BurçlarGenel

21 Ekim 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, bu Cuma gününde iş ortamı veya arkadaş ortamınızda kendinizi rahat ettirecek şekilde davranmayı önemseyeceksiniz. Hiç kimsenin sizi seçimlerinizden dolayı rahatsız etmesine izin vermezsiniz. Bazı insanlar sizi kontrol altına alabileceklerini zanneder ve sizi eleştirerek diğerlerinin gözünde küçük düşürmeye çalışabilirsiniz. Sizse hayatta yapmaya çalıştığınız şey neyse onu önemser ver başka insanların sizinle ilgili düşüncelerini çok fazla önemsemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer ki birisi size doğrudan doğruya zarar vermek istiyorsa bu durumda kendinizi korumak için sert tavırlar sergilemekten çekinmezsiniz. Gün içerisinde duygusal ilişkilerinizde çok başarılı olamadığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle ailenizle aranızdaki buzların erimesi için akılcı yöntemler uygulamaya çalışmalısınız. Gün sonunda hoşunuza gitmeyen gelişmeler üzerine düşünerek kendinizi telkin etmeye çalışırsınız. 21 Ekim 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Cuma gününde aşk konusunda kendinizi korumanız gereken bir konumda kalabilirsiniz. Bir yandan kendi seçimlerinizle hayatınıza devam etmeye çalışırsınız ve bir yandan da sevdiğiniz kişiyi mutlu etmeye çalışırsınız. Ancak öyle bir noktaya gelirsiniz ki ya kendiniz için ya da sevdiğiniz kişi için kötü bir seçim yapmanız gerekir. Sağlıklı bir düşünme ortamı oluşturursanız hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişiyi koruyabileceğiniz bir yöntem bulmayı başarabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün toplum içinde başarmanız gereken işlerle ilgili kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. Bu aşamada işlerinize şahit olan insanların sizi rahatlatmak için gerekli işlemleri yapması rahatlamanızı sağlayacaktır. Düşüncelerinizi açıkça ifade edebiliyor olmaktan büyük mutluluk duyacaksınız. Aynı zamanda planlarınızın anlaşılması ve beğenilmesi sizi gururlandıracaktır sevgili Boğa Burçları. Bu unsurlar yapacağınız işlerle ilgili yüreklendirecek bir gelişmelerdir. 21 Ekim 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde ne zaman ne yapmanız gerektiğiyle ilgili kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Birçok konuda tereddüt içerisinde olursunuz ve bunun en büyük nedenlerinden biri de kendinizi güvende hissetme arzunuzdur. Kendi hayatınızdan tamamen kendiniz mesulsünüzdür ve bu doğrultuda kimsenin sözlerine de güvenmek istemezsiniz. Bazı konularda istemediğiniz şekilde davranmak zorunda kaldığınızı hissedebilirsiniz. Böyle bir durumda kaldığınızda hayata dair tutkunuzu ve kendinize olan inancınızı yitirdiğinizi hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde her ne kadar sizi üzen etkenlerle karşılaşsanız da içinde bulunduğunuz koşulların olumlu yanlarını da görmeye çalışacaksınız. Duygusal anlamda bazı şeyleri çok fazla ciddiye aldığınızı fark etmeye çalışmalısınız sevgili İkizler Burçları. Hassas olduğunuz noktalarda anlaşılmaz tepkiler verebilirsiniz. 21 Ekim 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Cuma günü içerisinde romantik anlamda aklınıza takılı kalmış bazı sorunlarla güne başlangıç yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aslında çok büyük meseleler olmamasına rağmen üzerine öyle çok düşünürsünüz ki adeta içinden çıkamadığınız bir hale gelirsiniz. Bazı konuları zamanın akışına bırakmanın aslında en iyisi olduğunu bilmelisiniz. Hem kendinize hem de sevdiğiniz kişiye karşı biraz sabır göstermeniz gerekecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Hafta sonuna yaklaşıyor olmak iş ve para konusundaki son ayarlamaların da yapılmasını gerektirir. Kendi yağınızla kavrulmaya çalışırsınız ancak her yandan sizi zorlayan etkenlerle de baş etmeniz gerekir. Başkalarının dertlerini üzerinize almanıza gerek yoktur. Bu konuda duygusal davranabilirsiniz. Ancak öncelikle kendinizi düşünmeniz gerektiğini de bilmelisiniz sevgili Yengeç Burçları. Gün sonuna doğru eğitim anlamında güçlü adımlar atma kararı alabilirsiniz. 21 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hafta sonundan önce tüm işlerinizi yoluna koymak istersiniz. Elbette ki bu işlerinizi huzur içerisinde yapabilmeyi arzu edersiniz. Ancak sizi sıkıştıran öylesine çok etken vardır ki her şeyi koştura koştura yapmak zorunda kalırsınız. Her zaman sorumluluklarınızın bilincinde olur ve hiç kimseye bu konuda laf söyletmemeye çalışırsınız. Fakat bazı işlerinizle ilgili tereddütleriniz bugünkü birçok işinizin yavaşlamasına neden olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Son raddesine kadar gelmiş olduğunuz halde hala sizin için uygun olup olmadığını anlayamadığınız çalışmalar vardır. Son aşamada karar verebilmek için biraz daha vakte ihtiyacınız olabilir. Gün ortasında maddi olarak güvende olduğunuzu hissetmek için birtakım hareketler yapabilirsiniz. Bu doğrultuda da sevdiğiniz kişiyle kurduğunuz planlarınızı gerçekleştirme şansı bulabileceğinizi düşüneceksiniz. 21 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Cuma günü içerisinde günlük işleyişlerinizi etkisi altına almış olan birçok unsurun ön plana çıkarılması ve düzenlenmesi gerekir. Hayatınızda düzeni arzularsınız ve zamanınızı da her zaman bu doğrultuda planlarsınız sevgili Başak Burçları. Bazen kendinizi bir karmaşanın içinde çıkamıyormuşsunuz gibi hissedersiniz ve bu şekilde asla güvende olduğunuzu düşünmezsiniz. Elbette ki gün içerisinde gerçekleşecek bütün olayların sonuçlarını bilemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Fakat aşağı yukarı sonuçları tahmin etmek bile sizi rahatlatan etkenlerdendir. Gün içerisinde iş ortamınızda bazı değişiklikler yapma arzusu içindesinizdir. Bu konuda fikirlerinizi öyle bir şekilde ifade edersiniz ki çevrenizde sizin peşinizden gelecek birçok insan olur sevgili Başak Burçları. Dolayısıyla güçlü olduğunuzu hisseder ve gururlanırsınız. İnsanların sorunlarını göz ardı etmemeniz ve onları dinlemeniz karşılık bulduğu için memnun olacaksınız. 21 Ekim 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Cuma gününde sevdiğiniz kişi ile aranızdaki diyalogda sizi rahatsız etmeye başlayan bazı durumlar belirebilir. Tam olarak nasıl bir konumda olduğunuzu anlamaya çalışırsınız ve aslında bir noktada suçlandığınızı fark edebilirsiniz. Bir yandan da sizin memnun olmadığınız durumlar hayallerinizin yıkılmasına yol açabilir. Bazen çok küçük bir sorun bile sizin için çok önemli bir mesele haline dönüşür. Daha sonradan üzerine düşündüğünüzde kendinizi haklı görmeseniz dahi vereceğiniz tepkileri engelleyemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Böyle bir hata yaptığınızda özür dileme konusunda da çekingen davranmamanız gerekir. Siz hiçbir şey olmamış gibi davransanız da size kırılan insan için durum böyle kolay olmayacaktır. Geleceğinizle ilgili konularda telaşlandığınız bir gün olabilir. Kendinizi hâlihazırda gördüğünüz yerle görmek istediğiniz nokta arasındaki uzaklık moralinizin bozulmasına neden olabilir. 21 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde bazı konularda kendinizi baskı altında hissetmekten yorulmuşsunuzdur. Her şeyin sakin ve huzurlu bir şekilde ilerlemesini önemsersiniz. Gün içerisinde sevdiğiniz kişiyle birlikte gelecek hayallerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Adımlarınızı atmadan evvel çözmeniz gereken birçok sorun vardır. Ancak bunları sevdiğiniz kişiyle omuz omuza halledebileceğinize inanırsınız. Çoğu zaman duygusal tepkileriniz nedeniyle kendinizi olmadık durumlara sokarsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Fakat bugün dikkatli olacak ve akılcı yöntemlerden uzaklaşmayacaksınız. Ailenizle olan ilişkinizde istenmedik durumları ortadan kaldırmak üzere mücadeleci bir tavır sergilersiniz. Üzerinize aldığınız sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirebilmeyi önemsersiniz. Gün sonunda kararsız kaldığınız mevzularla ilgili telaşlanabilir ve bir an önce sonuca varmak için olmadık kararlar verebilirsiniz. 21 Ekim 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, bu Cuma gününde içinde bulunduğunuz ruh hali nedeniyle ağzınızdan çıkanlara çok dikkat etmediğinizi fark etmelisiniz. Kafanız çok meşguldür ve sürekli bir şeyleri çözümlemeye çalışırsınız. Bu durumda sizden bir şeyler isteyen veya size bir şeyler soran insanlara karşı çok yumuşak bir şekilde davranmazsınız. Bunun farkında bile olmadığınız için düzeltmeniz de zor olacaktır. Yöneltilen eleştirileri ciddiye almaya çalışmalısınız. Maddi olanaklarınızla ilgili ciddi adımlar atmanız gerekecektir. Emeklerinizin karşılığını almak önemlidir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak siz bu konuda biraz çekingen davranıyor olabilirsiniz. Gün içerisinde istediklerinizin gerçekleşmesi için yapamayacağınız şey yoktur. Çalışma ortamınızda veya ailenizde elde etmek istedikleriniz için size yardımcı olacak insanları kollarsınız. Liderlik vasfınız ön planda olacaktır. Bu sayede elde etmek istediklerinize yaklaşacak ve aynı zamanda da diğer insanlarla tecrübelerinizi paylaşacaksınız. 21 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Cuma gününde toplum içinde etkin olmayı önemseyecek ve kendinizi ön plana çıkarmaktan keyif alacaksınız. Düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaştıkça her şeyin sizin için çok daha net bir şekilde göründüğünü hissedersiniz. İçinde bulunduğunuz topluluklarda ister istemez dikkat çekersiniz. Uzun zamandır bu duruma alışmışsınızdır ve böyle olmadığı zamanlarda garipsersiniz. Sözünüzü dinletmeyi bilir ve istediğinizi alma konusunda da çok zorlanmazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Romantik konularda istemediğiniz bazı durumlarla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bunları düzeltmek istersiniz ancak bir yandan da karşınızdaki insanı kırmaktan çekinirsiniz. Rahatsızlıklarınızı ifade etmenin doğru bir yolunu bulduğunuzu düşündüğünüzde açılmaktan çekinmeyeceksiniz. İş yaşantınızla ilgili yeni kararlar almak söz konusudur. Olası tehlikeleri göz önünde bulundurarak hareket etmeyi önemsersiniz. 21 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde iş yaşamınızda bazı konularda son kararı vermek size düşebilir. Bu noktada profesyonelce davranmayı tercih edersiniz elbette ki. Fakat bu profesyonellik anlayışı diğer insanlarınkinden farklı olacağı için yadırganabilir. Siz maddiyattan çok maneviyata önem vereceksiniz. Size en çok kar ettirecek kurnaz kişiyi seçmektense işinizi görecek iyi insanı seçmeyi tercih edersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kaybolan birçok değeri yaşatmak için verdiğiniz mücadele sizi destekleyen insanlarca büyüyebilir. Arkadaşlarınızla ilgili de aynı şekilde davranırsınız ve samimi görmediğiniz davranışlara asla müsamaha göstermezsiniz. Böyle insanların hayatınızda kesinlikle yeri yoktur. Gün sonuna doğru önemsediğiniz bir meseleyle ilgili etkinlik düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Geleceğiniz üzerinde etkisi olacağını düşündüğünüz konularda titiz davranmaya çalışırsınız. 21 Ekim 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 21 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Cuma gününde sevdiğiniz kişiyle birlikte geleceğinizi net bir şekilde görmek istersiniz. İleriki adımlarınızın ne olacağını belirlemeye çalışır ve gördüğünüz bir pürüz varsa bununla hemen ilgilenmek istersiniz. Her ne kadar gelecek planları içinde olsanız da birlikte olduğunuz kişinin bilmediğiniz yanlarını görebilirsiniz sevgili Balık Burçları. Bunlar hoşunuza gidebilir veya şaşırmanıza neden olabilir. Ancak ne olursa olsun planlarınızdan vazgeçmeyi düşünmezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün toplumsal yaşamda popüler olmak size iyi gelecektir. Bu amaçla söylediklerinize ve dış görünümünüze her zamankinden çok daha fazla önem verirsiniz. Aile içerisinde bazı sorunların ortaya çıkmasıyla birlikte kendinizi korumak için rahatsızlıklarınızı belirtmek istersiniz sevgili Balık Burçları. Fakat bunu saldırgan bir şekilde yapmamaya özen göstermelisiniz. Amacınız herkesin huzur içerisinde yaşamasını sağlayabilmektir. 21 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı