BurçlarGenel

22 Aralık 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

22 Aralık 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sözlerinizle çevrenizdekilere karşı gelme konusunda dikkatli olun. Başka insanların sözlerinizden ne kadar etkilendiğinin farkında değilsiniz. Çabalarınızda aşırıya kaçarsanız, başkalarına yanlış mesaj gönderebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün beklediğiniz gün olabilir. Herhangi bir durumdan hoşlanmanız için gerekli nazik, samimi doğanın olduğunu fark edeceksiniz. Gerçekten çözüme ihtiyacı olan bir şey varsa, şimdi işleri düzeltmek için iyi bir zaman.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bir şey sizi harekete geçirmeye çağırıyor. Havada, kalkıp gitmek istediğinizi hissettiren bir huzursuzluk fark sezebilirsiniz. Sorun, gitmeniz gereken yer, ilk başta açık olmayabilir. Hedefinizin kalbinizin içinde olduğunu fark edin. Hepimiz karamsar dönemlerden geçiyoruz. Bu sadece sizin için geçerli bir durum değil.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, duygularınızın bugün çok daha fazla kontrol altında olduğunu göreceksiniz. Mutlu bir denge kurabilir ve başkalarını korkutacak olağanüstü uçlardan kaçabilirsiniz. Hassasiyetiniz sayesinde zorlu herhangi bir durumun hemen düzeltebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, arkadaşlarla kaliteli zaman geçirmek için harika bir gün. Bir öğle yemeği ya da kısa bir günlük gezi planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız, hayatınızdaki en son konular hakkında düşünmenize yardımcı olabilir, çünkü her zaman sizi iyi anlayan insanlarla umutlarınız ve arzularınız hakkında konuşmak iyi geliyor. Biri güzel haberleri paylaşmak için can atıyor. Bu haber, kutlama yapmak için mükemmel bir fırsat olacak.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün olumsuzlukları görmemeye çalışın. Pozitif üzerinde yoğunlaşın. Gün boyunca veri toplarken size çok yardımcı olabilecek insanlardan ince sinyaller alacaksınız. Devam ederken, her şeyin bir yarış olmadığını unutmayın. Şimdi olduğunuz yerde kalın. Eğleniyorsanız bir sonraki aktiviteye koşmak için bir sebep yok.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün yeni şeyler deneyimlemeniz olağanüstü bir cesaret gerektirmiyor. Beklentilerinizin sizi korkutmasına izin vermeyin. Zamanla tüm şüpheleriniz kaybolacak ve iyi zaman geçirmeye başlayacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, düşünceleriniz bugün açık ve genel olarak her şeyin sorunsuz ilerlediğini göreceksiniz. Olaylara bakış açınız, şu anda olmanız gereken yere göre çok fazla. Diğer bir deyişle, her şeyi olması gerektiği gibi yapıyorsunuz. Kendiniz olun ve diğer insanların sizin düşüncenize uyum sağlamasına izin verin. Kim olduğunuz gerçeğini saklamanıza gerek yok.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün insanların ne söylediğini dinleyin. Sizi bekleyen değerli deneyimler var. Şimdi yapılması gereken en önemli şey, ortaya çıkan fırsatları değerlendirmek. Başarıya giden yolda her zaman şanslı olmayabilirsiniz. Maceracı rotayı takip etmek için cesur ve öncü bir ruha sahipsiniz, bunu iyi kullanın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, duygularınız, bugün çevrenizdeki dünyayla daha uyumlu. Hatta biraz psişik hissedebilirsiniz. Rasyonel düşüncenin şu anda durumları ele almanın en iyi yolu olmadığını göreceksiniz. Harekete geçmeden önce bir şeyleri duyan hassas kişi olun. Sorunları başkalarıyla tartışın ve daha güçlü bir ittifak için kaynaklarınızı birleştirin.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kafanızdaki sesler normalden daha yüksek. İletişim tüm gün sizi takip edecek, sizi yeni fikirlerle tanıştıracak yeni insanlara tanıtacak. Gözlemlemek yerine insanlarla iletişim kurun ve fikirlerinizi onlarla paylaşın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizin için mükemmel bir gün. Her şeyin aslında hayal ettiğinizden çok daha iyi olduğunu görebilirsiniz! Güvenle çabalayın ve sonuna kadar gidin. Çevrenizdeki insanlar yaptığınız işe büyük ilgi duyuyor, bu da stresinizin biraz olsun azalmasına yardımcı oluyor.

22.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı