BurçlarGenel

21 Temmuz 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

21 Temmuz 2018 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu hafta sonu sıcak ve hareketli bir enerji karışımı var, bu da önemli olayların en keyifli olduğu anlamına geliyor.Yardımınız ve desteğiniz
aracılığıyla birilerine olan sevginizi gösterme eğilimindesiniz.Ancak yine de ,bir şey söylenmesi gerekiyorsa, muhtemelen söylemekten çekinmeyeceksiniz. Bazı eski meseleleri temizleyerek kendinize yeni bir yol açabilirsiniz.Günün sonuna doğru ciddi maddi kazanç şansı var.

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Hayal kırıklıklarına odaklandığınız için korktuğunuz şeyleri çekme eğiliminde olduğunuz günler olsa da, bugün sizin hayal ettiğiniz bir şeyi çekebilirsiniz.Jupiter – Neptün bağlantısı ile , başkalarının en iyi hallerini görmeye eğilimli olabileceğiniz bir hafta sonu olabilir.Sizler özellikle başkaları için çekicisiniz. Bu günkü enerji özellikle ortaklıklar, aşk ilişkileri ve arkadaşlarla olan ilişkiler için elverişlidir.

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , ailenizle veya iş arkadaşlarınızla ilişkileri onarmanız veya yenilemeniz gerekiyorsa, bunu yapmak ya da özellikle iyi bir iş yapmak ve başarılarınızla ilgili güzel şeyler yapmak için harika bir zaman.İş ya da ev hayatınıza daha fazla hoşgörü getirmek için yollar bulabilir ve evinizde dekorasyon ya da yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz.
Karşınıza çıkan , ani bilgi akışıyla uğraşmaktan çok heyecanlı hissedebilirsiniz. Yeni ve ilgi uyandıran bilgilerin gelmesi, belirli bir görüşü veya bakış açısını değiştirmenize neden olabilir.

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu günkü enerjiler ,stres atmak veya kendinizi bir hobiye, sanata ve diğer eğlenebileceğiniz uğraşlara dalmak için güzel bir zaman. Fikirlerinizi paylaşmak ve sosyal olarak bağlantı kurmakta sorun yşamazsınız ve
kapıları açabilir. Bu tür enerji ile, en iyi sonuç için ne tür bir karşılı görmek istiyorsanız , o şekilde davranın. Şu anda iş ve para konularında bazı engellerle karşılaşıyor olsanız da , geçmişte emek verdiğiniz,
çalışmalarınızdan bazı kazançlar elde edebilirsiniz.Bazı cesur adımları atmanın zamanı. Tereddüt etme zamanı değil. Fırsatlardan uzak durmayın.

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Gününüz, çalışmalarınızın ayrıntılarına veya son zamanlarda kaçınmanız gereken titiz görevlere odaklanmak için mükemmeldir. Bugün ikna gücünüz her zaman yüksektir. Bu, yeni bir projeyi yükseltmek veya tanıtmak için iyi bir gün.Size en yakın insanlardan bir iyilik görebilirsiniz.Bazılarınız sizi sevdiğiniz birine daha yakınlaştıran bir uzlaşma ya da bir açıklamadan keyif alabilir. Eviniz için alışveriş yapmak eğlenceli bir fırsat olabilir ve bu hafta sonu
sizi meşgul edebilir. Aklında ne varsa sahip olmak için yeterince zamanın olacak.

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çekiciliğiniz çok yüksek ,sadece hayranları çekmekle kalmıyorsunuz, aynı zamanda hayatınıza uygun koşullar ve fırsatlar da çekiyorsunuz. Bazı kişisel zamanlardan zevk alabilir veya heyecan verici yeni ilgi alanları keşfedebilirsiniz. Kendinizle iyi eğlenin, bağlantı kurun, her zaman öğrenmek istediğiniz bir şeyleri öğrenin, fikirlerinizi paylaşın .Yeni fırsatlar yolunuza çıkabilir. Bu, eski projeleri tamamlamak için yeni bir başlangıç ​​yapmaktan daha iyi bir zaman .
Gökyüzü, şu anda anlamanız veya anlamlandırmanız gereken bir şeyle ilgili ipuçları veriyor. Bir öğrenme eğrisi sizi bekliyor,

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Uzun zamandır emek verdiğin ve üzerinde titizlikle çalıştığın projen, bugün meyve verecek. Gerginlikten kurtulmanıza yardımcı olacak aktiviteler için mükemmel bir pozisyondasınız,ister gerçekten hoşunuza giden bir şeyi yapın , isterseniz bir ilişkiyi engelleyen veya durduran bir meseleyi ele almaya karar verin , günün enerjisi sizi destekliyor.Uzun vadede size fayda sağlayacak olan mali konularda bir karar alabilirsiniz. Tüm eski yatırımlarınızı gözden geçirebilir ve uygun gördüğünüz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Gün çok karlı ve bu fırsatı kaçırmamalısınız.

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , parasal veya sosyal ilerleme için fırsatlar olabilir ,kendinizi bugün hayata geçirmeniz gereken dönüştürücü bir enerji akışıyla karşılaşabilirsiniz. Bir karşılaşma ile ilgili olarak, birinin göründüğü kadar gerçek olup olmadığını merak edebilirsiniz.
Bugün parayla ilgili olarak şanslı bir gün. Bir alacağınızı bu gün alabilir veya beklemediğiniz yerlerden sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Romantik yaşamızıla ilgili harika etkiler mevcut.Birlikte olduğunuz kişi ile , gelecek ile alakalı konuşmalar yapabilir ve ortak kararlar alabilirsiniz.

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Sizinle belirli bir kişi arasındaki kopmuş iletişim , yeniden açılarak yeni bir anlaşma ya da rahatlık seviyesi geliyor .Bugün herkesi büyülemek için büyük bir kapasiteye sahipsiniz. Çevrenizdekileri zekânla ve zarafetle etkileyeceksin.Hayallerinizi bugün gerçeğe dönüştürmek için özenle çalışmaya hazır olun, başarı kesinlikle yoldadır .Bir sonraki adımı atmanın sizin için kesinlikle doğru olan bir şey olduğunu söyleyeb ve sizi cesaretlendirebilecek bir iç güven duygusu yaşayabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmak ve yeni insanlarla karıştırmak için bu parlayan dönemden yararlanın ve önünüzde yeni fırsatlar açılacak.

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Günün enerjileri, diğerleriyle pozitif, olumlu ve yararlı yollarla bağlantı kurmak için oldukça mükemmeldir. Kariyer ve itibar konuları da bu enerjiyi artırabilir veya bunlardan yararlanabilir.Anlık uyuşukluğa rağmen, ufuktaki her şey göründüğünden çok daha iyi görünüyor , bu tamamen kendi çalışkanlığınız yüzünden.Başkalarının yaptıklarına karşı uyanık olursanız, bireysel çalışmanızı daha iyi hale getirebilirsiniz.Kişisel yaşamınızda zor bir zamanla karşı karşıya kaldınız. Bu yüzden partnerinizle dışarı çıkmak, ve biraz eğlenmek için güzel bir zaman .

 

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Gününü etkileyen bir Venüs-Jüpiter etkileşimi , iyi bir mizahı, keyfi ve birbirinden sağlıklı beklentileri teşvik etme eğilimindedir ve hem kişisel hem de profesyonel çekicilik için elverişli bir konumdasınız.Bu aynı zamanda ilişkilerinizdeki inançlara ilham vermek
ve para, güç ve paylaşım konusunda barışçıl anlaşmalara gelmek için iyi bir zamandır.Çok endişeleniyorsunuz ve bugün bir istisna değil. Bu migren veya ülser gibi stresle ilgili bazı durumlara neden olabilir. Gevşeyin , rahatlayın. Önümüzdeki günler kaynakları kaynatmak
ve bir fikir veya plan üzerinde biriyle işbirliği yapmak için özel bir fırsat sağlayabilir. Ve eğer devam ederseniz, bu proje ikiniz için iyi sonuç verebilir.

 

 

21 Temmuz 2018 Cumartesi Kova Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu, fikirlerinizi başkalarına olumlu bir şekilde yansıtmak için iyi bir gün. Zaman, enerji ve dikkat ile cömertlik, ister başkalarına ister size olsun, odak noktasındadır. İlgilendiğiniz kişilerle fikirlerinizi, planlarınızı ve vizyonlarınızı paylaşmak, güçlü bir şekilde ve sizi güçlendirebilir.
İş ve mali konular bugün umut verici görünüyor, ama kendinizi bu meselelere ve evde rahatlama arzusuna katılma ihtiyacı arasında ikilemde bulabilirsiniz.Bir seçim yapmak zorunda kalırsanız, birinciyi seçmek en iyisi olabilir, çünkü bugünün bakış açıları bir süredir tekrar gelmeyecek fırsatları vaat ediyor.
Altın ilişki kuralı, kalbinizi dinlemenizi söyler. Bu sefer kalbinin aklını yönetmesine izin ver.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı