BurçlarGenel

25 Ekim 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz Salı gününde toplum içerisindeki konumunuzu önemsersiniz. İnsanların sizi, sizin kendinizi gördüğünüz şekilde görmelerini istersiniz. Bunun yanı sıra hayata bakışınızı değiştirmenize neden olacak birçok fikirle karşılaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz değerlerin sizin için anlamı üzerine düşünür ve bunların değişebilir olup olmadığını test etmek istersiniz. Romantik anlamda bağlılıktan çok uzak olduğunuzu hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yerine heyecan duyabileceğinizi düşündüğünüz adımlar atabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak ve size kendinizi özgür hissettirecek olan deneyimler yaşamak için hazır hissedersiniz. Bugün hangi sorunla karşılaşırsanız karşılaşın üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaksınız. Daha da önemlisi moralinizi asla bozmadan yolunuza devam etmenizdir sevgili Koç Burçları. Maddi olarak çıkış yolları bulmaya çalışırken hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. 25 Ekim 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde aşkla ilgili konularda kendinizi memnun edecek olan etkenleri bulmak üzere düşünürsünüz. Sevdiğiniz kişiyle uyum içinde olduğunuzu düşündüğünüz birçok nokta vardır. Ancak bunların dışında da hoşnut olmadığınız durumlar vardır. Sevdiğiniz kişiyle sorunlarınız üzerine açıkça konuşmaktan çekindiğinizi hissedebilirsiniz. Zira sevdiğiniz kişinin fikirlerinin sizden çok farklı olduğunu bilirsiniz ve neticede çatışacağınızı düşünürsünüz. Bugün içerisinde hayallerinize ulaşmakla ilgili oldukça etkileyici adımlar atarsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Buna rağmen karşınıza çıkan en ufak bir pürüz moralinizin bozulmasına neden olabilir. Hayatta sizi zorlayacak, gücünüzü sınayacak etkenler her zaman olacaktır. Önemli olan bu zorluklar karşısında ne kadar kararlı olduğunuzu göstermenizdir. İş yaşantınız herkesin kendisini düşündüğü bir ortama dönüşmüşse bu durum sizi mutsuz edebilir. 25 Ekim 2016 gününe aitBoğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Salı gününde sıradan bir güne başladığınızı düşünerek oldukça sakin bir giriş yaparsınız. Ancak gün içerisinde öyle çok şeyle ilgilenmek ve uğraşmak zorunda kalırsınız ki yorgun düşersiniz. Kendinizle ilgili büyük hayalleriniz vardır ve bunları elde etmek sizin için gerçekten çok önemlidir sevgili İkizler Burçları. Sizi tanıyan insanlar bu hedeflerinizle ilgili olumlu düşünceler içerisinde olmasalar da siz vazgeçmeye çok niyetli değilsinizdir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün içerisinde çözümlemeniz gereken meselelerden biri de budur. İçinde bulunduğunuz koşullarda hayallerinizin çok zorlama olup olmadığını ve size uygun olmayan bir şeyin peşinden koşup koşmadığınızı sorgulamanın önemli olduğunu düşünürsünüz sevgili İkizler Burçları. Verdiğiniz cevaplara göre belki yeni bir sayfa açmayı düşünebilir veya sorun olarak gördüğünüz unsurlardan kurtulmayı isteyebilirsiniz. Huzura ermek için dikkatlice seçim yapmalısınız. 25 Ekim 2016 gününe aitikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Salı gününde ummadığınız kadar yoğun bir gün geçirirsiniz. Bu yoğunluğunuz özellikle iletişim anlamındadır. Hayatınızda aileniz de dâhil olmak üzere çok fazla insan vardır ve her biriyle ilgilenmenin önemli olduğunu düşünürsünüz. Sevdiklerinizle vakit geçirmediğiniz günün boşa geçtiğine inanırsınız. Aynı şekilde romantik ilişkinizle ilgili de fazlasıyla hassas bir haldesiniz. Sevdiğiniz kişinin size karşı ilgisinin azaldığını düşünebilirsiniz. Bu ilgisizlik sizin tutkulu halinizle bir araya geldiğinde ortaya oldukça sinir bozucu bir tablo çıkar sevgili burclar.net okuyucuları. Siz arzularken karşı taraf sizi iter. Böyle bir durumda bir sorun olduğu aşikârdır. Fakat sorunun çıkış noktası nedeniyle açıkça konuşmak zorlaşabilir. Bunun dışındaki konularda, özellikle yaşama dair seçimleriniz ve planlarınızda sizi zorlayacak herhangi bir etken olmayacaktır sevgili Yengeç Burçları. Dilediğinizce hareket edebilmenin keyfine varacaksınız. 25 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde sorumluluklarınızla birlikte hayatınızın önemli alanlarındaki çalışmalarla çevrili olacaksınız. Kendi üzerinize aldığınız yükler, sevdiklerinizin ve ailenizin sizden beklentileri oldukça fazladır. Bunların üstesinden gelmek yerine onlardan kurtulmak gibi bir düşünceniz olmaz. Zira kendinizi kanıtlamayı önemsersiniz. Tüm bu yaptıklarınızın gelecekte sizi çok rahat ettirecek şeyler olduğuna inanırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Aile içerisinde sizi engelleyen bir ortam içerisindeyseniz bu konuda sorgulamalarınız ön plana çıkabilir. Yapmak istediklerinizin önüne geçen ve size saygı duymayan insanlara karşı çok anlayışlı bir şekilde yaklaşamazsınız. Bu şekilde yalnız kalacağınızı bilecek olsanız da sizi mutlu edeceğini düşündüğünüz ideallerinizin peşinden koşmak istersiniz. Daha sonradan pişman olacaksanız bile kendi seçimleriniz yüzünden pişman olmayı tercih edebilirsiniz. 25 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde işinizle ilgili bir konuda rahatsızlık duymanız mümkündür. Bu rahatsızlığı münferit bir olay olarak göremez ve bu doğrultuda iş yaşantınızla ilgili bazı değişikliklerde bulunmaya çalışırsınız. Öncelikle bu sorunun kökenine inerek yetkili kişilerle görüşmek istersiniz sevgili Başak Burçları. Bundan da istediğiniz sonucu alamazsanız daha fazla çile çekmek istemez ve yeni bir iş bulmak üzere adım atabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde yaşadığınız tatsızlıklar umudunuzu ve hevesinizi kırmış olsa da yeni işler konusunda bahtınız açık olabilir. Bugün faydalı görünen gelecekte de aynı şekilde devam edecek gibi görünüyorsa o zaman seçiminiz hayırlıdır. Seçimlerinizde her zamanki gibi aklın yolundan şaşmayı ihmal etmemelisiniz sevgili Başak Burçları. Gün sonuna doğru aileniz içerisinde iletişim halinde olacak ve onların dertleriyle, sevinçleriyle bir bütün olduğunuzu hissedeceksiniz. 25 Ekim 2016 gününe aitBaşak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Salı gününde hayatınızda eskiye dair olan şey ne olursa olsun ondan uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Uzun zamandır sizi sıkan bir rutinin içerisinde yaşadığınızı hissediyorsunuz. Bu rutinden kurtulabilmek için yaptığınız ufak tefek değişikliklerin hiçbir işe yaramaması artık sizin için tek bir anlama gelebilir. Yeni bir sayfa açıp bütün hayatınızı adeta yeni baştan kurgulamak istersiniz. İşiniz, eviniz, aileniz ve sevgiliniz de buna dâhildir. Herkesin sizinle birlikte yenilenmesini ve size yardımcı olmalarını dilersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu aşamada sizi anlamayacak ve size engel olmaya çalışacak insanlar olacaktır. Fakat bu insanları da arkanızda bırakmaktan çekinmezsiniz. Bugünkü değişiminizin içinde maddi olarak güçlenmek de dâhildir. Fakat bu konuda şansa ve deneyime ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Karşılaşabileceğiniz birçok zorluk vardır ve bunlar sizi yıldırabilir. Mücadelenizi sürdürmeye çalışmalısınız. 25 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde kendinizle gurur duyacağınız birçok şey yapabilirsiniz. En başta insanların sizden beklentilerini gerçekleştirmeyi ve onları hayal kırıklığına uğratmamayı önemsersiniz. Bunun yanı sıra hayallerinizdeki birçok şeyi gerçekleştirmenin son aşamasına geldiğiniz için kendinizi oldukça güçlü hissedersiniz sevgili Akrep Burçları. Gün içerisinde hayatınızı değiştireceğini düşündüğünüz bazı gelişmelere tanık olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak gördüğünüz küçük bir gelişmeden umut ederek bir anda her şeyin değişmesini beklememelisiniz. Sabırlı olduğunuz zaman dilediğiniz gelişmeye şahit olabilme şansı yakalarsınız. Gün sonuna doğru hayatınızın şimdiki halini etkilediğini düşündüğünüz geçmiş günlerinizle ilgili düşüncelere dalabilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Aynı zamanda sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak da size güç verecektir. Sevildiğinizi hissettiğinizde sorunlarınız gözünüze çok küçük görünecektir. 25 Ekim 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde içinde bulunduğunuz toplumun gerekliliklerini yerine getirme konusunda bazı zorluklar yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Kendi kişiliğinizin diğer insanlardan farklı olmasından haz duyabilirsiniz sevgili Yay Burçları. Ancak bunun getirdiği zorluklar da gün içerisinde tadınızı kaçırabilir. Çevrenizdekiler gibi olmadığınızı düşünseniz de bir yandan kendinizle ilgili yeni yeni şeyler öğrenmeye de devam edersiniz. Yetenekleriniz ve farklı ilgi alanlarınız ortaya çıktıkça geleceğe yönelik planlarınız da sürekli yön değiştirir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün aşk yaşantınızda sizi mutlu ettiğini düşündüğünüz ne varsa onu elde etmenin peşinde olursunuz. Çoğu zaman duygularınızı açık etmekten yana olmasanız da bugün duygularınızı açıkça ifade etmenin bir sakıncasını görmeyeceksiniz sevgili Yay Burçları. Birlikte olduğunuz insanın her adımınızda yanınızda olmasını ve size destek olmasını istersiniz. 25 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde iş yaşantınızda uzun zamandır aradığınız liderliği elde ettiğinizi görebilirsiniz. Bir süredir bunun için mücadele ediyor olmanıza rağmen bugün herhangi bir ekstra çaba içerisinde olmayacaksınız. Ancak yine de beklentilerinizin büyük ölçüde karşılanması size kendinizi büyük bir başarıya ulaşmışsınız gibi hissettirir.  Bugün elde ettiğiniz başarı sayesinde rahatlamak bir yana dursun çok daha büyük endişelere kucak açacaksınız. Geleceğinizle ilgili sizi endişelendiren gelişmeler, sürekli karşılaştığınız sorunlar size kendinizi çaresiz hissettirebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak böylesine ufak tefek şeylere takılıp asıl hedefinizden uzaklaşmamalı ve inandığınız yolda ilerlemeye devam etmelisiniz. Siz sabırla çalışmaya devam ettikçe karşılığını bir şekilde alacağınızı bilmelisiniz. Gün sonuna doğru çeşitli aktivitelerle ilgili size kendinizi iyi hissettirecek olan deneyimler elde etmeye çalışabilirsiniz. 25 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Salı günü içerisinde üzerinizdeki yüklerin artmaya başladığını hissedebilirsiniz. Birçok insanın sorumluluktan kaçtığı şu hayatta siz tam aksi şekilde davranacaksınız. Üzerinizde birçok sorumluluğun olması vakit anlamında kısıtlayıcı bir şey olsa da bu sorumlulukların sizin için iyi olduğunu düşünürsünüz sevgili Kova Burçları. Zira ne kadar çok sorumluluk alırsanız o kadar çok deneyiminiz olacağını düşünürsünüz. Bu sayede kendinizi eğitebilir ve gittikçe çok daha güçlü bir birey haline gelebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Yine aynı düşünceler doğrultusunda sizi zorlayan etkilerden de kaçmaz ve onlara nasıl göğüs gerebileceğinizi öğrenmeye çalışırsınız. Tüm bu işleriniz esnasında size üstünlük kurmaya çalışan kişilere karşı tavrınız da oldukça eğiticidir sevgili Kova Burçları. Kimsenin sizi ezmesine izin vermezsiniz ve sahip olduğunuz bilgi birikimiyle de kimseye muhtaç olmadığınızı gösterirsiniz. 25 Ekim 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 25 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde birçok sorumluluğun üzerinize geldiğini hissedebilirsiniz. Bunlardan en büyüğü mesleğinizle ilgili olanlardır. Her ne kadar yeni deneyimler elde etmek istiyor olsanız da kendinize de vakit ayırmak istersiniz sevgili Balık Burçları. Bu nedenle aradaki dengeyi sağlamak adına iş saatlerinizi düzenlemek ve belki de iş yükünüzü azaltmak isteyebilirsiniz. Bugün duygusal olarak fazlasıyla karmaşık bir halde olduğunuzu hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatla ilgili alacağınız kararlar ve bu kararların ilişkinize yansıması öylesine bulanıktır ki izleyeceğiniz yolu bilemez ve yalnızca durmayı tercih edebilirsiniz. Bazen bir seçim yapamadığınızda kaderinizin gelip sizi bulmasını beklersiniz. Genellikle de sizi mutlu edecek sonuçla karşılaşırsınız sevgili Balık Burçları. Elbette bekleyeceğiniz ana kadar elinizden gelen çabayı göstermiş olmanızın etkisi de vardır. 25 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı