BurçlarGenel

22 Ekim 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde kendinizi iyi hissettirecek bir şeyler yapabilmek istersiniz. Bunun için vakit ayırmak size önemli gelir zira eğlenceli aktiviteler yapmadığınız zaman diğer işlerinize odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Bir yanda bugün yapmanız gereken önemli bir sunum veya toplantı olabilir. İstediğiniz koşullar altında bu işinizi gerçekleştirebilmeniz önemlidir. Zira aksi halde istediğiniz sonuçlara ulaşmanız mümkün olmayabilir. Hayatta her zaman olumlu gelişmelerle karşılaşamayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun bilincinde olmalı ve olumsuzluklarla karşılaştığınızda yıkılmadan mücadele edebilmelisiniz. Bugün insanlar içerisinde kendinizi mutlu hissedecek ve kendinizle ilgili paylaşımlarda bulunmayı önemseyeceksiniz sevgili Koç Burçları. Parayla ilgili sorunlarınızı aşk yaşantınıza yansıtmamaya çalışmalısınız. Aksi halde ilişkinizde olumsuzluklar olabilir. 22 Ekim 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Cumartesi gününde karşınıza çıkan fırsatlar ve bir yandan da elinizden kaçanlarla birlikte ne yönde ilerlemeniz gerektiğini şaşırabilirsiniz. Bir adım atabilmek için her şeyin tam olarak istediğiniz şekilde olmasını beklersiniz. Bu şekilde çok fazla zaman kaybeder ve ilk adımı attığınızda çok geç kalmış olabilirsiniz. Olumsuzluklara odaklanıp durup halinize üzüleceğinize kendinize ufak hedefler belirleyerek ilerlemeye çalışabilirsiniz. Kendinize inanmakla işe başlamalısınız. İçinizde taşıdığınız potansiyeli dışarıya çıkarmak için mücadele etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki problemlerin hareketlerinizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. İstediklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ortam bulamazsanız eğer çalışma motivasyonunuzu da elde edemezsiniz. Bu noktada da maddi sorunlar ortaya çıkabilir sevgili Boğa Burçları. Hayatınızdaki farklı alanların dengesini iyi bir şekilde kurmaya çalışmalısınız. 22 Ekim 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Cumartesi gününde daha çok kendinize dönük işler yapmayı tercih edeceksiniz. Hafta içi yoğunluğunuzda kendinize vakit ayıramadığınızın farkına dahi varmazsınız. Bugüne başlarken yapmak istediklerinizi düşününce uzun zamandır kendinizle ilgilenmediğinizi fark edersiniz. Bir yandan buna sebep olanları düşünüp kendinizi onlardan uzaklaştırmaya çalışırsınız. Sizi engellemeye çalışan ve sürekli sizden bir şeyler bekleyen insanlara artık tahammülünüz kalmamıştır. Gerekirse bağlarınızı koparmanız gerektiğini düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde aklınıza estiği gibi davranmanızı engelleyecek herhangi bir şey olmayacaktır. Bu doğrultuda sizi rahatlatacak kısa bir seyahat düşünülebilir. Her ne kadar sizi üzen insanlardan uzaklaşmak isteseniz de yanınızda sevdiğiniz birilerinin olmasını istersiniz. İnsanlardan tamamen uzaklaşmak değil, iyi insanlar olduğunu hatırlamak istersiniz. Aynı şekilde sosyal ortamınızda da sevgi dolu tavırlarınızla dikkat çekersiniz. 22 Ekim 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde mesleki olarak kendinize uygun görmediğiniz bazı durumlarla karşılaşmanız mümkündür. İstemediğiniz yönde ilerleyen gelişmelerle birlikte kendinizi olmak istemediğiniz bir yerde bulabilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Özgür bir ortamda çalışmak ve isteklerinizi düzgün bir şekilde ifade edebilmek sizin için önemlidir. Bunları yapamadığınız zaman işinize yeteri kadar konsantre olamaz ve verimsiz çalışmalar sergilersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde maddi olarak güçlü bir şekilde hareket edebilmek için ihtiyacınız olan para akışını nereden elde edebileceğinizi düşüneceksiniz. Her zaman planlarınıza sadık kalmaya çalışsanız da bugün aklınızda hiç olmayan bir harcama her şeyin yönünün değişmesine neden olabilir sevgili Yengeç Burçları. Gün sonuna doğru bedensel bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. Bu problemle kısa süre içerisinde ilgilenmeniz gerekecektir. 22 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde toplumsal yaşamdan kendinizi dışlanmış gibi hissedebilirsiniz. Kalabalıklar içinde bulunmak istiyor olsanız da içinde bulunduğunuz koşullarda sizi rahatsız eden şeyleri görmezden gelmeyi başaramazsınız. Hafta sonunda olmanıza rağmen kaçamayacağınız bazı sorumluluklar vardır. Bu sorumluluklarınızı layıkıyla yerine getirmek istediğiniz için kendinizi biraz baskı altında hissedersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunu kendi kendinize yapıyor olmanıza karşın etrafınızdaki bazı kişileri suçlamaya meyilli olabilirsiniz. Gün içerisinde zorunlulukların ardından dinlenmek için fırsat kollarsınız. Yapmak istediklerinizin içinde bulunduğunuz yerden uzaklaşma fikri oldukça ön sıralardadır. Bugün aşkla ilgili şanslı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz vakitlerin kıymetini bilirsiniz ve bu vakitleri mükemmel kılabilmek için çaba göstermeye de devam edersiniz. 22 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Cumartesi gününde birçok konuda kendinizi baskı altında hissederek güne başlangıç yaparsınız. Sizin için öncelikli olan meseleleri göz önünde bulundurduğunuzda ne yöne gitmeniz gerektiğini net olarak görebilirsiniz. Fakat ruh haliniz bu netliği yakalamanızı engeller ve kendinizi büyük bir karmaşanın içinde hissedersiniz. Aşkla ilgili açık bir şekilde duygularınızı ifade etmeyi önemsersiniz. Sizi bu konuda kısıtlamaya çalışan bütün insanlara ve yaşam koşullarına karşı oldukça duygusal tepkilerle yaklaşırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sorumlu olduğunuz işleri yapmaktan kaçınmazsınız. Bu işlerinizi yaparken kendinize ayıracağınız vakitlerden çalmanız gerekse bile sorumluluklarınıza bağlı kalırsınız. Ancak böyle yaptığınızda da duygusal olarak yıpranır ve hayattan keyif alamaz hale gelirsiniz. Toplum içinde nasıl göründüğünüzle ilgilenmekten gerçekten kendi duygularınızla ilgilenemez hale gelirsiniz. 22 Ekim 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde bir yandan kendinize oluşturduğunuz yapılacaklar listesi bir yandan da dış dünyanın sizden bekledikleri üzerinize yük olarak gelir. Yapmak istediklerinize sıra gelene kadar birçok etkenle boğulmuş ve yorulmuşsunuzdur. Bir fırsatını bulup keyif alacağınız bir şeyler yapmaya çalışsanız da şartlarınızı düzenlemek elinizden gelmeyebilir. Gün içerisinde önemli bir mesele için dostlarınızla toplanmanız gerekebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu toplantılar size kendinizi iyi hissettirecektir. Sevdiğiniz insanların size ihtiyacı olduğunu hissettiğiniz zamanlarda onlara karşı görevlerinizi yerine getirmek istersiniz. Gün sonuna doğru aşk yaşantınızdaki uyumunuzla ilgili kendinizi ne kadar iyi hissettiğiniz üzerine sorgulamalar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin size karşı tutumlarında bazı hoşnut olmadığınız hareketler olabilir. Bunları düzeltmek veya görmezden gelmek gibi düşünceler arasında gidip gelirsiniz. 22 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde sizi etkisi altına almış olan şeylerden kurtulmak için adım atacaksınız. İstediğiniz şeyleri yapmanızın önüne geçen unsurlardan sıyrılabilmek için sahip olduğunuz gücü kullanmak istersiniz. Bunu yapabilmek için kendinize olan güveninizin ve moralinizin yüksek olması gerekir sevgili Akrep Burçları. Eğer ki sürekli sinirlerinizi bozan şeylerle uğraşıyorsanız bir noktadan sonra hiçbir şeyle ilgili hevesinizin kalmadığını hissedersiniz. Arzularınız ve yetenekleriniz arasında sıkışıp kaldığınızı hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün içerisinde size daha önceden verilmiş sözlerle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. İnsanlara güvenme konusunda bir kez daha yanıldığınızı görüp üzülebilirsiniz. Söz konusu kişilerle ilişkinizi sonlandırmak sizin için en doğrusudur. Gün içerisinde ailenizle ilgili konularda hassas davranırsınız sevgili Akrep Burçları. İstenmedik bazı mevzuların açılması mümkündür. 22 Ekim 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, bu Cumartesi gününde rutinin ve sizi sıkan geleneklerin etkisinden kurtulmak isteyeceksiniz. Her zamanki yenilenme isteğinizin yanında bugün çok daha farklı bir şeyler yapma arzusuz içerisinde olabilirsiniz. Etrafınızda akıp giden hayata baktığınızda herkesin belli bir yolda ilerlediğini görüyorsunuz. Size göre kimse kendi yolunu bulmaya çalışmıyor ve başkalarını takip ve taklit etmenin bir sakıncasını görmüyor. Size göre bu oldukça rahatsız edici bir durumdur. Yanılacak ve acı çekecek olsanız da herkesten farklı benliğinizi ortaya koymanın önemli olduğunu düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde uzun bir seyahat planınız olabilir. Bu yolda vakit harcamak istemediğiniz için en kısa seyahat yöntemini tercih etmek istersiniz. Bugün sosyal alanlarda aktif olmayı ve diğer insanlarla keyifli bir iletişim halinde olmayı önemsersiniz. Her ne kadar neşeli ve vurdumduymaz bir görüntü sergileseniz de içinizde kopan fırtınalar sizi etkilemeye devam eder. 22 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Cumartesi gününde geleceğinizi etkileyeceğini düşündüğünüz seçimlerinizde kendinizi organize etmekle ilgili çalışmalar yapacaksınız. İnsanların sizi eleştirmesinden hazzetmediğiniz için kimseye sıra gelmeden kendi davranışlarınız ve seçimlerinizle ilgili sürekli bir sorgulama içerisinde olursunuz. Birisi kalkıp da sizi eleştirdiği zaman onların karşısında güçlü bir şekilde durabilmeniz ve kendinize böylesine çok güvenmeniz bu sayededir sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde bazı beklentilerinizin karşılanması adına kendinizi rahatsız bir durumda hissedebilirsiniz. Sabırlı olmanın erdemlerinizden biri olması hiçbir şeyi kolaylaştırmaz çünkü artık sabrınızın sınırlarını fazlasıyla zorlamışsınızdır sevgili Oğlak Burçları. Maddi konularda kendinize olan güveniniz yüksek olsa da dikkatli davranmanız gereken bir gündür. Sizin dışınızda gelişen olaylar ummadığınız şekilde sonuçlanabilir. 22 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde herkesin yapmakta zorlandığı işlerle ilgili kendinizi fazlasıyla girişken ve güçlü hissedebilirsiniz. Diğer insanlardan çok farklı yanlarınız vardır ve bugün bu özelliklerinizi sergilemek için heyecan duyabilirsiniz. Bir yandan sizi rahatsız eden etkilerden uzaklaşmak için sizi rahatlatacak yöntemleri kollarsınız. Aynı zamanda kendinizle ilgili bazı değişiklikleri de gündeme getirmek ve faydalı olabileceğini düşündüğünüz bazı adımlar atmak istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün krizleri fırsata dönüştürmek için elinizde yeteri kadar güç ve istek olacaktır. Nasıl bir durumla karşılaşırsanız karşılasın olayın olumlu yanlarını görme konusunda fazlasıyla yeteneklisinizdir sevgili Kova Burçları. Bugün yapmak istediğiniz hiçbir şeyi ertelemeyecek ve hem kendinize hem de sevdiklerinize fayda sağlayacak olan girişimlerde bulunmaktan keyif alacaksınız. Sizi mutsuz edeceğini düşündüğünüz her şeyden uzaklaşacaksınız. 22 Ekim 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 22 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Cumartesi gününde romantik olarak sorunlarınızı gündeme getirmek istersiniz. Partnerinizi sevdiğiniz ve ona saygı duyduğunuz için onunla ilgili rahatsızlıklarınızı dile getirmek size çok doğru gelmez. Kendi kendisine bu sorunları fark edeceğini düşünür ve sabırla beklersiniz. Ancak bugün anlarsınız ki böyle bir şey mümkün değildir. Sizin baktığınız noktadan sorun gibi görünen şeyler karşı taraf için öyle değildir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer ki gün içerisindeki mücadelenize rağmen karşınızdaki insanda ve kendinizde bir değişiklik yaratmayı başaramazsanız bu durumda ondan uzaklaşmak veya tamamen kopmak gibi planlar yapabilirsiniz. Hayatınızla ilgili genel olarak değişken seçimleriniz vardır. Bugün sonuna doğru bu konu üzerine yoğunlaşır ve sizi mutlu edecek olan asıl unsurun ne olduğu üzerine net bir yargıya varmaya çalışırsınız.  Bu konular üzerine tek başınıza düşünmek alacağınız kararların mutluluğunuzu etkilemesi anlamında önemlidir. 22 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı