BurçlarGenel

24 Şubat 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cuma günü romantik ilişkilerde kendilerini çok açık bir şekilde ifade etmekten çekinmeyecekler. Hislerinizi çoğu zaman gizliyorsunuz ve bu nedenle de çok büyük sorunlar yaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ona karşı yeterince ilgi göstermediğinizden ve onu sevdiğinizden emin olmadığından yakınıyor. Aslında sizin tek sorununuz duygularınızı ifade etmekten çekinmenizdir sevgili burclar.net okuyucuları. Buna dair kendinizi uzun zamandır eğitiyorsunuz ve bugün bunun karşılığını göreceksiniz. Sevdiğiniz kişi sizdeki bu değişimi gördüğü zaman hayatınızda büyük bir değişim olduğunu da hissedeceksiniz. Geleceğinize dair daha umutlu olacaksınız ve hızlı bir şekilde planlamalar yapmak isteyeceksiniz sevgili Koç Burçları. Bu noktada iki taraf da birbirine ne kadar güvendiği konusunda kendilerini sorgulayabilirler. Eğer herkes kendinden eminse bir sorun yaşanmadan yolunuza devam edebilirsiniz. 24 Şubat 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cuma günü hayatlarında hoşlarına gitmeyen ve onların hareketini engelleyen ne varsa bunların üstesinden gelmek için mücadele verecekler. Hayatınızın her alanında her şey sizin kontrolünüzde olsun istiyorsunuz sevgili Boğa Burçları. Ancak elbette bu her zaman mümkün olmuyor. Eğer müdahale edemediğiniz durumlar varsa bu sizi delirtiyor. En kısa süre içerisinde kendi istediğiniz yönde olayların seyrini değiştirmek istiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durum sizin için ekstradan iş demek olsa bile çok fazla umurunuzda olmuyor. Sahip olduğunuz birçok şeyin kendi emekleriniz sayesinde olduğunu biliyorsunuz ve bunları kaybetmemek için de aynı özeni gösteriyorsunuz. Dışarıdan gelecek tehditlere açık olmamaya dikkat etmelisiniz sevgili Boğa Burçları. İş yaşantınızda dikkat etmeniz gereken insanlarla karşılaşabilirsiniz. Güvenmediğiniz insanlarla vakit geçirmemeye özen göstermelisiniz. 24 Şubat 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cuma günü romantik ilişkilerde girişimci bir tavır sergileyebilirler. Sevdiğiniz kişinin size bazı kırgınlıkları olduğunun farkındasınızdır. Tam olarak sizin suçunuz olmasa da birlikteliğinizin gidişatını etkileyen bu durumunuzu düzeltmek de elbette ki size düşüyor. Ona yapacağınız sürprizlerle ve onu ne kadar önemsediğinizi göstererek her şeyi kolayca yoluna koyabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün artık büyüdüğünüzü ve bağımsız bir birey olduğunuzu anlamanın vaktinin geldiğini göreceksiniz. Her ne kadar herkes size çocukmuşsunuz gibi davransa da artık isyan bayraklarını açacaksınız. Bunu yapmanızın en büyük nedeni hedefinize doğru büyük bir adım daha atmış olmanızdır. Hiç ummamış olsanız da her şey hızlı bir şekilde ilerleyecek ve kendinizi hayatınız boyunca olmadığınız kadar mutlu hissedeceksiniz sevgili İkizler Burçları. Bu durum aşk hayatınızdaki heyecanı da arttıracak ve geleceğinizle ilgili kesin kararlar vermenize yardımcı olacaktır. 24 Şubat 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cuma günü özellikle işle ilgili durumlarda kendilerini sıkışmış hissedecekler.  Sorumluluklarınızdan hiçbir zaman kaçmazsınız ancak her şeyin sizden beklenmesinden ve kendinize istediğiniz kadar vakit ayıramamaktan oldukça rahatsız oluyorsunuz. Kendinizi istediğiniz kadar özgür hissedemedikçe sevdiğiniz şeyler bile siz işkence gibi geliyor. Bu nedenle de insanlardan ve hayattan uzaklaşıyor ve her şeye sinirlenen bir insan haline geliyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durumu ortadan kaldırabilmek için kendinizi daha sağlam bir psikolojik duruma getirmeniz gerekmektedir. Öncelikli olarak insanlara hayır demeyi öğrenerek hayatınızda kendinize vakit ayırabileceğiniz bir alan yaratmalısınız. Bunun için aranızın bozulacağı insanlar varsa bu sizin sorununuz olmayacaktır, unutmamalısınız. Sohbet etmekten keyif alacağınız ve sizi anlayacak arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeye çalışmalısınız. 24 Şubat 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cuma günü hafta sonuna yaklaşmanın etkisiyle kendinizi rahatlamış hissetmeye başlayacaksınız. İş yoğunluğunuzun başınızdan aşkın olduğu günleri atlattınız ancak yorgunluğu henüz üzerinizden atabilmiş değilsiniz. Bundan kendinizi kurtarabilmek için öncelikli olarak ruhsal ve bedensel bütünleşmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Kendinizi dinlemeli ve yalnız kalmalısınız. Ancak bu şekilde bedeninizdeki ve ruhunuzdaki gerginlikten kendinizi kurtarabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün hafta sonundan önce ilgilenmeniz ve halletmeniz gereken son bir meseleyle uğraşacaksınız. Bunu halledebilmek için geçmiş tecrübelerinizden faydalanmak ve çevrenizdeki insanların yardımlarını dikkate almak sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır. Etrafınızda sizin iyiliğinizi düşünmeyen ama çok yakınınızda duran insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Üzerinizde baskı olmasından hoşlanmıyorsunuz ancak hayat şartları sizi boyun eğmeye zorlayabilir. 24 Şubat 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cuma günü hayatınızın geri kalanına bir çizgi çekmek ve her şeyi geride bırakarak bir maceraya atılmak isteyebilirsiniz. Bu düşüncenizde bütün hafta bunalmış olmanızın etkisi büyük olabilir. Bu nedenle de bir karar vermeden önce dikkatli bir şekilde düşünmek ve kar zarar hesabı yapmak mantıklı olacaktır. Çünkü bir anlık hiddetle vereceğiniz kararlardan daha sonra çok pişman olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak uzun uzun düşünmenizden sonra da yine yapmak istediğinize kanaat getiriyorsanız o zaman doğru yoldasınız ve bu kararınız sizi çok mutlu edecek demektir. Sorumluluğunuz altında olan işleri büyük bir titizlikle hallediyorsunuz. İstiyorsunuz ki siz elinizi eteğinizi çektikten sonra da her şey sizin bıraktığınız gibi dört dörtlük olsun. Ancak böyle olmadığını gördüğünüzde çok sinirleniyorsunuz sevgili Başak Burçları. Bunun üstesinden gelebilmek için insanlara ne istediğiniz konusunda daha açık olmayı deneyebilirsiniz. 24 Şubat 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cuma günü hayata dair kaçmaya çalıştıkları birçok şeyle yüzleşmek durumunda kalacaklar. Korkularınızla yüzleşmek için kendinizi zorluyorsunuz ve bundan kurtulabilmek için de nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini çözümlemelisiniz sevgili Terazi Burçları. Yalnızca evham yaparak hiçbir sonuca ulaşamayacağınızı bilmelisiniz. Aşk yaşantınızda karşı tarafın sizden beklediği ilgiyi gösteremiyor olabilirsiniz. Bunu sağlayabilmek için yeterli vakte sahip olmadığınızı düşünüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak aslında kısacık vakitlerde de sevdiğinizin gönlünü almak için gerekli çabayı gösterebilirsiniz. Yapmak istedikleriniz sürekli olarak sizi meşgul ediyor ve her gün yeni bir maceraya atılmak istiyorsunuz. Bu şekilde devam etmeniz hiçbir şeye tam anlamıyla konsantre olamamanıza neden oluyor sevgili Terazi Burçları. Anı yaşamaya daha fazla özen göstermelisiniz. Olayların ayrıntılarına daha fazla önem vermelisiniz. 24 Şubat 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cuma günü kendilerini güvene almak için neler yapabilecekleri üzerine kafa yoracaklar. İş yaşantınızda ve özel hayatınızda sizi endişelendiren birçok etkiye maruz kalıyorsunuz. Bunların etkisinden kendinizi psikolojik olarak kurtarmak istiyorsunuz ve bunun yanında bu durumları tamamen hayatınızdan çıkarmak istiyorsunuz. Canınızı sıkan şeylerin neler olduğunu tespit ettikten sonra farkına varacaksınız ki kendinizde beğenmediğiniz birçok özellik var sevgili burclar.net okuyucuları. Öncelikle kendinizi değiştirme konusunda ne hissettiğinizi düşüneceksiniz ve bu soruna kafa yormakla gününüzün büyük bir kısmını harcayacaksınız. İşlerinize konsantre olmayı da beceremeyeceğiniz için boşuna birçok vakit harcamış olacaksınız. Bunun yerine yapmanız gereken eğer bir sorunu çözmeye gücünüz yetiyorsa onu nasıl yapacağınız üzerine kafa yormalısınız, gücünüz yetmiyorsa da o meseleyi orada bırakıp başka işlerle ilgilenmeye çalışmalısınız. 24 Şubat 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cuma günü insan ilişkilerinde tahmin edemeyecekleri kadar başarılı olabilirler. İnsanların fikirlerine her zaman saygılı davranırsınız ve kendi fikirlerinizi kabul ettirmek gibi bir derdiniz yoktur. Bugün yapacağınız işlerde ise insanların sizin fikirlerinize olan ilgisine şaşıracaksınız ve aynı zamanda istediğinizi yapabileceğiniz için de fazlasıyla sevineceksiniz. Bu sayede geleceğinize dair kendinizi fazlasıyla güvende hissedeceksiniz. Bununla birlikte insan ilişkilerinizde dikkatli olmanız sizin için oldukça önemli bir husus olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Siz her ne kadar iyi niyetli olsanız da seçtiğiniz kelimelerin yanlış anlaşılabilir olmamalarına dikkat etmelisiniz. Maddi işlerinizde insanlara güvenmemelisiniz ve kendi işlerinizi kendiniz halletmeye özen göstermelisiniz. Zaman zaman otoritenin baskısını üzerinizde hissediyorsunuz ve bu sizi yıldırıyor. O ortamdan uzaklaşmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Elbette ki her zaman uzaklaşmak bir seçenek olmayabilir. Bu durumda görmezden gelmeyi tercih etmelisiniz. 24 Şubat 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cuma günü insan ilişkileri konusunda ısrarcı tavırlar içinde olabilirler. Eğer ortada bir sorun varsa bu sorunu kısa süre içerisinde halledebilmek için hemen müdahale etmeyi tercih edersiniz. Olayla ilgili her ayrıntının üzerinde durarak ve karşınızdakinin bütün düşüncelerini öğrenerek sorunu çözebileceğinizi düşünürsünüz. Ancak bazen çok ısrarcı olduğunuzun farkına varmalısınız ve insanların bazen de yalnızca olaylardan uzaklaşmaya ve düşünmemeye ihtiyaçları olduğunu anlayabilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bazı şeyleri zamana bırakmanın daha doğru olduğunu fark edemezseniz olaylar çıkmaza girebilir. Bugün sorumluluklarınızla ilgili kendinizi ve insanların size karşı olan tavırlarını sorgulayacaksınız. Yaşadığınız çatışmaların sorumlusunun kim olduğunu bulmaya çalışırken hem kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini anlayacaksınız hem de insanların aslında sizi tam olarak anlayamadıklarını fark edeceksiniz. 24 Şubat 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cuma günü hafta sonunun gelmesiyle birlikte bir rahatlama hissedecekler. Özgürlük hissinin size verdiği güven duygusuyla bugün yapacağınız işlerde kendinizi çok başarılı olabilecek gibi hissedeceksiniz sevgili Kova Burçları. İşlerinizdeki bu başarının insan ilişkilerinize de yansıması için kendinizi zorlasanız da iletişim konusunda fazlasıyla dikkatli olmanız gerekiyor. Siz her ne kadar kötü niyetli olmasanız da insanların sizinle ilgili düşünceleri bu yönde olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun nedeni anlam verilemeyen davranışlarınız olabilir. Sinirlerinize yenik düşüp bir an hiddetli bir an sevecen davrandığınız zaman insanlar sizin ne yapmaya çalıştığınızı anlayamıyorlar. Kendinizi açık bir şekilde ifade etmelisiniz ya da davranışlarınızın arasındaki uçurumu kapatmaya çalışmalısınız sevgili Kova Burçları. Fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz ve bu noktada da yapacağınız ortak işlerden vazgeçebilirsiniz. 24 Şubat 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 24 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cuma günü gelecekle ilgili planlamaların sıkıntılarını fazlasıyla üzerlerinde hissedecekler. Kendinizi maddi açıdan oldukça rahat hissediyorsunuz ve bu anlamda refah içerisinde yaşamak adına kararlar vermek istiyorsunuz sevgili Balık Burçları. Ancak biraz daha ileriyi düşündüğünüz zaman oldukça dikkatli harcama yapmanız gerektiğini çevrenizdeki insanların tepkilerinden anlayacaksınız ve kendinizi sorgulayacaksınız. Bu noktada sanki kendinizi sıkışmış ve engelleniyormuş gibi hissedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Böyle bir durumda stratejik davranmalısınız ve duygularınızın etkisine kapılmamalısınız. Ya giderlerinizi kısma konusunda kesin bir karar vereceksiniz ya da kendinize yeni bir gelir kaynağı bulmaya çalışacaksınız. Sizin aklınızdaki bütün geleceğinizi şuandan garanti altına almaktır sevgili Balık Burçları. Ancak böyle bir şeyin mümkün olmadığını bilmelisiniz ve kendinizi bu kadar büyük bir yükün altına sokmamalısınız. 24 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı