BurçlarGenel

24 Temmuz 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

24 Temmuz 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizde kendinizi güçlü ve sizi bekleyen olaylara hazır hissediyorsunuz. Düşündüğünüz konular için; sabah saatleri kendinizi çekimser ve isteksiz hissedebilirsiniz. Öğleden sonra planlarınızla ilgili üzerinizdeki tutukluğu atarak, daha dinamik ve aktif olacaksınız. İş çevrenizde sizden destek bekleyecekler.

24 Temmuz 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Olayların iç yüzünü merak ederken, çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Yakın dostlarınızın sizden beklediği desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz. Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz. Sakin davranırsanız kazanacaksınız.

24 Temmuz 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Takıntılı düşünceleriniz yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Çevresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var sanki. Kariyerinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu olacak. Garantili işlerden hoşlandığınız için, yeni başlangıçlar konusunda tereddütlü davranmak zorunda kalıyorsunuz.

24 Temmuz 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Maddi konularla ilgili zekanız en üst düzeyde çalışıyor. Menfaatleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

24 Temmuz 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Ay’ın bulunduğu konum; maddi konularla ilgili, kendinizi denetim altında tutmanızı öneriyor. Dingin ve sabırlı yapınızı ortaya çıkaran, başarılı çalışmalar içindesiniz. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor, olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Özellikle kavrama yeteneğinizi doğru bir şekilde kullanacaksınız.

24 Temmuz 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
Bugün Ay, kombinasyon burcunuz Balık’ta ilerlerken; içsel disiplininiz, başarınızı arttırma konusunda sağlam oluşumlara neden oluyor. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Bu durumdan siz kazançlı çıkacaksınız. Bileklerinize dikkat etmelisiniz.

24 Temmuz 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Küçük fırsatların önemli olduğu bir gün. Olayları çok çabuk kavrıyor ve yaratıcılığınızla birlikte alacağınız destekleri çok iyi kombine ediyorsunuz. İşinizle ilgili yaşadığınız olumlu gelişmeler, sizi çevrenize karşı farklı kılıyor. Bugün mutlu olabileceğiniz bir gün. İstediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

24 Temmuz 2016 Pazar AKREP Burç Yorumu:
Çevrenizde kişisel cazibenizden etkilenen bir çok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalı ve bulunduğunuz ortamın pozitif taraflarını görmelisiniz. İsteklerinizde artıştan dolayı, kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranacaksınız.

24 Temmuz 2016 Pazar YAY Burç Yorumu:
Enerjiniz oldukça yüksek. Öğle saatlerinden sonra maddi konularla ilgili yeni atılımlar ve görüşmeler söz konusu olacak. Kazançlarınız konusunda yaratıcılığınızı kullanarak başarı grafiğinizi yükselteceksiniz. Ailenizle yapacağınız işbirliği sizin için destekleyici unsur oluyor ve olayların üstesinden kolay bir şekilde geliyorsunuz.

24 Temmuz 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Küçük ve kısa yolculukların sizin için sağladığı avantajları inkar edemezsiniz. Bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bugün görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz.

24 Temmuz 2016 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Sabırsız yönleriniz yüzünden, çevrenizle ihtilafa düşme olasılığınız oldukça yüksek. Bugün, işlek zekanız nedeniyle bazı ayrıntıları daha iyi fark ederek, tepkili olabilirsiniz.

24 Temmuz 2016 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Ay, burcunuzda ilerliyor. Tutucu tarafınız ortaya çıkarken, olayları fazla irdeliyorsunuz. Bu yüzden zaman kaybı yaşayabilir, kendiniz ispat etme konusunda bazı sorunlarla gündeme gelebilirsiniz. Özellikle, duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız. Dürüstlük kavramını çok fazla abartıyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı