BurçlarGenel

20 Haziran 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

20 Haziran 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Aileniz ya da sevdiğiniz kişilerle keyifli sohbet ortamlarında bulunabilir , yol gösterici ,çözüm üretici fikirleriniz ve samimi konuşma tavrınız ile
onların ilgi odağı olabilirsiniz. Çevrenizden aldığınız destekle , hayalleriniz , gelecek planlarınız ile alakalı düşüncelerinizi , uygulamaya başlayabilirsiniz.
Bu günkü konuşmalarınızda üçüncü bir kişi hakkında yorum yapmamaya dikkat edin.
Partneriniz ile aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir , iletişim anında ani tepkiler vermeden önce olayları anlamaya çalışın.
Uğurlu renginiz su yeşili.

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Yaşça sizden büyük bir arkadaşınız veya aile üyesinin sağlığı konusunda endişeleriniz var , bu gün bu endişelerinizi gidermek için bu kişiyi sağlık
kontrolune götürebilirsiniz. Yetenekleriniz ile alakalı konularda başarılı çalışmalar yaparak , çok güzel geri dönüşer alabilirsiniz. Geçmiş dönemlerden beklemediğiniz bir miras konusu gündeme gelebilir ve maddi anlamda rahatlayabilirsiniz.
Birlikte olduğunuz kişinin üzerinizde hakimiyet kurmasına şu an izin veriyor olabilirsiniz ama bu ilerde sorun yaratabilir.
Uğurlu renginiz pudra pembesi.

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu dönem yaşam yolunuz veya para kazanma fikirleriniz ve olası girişimleriniz hakkındaki sezginizle bağlantı kurmanın güçlü bir zamanıdır.
Profesyonel yaşantınıza yaratıcılık ruhu ve cömertliği getirme de ödüllendirici olabilir. Çevrenizden bu konuda güçlü destekler alacaksınız .
Üzerinde çalıştığınız proje gelecekte yüksek düzeyde ödüllendirici olabilecek belirli girişimlere yatırım yapmanızı sağlayacaktır.
Bu gün tanıştığınız kişiler yüzeysel ve gerçek aşk arasındaki farkı anlayabilmenizi sağlayabilir.
Uğurlu renginiz koyu sarı .

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün iletişimde olduğunuz kişilere güvenmek konusunda dikkatli olmanız gerekiyor , birine güvenmeden önce çok emin olmanız onu iyi tanımanız lazım.Özellikle yeni tanıdığınız ya da hakkında çok şey bilmediğiniz kişilere güvenirken dikkatli olmayı unutmayın.Son günlerde evde yada iş hayatında bazı kişilerle anlaşmazlık yaşadıysanz bu gün bu sorunun çözüldüğünü görebilirsiniz.
Yaşadığınız zor günlerde yanınızda partnerinizin desteğini görmek sizi fazlasıyla mutlu etti.
Uğurlu renginiz açık eflatun .

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

Geçmişe farklı bir bakış açısı ile bakmanız , geleceğe bakışınızı gözünüzde daha netleştirebilir. Bu gün yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkatli
olmanız gerekiyor.Hayallerinize her zamankinden daha çok inanıyrosunuz ,mantık ve yaratıcılığı birleştirmek için güzel bir zaman dilimi. İş yaşamında
bir projeniz veya bir satış sonrası prim ikramiye gibi bir ödeme alabilirsiniz. İş arayan Yengeçler bu gün güzel haberler alabilirler.
İlişkide olduğunuz kişiye içinizden geçemleri tüm açıklığı ile anlatabilirsiniz. Bunun olması için tüm koşulları sağlayacaksınız.
Uğurlu renginiz bordo.

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Başak Burcu Günlük Yorumu

Yeni fikirler hayal etmek ve içinizdeki enerjiyi canlandırmak için yoğun bir çaba içine gireceksiniz. Bilgi ve deneyimlerinizi arkadaşlarınız , iş
yaptığınız kişiler ve kendi araştırmalarınız ile geliştirebilirsiniz.Sosyal yardım projelerinde başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle evcil
hayvanlarla ilgili bazı çalışmalar yürütebilirsiniz.
Birlikte olduğunuz kişinin sizden uzaklaştığını düşünüyorsanız ona küçük sürprizler hazırlayarak , aşk hayatınıza canlılık getirebilirsiniz.
Uğurlu renginiz taba rengi.

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burcu

Bu gün yaşayacağınız her karşılaşma, bir enerji ve amaç artışı ile karakterizedir. Etkileşimlerinizin kalitesi önemli ölçüde artacaktır ve hatta
hayatınızı maddi olarak ya da ruhsal olarak – devrim yapacak biriyle iletişime geçebilirsiniz. Daha iyi bir bakış açısı kazanacaksınız ve bu sizin hayatınızın yönüne karar vermenize yardımcı olacaktır. Bu fırsatı, mevcut anlaşmazlıklarınızın bir çoğunu çözmenize yardımcı olabileceğini anlamak için kullanmalısınız.
Aileniz ile partneriniz arasındaki sorunların büyük bir bölümü gün içinde çözüme kavuşabilir.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Size özel , daha önce kimseye açıklamadığınız , gizli tuttuğunuz bir olayı bu gün anlatma isteği duyabilirsiniz. Yaptığınız konuşmalar etkileyici
olabilir ve konuşurken olaya farklı bir bakış açısı ile bakmaya başlayabilirsiniz. Size duyulan güveni kaybetmemek için çalışmalarınızda , çok yorulup  zorlansanız da doğru yoldan ayrılmamalısınız.
Tutkulu , gizemli ,birine yani kendinizden çok şey bulacağınız birine karşı duygusal bir çekim yaşayabilirsiniz.
Uğurlu renginiz açık mavi.

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Yorumu

Anlaşmalar için iyi bir gün, ya da en azından biriyle anlaşabilmek ve onun için daha güçlü duygular hissetmek için iyi bir gün.Günün sizin için manevi bir olay geliştirmesi muhtemeldir. Bazı dini faaliyetlerde bulunabilirsiniz ya da bir türbeyi ziyaret edebilirsiniz.Kendinize ya da hayallerinize ve planlarınıza güveninin bu işlerinizin daha kolay yürümesine yardımcı olur.
Bu gün partneriniz ile vakit geçirmeniz motivasyon açısından sizlere iyi gelecek .
Uğurlu renginiz bordo .

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bir ortakla fikirleri paylaşmak tatmin edici olabilir ya da planlar yaparken veya geleceğe dair yeni fikirler hayal ederken iki kafanın birinden daha iyi
olduğunu görebilirsiniz.Eski, etkisiz yöntemlere geri dönmek yerine, etkileşimlerinize daha taze bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Bir iş ya da proje almaya çalışıyorsanız, geleneksel yöntemlere bağlı kalın ve fikirlerinizi ve yeteneklerinizi güçlü bir şekilde satarsınız ve başarı kesinlikle sizin olacaktır.
Brilikte olduğun kişi ile eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir davete katılabilirsiniz.
Uğurlu renginiz açık bej.

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

İş veya iş projelerine yeni, yaratıcı, yeni veya benzersiz bir şey getirme olasılığınız yüksektir.Mantıksal düşünmenin kapsamı olmadığı durumlarda sezgilerinizi takip edin. İçindeki gizli potansiyeli keşfetmenin zamanı geldi.Sağlığa, paraya ya da çalışmaya dair pratik bilgiler ya da iç görü hakkında şimdi güçlü bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Hayallerinizi sezgilerinizle birleştirirseniz , kavuşma olasılığınız fazlalaşabilir.
Bekar Kovalar birisiyle ilginç bir karşılaşma yaşayabilirler.
Uğurlu renginiz beyaz.

 

 

 

20 Haziran 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Düşüncelerinizi ve duygularınızı iletmek, romantik bağlantılar kurmak ve anlaşmalar yapmak için iyi bir zaman.Hayattan biraz daha fazlasını, şu an zihinsel düzeyde yaptığınızdan daha çok istiyorsun ve bu seni heyecan verici yerlere götürüyor.Bu, kendinizin sorumluluğunu alma ve tüm bunları mücadele ruhunuzla mücadele etme zamanıdır.
Biriyle bir konuda huzur bulabilir ya da bir problemi çözebilirsiniz.
Partneriniz ile geçmişte yaşadığınız güvensizliklerin yanlış anlaşılmadan olduğunu anladınız , artık daha güçlü bağlar kurabilirsiniz.
Uğurlu renginiz mürdüm rengi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı