BurçlarGenel

20 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

20 Haziran 2016 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:
İşinizle ilgili gerçekten güçlü olabilmeniz için zayıf noktalarınızı kabullenmeniz, öğrenmeye ve öğretene karşı tepkili olmamanız gerekiyor. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde dengeli olmaya çalışıyorsunuz. Fikirlerinizde ısrarcı davranışlar sergilememek için kendinizi frenlemek zorundasınız. Coşkularınızın yüksek olduğu bir gün.

20 Haziran 2016 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:
Olağanüstü sabrınız ile kontrol mekanizmasını sizin kadar birleştirebilen insan azdır. Eğer çevreden zorlayıcı etkiler olmazsa ele aldığınız her işi ideal yaparsınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel yeteneklerine çok dikkat ediyorsunuz. Bugün, partnerinizle ortak ve yapıcı işler yapabilirsiniz. Onun enerjisi sizi olumlu etkiliyor.

20 Haziran 2016 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Sürekli yenilik peşinde koşmanız, sizi farklı kılıyor ve tercih edilen kişi yapıyor. Sabır konusunda fazla istikrarlı olmamanız işlerinizi aksatabilir. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, sosyal yapınızı ve aşk ilişkilerinizi birlikte harmanlamanıza neden oluyor. Sağlığınız konusunda fiziksel kazalara müsaitsiniz. Dikkatli olun.

20 Haziran 2016 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Sabırlı yapınıza diyeceğimiz yok. Aşırı çalışkanlığınız çevrenizde size olumlu puan kazandırırken çalışma gücünüzü ikiye katlıyor. Ailenizle ilgili yapıcı gelişmeler söz konusu olacak. Siz güzel duyguların insanısınız ve yaşama farklı bakıyorsunuz. Bugün, aile içi olaylara zarif bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

20 Haziran 2016 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:
İş yaşamanızda bencil olduğunuzu söyleyenlere siz aldırmayın. Hiç kimsenin başaramayacağı işleri öylesine kolaylıkla yapıyorsunuz ki. Bugün, kişisel çalışmalarınızı çevresel ilişkilerinize güzel bir şekilde yansıtabileceksiniz. Zevkleriniz uğruna aşırılığa kaçıp bünyenizi zorlayabilirsiniz. Sağlık her şeyden önemli unutmayın.

20 Haziran 2016 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Disiplinli yaşam biçiminiz, kuralsız yaşama tahammül edemiyor. Siz kendinizden memnunsunuz, fakat çevrenizin şikayetlerine duyarsız kalamıyorsunuz. Mükemmeliyetçi ve yargılayıcı yapınızdan dolayı, partnerinizle bazı istenmeyen sorunların gündeme gelme olasılığı çok fazla. Kendinizi frenlemelisiniz.

20 Haziran 2016 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün, Ay’ın konumu, ince ve kaliteli duygularınızı ortaya çıkarıyor. Fakat, aynı zamanda sizi hassas ve eleştirici yapıyor. Kırılmaya müsait yapınız sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Partnerinizin sizinle ilgili düşünceleri pozitif yönde ilerliyor. Hissettiğiniz duygular sizi doğru yola götürüyor ve haklı çıkıyorsunuz.

20 Haziran 2016 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:
Aşk konusunda çekiciliğinizin farkındasınız. Karşı cinsin sizden etkilenmemeleri mümkün. Bugün partnerinize umut ve gereksinimlerinizi açıkça belirtin. Alacağınız yanıtları dikkatle dinleyerek, doğru yerde olup olmadığınıza karar verin. Son günlerde fiziksel özelliklerinizle ilgili takıntılarınızı gündeme getirmeli ve sonuçlandırmalısınız.

20 Haziran 2016 Pazartesi YAY Burç Yorumu:
Gününüzün çok yoğun olduğu zamanlar bile, mutlaka kendinizi zaman ayırmalısınız. Bugün enerjinizi yerinde kullanmalısınız. Dostlarınızın da bir araya geleceği bazı ortamlarda kendinizi ispat edeceksiniz. Siz, organizasyon işleri tercih ederken, özgürlük duygularınız da ön plana almaktan hoşlanıyorsunuz.

20 Haziran 2016 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Karşı tarafın duyguları sizin için önemli olsa da, siz sadece kendi hisleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Bugün partnerinizin kendine özgün fikirleri olacak ve bu düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyecektir..Onun alınganlık sınırları içinde olması, sizin işinizi zorlayacaktır. İlişkinizde nazik bir gün. Detaylar önemli olacak.

20 Haziran 2016 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:
Özgürlük konusunda taviz vermediğiniz için yaşadığınız ilişkilerinizde sürekli problemler çıkıyor. Bugün, duygularınızda farklı nüanslar arıyorsunuz. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı karşı taraf zor durumda kalıyor. Sürekli onun fikirleri eleştirmek yerine ona biraz değer vermeye bakın.

20 Haziran 2016 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:
İç dünyanız çok karışık olmasına rağmen maddi konularda karşınıza çıkacak fırsatlara çekimser kalmak istemeyeceksiniz. İnandığınız konularda tecrübeleriniz söz konusu olacaktır. Bugün, hayallerinizi vurgulayacak konuların gündeme gelmesiyle motivasyonunuz olumlu bir şekilde artıyor. Uykularınıza dikkat etmelisiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı