BurçlarGenel

23 Mayıs 2017 Salı Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Salı günü iş hayatının gereklilikleriyle ilgili çalışmaları fazlasıyla ciddiye alacaklardır. Öncelikli olarak yapmak istediğiniz kendi yeterlilikleriniz üzerine çalışmaktır. Bir işe giriştiğinizde onun bütün aşamaları sizin elinizden geçsin istersiniz ancak bütün aşamalara dair bilgi sahibi olmadığınız için başka insanların yardımına ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle de işlerinizin yavaşladığını düşünebilir ve kendinizi sürekli birilerini bekliyor gibi hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi açıdan da bu yeterlilikleri kazanmanızın size sağlayacağı faydayı düşündükçe çalışmalarınızı daha da hızlandırmak isteyeceksiniz. Bunun yanında bu çalışmalar sırasında yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlayacak gelişmeler yaşanabilir. Özellikle insanlarla olan iletişiminizin kuvvetli olmasının size kazandırdıkları sayesinde bugün fazlasıyla girişken olmaya gönüllü olacaksınız sevgili Koç Burçları. Araştırmacı yanınızın ön plana çıkması da yeni olanaklar keşfetmenizi sağlayacaktır. 23 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Salı günü hafta başı olmasının etkisinden kurtulamamış bir şekilde güne başlayacaklardır. Planlarınız bütün hafta çalışıp sonuçlar elde etmek üzerine kurulu olsa da bugün elde etmek istedikleriniz konusunda fazlasıyla aceleci davranacaksınızdır. Aceleci tavrınızın sebebi ise sonuçların sizi çok fazla heyecanlandırmasıdır. Gerçekleşecek sonuçlar sayesinde hayatınızın büyük ölçüde değişeceğini düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konuda eğer ne yapacağınızdan çok eminseniz hızlı bir şekilde hareket etmenizde sakınca yoktur. Ancak atacağınız adımlar kafanızda kesin değilse kendinizi tehlikeye atmış olabileceğinizi düşünmelisiniz ve temkinli davranmalısınız. Aşk hayatınızda sizin için en uygun olan kişiyi bulduğunuzu düşünürsünüz. Düşüncelerinizi paylaştıkça ne kadar doğru bir seçim yaptığınızın farkına varacak ve mutlu olacaksınız sevgili Boğa Burçları. Arkadaş ortamlarınız içinse aynı mutluluk ve huzur söz konusu olmayabilir. 23 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Salı günü gelecek planlamaları ve kariyerle ilgili birçok fırsatla karşılaşabilirler. Karşınıza bunca fırsatın çıkması sizin için oldukça iyi bir şey olmasına rağmen elbette ki karar verme konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sizin için hangi yolun iyi olduğunu kestirmek elbette ki güç olacaktır. Bu noktada kararınızı netleştirebilmek için en çok ilginizi çeken alana doğru yönelmeniz ileride sizi mutlu edecektir. Elbette ki düşüncelerinizin içinde maddi olanaklar da olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak paranın sizi hiçbir zaman mutlu etmediğini kendinize hatırlatacaksınız ve asıl gönlünüzde yatana sahip olmak için acele edeceksiniz. Sosyal anlamda sizi şaşırtacak gelişmelerin gerçekleşmesi söz konusu olabilir. İnsanların size karşı nazik ve girişken tavırları sayesinde kendinizi değerli ve rahat hissedeceksiniz sevgili İkizler Burçları. Hislerinizi paylaşabileceğiniz dostlarınızın olması bu noktada sizin için büyük önem arz edecektir. 23 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Salı günü hayatınızın akışındaki pürüzleri net bir şekilde görmeniz ve bunları bir düzene oturtabilmeniz için oldukça uygun bir gün içinde olacaksınız. Sizin yetenekleriniz ve seçimlerinizle ilgili çevrenizdeki insanlar birçok eleştiride bulunabilirler. Bu sözlere kulaklarınızı tıkayarak kendinizi korumaya çalışacaksınız. Ancak sizin bu lafları duymuyor olmanız başka hiç kimsenin duymadığı anlamına gelmez. Sizi tanımayan insanların bile sizinle ilgili olumsuz fikirlere sahip olmasına neden olabilecek bu düşünceleri ortadan kaldırmak için gereksiz konuşan insanları susturmanın yolunu bulmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. İş hayatınızla ilgili kararsız kaldığınız noktalar olacaktır. İki farklı iş arasında seçim yapmanız gerekebilir. Bugün maddi kaygılarınız manevi kaygılarınıza baskın gelebilir sevgili Yengeç Burçları. Bu konuda kendinizi rahatsız hissetmemelisiniz. Hayatın gerçeklerine göre hareket etmenizin oldukça anlaşılır bir durum olduğunu bilmelisiniz. 23 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Salı günü sosyal olarak etkin olacakları bir gün geçireceklerdir. Hem işi hayatında hem de sosyal hayatta ön plana çıkmaktan ve insanların sizin sözlerinizi dinlemesinden keyif alıyorsunuz. Bununla ilgili fikirlerinizi açıkça belirtmiyor olsanız da insanların bunu anlaması çok zor olmuyor. İş hayatınızla ilgili başarıyla sonuçlanan girişimlerinizin meyvelerini bugün alabilirsiniz. Bunun size vermiş olduğu güven ve heyecanla yeni atılımlar yapma fikirleriniz güçlenecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Çevrenizde sizin yükselişinizi gören ve bu konuda sizi destekleyen dostlarınızla yapacaklarınız üzerine fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Geleceği görmeniz açısından bu diyaloglar oldukça yapıcı bir hal alacaktır. Maddi anlamda size getiri sağlayacak işlerinizle ilgili geniş çevrenizin size büyük bir katkı sağlayacağını göreceksiniz sevgili Aslan Burçları. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda bugün bir seyahat planınız söz konusu olabilir. 23 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Salı günü hayatınızın yeni bir etkiye kavuşması hususunda kendinizi çok heyecanlı hissedeceksiniz. Eskiye olan hayranlığınız bir yanda dururken yeniliğin ve değişimin heyecanına da karşı koyamıyorsunuz. Kendinizi geliştirmek adına ortaya çıkan fırsatları kesinlikle değerlendirmek isteyeceksiniz. Eğer düşüncelerinizle uyuşmayan tekliflerle karşılaşırsanız bu konuda kendinizi değiştirmeye çalışmamalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün vereceğiniz kararlarda mantığınız ve kıvrak zekânız ön planda olacaktır. Toplum içerisinde sizin enerjik ve uyumlu tavrınızı takdir eden insanlarla birlikte iş yapma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Aşk hayatınızda sizi rahatsız eden meseleleri gündeme getirerek bunlardan kurtulmaya çalışabilirsiniz. Eğer kendinize güveniyorsanız rest çekmek sizi rahatlatabilir sevgili Başak Burçları. Ancak daha sonradan pişman olacağınız bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz. 23 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Salı gününde kendilerine olan güvenlerinin tekrar yerine gelmesi sayesinde yeni girişimlerde bulunma konusunda fazlasıyla istekli olacaklardır. Çoğu zaman kendinize has fikirlerinizi ön plana çıkarmaktan çekiniyorsunuz sevgili Terazi Burçları. Aklınıza gelenlerin çok değersiz olduğunu ve insanların bu düşüncelerinize asla rağbet etmeyeceğini düşünüyorsunuz. Bu nedenle de istemediğiniz yerlerde istemediğiniz işler yapmaya devam ediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bugün karşılaşacağınız insanların sizinle ilgili olumlu düşüncelerini belirtmeleri sayesinde kendinizi fazlasıyla iyi hissedeceksiniz ve bu konuda düşüncelerinizi ön plana çıkarmaktan artık çekinmeyeceksiniz. Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gitmesini arzuluyorsunuz sevgili Terazi Burçları. Bazı kararsızlıklarınızın ardında yatan nedenleri ortaya çıkarmak için birlikte derin bir sohbete dalma ihtiyacı duyabilirsiniz. Anlaşmak için birbirinizin ne dediğine dikkat etmelisiniz. 23 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Salı gününde sosyal ortamlarda insanlarla olan çekişmelerin ve anlaşmazlıkların ortasında kalabilirler. Siz her zaman çevrenizdeki olayların ve dünyanın çok fazla farkında olmadan kendi arzularını ve duygularınız çerçevesinde işlerinizi yapmaya devam edersiniz sevgili Akrep Burçları. İnsanların sizinle ilgili söyledikleri şeyleri ya da size attıkları garip bakışları önemsemezsiniz. Adeta sizin içinizde akan ayrı bir zaman dilimi vardır ve siz orada herkesten ayrı bir dünyada yaşarsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu dünyalar çarpıştığı zaman kendinize yarattığınız küçük güvenli alanınız tehlikeye girer. İnsanlarla iletişim kurmak ve onlara kendinizi anlatmak zorunda kalmak sizin için fazlasıyla büyük bir derttir sevgili Akrep Burçları. Bunun yanında aşk yaşantınızdaki pürüzlerin size kendinizi rahatsız hissettirmesi söz konusu olabilir. Her alanda kendinizi sıkışmış hissedebilir ve daha farklı bir hayat arzulayabilirsiniz. 23 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Salı günü iş ortamında veya herhangi sosyal ortamda bulunmaktan dolayı kendilerini rahatsız hissedeceklerdir. Yalnız kalmak ve düşüncelerinizi netleştirmek istediğiniz meseleler olduğu için günlük hayata dair diğer her şey size çok gereksiz gelebilir sevgili Yay Burçları. Siz insanlara karşı sınırlarınızı net bir şekilde çizmiş olsanız da bunu tanımayan kişiler nedeniyle birçok şeyin zarar gördüğüne şahit olabilirsiniz. Ailenizle ilgili bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi konusunda kendinizi gergin hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayallerinizin gerçekleşmesi için siz ne kadar çabalarsanız çabalayın eğer sizi engelleyen etkili durumlar varsa öncelikle bunları ortadan kaldırmanız gerekecektir. Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili olumsuz düşünceler geliştirdiğini fark edebilirsiniz sevgili Yay Burçları. Onu mutlu etmek için yaptığınız şeylerin görünmüyor olması hayata ve ilişkilere dair şevkinizin kırılmasına neden olabilir. 23 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Salı gününde insan ilişkileri konusunda fazlasıyla titiz davranacaklar. Etrafınızda sizinle iletişim halinde olan ve sizden bir şeyler bekleyen birçok insan vardır. Bu kişilerin sizden beklentileri ve sizin onlara sağlamaya çalıştığınız şeyler neredeyse bütün vaktinizi alıyor gibi hissedebilirsiniz. Çabalarınızın böylesine büyük olmasının yanında gördüğünüz muamelenin tam aksine çok da iyi olmaması sizi insanlardan uzaklaştırabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi seven ve size değer veren birileriyle vakit geçirmek için derin bir şekilde düşünebilirsiniz. İnsanların size karşı dürüst davranmadığı hissine kapılabilirsiniz. Hayatınızın tam rayına oturduğunu düşündüğünüz bir anda her şeyin düşündüğünüzden çok daha farklı olduğu hissine kapılabilir ve kendinizi büyük bir yalanın içinde gibi hissedebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Böyle hissediyorsanız değişimden korkmamalı ve içinizden geldiği gibi davranmalısınız. 23 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Salı günü sosyal olarak aktif bir gün geçirebilirsiniz. Tanıdığınız çok fazla insan vardır ve onlarla birlikte vakit geçirmenin sizi fazlasıyla mutlu ettiğini düşünürsünüz. Bütün gününüzün nasıl geçtiğine baktığınızda insanlarla iletişim kurmak dışında kendiniz için çok fazla bir şey yapmadığınızı görebilirsiniz sevgili Kova Burçları. Ancak buna ihtiyacınız varsa elbette ki bunun bir sorun olduğunu düşünmemelisiniz. Gün ortasına doğru rahat ve mutlu halinizin yerini endişeli bir ruh hali alabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Alacağınız bir haber yeni bir karar almanız konusunda sizi sıkıştırabilir. Bu nedenle sorunları iyice irdeleyip ciddi kararlar almanız gerekecektir. Hayatınızın yeni etkilere açık olduğunun farkında olmalısınız. Aşk yaşantınız ise sizin için sığınılacak bir liman gibidir sevgili Kova Burçları. Buna rağmen bugün öyle şeyler yaşarsınız ki karşınızdaki kişinin gerçekten sizin sandığınız insan olup olmadığından emin olamazsınız. 23 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 23 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Salı gününde iş hayatınızla ilgili düşüncelerinizde fazlasıyla girişken davranabilirsiniz. Eşsiz düşünceleriniz olduğunu ve bunları insanlarla paylaşmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Bununla birlikte yapmak istediklerinizin kariyerinize yapacağı katkı da sizi fazlasıyla heyecanlandıracaktır sevgili Balık Burçları . İnsanlarla sohbet etmekten hoşlansanız da sizi konuşturmaya çalışan ve ağzınızdan laf almaya çalışan insanlara karşı kendinizi korumayı bilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de sizin hiç konuşkan ve sıcakkanlı olmadığınız düşünülebilir. Ancak aslında bu tavrınız yalnızca kendinizi korumak için bir zırh gibidir. Eğitim anlamında bugün bazı girişimlerinizin başarılı olması söz konusu olacaktır. Kendinize olan güveninizi ve yeteneklerinizi küçümsemeden ilerlemeye çalışmalısınız sevgili Balık Burçları. Geleceğinizle ilgili olumlu gelişmelere yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Ailenizle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. 23 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı