BurçlarGenel

20 Mayıs 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

20 Mayıs 2018 Pazar K Burcu Günlük Yorumu

Duygularınızın karma karışık olduğu bir gündesiniz.Bir çok işi yapacak , faaliyetlerde bulunacak enerjiyle dolusunuz.Yeni tanışacağınız birisinden çok etkilenecek onun fikirleri, düşünceleri ,sizi etkileyecek ve birlikte bazı projelerde beraber çalışabilirsiniz.Aileniz ile birlikte kısa mesafelere geziler yapabilirsiniz.
Partnerinizle fikir anlamında aynı noktada birleşmeseniz de , bu gün ikiniz de konularda aynı fikir içinde olacaksınız.
Uğurlu renginiz açık mavi.

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün olacak olan olaylar , tartışma haline dönüşse bile sonradan yatışacak fakat sizde etkisi bütün gün sürecektir. Bu konulara takılmak enerjinizi düşüreceği için , olayların üzerinde fazla durmamanız sizin lehinize bir durum olacaktır. Çalışmalarınızın  projelerinizin , gereken değeri görmediğini düşünerek , hevesinizi kaçırmayın ve aynı hızla çalışmalarınıza devam edin. Projelerinizin dikkat çekeceği günler yakın.
Partnerinizle ilgili konularda empati yaparak onu daha iyi anlamaya çalışıyorsunuz.
Uğurlu renginiz beyaz.

 

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar ikizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün içinizde ki enerji sizi başarıya doğru yaklaştıracak . Çalışma şeklinizi daha kolay ve pratik bir hale getirecek uygulamalar
başlatabilir ,insanlarla olan güven probleminiz sebebiyle ,kimseden yardım almayı düşünmüyor , her şeyi tek başınıza yapmaya çalışıyorsunuz.
İlişkisi olmayan İkizler burcları , uzun süreden beri ilgisini ve alakasını hissettikleri kişi ile , yepyeni bir başlangıça adım atabilirler.
İş ortamınızda yaptığınız başarılı çalışmaların karşılığını terfi , prim gibi ödüllerle alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Venüs burcunuzda ve ışığı ile sizi çok güzel bir konumda etkiliyor. Yapmak istediğiniz şeyler , çalışmalarınızdaki projeler için bazı ayarlamalar yapmanız gerekebilir.Aldığınız kararlarda ailenizin ya da çevrenizin bazı eleştirleri ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar geçici olaylardır, üzerinde fazla durmayın ama söylenenleri iyi dinleyin , belki onların da size anlatmak istediği , geçmiş
hatalarınızdan ders çıkarmanızdır .
Partnerinizin ilgisizliğinden çok yoruldunuz, onun ilgisini çekebilecek konuları gündeme getirmeniz dahi onun üzerinde etkili olmuyor.
Bu konu sizi bir hayli düşündürüyor.
Uğurlu renginiz su yeşili.

 

 

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bütün zamanınızı ve dikkatinizi kariyerinize odakladınız .Bu gün aşk yaşamınızda ve iş yaşamınızda bazı hayal kırıklıkları ve engellemeler
yaşayabilirsiniz. Eski yaşanmışlıklarınızı düşünerek , tekrar aynı şeyleri yaşamak istemediğinizden, aldığınız kararlarda çevreniz
tarafından çok katı , sert olarak anlaşılabilirsiniz. Siz haklısınız ve bu konuda kimsenin konuşmasına izin vermeyeceksiniz.
Sadece çevreniz istiyor diye bir ilişki içinde olmayın, mutlu olabileceğiniz ilişki için beklemeniz gerekiyorsa bekleyin, beklediğinize
değecek .
Uğurlu renginiz bordo.

 

 

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün moraliniz ve enerjiniz çok güzel ve bunu çevrenize de bulaştırıyorsunuz , girdiğiniz ortamlarda neşeniz , enerjiniz ,
esprili konuşmalarınız ve motivasyon gücünüzle tüm dikkatleri üstünüze çekeceksiniz. Katılacağınız toplantı , aktivite, grup çalışmalarında etrafa yaydığınız olumlu enerji yapılacak işleri kolaylaştıracak.
İlişkisi olmayan Başak burçları , hayatlarını paylaşabilecekleri kişiyle karşılaşabilirler, ilişkisi olanlar , ilişkilerini
bir adım ileriye taşıyarak , bağlılıklarını pekiştirebilirler.
Uğurlu renginiz turuncu.

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün işleriniz beklediğiniz akıcılıkta olmayabilir, işinize başkalarının karışması bütün motivasyonunuzu etkiliyor. Önemli kararlarınızı başka güne bırakın. Sessiz kalmanız bir çok tartışmanın odağı olmaktan kurtarır sizi . Bu döngü  geçecek , biraz sabırlı olmanız her şeyi düzeltecek ve siz kendi bildiğiniz yoldan gideceksiniz.Maddi olarak şanslı etkiler
altındasınız , şans oyunlarında şansınızı deneyebilirsiniz.
Bu gün sevdiğiniz kişi ile birlikte uzun saatler geçirebilirsiniz. Bu ikinizin de ihtiyacı olan bir şey.
Uğurlu renginiz toz pembe.

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Güne gergin bir ruh hali ile başlıyorsunuz. Buna sebep Venus, bu gün Venus ortamı her burç için stresli bir hale sokuyor. Günün ilerleyen saatlerinde ruh halin daha sakin bir hal alacak ve uzun süredir uğraştığınız bir projeyi bitirebilir, evde yarım kalan işlerinizi toparlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenceli toplantılara katılabilir,birlikte alışverişe çıkabilirsiniz.
İlişkinizde ikiniz için de önemli olan öncelikleri karşılıklı konuşarak birbirinizi daha iyi tanıma yoluna gidebilirsiniz.
Uğurlu renginiz kırmızı.

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Güne müthiş bir enerji ve moralle başlamanıza rağmen çevrenizdeki negatif duygularla dolu kişiler sizinde enerjinizi düşürüyor.Onların sorunlarını çözmek isteseniz de aslında size çok da samimi gelmiyor o yüzden çok fazla ilgilenmiyorsunuz. Bu gün yapılacak en güzel şeyler sevdiğiniz , enerjisi bol arkadaşlarla birlikte akşam için bir aktivite düzenlemek.
Her anlamda sizi etkileyecek , ruhen anlaşabileceğiniz , birisi ile yollarınızın kesişmesi mümkündür.
Uğurlu renginiz koyu sarı.

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizi etkileyen enerjilerle , çevrenizle ortak frekansta olmayabilirsiniz. Aileniz, partneriniz,çevreniz ile fikir ayrılığıyaşayabilirsiniz.Geçmişte yaşanan , başkasının hatasını , hala sizin üstünüze almanız çevreniz tarafından da jiç hoç karşılanmyor. Bu gün iletişime kapalısınız sizinle ortak bir fikri konuşmak ve ya bazı konularda karar vermeni istemek doğru olmayabilir.
Sevgilinizi ihmal ettiğinizin sezde farkındasınız, bu gün ona ufak bir sürpriz yaparak gönlünü alabilrisiniz.
Uğurlu renginiz yeşil

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Hem evinizdeki işle hem işyerindeki işlerin yoğunluğu ,sizleri bir hayli yordu. Birlikte iş yaptığınız insanların rahatlığı , sizi iki kat çalışmaya zorluyor. Buda zaman zaman ortamda gerginlik yaratıyor. Bu gün ayrıca eviniz ile ilgilenebilir , bazı dekorasyon işleri başlatabilir, aklınızda olan bazı değişiklikleri uygulayabilirsiniz.
İlişkisi oln Kova burçları günü sakin ve sevdikleri ile baş başa geçirebilirler .
Uğurlu renginiz fuşya.

 

 

20 Mayıs 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

İç çatışmalar, karasızlıklar yaşadığınız ve bu arada kararlar almanız gereken bir gün. İş hayatında rakiplerinize karşı bir zafer kazanmanız söz konusu . Bu gün atacağınız her adımda başarı sizinle birlikte olacak .Daha önce fark etmediğiniz bazı çalışanları bu gün farkedebilir ve çalışmalarının ne kadar güzel olduğunu görebilirsiniz.
İlişkisi olanlar , partnerler ile sorunları çözüp yeni hayata adım atabilirler, Bekar Balık burçları , farklı biri ile tanışabilir.
Uğurlu renginiz cam mavisi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı