BurçlarGenel

20 Mayıs 2017 Cumartesi Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren eğer çocuklarınız varsa çocuklarınızla alakalı konular, yakın çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkiler, eğitim hayatınız ve çalışma hayatınız gündeminizi oluşturacak olan temel meseleler olacaktır. Bugün ortaklık ilişkilerinizde para konusunda mümkün olduğunca dikkatli olmalı, çalışma hayatınızın genelinde para ile ilgili iletişim faaliyetlerinizde oldukça titiz olmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün çevrenizde bulunan bazı art niyetli insanlar dedikodu, araya girme, laf taşıma ve yıldırma gibi yöntemlerle sizin işlerinize çomak sokmaya kalkışabilirler. Bugün bu tarz insanlara karşı mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız. Bugünlerde yeni bir yere taşınmak gibi bir planınız varsa bu planınız hakkında bütçenize uygun şekilde oldukça titiz bir şekilde düşünmelisiniz sevgili Koç Burçları. 20 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde parasal meselelerle ilgili olarak mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız. Siz Boğa Burçları olarak para konusunda her zaman dikkatli olmalarıyla bilinen insanlarsınızdır; ancak bugün bu özelliğinize güvenmemelisiniz. Bugün bu konunun yanı sıra çalışma hayatınızdaki ilişkileriniz de son derece önemli olacaktır. Örneğin kimlerle ilişkinizin olduğunu ve kendisi ile ilişki içerisinde bulunduğunuz bu insanların size hangi söylediklerinin ne kadar doğru olduğuna dikkat etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunların yanı sıra bugün sağlığınıza da mümkün olduğunca özen göstermelisiniz. Bugünlerde sağlığınıza yeterince dikkat etmezseniz daha sonradan yapmak durumunda kalacağınız yüklü harcamaların önemli bir kısmını sağlığınızı geri kazanmak için yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bugün birtakım belirsizlik durumları ile karşılaşabilirsiniz. 20 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren genel anlamda eğilimleriniz, almakta olduğunuz veya alacağınız kararlarınız ve girişimleriniz konusunda mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla bugün mümkün olduğunca bilinçli bir şekilde hareket etmenizde fayda var sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün maddi ve manevi değerlerinizi mümkün olduğunca iyi bir şekilde korumalı, paranın hayatınızdaki yeri ve önemi ve sağlık durumunuz gibi konular üzerine ciddi ve bilinçli bir şekilde düşünmelisiniz. Bugün güvence duygusuna olan ihtiyacınız her zamankine göre daha fazla olacaktır. Bu durumun nedeni genel olarak romantik ilişkinizde ve aşk hayatınızda veya çevrenizde bulunan insanlarla ortaklaşa hareket ettiğiniziz konularda isteklerinizi konuşarak ifade etmek yerine bastırıyor olmanız olabilir. 20 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde bir yandan gerek romantik gerekse de günlük ilişkileriniz, diğer bir yandan ise sağlık durumunuz ve hedefleriniz hakkında düşünmelisiniz. Bugün şimdiye kadar üzerini örtmekte olduğunuz veya bu durumun tam tersi şekilde üzerinde gereğinden fazla durduğunuz ya da sizi tedirgin eden meseleler hakkında kendinize yüklenmek yerine bu meseleleri akılcı bir yaklaşımla değerlendirmeye tabi tutmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü sizi nelerin mutsuz veya tedirgin ettiğini bilirseniz ve bunlarla mücadele ederseniz bu meseleler hakkında kendinizi daha rahat hissedeceksinizdir. Tüm bunların yanı sıra bugün eviniz içerisindeki aile hayatınızı veya romantik ilişkinizi yakından ilgilendiren konularda her zamankine göre daha akıllıca hareket etmeniz gerekiyor olabilir. Eğer sağlamlığından endişe ettiğiniz bir şeyler varsa bunlar üzerine düşünmelisiniz. 20 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde tam da bir hafta sonu gününe uygun olarak genel sosyal ve toplumsal yaşantınızı, arkadaşlıklarınızı, ilgi alanlarınızı, sanatsal ve kültürel aktivitelerinizi, kariyer hayatınızı ve hedeflerinizi gözden geçirmeniz sizin için son derece iyi olacaktır. Bugün kariyer hayatınızla alakalı seçimleriniz, şu andaki çalışma hayatınızdaki durumunuz ve size karşı otorite konumunda olan kişilerle olan ilişkileriniz ile alakalı konularda iletişimin yeri ve önemi son derece büyük olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Siz Aslan Burçları olarak her zaman yüksekleri ve daha iyi şeyleri hayal ettiğiniz için şu anda bulunduğunuz nokta size yeterli gelmeyebilir. Eğer çalışma şartlarınız size zor geliyorsa ve bu zorluğun anlamsız olduğunu düşünüyorsanız hayatınıza bu açıdan yeni bir yön vermeniz gerekiyor olabilir. Ancak bugün içerisinde keskin kararlar vermemeye dikkat etmelisiniz. 20 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde hem çalışma hayatınızla alakalı konularda hem de hayata bakış açınızda belirgin bir değişim yaşanabilir. Bugün yaşanabilecek olan bu değişimlerin tam anlamıyla olması gerektiği gibi yaşanabilmesi için bazı durumlarım biraz olgunlaşması gerekiyor olabilir. Dolayısıyla bu gibi durumlarda bu durumlara ve kendinize gerekli zamanı tanımayı bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Yani bugün sizin için sabırlı olmak son derece önemli olacaktır. Zaten önümüzdeki günlerde sizin için çalışma hayatınız ve maddi durumunuz açısından son derece olumlu gelişmelerin yaşanacağı son derece kesin bir şeydir. Bu dönemde sizin yapmanız gereken şey sadece bugün itibariyle çok ani ve radikal kararlar almamak ve yeni bir uygulamaya girişmemektir. Bunun yerine hayatınızdaki gelişmeleri ve değişimleri hem maddi hem de manevi açıdan gözden geçirebilirsiniz. 20 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde gündeminizi oluşturacak olan en önemli ve en temel konular çalışma hayatınız, eğitim hayatınız, akademik kariyeriniz, işinizle ilgili tayin veya terfi gibi olasılıklar, hukuki işleriniz, yeni bir yere yerleşme planlarınız ve ticari faaliyetleriniz gibi konular olacaktır. Bugün itibariyle değişime ve yeniliklere son derece açık olacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu duruma paralel olarak bugün ilişki konularında ve çevresel konularda iletişim trafiğiniz son derece yoğun olacaktır ve bu iletişim faaliyetleri sizin için hem anlamı açısından hem de ileride doğurabileceği sonuçlar açısından son derece önemli olacaktır. Bugün sizin için felsefi konular da son derece önemli olacaktır. Dünya görüşünüz ve kafanızın içindeki sorular hakkında bugün oldukça uzun süreler boyunca düşünebilirsiniz ve zihninizdeki sorulara mutlaka cevap bulmak isteyebilirsiniz. 20 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde gündeminizde yer alacak olan en temel ve en önemli konular ortak birtakım mal varlıklarının bölüşülmesi veya nasıl kullanılması gerektiği, romantik ilişkinizde doğruluk, dürüstlük ve sadakat konularının yeniden gündeme gelmesi, birtakım ayrılıklarla veya ortaklıklarla ilgili sorunların üzerinde durulması, parasal durumunuz veya kendinizi yenileme ihtiyacınız gibi konular olacaktır. Bu konulardan yola çıkarak bugün zihinsel ve duygusal açıdan son derece yoğun bir gün geçireceğiniz söylenebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu yoğunluğa bakmaksızın bugün tüm bu meselelerin her birini mutlaka mümkün olduğunca sakin ve aklı başında bir şekilde ele almalısınız ve yaşanan gelişmeleri adım adım takip etmelisiniz. Bugün itibariyle daha önceden başlamış olan; ancak daha sonradan yanlış olduğunu anladığınız bir ortaklık ilişkisi sona erebilir. 20 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde gündeminizde evlilik, çalışma hayatınızdaki ortaklıklar, sevdiğiniz kişi ile aranızda gerçekleşen paylaşımlar, ilişkilere yaklaşımınız, ilişkideki kriterleriniz, beraberliğinizdeki ufak tefek sorunlar ve ilişkinizin niteliği gibi konular yer alacaktır. Eğer son zamanlarda yanlış bir yönde ilerlemekte olan bir ilişki veya ortaklık içerisindeyseniz bugün itibariyle bu ilişkinin veya ortaklığın yanlış bir ilişki veya ortaklık olduğu ortaya çıkabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durum, bu ilişkiyi ve ortaklığı düzeltmeniz için size verilmiş bir işaret gibidir. Ancak bu düzeltme girişiminin sadece sizin tarafınızdan yapılmasının neredeyse hiçbir anlamı yoktur. Bu girişimin başarılı bir sonuç verebilmesi için bu ortaklığın veya ilişkinin her iki tarafı tarafından da istekli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Diğer bir taraftan da dürüstlük ve sadakat ilkeleri kesinlikle ihlal edilmemelidir. 20 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cuma günü işinizle ilgili birçok planınızı gerçekleştirmiş olmayı dileseniz de bu konuda fazlasıyla sıkışabilirsiniz. Bunun nedeni sürekli ertelediğiniz ve önemsemediğiniz küçük işlerin önünüzde yığılmasıdır. Hala düzenli bir şekilde çalışırsanız kendinizi bu karmaşadan kurtarma şansınsa sahip olabilirsiniz. Çoğu zaman insanlarla olan ilişkiler konusunda kendinizi çekingen hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi açmanız gerektiği zamanlarda da çevrenizde iletişim kuracak kimseyi bulamıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sizinle birlikte hareket edecek ve izleyeceğiniz yollar konusunda size yardımcı olacak kişilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Maddi olarak sıkıntılarınız varsa yeni girişimler veya teklifler konusunda bugün oldukça şanslı olduğunuzu bilmelisiniz sevgili Oğlak Burçları. Her zamanki düzeninize geri dönmeden önce bu şekilde sıkıntılar yaşamanız oldukça normaldir. Kendinizi üzmemeye çalışmalısınız. 19 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününden itibaren genel olarak aşk hayatınızda veya romantik ilişkinizde ve sosyal ve toplumsal yaşantınızda birtakım değişiklikler olacak veya birtakım değişikliklerin başlamasının ilk adımları atılacaktır. Bugünlerde bir ilişkiniz bitmiş olabilir veya yeni bir ilişkiye başlamış olabilirsiniz. Bu durum, hayata dair birtakım alışkanlıklarınızın ve hobilerinizin değişimi veya arkadaşlık ilişkilerinizin yeniden ele alınması anlamına gelebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Örneğin bugüne kadar bir merak veya bir hobi olarak ilgilendiğiniz bir aktiviteyi bugünden itibaren meslek olarak icra edebilirsiniz veya bu aktiviteyi meslek olarak icra etmeye yönelik birtakım adımlar atabilirsiniz. Örneğin evinizde kendi kendinize ilgilendiğiniz sanatsal çalışmalarınız bu işin uzmanı olan biri tarafından fark edilebilir. İlgi alanlarınızda birtakım değişiklikler olabilir sevgili Kova Burçları. 20 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 20 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde genel olarak eviniz içerisindeki aile yaşantınız, eviniz ve aileniz ile ilgili konular, çevreniz ve maddi durumunuz ile alakalı gelişmeler ve hedefleriniz ile ilgili birtakım gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Ancak bugün çalışma hayatınızdaki girişimleriniz, iş ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve paylaşımlarınız ile alakalı konularda biraz zorlanabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugünlerde elde ettiğiniz geliri arttırmak içi çaba gösteriyorsunuz ve çevrenizi genişleterek hedefinize daha sıkı bir şekilde odaklanmaya çalışıyorsunuz. Ancak bunları yaparken mutlaka mümkün olduğunca sabırlı olmaya çalışmanız gerekiyor sevgili Balık Burçları. Elbette tüm bunların bir anda yerli yerine oturması kesinlikle mümkün değildir. Ancak iletişime yeterince önem verirseniz bu süreci biraz hızlandırabilirsiniz. Bugün farklı düşüncelere saygı duymalısınız sevgili Balık Burçları. 20 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı