BurçlarGenel

20 Şubat 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazartesi günü yeni haftayla birlikte geçmişe bir sünger çekmek isteyecekler. Aksine sorunların daha da artması ve sürekli sorumluluğunuzun artması nedeniyle kendinizi çok sıkışmış hissedeceksiniz. Bu sıkışmışlık hissiyatı içerisinde nasıl davranacağınıza karar veremez bir haldeyken yardımınıza koşacak olan sevgi olacaktır. Aileniz ne olursa olsun her zaman sizin yanınızda olmaya hazırdır sevgili burclar.net okuyucuları. Bunu bilmek size güven verse de işlerinizi kendi başınıza halledebileceğinizi kendinize kanıtlama ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Ancak bazen sevgiden başka hiçbir şeyin çözemeyeceği sorunlar vardır. Bu nedenle kendinizi kanıtlamayı başka bir zamana bırakıp yardımları kabul etmelisiniz. Hayatınıza dair bazı yanlı tercihlerinizin olduğunu düşünüyorsunuz ve kendinizi bu anlamda fazlasıyla hırpalıyorsunuz sevgili Koç Burçları. Bunun yerine yeni sayfalar açıp geçmişi unutmayı denemelisiniz. 20 Şubat 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazartesi günü sosyalleşme konusundaki üstün yetenekleri sayesinde oldukça olumlu bir gün geçirecekler. Hayatınızı sürekli olarak yeniliklerle doldurmak istiyorsunuz sevgili Boğa Burçları. Bir gününüzün bir önceki günle aynı olmasını istemiyorsunuz. İçinizdeki güçlü hisler ve enerji sayesinde kendinizi her şeyi yapabilecek gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda kuracağınız olumlu diyaloglar sayesinde hayalini kurduğunuz girişimleri gerçekleştirmek için büyük adımlar atacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Etrafınızdaki insanları fikirlerinizle ve duruşunuzla etkileyeceksiniz. Her anlamda haftaya güzel bir başlangıç yapacağınız bugünde planlarınızın da oldukça yolunda gittiğini görmek sizi geleceğe dair umutla dolduracaktır sevgili Boğa Burçları. Duygularınızı ifade etme konusunda da oldukça başarılı olacaksınız ve romantik ilişkilerinizde hayalini kurduğunuz sorunsuz ve uyumlu hale erişebileceksiniz. 20 Şubat 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazartesi günü hedefler ve korkular arasında sıkışıp kaldıklarını hissedebilirler. Yapmak istediklerinizi gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüzden dolayı sürekli olarak ertelemeye alışmışsınız. Bu nedenle de hiçbir zaman ilerleme kaydedemiyorsunuz. Her ne kadar böyle olmasının sebebini hayatınızı oluşturan şartlara bağlasanız da asıl nedenin buna cesaret edemeyişiniz olduğunu bugün kesin bir şekilde anlayacaksınız. Hayallerinizde tam olarak neye ulaşmak istediğinizi kesinleştirmemiş olduğunuzun farkına varacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ne yapmak istediğinizi elbette biliyorsunuz ancak ayrıntılar konusunda yeteri kadar düşünmediğinizi göreceksiniz. Bazı şeylerin zamanla düzeleceğini ve her şeyin zamanla olması gerektiği hale bürüneceğini düşünüyorsunuz. Ancak sizin etkiniz olmadan değişmeyecek olan şeyleri de gözden kaçırmamalısınız. Kendinize olan inancınızı kuvvetlendirmek için sevdiğinizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. 20 Şubat 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazartesi günü olumlu etkiler altında güne başlayacaklar. Bugün gerçekleşecek olaylarla ilgili kendinizi sürekli olumlu yönde telkin etmeye çalışacaksınız. Eğer her şeyin iyi olacağını düşünürseniz iyi sonuçlara ulaşacağınıza inanıyorsunuz. Elbette ki karşılaşacağınız sonuç yalnızca iyi düşünmenin sonucu olmayacaktır. Elinizden gelen her şeyi en iyi şekilde yaptığınız ve aklınıza kötü şeyler getirmeden yolunuza devam ettiğiniz için emeklerinizin karşılığını alacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızla ilgili yeniliklerde tahmin edemeyeceğiniz sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bu sayede ne kadar şanslı olduğunuzu göreceksiniz ve bu sayede hedeflerinizi daha da ileriye götürmek için gerekli işareti aldığınızı düşüneceksiniz. Kararlarınızı alırken cesurca adımlar atmaktan çekinmeyeceksiniz. Kendinizi çaresiz hissettiğiniz zamanlar olabilir sevgili Yengeç Burçları. Bu zamanlarda yardım etmeye çalışanları geri çevirmemelisiniz. 20 Şubat 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazartesi günü aşk hayatının karmaşık duygusal durumlarıyla meşgul olacaklar. Birlikte geçireceğiniz vakitler ve birlikte kurduğunuz hayaller sizi fazlasıyla heyecanlandırıyor. Bu anlamda ilişkinizin mahiyetiyle ilgili de bazı düşünceleriniz değişebilir. Büyük ölçüde olumlu değişimler gerçekleşecek olsa da bazı sorunlar yaşayabileceğinizi düşünerek ayrıntılı planlamalar yapmayı deneyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gelecekle ilgili ciddi kararlarınızda kesin sonuçlara varacağınız bir gün olacaktır. Ruhsal meselelerinizdeki sıkıntıların günlük yaşantınıza yansımasını istemiyor olsanız da elinizden başka türlüsünün gelmediğini göreceksiniz. Ruhsal konulardaki paylaşımlarınızı yüksek tutmalısınız ki hislerinizle olan bağınızı daha kuvvetli bir hale getirebilin. Hayatınızda aradığınız sağlamlığı bulacağınız bir gün geçireceksiniz ve bunun aslında çok da zor olmadığını görmek sizin için büyük bir kazan olacak. 20 Şubat 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazartesi günü duygusal olarak kendilerini oldukça hassas ve kırılgan hissedebilirler. İçinde bulunduğunuz ruh hali nedeniyle arkadaşlık ilişkilerinize her zamankinden çok daha fazla önem vereceksiniz. İnsanların sizinle daha fazla vakit geçirmelerini ve özel olarak sizinle ilgilenmelerini arzuluyorsunuz. Ancak herkesin hayat akışı içerisinde kendi telaşları olduğunu unutuyorsunuz ve en önemli kişi olmak istiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Zor zamanlarınızdan dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz ancak bunun ölçüsünü kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Aşk yaşantınızdaki en önemli durum ise yine sizin bu duygusallığınızla ilgili olarak ilerleyecektir. Ufacık sorunları büyütmeye ve sürekli haksızlığa uğrayan taraf sizmişsiniz gibi davranmaya devam etmekten vazgeçmelisiniz. Bunun yerine birlikte oturup sorunlarınızı çözmeyi denemelisiniz. Sevgi bağınızın her şeyin üstesinden gelebileceğini unutmayın. 20 Şubat 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazartesi günü yapılacak yeni işler hususunda bir desteğe ve yol göstericiye ihtiyaç duyacaklardır. İçinizde her şeyi yapabileceğinize dair bir güç ve inanç taşıyorsunuz. Buna rağmen elinizden gelen çok fazla iş olmadığını düşünüyorsunuz. Aslında bunun sebebi neyi nasıl yapacağınız konusundaki bilgi eksikliğidir. Elbette ki bu çözülmesi çok zor ya da çok uzun zaman alacak bir şey değildir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunu en hızlı şekilde çözebilmek için planlarınızdaki işlerde tecrübeli kişilerle birlikte çalışmak ve onların söylediklerine güvenmek olacaktır. Bu konudaki tercihinizi oldukça dikkatli bir şekilde yapmanız gerekmektedir zira kendinizi tehlikeye atmak istemezsiniz. Geçmiş günlerde yapmaya değer bulmadığınız ve küçümsediğiniz bazı işler bugün karşınıza büyük bir problem gibi çıkabilir. Bunun üstesinden gelebilmek ve bir daha böyle şeyler yaşamamak için daha planlı programlı bir şekilde çalışmalısınız. 20 Şubat 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazartesi günü yeni bir güne yeni bir haftaya ve belki de yeni bir hayata başlayacaklar. Üzerinizde ve çevrenizde hissedeceğiniz ferahlama ve özgürlük hissinin olumlu etkileri gün boyunca devam edecek. Hedeflerinize ulaşmak için yalnızca istediklerinizi ifade etmeniz bile bazı durumlarda yeterli olacaktır. Bu sayede gün içinde hem kendiniz için hem de çevrenizdeki ihtiyacı olan insanlar için oldukça faydalı işler başarabileceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İnsan ilişkileriniz oldukça kuvvetli olacak ve sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alacaksınız. Bununla birlikte yapmanız gereken işleriniz olduğu için zaman konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunun üstesinden gelmek içinse yapmanız gereken tek şey düzgün bir planlamadır sevgili Akrep Burçları. Bu şekilde bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizinle vakit geçirmek isteyen sevdiklerinize ne olursa olsun vakit ayırmaya özen göstermelisiniz. 20 Şubat 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazartesi günü insanlarla olan ilişkilerde oldukça yapıcı bir tavır içerisinde olacaklar. Ailenizle aranızdaki bağın çok kuvvetli olması dolayısıyla onlarla her şeyinizi paylaşıyorsunuz. Bu sayede de ne zaman bir şey canınızı sıksa onu biliyorlar ve buna müdahale edip sizi bu zor durumdan kurtarmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Hayatta güven ve huzur duygunuzun büyük bir kısmını ailenizle olan ilişkinize borçlusunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiklerinizle olan ilişkinizde de anlayış ve güven ön planda olacaktır. Birlikte yapılacak işlerde baskın taraf olmak isteseniz de size karşı anlayışlı ve sevgi dolu olan arkadaşlarınız sayesinde büyük sorunlar yaşamayacaksınız. Sezgilerinize çok güveniyorsunuz ve özellikle bugün karşınıza çıkan problemleri çözmek için bu anlamda güçlerinizi kullanacaksınız. Sizinle ilgili olmayan ancak bir tarafından size dokunan bazı konular ve insanlar bugün sizin gündeminizi oluşturabilir. 20 Şubat 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazartesi günü dolu dolu ve sosyal bir gün geçirecekler. İnsanlarla birlikte olmaktan keyif aldığınız gibi aynı zamanda onlara bir faydanızın dokunabiliyor olmasından da büyük haz duyuyorsunuz. Eğer kendinizle ilgili büyük sorunlarınız yoksa fedakârlığınız ön planda oluyor. Eğitiminizle ilgili bazı değişim kararları almayı düşünüyorsunuz. Her ne kadar zor bir karar verecek olsanız da bunun sizin için en iyisi olduğunu bildiğinizden asla enerjiniz tükenmiyor ve korkmuyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Seçeceğiniz yollarda genellikle aklın sesini dinlersiniz ve bunun en doğrusu olduğunu düşünürsünüz. Fakat bazen öylesine arada kalırsınız ki aklınızın sesi de ikilemden çıkmanıza yeterli olmaz. İşte böyle bir durumda hislerinize güvenmekten çekinmemelisiniz. Aşk yaşantınızın gündeminde maddi işler olabilir. Genel anlamda her şey yolunda olmasına rağmen planlarınızın önündeki maddi engeller üzerine düşüneceksiniz. 20 Şubat 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazartesi günü fazlasıyla kazançlı bir güne adım atacaklar. Elinizdekilerle yetinirsiniz ve asla başkalarının malına gözünüzü dikmezsiniz. Bu ahlaklı tavrınız sayesinde de karşılığını misliyle alacaksınız ve bu sizi hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar mutlu edecek. Gün içerisinde maddi anlamda bir sıkışıklık yaşayacaksınız. Bunu nasıl çözeceğinizi bilemez ve uzun vadede sizi üzecek kararlar almak üzereyken hiç ummadığınız bir yerden maddi destek alacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu sayede işleriniz kolaylaşacak. Siz paraya çok değer vermiyorsunuz ve dolayısıyla bu meselenizi hallettikten sonra kendinizi sevdiklerinizle birlikte bir planın içinde bulacaksınız. Olumlu enerjilerin etrafınızda olduğunu hissediyorsunuz ve aşk hayatınızın da aynı şekilde olmasını ümit ediyorsunuz. Ancak bu anlamda duygularınızın etkisinde çok fazla kalmamaya dikkat etmelisiniz. Mantığınızın sesine kulak vermelisiniz. 20 Şubat 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 20 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazartesi günü keyifli günlere vesile olacak fırsatlarla karşılaşacaklar. Bugün gerçekleşecek gelişmeler sayesinde kendinize olan güveniniz ve inancınız uzun süredir olmadığı kadar yükselecektir. Bu sayede yapmak istedikleriniz konusunda daha girişken olmaya çalışacaksınız. Her şeyin yoluna girmeye başladığı ve hayatınızda yeniliğin, güzelliğin hâkim olduğu bugünde yeni bir haftanın heyecanını da üzerinizde hissediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Her gün olduğu gibi ufak tefek sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz bulunuyor. Ancak bu sorunların üstesinden gelmek artık sizin için çocuk oyuncağı gibidir. Bugün dikkatli olmanız gereken tek konu karşınıza çıkan insanlar olacaktır. İnsanların güvenilmez olduğunu zaten defalarca deneyimlemişsinizdir. Ancak bugüne hâkim olan güven ve neşe duygusuyla bazı ayrıntıları gözden kaçırmaya meyilli olabilirsiniz. Kimseye kendiniz hakkında bir şey anlatmamaya dikkat edin. 20 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı