BurçlarGenel

21 Aralık 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Aralık 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, çevrenizdeki insanların sınırlarına olan saygınız takdire şayan ancak bu durum fırsatlarınızı sınırlandırabilir. Etrafınızdakilerle istediğiniz konu hakkında konuşmaktan çekinmeyin, size yardımcı olabilirler. Paranızı yönetmek bugün yapılacaklar listesinin en üstünde olmalı. Bazı kaynaklardan yeni finansal fikirler alabilirsiniz. Artık aklınızda net bir hedefe sahip olduğunuza göre, harekete geçmeye hazırsınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, gerçekten önemli olan şeyleri düşünmeye dönme vakti geldi. Para harcayarak rahatlamak yerine, yürüyüşe çıkın ve doğanın seslerini dinleyin. Teknolojiye de bir süre ara vererek zihninizi temizlemelisiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bakış açınızda derin bir netlik var ve insanların size henüz göstermeye hazır olmadığı şeyleri görebileceksiniz. Bu anlayış, sosyal olarak güven artışı sağlayacaktır. Bildiklerinizi bir süre daha saklamalısınız. Henüz, tüm kartlarınızı masaya yatırmanın zamanı değil.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, verdiğiniz her karar geleceğinizin şekillendirilmesine yardımcı oluyor. Birkaç kötü seçim yapmak tamamen kaybettiğiniz anlamına gelmez. Bu düşünceyle, bugün büyük bir karar verirken kendinizi biraz gevşek tutun. Geçmiş bir hatayı geri alamayacak olsanız bile yeni seçimler yapma gücüne sahipsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, insanlara tavsiyede bulunmayı ve hayatlarında yön bulmaları konusunda yardım etmeyi seviyorsunuz, bazen sormadıkları zaman bile. Ama şimdi biraz kayıp hissetme sırası sizde. Hayatınızla ilgili bakış açısı elde etmek için insanlara yardım etmeye biraz ara vermeniz gerekebilir. Bugün tatil planları yapmak için güzel bir gün.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, popülerliğin güzel, ancak bazen bunaltıcı olma potansiyeli var. Bugün çok fazla davet alabilirsiniz. İnsanlar size gelip, yeni deneyimler sunabilir, ancak neye dahil olmanız gerektiğine siz karar vermelisiniz. Bazen hayır demek zorunda kalsanız bile arkadaşlarınızı kırmama konusunda hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, özgürlüğünüz, sizin için hayatınızdaki her şeyden daha önemlidir. Bir projeye veya bir ilişkiye çok fazla enerji harcıyorsunuz, buna bir ara vermenin zamanı geldi. Eğer devam ederseniz, kendinizi yıpratabilirsiniz. Bir şeyleri beklemeye alın ve arkadaşınızla eğlenceli bir gün geçirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün bazı dar görüşlü insanlar sizi sinirlendirebilir. Açık ve hoşgörülü bir insan olmak için yeterince şanslısınız. İnsanları ve olayları sabırla karşılıyorsunuz. Kendinizi karşıt görüşlere sahip iki kişi arasında bulabilirsiniz. Akşam tek başınıza bir filme gidin ya da tanımadığınız insanlarla iletişim kurmaya çalışın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün duygularınızın gücünü keşfedebileceksiniz. “Aşırı duyarlılık” dediğiniz şeyi denemeye kalkmayın. Çocukluğunuzdan gelen bir güç size nüfuz edecek ve gerçek ihtiyaçlarınızın neler olduğunu öğrenmenize yardımcı olacaktır. Sizi biraz fazla etkileyen insanlardan uzak durmayı düşünmüş olabilirsiniz. Bugün bunu tekrar düşünün ve duygularınızla hareket edin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, duygularınızın sıcaklık ve derinliğinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Kendinizi yeniden canlandırmak ve yeniden üretmek için bir fırsata sahip olacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizi derinleştirmek ve onları daha iyi tanımak için günün enerjisinden yararlanın. Baştan çıkarma gücünüz onları büyüleyecek.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Yapmak istediğiniz şey konusunda özgür olmak istiyorsunuz ve etrafınızdaki insanların bu konudaki talepleri sizi rahatsız edebilir. Bugün tamamen iyileşmemiş bazı eski yaralar ortaya çıkabilir, endişelenmeyin. Bir tatil planlaması veya uzun vadeli kariyer planları için harika bir zaman.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, tüm planlarınızı bugün dev bir adım ileriye taşıyabilirsiniz! Başvurduğunuz bazı taktikler, dürüst olmadığınızı düşündürebilir. İlişkiniz varsa, partnerinizin neye ihtiyacı olduğunu sormalısınız. En azından bu konuda dürüst olmak iyi olacaktır.

21.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı