BurçlarGenel

23 Şubat 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Perşembe günü kendilerini her zamankinden daha yorgun ve halsiz hissedecekler. Ancak şimdiye kadar yaptıklarınızı göz önünde bulundurursanız aslında ne kadar da güçlü olduğunuzu ve yorgun olmanızın çok normal olduğunu anlayacaksınız sevgili Koç Burçları. Bütün hafta yaptığınız işler sizi fazlasıyla yorduğu için hafta sonuna kadar dayanamayacağınızı düşünüyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin size yapacağı bir sürpriz sayesinde enerjinizin tekrar yerine geldiğini hissedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Duygularınızın karşılıklı olmasının ve birbirinize aynı şekilde özen göstermenizin sizi hayata nasıl bağladığını bir kez daha göreceksiniz. Maddi açıdan sıkıntılarınız olsa da bir şekilde halletmeye çalışacaksınız. Tam olarak rahata eremeseniz de sevdiklerinize bunu kesinlikle hissettirmiyorsunuz sevgili Koç Burçları. Zor bir gün geçirmiş olsanız da akşam kendinizi rahatlatmak için ne ihtiyacınız olan yalnızca sevdiğinizin şefkatidir. 23 Şubat 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Perşembe günü kendilerini rahat hissedemedikleri bir ortamda bulunma konusunda oldukça sorgulayıcı davranacaklar. Kendinizi ortamdan uzaklaştırmak istiyorsunuz ancak bununla birlikte gelecek ilgiyi de istemiyorsunuz. Bu gerginliği yaşayarak bir süre idare etmek zorunda kalsanız da sonunda kendinizi o ortamdan tamamen koparmayı başaracaksınız. Hedeflediklerinize ulaşabileceğinize olan inancınız oldukça yüksektir. Buna rağmen kendinizi tedirgin hissetmenizin nedeni ise nasıl ilerleyeceğiniz üzerine çok ayrıntılı bir şekilde düşünmemiş olmanızdır sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun için kendinize zaman tanımalısınız ve güvendiğiniz kişilerin fikrini almalısınız. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek için vakit ayıracaksınız sevgili Boğa Burçları. Aşk yaşantınızın yolunda gitmeyen kısımları sizi endişelendiriyor. Aslında tedirgin olmanızı gerektirecek hiçbir sorun olmadığını bilmelisiniz ve olumlu şeylere odaklanmalısınız. 23 Şubat 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Perşembe günü sosyal ortamlar konusundaki gerginlikleri hayatın diğer alanlarına da yansıtmaya meyilli olabilirler. İnsan ilişkilerinin sizi zorladığını ve insanların sizi anlamadığını düşünüyorsunuz. Ancak aynı zamanda bunun için aslında çaba da harcamıyorsunuz. Eğer ki kendinizi biraz daha insanlara açmayı başarırsanız aslında onların size düşündüğünüz kadar kötü davranmadıklarını göreceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Her ne kadar kötü insanlarla karşılaşmış olsanız da bu bütün insanlardan vazgeçmeniz için uygun bir sebep değildir. Kendinizi bu açıdan zorlayacaksınız ve sosyalleşmeye çalışacaksınız. Toplum içerisindeki konumunuzu her zaman sağlama almak istersiniz. Tanınan bir insan olmak isteseniz de bunun getireceği sorumluluklar sizi her zaman korkutur sevgili İkizler Burçları. Emek verdiğiniz şeylerin karşılığını istediğiniz şekilde alamamak sizi sinirlendirebilir. 23 Şubat 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Perşembe günü hayattaki başarılarınızı sorgulayacaksınız ve kendinizi başarısız görmeye oldukça meyilli olacaksınız. Kendinizi eleştirebiliyor olmanız kişisel gelişiminiz açısından oldukça olumlu bir davranıştır. Ancak bunu bu kadar acımasız bir şekilde yapmak sizin ruh sağlığınıza kötü etkileyebilir. Bu nedenle kendinizle ilgili eleştirilerde daha gerçekçi olmalısınız ve kendinizi sürekli olarak zorlamanın ve küçük görmenin iyi bir taktik olmadığını bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayat şartlarının bu sıralar sizi zorladığını düşünüyorsunuz ve kendinizi iyi hissedebilmek için de her şeye boşvermek istiyorsunuz. Üzerinizde baskı hissettiğiniz zaman hiçbir işte verimli olamıyorsunuz. Bu nedenle de daha çok depresif oluyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin sizinle birlikte hareket ettiğini görmek size kendinizi iyi hissettirebilir sevgili Yengeç Burçları. Endişelerinizden kurtulmak için olumlu şeylere bakmaya çalışın. 23 Şubat 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Perşembe günü özgürlük konusunda oldukça hassas bir durumda olacaklar. Sizi kısıtlayan şeyler artık sabrınızı taşırdığı için bugün zorunlu olan hiçbir şeyi yapmak istemeyeceksiniz sevgili Aslan Burçları. Her şeyi elinizin tersiyle itmeniz için ihtiyacınız olan özgüvene sahipsiniz çünkü kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı başarabildiğinizi herkese göstermiş durumdasınız. Duygusal olarak sizi mutlu etmeyen hiçbir şeyle uğraşmak istemeyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü hayatın kısa olduğunu düşünüyorsunuz ve hiçbir şey için kendinizi sıkıntıya sokmanın değmeyeceğini biliyorsunuz. Sorunlarınızın çözümü için başkalarının yardımına ihtiyacınız olsa da her şeyi kendi kendinize halletmeye çalışacaksınız sevgili Aslan Burçları. Ancak bunun duygusal olarak size iyi gelmediğini bilmelisiniz. Gelecekle ilgili alacağınız kararlarda oldukça girişken ve kararlı davranacaksınız. Sorunlarınızın üstesinden gelmek için akılcı hareket etmelisiniz. 23 Şubat 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Perşembe günü kendilerini koruma konusunda oldukça sert davranacaklar. İnsanlara karşı her ne kadar iyi niyetli davransanız da onların size karşı öyle olmadıklarını gördüğünüzde bir anda kötülük maskenizi takabiliyorsunuz sevgili Başak Burçları. Eğer sizin canınızı yakan olursa buna sessiz kalmak kesinlikle size göre değildir. Hiçbir şekilde size veya bir başkasına haksızlık yapılmasına göz yummuyorsunuz. Buna göz yumduğunuzda bir başkasının geleceğini ve bu suça ortak olacağınızı biliyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu konuda oldukça sessiz bir şekilde hareket edeceksiniz. Sizinle uğraşan kişiler neye uğradıklarını şaşıracaklar. Toplumsal ilişkilerinizde sizi seven ve sizi koruyan insanların desteğine ihtiyaç duyduğunuzu hissedebilirsiniz sevgili Başak Burçları. Aşk yaşantınızdaki sorunların giderilmesi konusunda umudunuzu yitirmiş olsanız da sevdiklerinizin desteği sayesinde her şeyin düzelebileceğini göreceksiniz. 23 Şubat 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Perşembe günü insan ilişkilerinde uyumu aradıkları bir gün geçirecekler. İş yaşantınızda birlikte yapacağınız işlerde çalışma ortamınızın sağlığı için herkesi memnun edecek kararlar almaya özen gösteriyorsunuz. Bu nedenle de kendinizi manevi olarak fazlasıyla zorluyorsunuz. Herkesi memnun etmek sizin işiniz değil ve siz kendinizi yok yere hırpalıyorsunuz. İnsanların arasında anlaşmazlık çıkması sizi fazlasıyla huzursuz ediyor siz de buna mahal vermeden her şeyi halletmeye çalışıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu şekilde bir çözüme ulaşamayacağınızı bilmelisiniz. Maddi açıdan kendinizi güvende hissetmiyor olabilirsiniz. Bunun çözümü için önünüzde birkaç yol olduğunu biliyorsunuz ancak elbette ki siz en kolay olanını seçmeye yöneliyorsunuz sevgili Terazi Burçları. Seçiminizin sonuçlarının kendisi kadar kolay olmadığını aklınızdan çıkarmamalısınız ve kesin bir karara varmadan önce mantığınızı devreye sokmalısınız. 23 Şubat 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Perşembe günü insanların size karşı tepkilerini göz önünde bulundurarak kendinizi sorgulamanız gerektiğini düşüneceksiniz. Herkesin size karşı tavır aldığını görmeden önce fark edemediğiniz sorunun ne olduğunu anlamaya çalışacaksınız. Siz hiçbir şekilde kötü niyetle hareket etmiyor olsanız da bütün insanlara nasıl aynı şekilde kötü bir izlenim veriyorsunuz diye merak ediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun cevabını alabilmek için o insanlarla yüz yüze konuşmayı denemekten başka bir çareniz olmadığını bilmelisiniz. Söylediklerinizin farklı anlamlara gelebilecek sözler olduğunu ve ifade şeklinizin çok buyurgan olduğunu anlayacaksınız. Bunu düzeltmek veya insanlardan uzaklaşmak arasında gidip geldiğinizi hissedeceksiniz sevgili Akrep Burçları. Aşk yaşantınızda daha gerçekçi ve uyumlu davranmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişinin size uygun olup olmadığını gözden geçirebilirsiniz. 23 Şubat 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Perşembe günü hayatın sizden bekledikleri ve sizin hayattan arzuladıklarınız arasında sıkışıp kalacaksınız. Bir yanda yapmak zorunda olduğunuz sorumluluklarınız vardır bir yanda da karşı konulmaz bir şekilde arzuladıklarınız sevgili Yay Burçları. Elbette ki arzularınızın sesine kulak vermeden edemiyorsunuz fakat her şeyin bir bedeli olduğunu da biliyorsunuz. Bu noktada kendinizi mantıklı davranmaya zorlamalısınız ve eğer kendinizi güvende hissetmiyorsanız bir adım dahi atmamalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bununla birlikte sorumluluklarınız size ağır geliyorsa onları ayrı bir tarafta değerlendirip azaltabilirsiniz veya topyekûn onlardan feragat edebilirsiniz. Ancak iki durumu birbirine karıştırmak sizin için hata olacaktır. Maddi olanaklarınızı zorlamamalı ve kendinizi sağlama almalısınız sevgili Yay Burçları. Gelecekle ilgili kafanızı kurcalayan ve sizi endişelendiren hususlarda gönlünüzü ferah tutmalısınız. 23 Şubat 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Perşembe günü kendilerini hayatın şartlarında sıkışmış hissedecekler. Herkesin sizden bir şeyler beklediğini hissediyorsunuz ve her birine yetişmeye çalışırken kendinize ayıracak vakit bulamıyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Bu nedenle sürekli gerginsiniz ve hiçbir şeyi yetiştiremediğiniz için de kendinize kızgınsınız. Aynı zamanda da üzerinize bu kadar fazla yük bindirdiği için hayata da kızgınsınız. Fakat bu şekilde sinirlenerek bir çözüme ulaşamayacağınızı biliyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu halden kurtulabilmeniz için daha planlı olmanız ve gerektiğinde insanlara hayır demeyi bilmeniz gerekiyor. Kendinizi maddi açıdan güvende hissetmek istiyorsunuz fakat bunu sağlamak için oluşan şartları sürekli zorluyorsunuz. Elinize para geçtiği anda onu harcamak için plan yapıyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Bu konuda daha garantici davranmak sizin ve sevdiklerinizin geleceği açısından faydalı olacaktır. 23 Şubat 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Perşembe günü kendinizi hayata oldukça bağlı ve enerjik hissedeceksiniz. Hafta sonuna yaklaşmanın verdiği heyecan ve eğlenceli planlarınıza yaklaşmak sizin için her şeyi güzelleştiriyor sevgili Kova Burçları. Gün içerisinde canınızı sıkacak birçok şey gerçekleşse de kendinizi iyi hissetmek zorunda olduğunuzu düşünüyorsunuz. Çünkü siz ne yaparsanız yapın hayat gelip geçiyor ve siz bu hayatı mutsuz bir şekilde vakit harcayarak geçirmek istemiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Her anından keyif almak ve kendinizi özel hissetmek istiyorsunuz. Her ne kadar hayat size bunun için çok olanak sağlamasa da siz kendi olanaklarınızı kendiniz oluşturuyorsunuz. Maddi açıdan dikkatli olmanız sizin için önemlidir. Arkanızı yaslanabileceğinizi düşündüğünüz yerlere çok fazla güvenmemelisiniz sevgili Kova Burçları. Duygusal olarak huzura ermenizi sağlayacak etkiler bugün üzerinizde olacaktır. Kararlarınızı alırken çok yönlü düşünmeye çalışın. 23 Şubat 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 23 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Perşembe günü karşınıza çıkabilecek zorluklar biraz sizin sınırlarınızı zorlasa da mücadele etmekten vazgeçmeyeceksiniz. Uzun süre mücadele ettikten sonra karşınıza çıkan ufak tefek pürüzlerin sizi yıldırmasına izin vermeyeceksiniz sevgili Balık Burçları. Olumsuz şeyler olsa da sonucun iyi olacağına dair umudunuzu her zaman korudunuz ve bu sayede de bu kadar başarılı oldunuz. Yalnız dayanamadığınız şey haksızlığa uğramaktır. Eğer bu şekilde bir şeye maruz kalırsanız tepkiniz çok sert olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Normal zamanda ne kadar yumuşak başlıysanız haksızlık durumunda bir o kadar saldırgan olabiliyorsunuz. Ancak sinirlerinizi yatıştırdıktan sonra ne yapacağınıza karar vermeyi denemelisiniz. Aşk hayatınızda her zamanki uyumu yakalayabileceğiniz bir gün olacak sevgili Balık Burçları. Ancak maddi olarak huzura kavuşmak için aceleci davranacaksınız. Bunun nedeni de başka şansınızın olmamasıdır. 23 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı