BurçlarGenel

20 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

20 Nisan 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

Maddesel gücün peşinde olduğunuz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özelliklerini tenkit etmekten sakınmalısınız. Sizin çalışkan yapınız ve güçlü performans yeteneğiniz, çevrenizdeki kişilerle aynı düzeyde olmayabilir. Yaptığınız işe gösterdiğiniz titizlik bugün aşırıya kaçabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.

20 Nisan 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Güneş burcunuza geçiyor ve sizi daha güçlü ve yapıcı kılıyor. İmkansızlıklar karşısında cesurca yapacağınız atılımlar size önemli bir kariyer sağlayabilir. Çevrenizde birçok kişiyi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Liderlik özellikleriniz ön plana çıkarken, çevrenizi yönetmek için, atılımcı ruhunuzu da körüklüyorsunuz.

20 Nisan 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Kendinizi sınamak için uygun bir gün. Detaylara takılarak gününüzü geçirmemelisiniz. Ailenizle birlikte ortak paylaşım içinde olacağınız olaylar gündeme gelebilir. Onlarla ilişkilerinizde derin bir duygusal boyut içinde olacaksınız. Aşırı duygusallık bazen istenmeyen tartışmalara da neden olabilir.

20 Nisan 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Küçük detayların gözünüzden kaçmaması sonucunda, önemli kazançlar gündeme gelebilir. Hafızanızın size yardım edeceği bir gün. Birçok kombinasyon bilgileri bir arada kullanacaksınız. Konuşma yeteneğiniz sayesinde gerekli olan bağlantıları kolay bir şekilde kuracaksınız. Dikkatinizin dağılmasına izin vermemelisiniz.

20 Nisan 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Kazançlarınızı arttırma konusunda detaylar ön plana çıkarken araştırmacı yönünüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir çoğunuz sistemleri savunurken, bazılarınız alışkanlıklarınızdan vazgeçmek istemiyorsunuz. Çelişkilerin size sağlayacağı yararları daha sonra olumlu bir şekilde göreceksiniz.

20 Nisan 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken duygusal konularınıza yeni bir boyut sunuyor. Derin ve anlamlı yönleriniz ortaya çıkarken, titiz ve detaycı davranışlarınızın size kazandıracağı avantajları inkar etmemelisiniz. Bugün, dostlarınıza özverili davranacak ve onlardan da aynı davranışları bekleyeceksiniz. Değişimlerden olumsuz etkileniyorsunuz.

20 Nisan 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Yaşam enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Güneş’in bulunduğu konum, sosyal adalet duygunuzu ön plana çıkarırken, zayıfları koruma ve yardım etme isteği içindesiniz. Duygularınızı herkesle paylaşmak istemeyebilirsiniz. İçsel kaygılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Bugün, duygu ve düşünceleriniz paralel ilerliyor.

20 Nisan 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

Arkadaşlarınızda farklı duygular arıyor ve ilişkilerinizi mantık süzgecinden geçiriyorsunuz. Organizasyon çalışmalarınızı ön plana çıkarmak için uygun bir gün olmasına rağmen, kaprisli ve detaycı yönlerinizi, gereksiz bir alınganlığa dönüştürebilirsiniz. Objektif görüşlerinizi çevrenize yansıtırken, olumlu olmalısınız.

20 Nisan 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Toplumsal çalışmalarda başarılı bir organizatörsünüz. Değişimi sevdiğiniz için, konsantrasyon yetersizliği yaşıyorsunuz. Bugün sorumluluklarınız konusunda dikkatli ve detaycı davranıyorsunuz. Olayların farklı yönlerini araştırarak değişik sonuçlar elde edeceksiniz. Yaşamı istediğiniz gibi vurguluyorsunuz.

20 Nisan 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Başak’ta ilerlerken, Güneşten olumlu destek alıyorsunuz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için önemli kararlar arifesindesiniz. Sosyal konularda istediğiniz gelişimi ve gerekli cesareti gösterirken tutucu davranışlarınız ortaya çıkabilir. İnatçı ve sorgulayıcı yönleriniz, başarınızı körükleyecektir.

20 Nisan 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Maddi konularda gerekli güce sahip olmanıza karşın, elde ettiklerinizle yetinmeyen özellikleriniz yüzünden bazı zorluklarla karşılaşmanız mümkün. Bugün, derin konular ilginizi çekecek ve mistik olaylara ilgi göstereceksiniz. Güven duygunuzun size sağlayacağı cesarete ihtiyacınız var. Çevre paylaşımlarında farklı özellikler arıyorsunuz.

20 Nisan 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken partnerinize duygusal sorumluluk yüklüyor ve güven duygusuna ihtiyacınızı olduğunu ona hissettiriyorsunuz. Yakın çevrenizde güçlü dostların desteği ile birçok organizasyon çalışması içine gireceksiniz. Bugün, planladığınız çalışmalarınız için, gerekli alt yapıyı oluşturmalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı