23 Haziran 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

23 Haziran 2018 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Kişisel ve profesyonel sorumluluklar arasında bir mücadele olabilir ve daha iyi bir denge bulmak için çalışmak şimdi çok yararlı olacaktır.
İnsanlar fikirleri ve seçimleri konusunda hassas olabilirler ve kariyer ya da aile içi sorunlarda düşünceleriniz karışabilir. Bu konularda dengeyi
sağlayabilirseniz , daha iyi bir iş-yaşam dengesi kurarak hedeflerinize daha sağlam ilerleyebilirsiniz.Bu gün, kendinize yaptığınız planları ve vaatleri
uygulamak için çok güzel bir zamandır.
Üzerinizde hissettiğiniz baskılar sebebiyle gergin olan ruh haliniz , partneriniz ile tartışma durumları yaşamanıza sebep olabilir.
İyi şeyler yavaş yavaş gerçekleşir, hepsi bir süre içinde yerine gelecek , sabırla yolunuzda ilerlemeye devam edin.

 

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bir fikre çok sıkı sıkıya bağlı kalmak, ileriye gitmenizi, büyümenizi ve ilerlemenizi önleyecektir.Birisi ne gördüğünü göremiyorsa, meseleyi zorlamaktan kaçının. Görüşlerin farklılıkları ,kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeniz sebebiyle , sabah saatleri sizler için gergin olabilir.Bu etki altında kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şey, mutluluğu ve pozitif enerjiyi etkileyen her bir şeyin gitmesine izin vermektir. Yararlı bir amaca hizmet etmeyen olumsuz düşüncelerin gitmesine izin verin .Bugün, aslında size aradığınız rahatlığı getirebilecek bir çare ile karşılaşacaksınız.
Finansal konularda kararsızlık yaşayan Boğa burçlarına partnerleri tarafından güçlü bir destek gelebilir.
Üzerinizde hissettiğiniz uyuşukluk halleri ve enerji azlığı sebebiyle , işlerinizi askıya almanız , iş yerinde olumsuz karşılanabilir.

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bazılarınız için, sizi ağırlaştıran para veya destek problemleri bir dönüm noktasına ulaşabilir. Kendinizi yersiz hissediyorsanız, bazı hayal kırıklıkları yaşamanız mümkün.Çevremizdeki sadakat ve genel güvensizlik duygusuyla ilgili bazı hissiyatlar olabilir, bu da gündeminizi zorlamak ya da ilişkileri onarmaya çalışmak için ideal bir gün olarak düşünülebilir.Uzlaşmanın ideal olacağını aklınızdan çıkarmayın.Bugün küçük meselelere takılmamanız önemlidir.. Aksi halde sadece kendi huzurunuz kaçacak ve enerjiniz düşecek.
Önceden sevdiğiniz kişide güzel bulduğunuz davranışlar şimdi sizi rahatsız ediyor gibi görünebilir. Kararsız düşünceler içine girebilirsiniz.
Kariyerinizde ilerlemek için atmak istediğiniz adımları bu gün atabilir , bir takım değişikliklere gidebilirsiniz.

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün ortaya çıkan çatışmalar, hayatınızdaki işteki gizli güçlerin bazılarını, ilerlemenizi baltalayan ve sizi ileriye taşımanıza yol açabilecek bilgiler verebilir. Başkalarının direnişiyle karşılaşabilir ya da birileri sizi kontrol etmeye ya da kendinizi kendiliğinden ifade etmek için özgür olmayı tercih ettiğinizde
sizi yönlendirmeye çalıştığında hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz.Bu gün , büyük kararlar için en uygun zaman olmayabilir, kararlarınızı daha ileriki
bir tarihe ertelemeniz daha doğru olacaktır.
Bu gün zamanınızı ailenize ve çocuklarınıza ayırabilir , eşinizle birlikte çocuklarınıza ufak sürprizler hazırlayabilirsiniz.
Beklemediğiniz bir iş ya da grup çalışması teklifi alıp , bu konuda tüm bilgi birikiminizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Günün erken saatlerinde Merkür ve Pluto’nun altıncı-onikinci ev ekseniniz boyunca birbirleriyle karşı karşıya gelmesiyle durumları bir hayli oldukça karıştırabilir.Günün ilerleyen saatlerinde bu etki kaybolacak ve geçmişteki kırgınlıklarınız , buna sebep olanlar , yaşanan olayların tekrar gündeme gelmesi ile bu konuda çözüme ulaşmamış problemleri çözebilir , kırgınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.Hem işyerinde hem de evde insanlarla birlikte çalışmak için yapmanız gereken şeylerin , nasıl davranmanız gerektiğinin farkında olacaksınız.
Partneriniz sizde başlayan değişimi ilgiyle izliyor , bir çok konuda değiştiğinizin sizde farkındasınız .
Finansal anlamda yaşadığınız problemler için farklı çözümler için araştırmalar yapabilirsiniz.

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Zor durumlar mevcut olacak ve sizin de korunmanız gerekiyor. Büyük kararları başka bir güne ertelemeniz daha uygun olabilir.Özellikle aşk ve dostluktaki gerilimler ve baskılar şimdi sorun olabilir .
Bir şeye ya da bir kişiye aşırı tutku ile bağlanmış olabilirsiniz. Bu durum sizin duygusal anlamda güçsüz kalmanıza sebep oluyor. Oysa öncelik sizin güçlü olmanız olmalı . Bu duygulardan kendinizi kurtarmanız , ilişkinizde ve işinizde daha başarılı olmanızı sağlayabilir. Stres, daha çok iş cephesinde hakim olabilir. Duygularınızı kontrol altına alabilir ve tepkisel olmazsanız bu olaylardan zarar almadan çıkabilirsiniz.
Eşiniz ile alakalı kafanızda geliştirdiğiniz düşünceler , aranızdaki uyumu bozabilir ve birbiriniz ile mutlu olmanızı engelleyebilir.
Bir süredir yapmak istediğiniz ,evinizin yenilenmesi veya yeniden inşası için girişimde bulunabilir ve para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu sabah,Plüton’a karşı olan Merkür’le can sıkıcı senaryolara ya da gerginliklere, sevgili Terazi’ye yol açabilir. Yüzeyin hemen altında,
özellikle aile, ev, güvenlik ve para ile ilgili olarak kaynayan gömülmüş hayal kırıklıkları, muhtemelen konuşmalar yoluyla ortaya çıkabilir.İşinizi yürütürken sabırlı olmanız gerekir. Bu sizin için en çok gerekli olan şeydir.
Ayrıca meslektaşlarınızdan bazı rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Gün ilerledikçe performansınız, toplantı sorumluluklarınız veya yakın ilişkilerinizle ilgili güvensizliklerle uğraşıyor olabilirsiniz.
Kariyeriniz veya kişisel yaşamınızla ilgili güzel haberler alabilir güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz , bu durum sizlere finansal kazanç sağlayacaktır.
Bu gün duygusal olarak çok hassas bir durumdasınız , eşinizin buna anlayış göstermemesi , aranızda gerginlik yaratabilir.
Yaratıcı projelerinizi başarılı bir şekilde bitirebilecek ve bunun karşılığınız maddi olarak yüklü bir şekilde alabileceksiniz.

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

İletişim, öğrenim veya ulaşım ile ilgili problemler gündeminizi meşgul edebilir. Aslında çok göstermediğiniz bir tarafınız olan ve sizi yakından tanıyanlar tarafından bilinen esprili kişiliğiniz, karakterinizin güzel yönlerinden biri.
Karakterinizin bu yönünü kaybetmeyin, bu da sizi en zor durumlarda gerginlikten uzak tutar. İş yerinde yaşadığınız gerginlikleri , eve taşımamanız evin huzurlu kalmasında en büyük etken.
Çevrenizden bir kişinin sizin düşüncelerinize , dostluğunuza ihtiyacı var , bu gün size bir sırrını anlatabilir. Ona desteğinizi esirgemeyeceksiniz.Biraz sabır ve hoşgörüyle, gün sizin için çok verimli olabilir.
Ama bu sabrın olması şimdi en büyük zorluk olabilir , siz bu zorluğun üstesinden gelebilecek güçtesiniz.
İlişki durumunuz son günlerde iniş çıkışlar yaşıyor olabilir, ilişkiyi kurtarmak açısından şimdilik her şeyi akışa bıraktınız .

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu günün gergin enerjisini destekleyen Merkür – Pluto muhalefeti ,alternatif olarak, borçlanmayla ve borçlanmayla ilgili olarak oldukça fazla karışma gerginliği olabilir ya da dengesizlikler ve üzerlerinde üzüntüler varsa,
ilişkiler de bir çeşit gerginlik hissedebilir. Güç dinamikleri, para ve paylaşım ya da sahiplenme sorunları hakkında güçlü duygular gündeme gelebilir ya da bu konularda harekete geçilebilir.İşinizde bu gün başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Yaklaşımınızda çok kararlı ve pratik olacaksınız. İş atmosferi de bu konuda çok cesaret verici olacaktır.Göz alerjisine eğilimli olduğunuz için gözlerinizi toz alerjilerinden korumanız gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde
güvensizlikler yüzeye çıkabilir, içinizdeki bazı şüpheler harekete geçmek ve ikilemleri çözmek için sizi motive edebilir.
Eşinizle birbirinize anlayış içinde davranmanız , ilişkinizdeki huzurun devamını sağlıyor.
Beklenmedik kaynaklardan maddi kazanç sağlama olanakları da olabilir , fırsatları değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Günün erken saatlerinde , birisi ile bir tartışma yaşayabilir , veya bir çatışmanın içine çekilebilirsiniz .Bu durumun idaresi zor olabilir veya birisinin sizin kontrolünüz dışında olduğu durumlarda, bir durumu yönetmeye çalışmayın. Bunu yapmanın cazibesi bugün yüksek bir hızla ilerliyor, ancak olumlu hiçbir şeye yol açmıyor!
Gün ilerledikçe aile , yakın çevre veya arkadaşlarınızın sorunları sizi daha fazla meşgul edebilir. Yakın bir çalışma arkadaşınız veya ortağınız sizi bazı konularda zorlayabilir , birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Günün tüm ilişkilerinde samimiyetini korumalısın. Bu yaşamın artılarını ve eksilerini öğrenmenizi sağlayacaktır.
Partneriniz ile birbirinize karşı sevginizi konuşmalarınız , tavırlarınız ile gösterebilir ikiniz de romantik saatler geçirebilirsiniz.
Olumlu enerjiyle dolusunuz ve bugün ne kadar başarıya ulaştığınızı gördüğünüzde şaşıracaksınız.

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Merkür-Pluto muhalefeti bu sabah gerginlikleri ve korkuları tetikleyebilir , özellikle geçmişle ilgili yapmanız ya da yapmamanız gereken bir şey hakkında suçluluk duymanızı gerektirecek düşüncelerinizi tetikleyebilir. Bu durum duygularınız ve korkularınız hakkında önemli keşifler yapmanızı , kendinizi daha iyi tanımanızı , eksiklerinizi tamamlamanızı göstermesi açısından
sizler için faydalıdır. Günün enerjisi her konuda duyarlı olmanıza etken , hatalarınızdan ders çıkartmanızı , olayları mizahi ve hafif bir şekilde ele alarak ,kusurlarınızdaki güzellikleri görmenizi sağlayacaktır.
Aşk bugün sizin için biraz riskli görünüyor . Ortada olmayan ve sadece oynamak isteyen biri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun.
İstenmeyen giderler ile karşılaşabilir , bütçenizde bazı açıklar yaşayabilirsiniz.

 

 

 

23 Haziran 2018 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün, özellikle de sosyal yaşamınızda bir sorun olabilir. İlişkilerdeki belirsizlikler büyütülebilir veya arkadaşlıktaki zorluklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşınız veya sevgiliniz ile aranızdaki ilişkiler bazı karışıklıklar yaratabilir. Bir takım inatlaşmalar yaşayabilir , kişileri ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Olumsuz duygular sizlerin tüm enerjisini aşağıya çekerek
bütün motivasyonunuzu düşürüyor , bunun farkındasınız ve olumsuz herşeyden ruhunuzu , düşüncelerinizi temizliyorsunuz .
Bu günkü olumsuzlukların ilişkinizi etkilememesi için partneriniz ile her şeyden uzak bir ortamda eğlenmeyi düşünebilirsiniz.
Gün için karışık bir kazançlar ve kayıplar olabilir , durumu daha iyi planlamanız ve yönetmeniz gerekir.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir