BurçlarGenel

24 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
24 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Söz gümüş ise , sukut altındır demişler . Susan insan aynı şeyleri yaşamaktan yorulmuş ve susmuştur. Ancak, herhangi bir iletişimsizliğin en
sinir bozucu bölümünü de oluşturabilir, özellikle de söylenmesi gerektiğini bildiğimiz sözleri , biri hiç söylemiyorsa. Bir kişiye karşı bir süredir
susmayı tercih etmiş olabilirsiniz.Ancak bugün , bir anlaşmaya varmak veya yüreğinizi birisine açmak için çok iyi bir enerji sizinle birliktedir.
Tolerans, hatalara izin vermek, öğrenmek ve geliştirmek istemek artık başarının anahtarıdır , bu gün bu suskunluğu kıran kişi siz olun ,
belki konuştukça , ortak bir noktada buluşabilirsiniz.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Gün özellikle sporcular ve rekabetçi sporlara katılanlar için elverişlidir ve büyük bir başarı derecesiyle karşılaşmanız muhtemeldir. Bu gün özellikle
romantik yaşamınızla, arkadaşlarınızla, yaratıcı projelerinizle, hayallerinizle ya da vizyonlarınızla çevrenizi etkileyebilir, yeni gruplara katılabilirsiniz.
Aile veya otorite sayılan kişilerle ilişkilerde bazı karşıklıklar olabilir.Ne yapacağınıza karar veremezseniz, başkaları da aynı şekilde hissedebileceğinden, yalnız değilsiniz. İlerideki günlerle baş etmenin en iyi yolu, olayları akışa bırakmak.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

Ruhsal bir uyanış ya da ani aydınlanma için iyi bir potansiyel olsa da, kesin sonuçlara varmadan önce bir şeyler beklemeniz gerekir. Uzun vadeli hedefler hakkındaki kafa karışıklığı şimdi ruh halinizi bozmakla tehdit edebilir.Ancak günün ilerleyen saatlerinde Güneş ve Chiron olumlu enerjisi , bir konu veya olaya karşı mükemmel bir tavır koyacaksınız.Bu tavrınız uzun vadeli bir etkiye sahip olacak ve olumlu tutumunuzla, gelecekte sizi olumlu etkileyecektir. Odaklanmış ve olumlu bir zihniyet sürdürdüğünüz sürece oldukça başarılı olursunuz.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Önünüzdeki olası engeller sizi uyarmak için işaretler olabilir, hedefinizden vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Belki de sadece tempoyu yavaşlatmanız veya yeni bir rota seçmeniz gerekir.
Bazı olağanüstü performanslarınız için ödül alabilirsiniz. Bugün bazı kafa karıştırıcı unsurlar ile uğraşabilirsiniz, dikkat dağıtıcı şeyler, sıra dışı duygular ya da deneyimler ve hayal kurmaya yönelik bir eğilim güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir. Günün belirsizlik enerjisi sabah saatlerinde etkisini gösteriyor. Günün ilerleyen saatlerinde etkili olacak olan Güneş-Chiron etkisi ile işleriniz yoluna girmeye başlayacak.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Günümüzün enerjileri karmaşık, ancak gün ilerledikçe, Güneş ve Chiron uyumlu bir yöne doğru ilerler ve bu da sakin , huzurlu bir ruh halini ve büyük resmi düşünmeyi teşvik eder. Kimse tutarsız veya kararsız olarak görülmekten hoşlanmaz,ancak çevrenize bazı fikirlerinizi net ifade edemediğinizde , iki tarafta da gerginlik oluşturan bir iletişim ortaya çıkabilir. Bu gün , tartışmalardan uzak bir gün geçireceksiniz. Kişisel çekiciliğiniz şu anda daha güçlü veya daha belirgindir ve kendinizi ifade , düşüncelerinizi açıklama konularında çevrenizi etki altına alabileceksiniz.Bugün gelirinizi takviye etmek için ikinci bir iş aramaya başlamak için en iyi gün.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün, mantık ve yaratıcılığı birleştirmek ve hem gerçekçi hem de pozitif düşünmeyle pratik konulara yönelmek için oldukça muhteşem bir pozisyondasınız. Zihniniz daha önce gözden kaçırdığınız bir fikre veya düşünceye açık olabilir. Bu fırsatı değerlendirin ve enerjiyi tam potansiyeline kullanın.Bazı cesur adımları atmak için zaman uygundur. Tereddüt etme zamanı değil. Bunun yerine, belirleyici eylem önemlidir. Fırsatlardan uzak durmayın. Hayatınızdaki insanların tavrı, ya da sadece bir ilişki durumu
şu an belirsizlik taşıyabilir.Kendinizi anlamak için zaman ayırın ,iç dünyanızla daha iyi temas kurmak, onları daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Romantizm, bugünün gezegen hareketlerinin etkisi altında, yeni tanıştığınız birine tam olarak güvenmeseniz de onun hal ve hareketlerinden fazlasıyla etkilenebilirsiniz.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün arzulu düşünce ve sezgi arasında ayrım yapın.Daha sonra, Güneş-Chiron enerjisi ile , yaklaşımlarınızda yaptığınız değişiklik ile en iyi , büyük ölçüde mutlu bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bu özellikle yakın bir ilişki ile doğru olabilir, ancak kişisel ilgi alanları, iletişim tarzı
veya öğrenme çabaları ile de ilgili olabilir. Başkalarının gözünde tutarlı görünmek için hissettiğiniz şeyleri bastırmayın. Duygularınızı özel biriyle paylaşmak niyetiniz varsa , hissettiklerinizi , düşüncelerinizi net bir şekilde söyleyin.İlişkileri onarmak ya da iyileştirmek istiyorsanız,
yaklaşımınızı değiştirerek bunu yapmak için iyi bir zaman. Önümüzdeki günlerden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı enerjinizi korumak olabilir.

 

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgiyi kendi kendinize doğru çevirme zamanıdır.Son zamanlarda sevdiklerinizle uzlaşmak ve barışı korumak için kendinizden çok fazla fedakarlık yaptınız . Yakın çevreniz ile olan sorunlar günün ilerleyen saatlerinde uzlaşmayla sonuçlanabilir. Havada romantizm var. Eğer bekarsanız, bugün,hayatınızın aşkıyla tanışabileceğiniz veya tamamen yeni ve romantik bir ışıkta yakın bir kişiyi görmeye başladığınız gün.Eğer son zamanlarda aşk hayatınızla ilgili tüm şikayetleriniz varsa, şu anki gezegenlerin enerjisi bazı şeyleri canlandırıyor.Küçük bir ayrıntı , aranızdaki iletişim sorununa çözüm olabilir.Sizin kararlılığınız ve çabalarınız boşa gitmeyecek ve yakın gelecekte güzel geri dönüşler bekleyebilirsiniz. Ayrıca bu girişimde ailenizin tam desteğini alacaksınız.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

Venüs ve Neptün arasında yaşanacak olan muhalefet , günün ilk saatlerinde ,sizlerde belirli bir plan, hedef veya proje hakkında kafa karışıklığı yapabilir. Kişisel yaşamınızdaki belirsizlik, başka yerlerdeki performansınızı etkileyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde meydana gelecek olan Güneş-Chiron enerjisi ile , Aşk hayatın seni şaşırtabilir veya güzel bir bağlantı olabilir. Aslında, atmosfer değişim ve iyileştirme için olgunlaşmıştır.Bugün, partnerinizle ilgili durumu daha iyi anlamanıza ve değerlendirmenize yardımcı olacak bilgiler toplayacaksınız. Aktif kalın, bilgi ile kendinizi güçlendirin
ve yolda ne yapmak istediğinizi düşünün. Bu enerji, şimdilik daha geniş anlamda düşünmeyi desteklemektedir.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Kötü bir durumdan, alışkanlıktan veya tavırdan kurtulma isteğiniz artık hayati önem taşıyor ,hayatınıza daha olumlu bakmanın yolu bu. Bu sabah bütün bu aşırı duyguların enerjisini nereye yönlendireceğini bilemeseniz de , daha sonra ortaya çıkan Güneş-Chiron enerjisi ile bunu yapabilme imkanı bulacaksınız.Geleceğini önemli ölçüde etkileyecek önemli bir görevde size yardımcı olacak, biri ile karşılaşmanız ya da bu kişiden bir teklif almanız mümkün . Tavırlarınız ve ortaya koyduğunuz fikirleriniz , dünya görüşünüz ile bu kişinin güvenini kazanacaksınız .Bugün tüm projelerinizde başarıya açıksınız ve sizi mutlu eden sonuçlar alabilirsiniz.Çalışma dünyasındaki olaylar doğal olarak sizin lehinize. Bundan dolayı, büyük bir kazanç elde edebilirsiniz.Eğer yeni bir işe ihtiyacınız varsa, bu kendinizi potansiyel işverenlere tanıtmak için iyi bir zaman.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Kendinize bir dinlenme molası verin ve enerjinizi içeri doğru odaklayın. Sinirlerinizi sakinleştirin ve içgüdülerinizin size söylediklerine güvenin.Daha sonra planlayın ve buna göre hareket edin. Bugün eski bir arkadaşınla karşılaşabilirsin. Size ilginç bir teklif yapabilir ve siz bu konuda ciddi düşünebilirsiniz.
Bakışınızı mevcut durumunuza göre ayarlayın ve önceliklerinizin gerçekten nerede olduğunu düşünün . Satın alma veya taahhütte bulunmadan önce gerçekten bir şey isteyip istemediğinizi sorun. Planlama ve önceliklendirme sizin gücünüzdür , yine de planlarınızı uygulamaya koymadan önce , tecrübelerine inandığınız birinin , fikirlerini almayı da ihmal etmeyin. Duygusal olarak daha savunmasız olabilir ve aldatma ya da kendini aldatmaya daha açık olabiliriz. Mümkünse, sosyal ve romantik katılımların yanı sıra, mali konularda da önemli karar alma süreçlerini ertelemek en iyisi olabilir.

 

 

 

24 Temmuz 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzun yöneticisi Neptün bu gün Venüs ile bir muhalefet içinde , bu durumun sizlere olan etkisi , hayatın başka bir alanında kazanmak için sevdiğiniz bir şeyden vazgeçmeniz gerektiğine dair bir his olabilir ve sonuç olarak kararlar zor olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde gerçekleşecek olan , Güneş -Chiron enerjisi ile,fikrinizin veya planınızın yönüne ilişkin değişiklik veya değişiklik yapma yetkisi sizindir ve eğer gerekliyse, bu zaman ve potansiyel olarak önemli bir hareket olabilir.Her zaman yaptığınız gibi kendinize inanmaya devam edin. Bu tutkulu olduğunuz her hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İşinizle ilgili iyi haberler alabilirsiniz.
Bir promosyon, bir artış, yeni bir görevlendirme, yeni istenen bir yer, iş değişimi veya farklı bir firmadan teklif olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı