsiniz ancak bugün sinirlerinizin gergin olduğunu hissedebilir ve ilkel dürtülerinizin size söylediği şeyleri yapmayı engelleyemezsiniz. Bu noktadan sonra sorun yaşayacağınızın farkında olmalı ve kendinizi engellemeye çalışmalısınız sevgili İkizler Burçları. Aşk hayatınızda anlaşılmaz tavırlar sergilemekten vazgeçmelisiniz ve sevdiğinize karşı daha anlayışlı olmalısınız. 25 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazar gününde size kendinizi iyi hissettirecek ne varsa bunların peşinde gitmeyi tercih etmelisiniz. Zorunlulukların bugün vaktinizi almasına izin vermemeli ve kendi rotanızı baştan sona kendiniz çizmelisiniz. İlk olarak halletmeniz durumunda zihninizi fazlasıyla rahatlatacak bir işiniz vardır. Ancak bunun ardından kendinizi yalnızca eğlenmeye ve kültürel faaliyetler yapmaya vereceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Ailenizle ilişkinizde duygusal olarak çok yoğun bir ruh hali içinde olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Onların size karşı sevecen tavırlar içinde olması sizin de kendi hayatınızdan bu duruma pay biçmeniz neticesinde kendinizi onların yanında fazlasıyla huzurlu hissedeceksiniz. Eğer siz de çocuk sahibiyseniz veya bununla ilgili düşünceleriniz varsa bu konuda oldukça duygusal tavırlar içinde olacaksınız sevgili Yengeç Burçları. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı kuvvetlendirecek yeni kararlar almaya çalışabilirsiniz. 25 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazar gününde çevrenizdeki insanlarla iletişim kurmayı ve onların üzerinde olumlu bir izlenim bırakmayı önemseyeceksiniz. Düşüncelerinizle farklı kapılar açmak ve herkesi kendinize hayran bırakmak sizin için oldukça kolay bir şeydir sevgili Aslan Burçları. Bugün içerisinde yalnızca eğlenmeyi önemsiyor olsanız da sizin için olumlu bir iş fırsatı karşınıza çıktığında bunu da geri çevirmek istemezsiniz. Ne şekilde hareket edeceğinize karar verirken çoğu zaman hislerinize güvenirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında kendinizi bedensel olarak yorgun hissedebilir ve yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer bu sizin için mümkün olmayacaksa sinirleriniz gerilebilir ve çevrenizdekilere karşı fazlasıyla kırıcı olabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Sevdiğiniz kişiyle aranızda ne kadar güçlü bir bağ olursa olsun sizinle aynı fikirde olmadığı ve kendi fikirlerinde ısrarcı olduğu zaman ona karşı öfkeyle dolabilirsiniz. Bu noktada sert tepkiler vermekten kaçınmalısınız. 25 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazar gününde yetenekleriniz doğrultusunda yeni bir maceraya adım atarken hayallerinizle ilgili de birçok şeyi yeniden kurgulamaya başlayacaksınız. Size gerçekten yaşadığınızı hissettiren uğraşların tüm yaşantınızı doldurmasını arzuluyorsunuz sevgili Başak Burçları. Gün içerisinde istemediğiniz bir işle sabahtan akşama kadar meşgul olup daha sonrasında istediğiniz şeyleri yapmaya enerjinizin kalmaması sizi fazlasıyla üzüyor sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle bugün yeteneklerinizin size yaşamsal bir para kaynağı olup olamayacağı üzerine düşünecek ve bununla ilgili ciddi kararlar alacaksınız. Gün ortasında bedensel aktivitelerinizle ilgili kendinize dair bazı yeni kararlar alabilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşamı isteyebilir ve her gün bunun için daha fazla vakit ayırmayı arzu edebilirsiniz sevgili Başak Burçları. Bu konuda maddi harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Duygusal olarak da rahatlamak için iletişim kurmayı tercih edebilirsiniz. 25 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazar gününde insan ilişkilerinde sinirlerinizi yıpratacak birçok şeyle karşılaşacaksınız. Ancak bunların sizi üzmesine ve yönlendirmesine izin verirseniz neticede kendiniz üzüleceksiniz. Bu nedenle sizinle uğraşan kişileri görmezden gelmek ve kendi dünyanızda yaşamaya çalışmak sizin için en uygunu olacaktır. Bugün içerisinde işinizle ilgili kafanızı kurcalayan meseleler üzerine düşünmek isteyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer ki sizin kararlarınızın dışında başka etkenler işinizin sonuçlarını etkileyecekse bu konuda çok fazla düşünmemek ve karar almamak daha doğru olacaktır. Bazen işleri akışına bırakmak umduğunuzdan çok daha iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Aşk yaşantınızdaki olumsuzlukları görmezden gelecek ve hayattan keyif almaya odaklanacaksınız. Gün sonuna doğru hobileriniz ve sizi mutlu eden diğer aktivitelerle ilgilenmek yeni haftaya dinlenmiş bir şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır. 25 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazar gününde başarılı olduğunuz konularla ilgili topluluk içerisinde bir konuşma yapmanız gerekebilir. Bu çok resmi bir durum olmasa da insanların sizin deneyimlerinizi doğru bir şekilde anlamasını ve kendilerine bunlardan pay çıkarmasını önemsersiniz. Size göre doğru olan şeylerin insanlar tarafından yadırganması konusunda oldukça anlayışsız bir tavrınız olabilir. Gün içerisinde değerleriniz konusunda yakınlarınızla çatışmalar yaşayabilirsiniz. Herkes hayatı kendi doğrularına göre yaşar ve bu konuda size baskı yapan aileniz dahi olsa onları hoş göremezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Tepkilerinizi kibarca göstereceksiniz ve sizinle ilgili olumsuz fikirlerini kendilerine saklamalarını söyleyeceksiniz. Gün sonuna doğru size karşı konulmaz bir teklifle yaklaşan kişilere karşı dikkatli olmalısınız sevgili Akrep Burçları. Karşınızdaki insanın iyi niyetli olup olmadığını tartmak ileriki zamanlarda üzülmemeniz için oldukça önemlidir. 25 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazar gününde eğitiminizle ilgili hayallerinizi süsleyen girişimlerde bulunmak adına kendinizi fazlasıyla heyecanlı hissedebilirsiniz. Yapacaklarınızın sizin için anlamı büyüktür ve bunun için herhangi bir masraftan kaçınmayı kesinlikle düşünmezsiniz sevgili Yay Burçları. Ancak maddi olanaklarınızın da bir sınırı olduğunun farkında olursanız kendiniz için daha sağlıklı bir gelecek çizmiş olursunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Size yardımda bulunmak isteyenlere karşı ne kadar minnettar olsanız da her şeyi kendi imkânlarınızla yapmanın bu noktada oldukça önemli olduğunu düşünürsünüz. Yeniden bir işe başlayacağınızı düşünüyorsanız eğer bununla ilgili bilgi birikiminizi kontrol etme ihtiyacı duyabilirsiniz sevgili Yay Burçları. İçinde bulunduğunuz koşullarda insanlarla kurduğunuz iletişimin sizin için büyük önem arz etmesi izleyeceğiniz yol konusunda yeni fikirler edinmenizi sağlayacaktır. Yakınınızda bulunan insanlara güvenme konusunda çok aceleci davranmayınız.  25 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazar gününde aşk hayatınızla ilgili soğuk rüzgârları üzerinizde hissedebilirsiniz. Ancak bununla ilgili kafanızı çok meşgul etmek istemez ve daha çok günlük meseleler üzerinde yoğunlaşmaya çalışırsınız. Size kendinizi iyi hissettiren ne varsa bugün onları daha iyi bir şekilde yapmakla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve yalnızca kendiniz için emek harcamanın fazlasıyla önem kazanacağı bir gün içerisindesiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada yalnız olduğunuzu hissedebilir ve sizi anlayan insanların sizden uzaklaştığını düşünebilirsiniz. Ancak böylesine geri çekilmektense kendinizi iyi hissedebileceğiniz sosyal ortamlara girmeyi tercih etmelisiniz. İçinde bulunacağınız ortamların olumlu enerjisi gün sonunda size kendinizi fazlasıyla iyi hissettirecektir sevgili Oğlak Burçları. Yine de gün sonunda hayatınızla ilgili önemli kararlar alma konusunda fazla aceleci davranmayınız. 25 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcugünlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazar günü ailenizle ilgili konularda yeni kararların eşiğinde olabilirsiniz. Aile içinde alınacak kararlarda etkili olacak kişi siz olacağınız için üzerinizde büyük bir sorumluluk hissedebilirsiniz. Bu yükü üzerinize almak istemiyor olsanız da başka şansınızın olmadığının farkına varacaksınız. Aşk yaşantınızdaki olumsuzluklar üzerine kendinizi fazlasıyla sorumlu hissedebilirsiniz sevgili Kova Burçları. Eğer ki düzeltebileceğiniz bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız bugün bunun için emek harcayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ne yapmanız gerektiğinin farkında değilseniz aklınızın yolundan şaşmadan ilerlemeye çalışmalısınız. Bazı konularda sevdiğiniz kişiyle aranızda bir güç kavgası olabilir. Bu konuyu çok fazla ciddiye almamalı ve kendinizi sevdiğinize net bir şekilde ifade etmeye çalışmalısınız sevgili Kova Burçları. Gün sonunda her şeyi sakince düşünerek olumlu bir sonuca varmaya çalışacaksınız. Hiçbir şeyi yapmaya zorunlu olmadığını kendinize hatırlatınız. 25 Haziran 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 25 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazar gününde çevrenizdeki insanların sizinle ilgilenmesinden fazlasıyla memnun olacaksınız. Ancak bunun yanında size zarar vermek isteyen bazı insanların olduğunun da farkına varmalı ve herkese bir anda güvenmekten vazgeçmelisiniz. Gün ortasında sevdiğiniz bir kişi sizden büyük bir yardım isteyebilir. Siz de herkese yardımcı olmak istediğiniz için bunu yapmak üzere söz verebilirsiniz. Her ne kadar iyi niyetli olsanız da verdiğiniz sözü yerine getirip getiremeyeceğiniz üzerine daha fazla düşünmeniz gerektiğinin farkına varmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Geleceğinizle ilgili konularda sürekli erteleyen bir tavır içerisindeyseniz bundan vazgeçmeli ve ciddi bir şekilde harekete geçmeyi önemsemelisiniz. Bir şeyleri düzeltmek için zamanınız kalmadığında bunun geri dönüşünün olmayacağının farkına varmalısınız sevgili Balık Burçları. Mantıklı ve faydalı olan neyse onu yapmak için çaba göstermelisiniz. 25 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı