BurçlarGenel

22 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
22 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Koç Burcu

Bu gün paylaşıma açık bir gündesiniz . Son günlerin yoğun programı ve sizin işkolik haliniz sebebiyle , ihmal ettiğiniz , ilgilenemediğiniz yakın
çevreniz ile bu gün keyifli bir gün geçirebilir , ve size yöneltilen sitemkar konuşmalara son verebilirsiniz.Yakın ilişkilerde sıcaklık ve uyum
için genellikle iyi bir zaman olsa da, halı altında süpürülen sorunlar küçük şekillerde ortaya çıkabilir.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Boğa Burcu

Bu gün havada çok fazla güç ve manipülatif enerji var, takdir edilmeyen bir duyguyla karşılaşabilirsiniz. Kırık bir sözle hayal kırıklığına uğrayabilirsin.
Bununla birlikte , ortak yatırımların başarılı olması muhtemeldir ve ortak paylar değerde artar. Bir miras veya başka birinden faydalanabilirsiniz.
Ailenizle ilgili duygularınız sizin için daha önemli olabilir – ve önemli aile konularına değinmeniz gerekebilir.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba İkizler Burcu

İlerlemenin bir yolu, size açık olan seçenekler konusunda esnek olmaktır. Başaramayacağınız bir şey olduğuna karar verirseniz, düşünceniz sizi harekete geçirmekten alıkoyabilir.
Sağlıksız bir durumu olumluya çevirme gücünüz var, ancak önce tüm kendinden şüphe etmekten kurtulmalısınız. Kendinize güvenmiyorsanız, başkalarının size güvenmesi zor olacaktır.
Önemli bir karar verdiğinizden emin olmamanız muhtemeldir ve düşünmek için zaman ayırmak daha iyi olabilir.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Yengeç Burcu

Arkadaşlarınızı dikkatli bir şekilde seçin ve sadece yargısız olarak sizi desteklemek için güvenebileceğiniz kişilere yaklaşın. Karmaşık bir konu hakkında çok düşünüyorsunuz.
Küçük şeyler hakkında endişelenmek için enerji tüketmenin bir yararı yok.Başkalarına takılmamaya çalış. İlişkisi olan Yengeç burçları , ailesi ile eşinini arasındaki fikir ayrılıkları nedeniyle sorunlar yaşayabilir.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Aslan Burcu
Sezgileriniz daha net ve başkalarına olan duyarlılığınız, burcunuzdaki mevcut geçiş nedeniyle büyük ölçüde artmıştır. Bu, başkalarının ne hissettiğini ve arzuladığını takdir etmede daha büyük bir yetenek geliştirmenize yardımcı olacaktır. Halihazırdaki iş, sağlık ve düzen durumunuz hakkında rahatsızlık duyuyorsanız, bunu şimdi daha yoğun hissedebilirsiniz.
Dostça bir sohbet, karşılıklı deneyimlerin derin bir değişimine dönüşebilir.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Başak Burcu

Çevrenizdeki her şeyin güzelliğini ve önemini görmeye çalışın. Bu gün insanları ikna etme konusunda istediğiniz verimli sonuçları alamayabilirsiniz. Çevreniz ve aile ile ilişkileriniz iyi durumda ancak bazı manipulatörlere dikkat edin . Arkadaş grubunuza yeni katılan birinin , bazı manipulasyonlara açık olduğunu fark edebilirsiniz.Genelde içgüdülerinize güveniyorsunuz ama
bugün farklı olabilir. Duyduğunuz şeylere hemen tepki vermeyin, daha sonra başka gerçeklerle karşılaşabilirsiniz.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Terazi Burcu

Önemli bir şeyin gerçekleştiğini ve şeylerin değişmek üzere olduğunu hissedebilirsiniz. Tamamen ilgisiz olduğunu düşündüğünüz bazı geçmiş olayları gizemli bir şekilde çözeceksiniz.Duygusal veya hatta romantik bir düzeyde biriyle etkileşim kurmak için bir çağrı veya davetiye alabilirsiniz, ancak teklifi reddedebilirsiniz. Bu gün finansal konularda bir gelişme olabilir.Negatif insanlardan ve ortamlardan uzak durmaya çalışın.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Akrep Burcu

Çok fazla çaba harcamış olsanız bile, birtakım fikirler çöp kutusuna atıyorsunuz.Daha büyük fikirlerin senin içinde olduğuna inancın var.Kariyer hedefleriniz şimdi iyi karma güçlü etkisi altında.
Size harika fırsatlar sunacak.Bir arkadaş ile yakın zamandaki bir anlaşmazlıktan çözülmemiş gerginliklere sahip olabilirsiniz. Başkaları tarafından oynanan kontrol oyunlarının kurbanı olmak yerine,
kendi gücünüzü kontrolünüz altına alın.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Yay Burcu

Dünyevi kararlarda zorluk çekebilirsiniz, ancak ruhsal veya hayırsever faaliyetler söz konusu olduğunda, tamamen kendinizi buluyorsunuz.Hedeflerinize ulaşmak için hayal kırıklığına uğramış arzular ve
engeller, sizin için büyük bir öfke uyandırabilir ve kızgınlık ve pişmanlık duyabilirsiniz. Çatışmalar kaçınılmaz olabilir, ancak sizi kışkırtacak veya rahatsız edeceğini bildiğiniz durumlardan kaçınmaya çalışın.
Kendinizi , özellikle küçük problemler için boş yere üzmeyin.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Oğlak Burcu

Var olduğunu bilmediğiniz bir ilgi alanı keşfedebilir ve çok farklı projeler için çalışmalara başlayabilirsiniz. Yeni tanıdığınız biriyle iyi anlaşıyor olabilirsiniz ve birlikte bazı çalışmalar yapmaya karar verebilirsiniz.
Siz ve en yakınlarınız ve sevdikleriniz, günün gezegensel enerjilerinin desteği ile birlikte çok mutlu saatler geçirebilirsiniz. Güzel bir kazanç parmaklarınızın ucunda. Şimdi size sunulan tüm harika fırsatları kucaklayın.
Refah sizin olabilir.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Kova Burcu

Son zamanlarda daha fazla yaşam deneyimi ve belki de biraz macera için istek duyuyorsunuz ve bu da ilerlemeye devam edecek, ancak bugün planlarınızı nasıl finanse edeceğiniz veya pratik yapmak istediğiniz her şeyi
nasıl yöneteceğiniz konusunda endişelenebilirsiniz.Genel olarak finansal konulardan ve gelecekte sizlere nasıl etki edebileceklerinden endişe ediyorsunuz.Zihinsel ve fiziksel aktiviteniz şu anda güçlü. Yeni çalışmalar,
yazma, konuşma ya da fikir alışverişi yoluyla vizyonunuzu geliştirmeyi düşünebilirsiniz.

 

 

 

22 Ağustos 2018 Çarşamba Balık Burcu

Sükunetinizde derin bir güç var, o yüzden sessizliğin tüm anlarını yaşayın.Önemli bir konunun tüm ayrıntılarını paylaşmak istemeyebilirsiniz, ancak insanların sizi anlayabilmeleri için , çok kısa da olsa bazı bilgiler verin.
Sağlığınız aile içinde yaşanan bazı sorunlardan etkilenebilir.Uzun süreli negatif etkileşim dönemleri olduğu için uzaklaşmanız gerekir. Kimse ailelerinden uzak olmayı sevmez, ancak bu durumda, sizin ve yaşadığınız kişiler için iyi olacaktır.
Düşüncelerinizden uzaklaşmak için farklı şeyler yapın. Dünya görüşünüzü değiştirerek dünyanızı değiştirin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı