BurçlarGenel

23 Aralık 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Aralık 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün konuşacağınız insanlara dikkat edin dost diye bildikleriniz size her an zarar verebilirler onun için daha temkinli olursanız bu sizin için daha yararlı olacaktır sağlığınızada dikkat edin bu aralar hastalık beklıyor sizi..

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sizin istediğiniz gibi bir gün olmayabilir beklentinizin üstünde olan üstü hiç bir şey meydana gelmeyecektir bazen hayaller boş bir kuruntudan ibaret oluyor size tavsiyemiz adımlarınızı attığınız yere dikkat edin

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün Sizin için çok hareketli bir gün olacak ve tabi yorucuda geçecek onun için beslenmenize dikkat edin sağlığınızı her zaman öncelik verın bügün parasal konularda rıhatlayacaksınız aşk’a gelince gerçek aşkıda bulacaksınız emin adımlarla yürümeye devam edin..

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, duygularınızın bugün üst seviyelerde olacağı için kontrolu elinizden kaçırmamakta yarar vardır bügün çok mutlu ve sevinçli haberler alacağınızı sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçireceğinize emin olusun sağlığınız oldukça iyi..

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, arkadaşlarla güzel vakit geçireceğiniz bir gün sizin için en eylenceli ve çok gezeceğiniz bir gün olacak sıkkı giyinin havanın güneşli olduğuna aldanmayın aslanlar çok cabuk hasta olurlar aşk konusuna gelince güzel bir gün geçerbilirsiniz…

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün olumsuzlukları sizler için olumsuz olaylar meydana gelecek o zaman elinizden geldikçe sakin olmaya çalışın sizin için daha faydalı olacaktır siizn dost bildikleriniz sizi her an satabilir kimseye güvenmeseniz sizin için daha iyi olacaktır tavsiyelerimize kulak verin…

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sizin için yeni deneyimler meydana gelecek siz sürekli yeni işlere atılacaksınız adamlarınızı emin olmadığınız sürece ilerlemeye çalışmayın sizi hüsrana üğratacak hareketlerde bulunmayın can yakıcı olaylar olabilir hayatınızda adım atmadan önce iyi düşünün..

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, düşünceleriniz de her zaman kararlısınız söylediğiniz her lafın arkasında duruyorsunuz sizin için çok olumlu gelişmeler meydana gelecektir elinize geçecek fırsatları kaçırmayın bu fırsatlar sizin için çok önemli olabilir hayatınızı değiştirecek adım adım ilerleyin….

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bazı arkadaşlarınızın tavsiyesini dinleyin sizi düşündükleri için sizin her zaman yanınızda olacağından emin olun.
arkadaşlarınızla güzel vakitler geçireceksiniz bügün kusursuz  bir gün geçireceğinizden emin olun sadece arkadaşlarınızı dinlemeniz yeterlidir…

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, duygularınız, bügün sizleri mutluluğun en üst seviyesine erişeceksiniz mutluluğunuz kıskanacak arkadaşlarınızdan uzak durun sizi sevimli görünüp arkanızdan iş çeviriyorlar bu tür arkadaşlarınızdan uzakdurun yoksa ebediyen mutsuz kalırısnız..

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kafanızı dağıtmak için kendinize bolca zaman ayırın yoksa ilerdeki günler için işinizi aksatırsanız sefinizle sorun yaşayabilirsiniz mutsuzluk bügünden itibaren sizi terkedecek mutlu günler sizi bekliyor.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizin için mükemmel bir gün son derece mutlu ve etrafa gülücük dağıtıyorsunuz sevdiklerinize değer verdiğinizi her zaman beli ediyorsunuz bu hareketinizle sizi el üstünde tutuyorlar değerinizi bilmenizde fayda vardır..

23.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı