BurçlarGenel

24 Kasım 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

24 Kasım 2018 Cumartesi Koç Burcu

İçinizde büyüttüğünüz bir sorunu çözmek için çevrenizden fikir alsanız da , sonunda yine kendi yöntemleriniz ile çözmeye çalışacaksınız.Yöneticiniz
Mars balık burcunda ve duygu anlamında iniş çıkışlar yaşıyorsunuz.Ayrıca Neptün ileri hareketine başlıyor ve hayatınızda nelerin kalması , nelerin
gitmesi konusunda daha net kararlar alabileceksiniz. Son zamanlarda duyduğunuz yalanlar , güveninizi iyice sarstı , bir çok şeye inanmakta güçlük çekiyorsunuz.Maddi konularda daha planlı olmanız , yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçecektir.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Boğa Burcu

Uzun bir aradan sonra bir arkadaşınızdan haber alabilir veya eski bir projeyi alıp yeniden çalışmaya başlayabilirsiniz.Şu anda aile ve sosyal hayat arasında bir geçiş var.
Bu gün arkadaşlarla bir arada olmak için uygun bir gün bu aile çevresi , kardeşler ve arkadaşlar ile bir arada olacağınız bir etkinlik de olabilir.
Özel bir sorununuzu çözmek için , fikir almaktan çekinmeyin.İlk olarak bazı fikirler size ters gelse bile sonunda bakış açınızın değiştiğini göreceksiniz.
Bir yolculuk ya da bir iş toplantısı ertelenebilir , bu motivasyonunuzu düşürmesin.Farklı bir gruba katılabilir , değişik bir gün geçirebilirsiniz.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi İkizler Burcu

Neptün geri hareketini bu gün sonlandırıyor,kariyer, uzun vadeli planlar ve sorumluluklarınızı yerine getirme konusundaki konulardaki düşüncelerinizi yeniden planlayabilirsiniz.
Bu gün enerjiniz düşük , içinizde sebepsiz bir sıkıntı hissedebilirsiniz , geçici bir durumdur , sevdiğiniz bir şeylerle ilgilenerek bu ruh halini daha rahat atlatabilirsiniz.Öğretim, yazma, gazetecilik ve edebiyatla uğraşan insanlar bugün kariyerlerinde büyük başarı elde edecek ve başarılarınızdan dolayı onur duyabileceksiniz. Mevsimsel hastalıklarkonusunda da dikkatli olun , yoğun çalışma temponuz bağışıklık sisteminizi zayıflatmış olabilir.Dinlenmek için de zaman ayırın.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Yengeç Burcu

Dokuzuncu evinizde bulunan Neptün bu gün geri hareketine son vererek ileri hareketine başlıyor.Bazılarınız için, seyahat, eğitim veya yayın ile ilgili planlar ilerleyebilir.
Duygularınız yoğunlaşacak , olaylara daha duygusal yaklaşacaksınız.Bu çevrenizle anlaşmanızı zorlaştırabilir.Yakın akrabalar ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Son zamanlardaki gezegen hareketleri ilişkinizde sorunlar yaşamanıza sebep olmuş olabilir.Bulutlar yavaş yavaş dağılıyor , ilişkiniz huzurlu bir döneme giriyor siz de bunu fark edeceksiniz. Her şeyi çok fazlasıyla düşünmeniz , dikkat dağınıklıklarına sebep olabilir.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Aslan Burcu

Neptün sekizinci evinizde ileri hareketine başlıyor ,finansal bir meseleyi harekete geçirmeye yardımcı olabilir.Maddi konularda kafa karışıklığı yaşıyorsanız , borçlarınız da ileriye dönük bir karmaşa varsa bütün bunlar bir netlik kazanabilir.Bu gün ,aynı zamanda yaratıcı ifade, olumlu bir bağlantı ve iletişim atılımları için güçlü bir gün.
Hayallerinize odaklanmanız , onları gerçekleştirmeniz için size yeni kapılar açabilir.İlişkisi olanlar , partnerinize karşı biraz nazik ve anlayışlı yaklaşım gösterirseniz,isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz. İki tarafın da yükselmesi ,ilişkinize zarar verebilir , sorunları da çözmez .

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Başak Burcu

Neptün bu gün ilişki alanınızda ileri hareketine başlıyor ve Mars’ta bu bölgede ve ilişki konularına canlılık getiriyor.İlişkilerinizle ilgili yaşamınızı nasıl geliştireceğiniz konusunda oldukça kararsızsanız, daha kararlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.Bu, beklentilerinizi ve hayallerinizi geliştirmek için güzel bir zamandır.Etkileşimlerinizin kalitesi önemli ölçüde
artacaktır ve hatta hayatınızı ly maddi olarak ya da ruhsal olarak – devrim yapacak biriyle iletişime geçebilirsiniz. Kendinize daha iyi bir bakış açısı kazanacaksınız ve bu sizin hayatınızın yönüne karar vermenize yardımcı olacaktır.Bekar iseniz, bugün aileniz aracılığıyla özel biriyle görüşebilirsiniz.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Terazi Burcu

Sağlık meseleleri , motivasyon düşüklüğü , ertelediğiniz işlerle sorun yaşıyorsanız , bu gün Neptün’ün ileri hareketine başlamasıyla bu konularda iyileşme başlayacaktır. Uzun bir süredir her işinizde
yaşadığınız engeller ve terslikler sebebiyle sarsılan özgüveniniz , gezegenlerden gelen enerji ile güveninizi tekrar kazanmanıza yardımcı olabilir.Bu gün , özellikle gelecekteki hayatınızda belirgin bir
şekilde yer alacak özel biriyle tanışması için , bekar kişiler için özellikle elverişlidir. Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Şans oyunlarında risk almadan , şansınızı deneyebilirsiniz. Çalışma koşullarından memnun değilseniz , özellikle finansal anlamda size yeterli gelmiyorsa , arkadaşlarınızın desteği ile iş değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Akrep Burcu

Bu gün ileri harekete dönen Neptün romantik hayatınıza tam destek veriyor.Ayrıca yaratıcılık konusunda başarılı olacağınız çok güzel enerjiler ile destekleniyorsunuz.Sinirlerinizi bozacak , enerjinizi
düşürecek ortamlardan uzaklaşın , eğer bu imkanınız yoksa , sessiz kalmayı tercih edin.Arkadaşlarınız ile birlikte olabileceğiniz bir program yapabilirsiniz. Burada tanışacağınız biri ile ilerideki günler platonik bir şeyler yaşayabilirsiniz.Uzun zamandır yapmayı düşündüğünüz ama bir türlü fırsat bulamadığınız bitirilmemiş işleriniz varsa bu gün bir arkadaş yardımı veya birinden alacağınız fikir ile yarım işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Yay Burcu

Neptün bu gün ileri hareketine başlıyor , eviniz, yaşam koşullarınız ve yaşam düzenlemeleriniz, aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizle ilgili daha fazla güven ve ileriye doğru harekete işaret etmektedir.
Arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla veya sosyal çevreniz ile yaptığınız fikir alışverişi sizi yönlendirici ve ilham verici olabilir. Bu gün bir borcunuzu kapatma imkanı bulabilirsiniz.İnsanlar bugün gittiğiniz her yerde sizi
fark edecek ve büyük bir etki yaratabilirsiniz. Önemli görüşmeler olumlu yönde ilerleyecektir. İlişkisi olanlar bu gün evlilik kararı alabilir veya bu düşüncelerini aileleri ile paylaşabilir.Maddi konularda
süpriz gelişemeler olabilir , ileriye dönük planlarınızı ve yatırımlarınızı dikkatli yapmanız gerekiyor.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Oğlak Burcu

Neptün, aylar süren retro hareketin ardından bu gün ileri hareketine başlıyor,öğrendikleriniz, paylaştığınız ve şimdi yaptığınız şey hakkında daha iyi ve kendinden emin hissediyorsunuz. Fikirleriniz ve bağlantılarınız
için coşku güçlüdür. Yaratıcı, sezgisel yönünüze daha fazla inancınız var. Kariyer hedefleriniz şimdi iyi bir karmanın güçlü etkisi ile size bazı fırsatlar getirecek.Eski bağlantılar ve deneyimler şimdi hayatınızda
önemli bir rol oynayabilir.Dürüstlük sizi seçtiğiniz alana kadar götürecek, kendi inanç ve idealleriniz için her zaman doğru kalmanın mükafatını şimdi alacaksınız.Ayrıca bugün, bir iş hedefine ulaşmak için deneyim ve
iç bilgelik için iyi durumdasınız. İş arkadaşlarınız yeteneklerinden etkilenecek.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Kova Burcu

Neptün’ün ileri harekete başlaması ile maddi konularda güçlendiğinizi göreceksiniz.Bir iş ya da proje almaya çalışıyorsanız, fikirlerinizi ve yeteneklerinizi güçlü bir şekilde satarsınız ve başarı kesinlikle sizin olacaktır.
Eğer iş arayan ya da iş değiştirmeyi düşünen bir Kova burcu iseniz , bu gün iyi haberler alabilirsiniz.Düğümlenmiş para sorunları bu gün çözülebilir.Paranız, geliriniz, yetenekleriniz bu güne kadar bir çok engellerle karşılaştıysa ve hep karşınıza dik yokuşlar çıktıysa , artık o yokuşların zirvesine ilerlemeye başlayacaksınız .Geçmişte yaşadığınız sıkıntılar yavaş yavaş yerini huzura bırakacak . Bazı sosyal toplantılar olabilir. Yeni bir gruba katılmak isteyebilirsiniz.

 

 

 

24 Kasım 2018 Cumartesi Balık Burcu

Yönetici gezegeniniz Neptün bu gün ileri hareketine başlıyor.Kendinizi başkalarına tanıtmanın ya da hayatınızdaki yeni şeylere yaklaşmanın yeni ve gelişmiş yollarına ulaşabilirsiniz.Ruhsal seviyelerde yeniden canlanmış hissediyor olabilirsiniz.
Ayrıca bugün, kariyer veya yaşam yolu hedefleriyle ilgili sorunlara daha kolay bir çözüm buluyorsunuz.Bu kimliğinizi dönüştürmek için bir zaman. Kendinize bakabilir, neyin eksik olduğuna bakabilir ve uygun değişiklikleri yapmak için kullanılmamış potansiyelin ne olduğunu görebilirsiniz.Bu aynı zamanda emlak anlaşmaları için bir zamandır. Yer değiştirme ve yenileme planları da ortaya çıkabilir. Agresif , enerjinizi düşüren insanlarla aynı ortamda olmamaya özen gösterin.
Sağlığınızı da ihmal etmeyin , kendinize ufak molalar verin , aşırı çalışmak ruhsal dengenizi de etkileyebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı