BurçlarGenel

22 Mayıs 2017 Pazartesi Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde iletişim konularında son derece aceleci olabilir, çevrenizde bulunan kişileri dinlemek yerine konuşmaya daha hevesli olabilirsiniz. Diğer bir taraftan bugün yapmanız gereken pek çok iş olabilir. Muhtemelen iletişim konularında aceleci olmanızın sebebi de yapmanız gereken çok fazla işinizin olmasıdır. Ancak bugün bu iş yoğunluğunuz içerisinde yaptığınız işlerden istediğiniz verimi ve sonucu alamayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak eğer günlük planınız içerisinde daha önceden üzerine düşünmüş ve tasarlamış olduğunuz birtakım işleriniz varsa bugün bu işlerinize yönelik hazırlık, keşif ve bilgi toplama faaliyetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak bunları hemen yürürlüğe koymak yerine bunların asıl zamanının gelmesini beklemek sizin için başarının anahtarı olacaktır. Bugün işinize mümkün olduğunca odaklanmanız da size başarıyı getirecektir. 22 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman dilimi içerisinde parasal konularda muhakeme ve mantık gücünüzün zorlandığını hissedebilirsiniz. Bugün beklentilerinizi karşılamayan veya elinize geçeceğini düşündüğünüz halde elinize geçmeyen birtakım gelirlerle ilgili olarak sıkıntı yaşamanız söz konusu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak elbette böyle bir durumla karşılaşmanız halinde sakin kalmaya özen göstermeli ve durum iyice açıklığa kavuşana kadar beklemede kalmalısınız. Diğer bir taraftan da işlerin yolunda gitmemesi sizi yıldırmamalı; aksine siz işlerinize ve görevlerinize Boğa Burçları’nın her zamanki ciddiyeti ve sağlamlığı ile devam etmelisiniz. Diğer bir taraftan bu zaman dilimi içerisinde olayları anlamadan önyargılı davranışlar sergilememelisiniz. Bugün iletişimde bulunduğunuz kişilere karşı da yargılayıcı olmamalısınız. 22 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman dilimi içerisinde zaman zaman aklınız karışabilir ve tam olarak ne yapmakta olduğunuzu veya ne yapmanız gerektiğini kestirmekte biraz zorlanabilirsiniz. Dolayısıyla bu zaman dilimi içerisinde yeni işlere başlamak yerine daha önceden yarım kalmış olan işlerinize devam etmeniz sizin açınızdan daha verimli ve faydalı olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bu durumlar içerisinde ilkel benliğinizdeki bencil davranışlarınız ve istekleriniz ortaya çıkabilir ve bunların ortadan kaldırılması veya doyurulması yeterince kolay olmayabilir. Ancak elbette siz İkizler Burçları iradesine sözü oldukça geçen insanlarsınızdır. Dolayısıyla siz kendi kendinizi dizginleyebilirsiniz. Bugün sorumluluklarınız konusunda odaklanmanız gereken noktaya mümkün olduğunca iyi odaklanmalısınız sevgili İkizler Burçları. 22 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde istediklerinizi elde etmeniz her zamanki kadar kolay olmayabilir; hatta istediklerinizi hiçbir şekilde elde edemeyebilirsiniz. Ancak bugün bu istediklerinizi elde edemeyişiniz sizi hırslandırmayacak; aksine sakinleştirecek ve son derece ılımlı bir ruh hali ile olabilecek şeylerin en iyilerinin olmasını ummanızı sağlayacaktır. Çünkü siz vermiş olduğunuz emeklerin günün birinde size mutlaka bir şekilde geri ödeneceğini biliyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle akşamüzeri saatleri itibariyle huzur ve güven içerisinde yaşama arzunuz son derece yüksek olacaktır. Bunun yanı sıra bugün bir taraftan kendi duygu dünyanızla temasta bulunurken diğer bir taraftan da dış dünyada olduğunuz gibi görünebilirsiniz. Bugün özellikle akşamın ilerleyen saatlerinde kendinizi son derece güçlü hissedeceksiniz. Bugün bazı konularda iki yönlü düşünebilirsiniz. 22 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde kendinizi belirli bir yöne doğru yönlendirmekte, kendinize bir hedef belirlemekte ve birtakım stratejik noktalar üzerinde belirli bir karara varmakta biraz zorlanmanız söz konusu olabilir. Daha önceden kendiniz adına açık ve net bir şekilde tanımlamış olduğunuz birtakım öncelikleriniz olabilir; ancak bunun ötesinde bir karar vermek sizin için oldukça zor olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bazı seçenekler arasında çok uzun bir süre boyunca kalabilirsiniz ve hangisinin sizin için daha uygun veya doğru olduğunu kestirmekte sıkıntı çekebilirsiniz. Bu duraklama anlarında kendi kendinize yön veremediğiniz için kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz; ancak zaman zaman kendinizi olayların akışına bırakmanızda da oldukça büyük fayda vardır. Önemli olan tek şey, zihninizdeki hedefinize olan bağlılığı ve odaklanmışlığı kaybetmemenizdir sevgili Aslan Burçları. 22 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde mesleki hayatınızla alakalı konularda yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri ve uygulamaları yeniden gözden geçirmelisiniz. Eğer bugünlerde çalışma hayatınızla ilgili kökten bir değişikliğe gitmek istiyorsanız her şeyden önce zihninizde tam olarak ne istediğinizi oturtmalısınız. Bunun yanı sıra önünüzü ve olayların birkaç adım sonra varacağı yeri görmeden ani kararlar vermemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette içerisinde bulunduğunuz durumdan rahatsızsanız veya memnun değilseniz bulunduğunuz yerde kalmanızın hiçbir anlamı yoktur; ancak bilinmeyen bir geleceğe doğru gitmek de pek güvenli ve akıl karı bir davranış değildir. Diğer bir taraftan çalışma hayatınızda ve mesleki yaşantınızda kendinize bir hedef belirlerken çevrenizde bulunan insanların sizden istediklerine ve beklediklerine değil, kendi isteklerinize göre hareket etmelisiniz. 22 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde geçmişten getirdiğiniz alışkanlıklarınızı aynı şekilde sürdürmek, büyüyüp gelişmek ve size bıkkınlık ve sıkıntı veren her türlü mevzudan kendinizi uzak tutmak isteyeceksiniz. Bugün sizin için toplumsal kurallardan ziyade kendi istekleriniz ve hisleriniz daha önemli olacaktır. Örneğin bugün sizi sinirlendiren birileri olursa bu insanlara içinizden gelenleri birebir olduğu gibi söylemek isteyeceksiniz ve zaman zaman bunu yapacaksınız da sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü insanlar çoğu zaman siz sustukça üzerinize gelmeye devam ederler ve belirli bir noktadan sonra bu insanları durdurmanın neredeyse bir yolu yok gibidir. Diğer bir taraftan bugün çevrenizde bulunan insanlar hayatınıza gereğinden fazla müdahale edebilirler. Ancak siz bu insanları da savuşturmak konusunda son derece başarılı olacaksınız sevgili Terazi Burçları. 22 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde romantik ilişkinizle ilgili durumlarda ve parasal konularda kafanız oldukça karışık olabilir. Diğer bir taraftan bugün sık sık içinde pişmanlık ifadeleri geçen cümleler kurabilirsiniz. Ancak sizin de çok iyi bir şekilde bildiğiniz gibi bu şekilde düşünmenizin ve konuşmanızın siz de dahil olmak üzere hiç kimseye bir faydası yoktur; hatta bu durum sizi ve çevrenizdeki kişileri negatif enerji ile yükleyeceği için size ve çevrenizde bulunan insanlara zararlı bile olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yerine kendinize karşı dürüst olmayı tercih ederseniz ve hem kendiniz hem de çevrenizde bulunan insanlar için olumlu sonuçlara yol açacak davranışlara yönelirseniz çok daha iyi bir şey yapmış olursunuz. Bugün özellikle akşamın ilerleyen saatlerinde sevdiğiniz kişinin davranışları size yeterince doğal gelmeyebilir; ancak endişelenmenize gerek yoktur sevgili Akrep Burçları. 22 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle romantik ilişkiniz ve sevdiğiniz kişi ile ilgili konularda mümkün olduğunca sakin olmalısınız. Çünkü bugün sevdiğiniz kişi ile birbirinize ulaşmakta, iletişim kurmakta ve birbirinizi anlamakta son derece güçlük çekebilirsiniz. Bunun nedeni bugünün haftanın ilk günü olması sebebiyle sizin de sevdiğiniz kişinin de işlerinizin yoğun olması olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Dolayısıyla sevdiğiniz kişinin yoğun veya yorgun olabileceğini göz önünde bulundurarak bu meseleleri çok da dert etmemelisiniz. Diğer bir taraftan bugün çalışma hayatınızla alakalı birtakım konularda da iletişim konusunda birtakım sıkıntılar çekebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bugün itibariyle paraya şimdiye kadar düşündüğünüzden çok daha fazla ihtiyacınızın olduğunu fark edebilirsiniz. Çünkü yeterince özgür olmanız için yeterince paranızın olmasının gerektiğini düşünüyorsunuz. 22 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde bilinçaltınızda eviniz, aileniz, güvenlik duygunuz, işiniz, mesleğiniz ve maddi durumunuz hakkında çok yönlü bir şekilde düşüneceksiniz. Ancak bu çok yönlü düşünce biçimi bir yandan da sizin için biraz yorucu olabilir. Çünkü zaman zaman zihniniz ve ruhunuz pek çok şey arasında kalabilir ve dağılabilir. Bu durumda elinizden bir şey gelmediğini ve bundan sonra da gelemeyeceğini düşünerek pes etmeniz bile mümkündür sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak siz Oğlak Burçları’na bu gibi bir durumda pes etmek asla yakışmaz. Aksine sizin her zaman birtakım alternatif yollar ve çözümler üzerinde düşünüyor olmanız gerekir. Aslında bugün bu alternatif yollar ve çözümler hakkında düşünebilmeniz için algılarınız da son derece açık olacaktır. Bugün özellikle akşamın ilerleyen saatlerinde yaratıcılık yeteneğiniz oldukça ön plana çıkacaktır. 22 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız ile alakalı konularda mümkün olduğunca dikkatli ve sakin bir şekilde düşünmeli ve gözden geçirmelerde bulunmalısınız. Çünkü eğer ortada bir yanlış anlaşılma varsa bu yanlış anlaşılma durumunu çözmenizin ilk adımı kesinlikle ancak bu şekilde atılabilir. Eğer bu zaman dilimi içerisinde yeni bir romantik ilişkiye başlamanız gibi bir durum söz konusu olabilirse veya hayatınıza köklü bir değişikliğin veya yeniliğin gelmesi gündem dahilinde olursa son derece dikkatli olmanız gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü bu zaman dilimi içerisinde atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zor olabilir. Bugün akşam saatlerinde dış dünyada çevrenizde bulunan insanlar sizi oldukça beğenebilirler, hatta size hayran olabilirler. Ama sizin için asıl önemli olan konu sizin mutluluğunuzdur sevgili Kova Burçları. 22 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 22 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde aileniz ve evinizle alakalı konularda gereğinden fazla tepkisel ve aceleci davranmanız durumu söz konusu olabilir. Bugün ihtiyaçlarınız sizi oldukça sıkıştırabilir veya ihtiyaçlarınızın her ne olursa olsun karşılanması gerekebilir. Ancak hangi bir ihtiyacınızla ilgileneceğinizi bilemeyebilirsiniz. Bazı Balık Burçları için ise bu durum biraz daha farklı bir şekilde gerçekleşebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Örneğin birçok ihtiyacınız vardır ve bu ihtiyaçlarınızın karşılanması için paraya ihtiyaç vardır; ancak elinizdeki miktar hiçbir zaman bu ihtiyaçlarınızın önemli olanları için yeterli olamıyordur. Bu nedenle yapılması gereken şeyi bildiğiniz halde ister istemez beklemede kalmanız gerekebilir. Bugün zaman zaman içerisinde bulunduğunuz ortamlardan canınız sıkılabilir ve çevrenizde bulunan insanları yeterince eğlenceli bulmayabilirsiniz. 22 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı