BurçlarGenel

20 Eylül 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, bu Salı gününde etrafınızı çevreleyen etkenleri göz önünde tutarak sizi rahatsız eden unsurları bulmak istersiniz. Sizin hayatınızı etkileyen ne varsa bunlarla ilgili kararları yalnız başınıza almanız gerektiğini düşünürsünüz ve bu konuda eleştiri kabul etmezsiniz. Herkesin kendisine göre doğrusu olduğunu bilir ve buna göre hareket edersiniz. Aynı zamanda insanların da size bu özeni göstermesi için beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Buna rağmen karşılaştığınız davranışlar umduğunuz gibi olmayacaktır. İçine düştüğünüz bu ruh hali nedeniyle de insanlardan uzak kalmak istediğiniz bir gün geçireceksiniz. Her ne kadar olumsuz durumlar içinde kalsanız da küçük şeylerden mutlu olmayı da bilirsiniz. Yaşamın size sunmuş olduğu güzelliklerin farkına varabilmek için gözlerinizi açık tutacaksınız. Küçük sorunları büyütmeden sabırla çözülmelerini bekleyebilirsiniz. 20 Eylül 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Salı gününde aşk yaşantınızdaki üzücü anılarla güne başlamak dikkatinizin gün içerisinde düşük olmasına sebebiyet verebilir. Birlikte olduğunuz kişinin size ne verdiğini çok fazla dikkate almadan fedakârlık yaparsınız sevgili Boğa Burçları. Bilirsiniz ki hayatta her şey adil değildir. İstediklerinizi yaptıktan sonrası çok fazla umurunuzda olmayacaktır. Gün ortasında parasal anlamda sizi üzecek ve belki de gelecek günleriniz adına endişelendirecek bir etkinin altına girebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Size verilmiş sözlerin yerine getirileceğine inandığınız için emek vermekten de kaçınmazsınız. Ancak daha sonradan hakkınızın yenmesi ve bu nedenle sıkıntıya düşmek size hayatla ilgili yeni bir şey öğretmiş olacak. Gün sonuna doğru arkadaş ilişkilerinizde de can sıkıcı bir ortamın içinde kalabilirsiniz sevgili Boğa Burçları. İyi niyetinizin suistimal edildiğini görmek sizi yapacağınız işler konusunda engelleyecektir. Verimli çalışmak için huzur içinde olmanız gerekir. 20 Eylül 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Salı gününde toplum içerisinde nasıl göründüğünüzle ilgili endişeleriniz her zamankinden yüksek olabilir. Bunun nedeni ise kendinizi kanıtlama çabası içinde olmanızdır. Elbette ki yaptığınız işlerle var olur ve adınızdan söz ettirirsiniz. Ancak bir yandan da dikkat çekici bir görüntünün saygınlığınızı büyük ölçüde etkilediğinin bilincindesinizdir. Sizi destekleyen kişilerin sizin düşüncelerinizle ilgili bilgi sahibi olduğunu bilmek güven duygunuzun yükselmesini sağlayacaktır. Bir yandan da sizi anlamasını beklediğiniz insanlardan istediğiniz tepkiyi göremiyorsanız eğer bu konuda vakit ve çaba harcamaya devam edeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Romantik ilişkinizde oldukça fedakâr davranışlar sergilersiniz. Aslında asla yapmayacağınızı düşündüğünüz birçok şeyi sevdiğiniz kişi için yapmışsınızdır. Elbette ki bunun değerinin bilinmesi de sizin ve ilişkiniz için oldukça önemlidir. Eğer yaptıklarınız size zarar veriyorsa bu konuda kendinize dönüp bakmalısınız. 20 Eylül 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Salı gününde hayata dair anlam veremediğiniz meseleler üzerinde yoğunlaşacak ve kendinizi bu anlamsızlıkların içinde var edebilmek için sağlam bir zemin arayacaksınız. Düşüncelerinizin çok karmaşık olması onları çözümlemeniz hususunda size bir zorunluluk getiriyor sevgili Yengeç Burçları. Çevrenizdeki insanların sizin sorun ettiğiniz birçok şeyin varlığından dahi haberdar olmadıklarını görebilirsiniz. Böyle olduğunu görmek size kendinizi özel hissettirir ancak bir yandan da bu hisle insanlardan uzaklaşırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi anlayan ve sizinle aynı cevapların peşinden koşan kişilerle birlikte olmak daha güvende hissetmenize yardımcı olacaktır. İş ortamınızda üzerinizde baskı kurmaya ve her istediğini size yaptırmaya çalışan insanlar olabilir sevgili Yengeç Burçları. Bu konuda sert tepkiler göstermek yerine karşınızdaki kişiyi görmezden gelerek ona hak ettiği tavrı göstermeyi tercih edeceksiniz. 20 Eylül 2016 gününe aitYengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde toplum içerisinde kendinizi rahat hissetmek ve ancak huzuru bulabildiğiniz ortamlarda bulunmak istersiniz. Sizin için sevdiklerinizle iyi ilişkiler içerisinde olabilmek ve aile hayatınızda bireylerin birbirlerine güçlü bağlarla bağlı olması önemlidir sevgili Aslan Burçları. Bu nedenle de bir sorunla karşılaştığınız vakit sorunun ne olduğunu önemsemeden ondan uzaklaşmayı ve sevdiklerinizi de uzaklaştırmayı birincil hedef olarak belirlersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Herkesin mutlu olmasını önemsersiniz ve aynı zamanda da insanların fikirlerini özgürce ifade edebilmesine katkı sağlamak istersiniz. Maddi anlamda sorunsuz bir gün geçirebilir ve hedefleriniz adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Huzurlu olduğunuzda sevdiklerinizi eğlendirmeyi de ihmal etmezsiniz. Akşam saatlerinde herkesin hoşuna gidecek bir jest yapabilir ve takdir toplayabilirsiniz. 20 Eylül 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Salı gününde henüz hafta başında olmanız nedeniyle iş yaşantınızla ilgili önemli düzenlemeler meşguliyet nedeni olabilir. İş yaşantınızda prestijli bir konumda bulunmayı ve bu konumun hakkını vermeyi de önemsersiniz. Bu doğrultuda iletişim halinde olduğunuz insanlar da nüfuzlu ve güçlü insanlardır. Kendinizi bu kişilere beğendirmek ve başarılı olabilmek için bugünkü girişimleriniz önem arz etmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konudaki gereklilikleri yerine getirdikten sonra daha duygusal bir yöne kayan düşünceleriniz aşk yaşantınızdaki sıkıntıları önemseyebilir. Uyum içerisinde bir ilişkide olsanız dahi bazı noktaların sizin mutluluğunuzu ve gelecekteki adımlarınızı olumsuz yönde etkileyeceğini düşünürsünüz. Endişeleriniz üst seviyeye çıktığında hareketlerinizin de engellenmesi söz konusu olacaktır sevgili Başak Burçları. Sakince iletişim kurarak dertlerinizden kurtulmaya çalışmak daha etkili olacaktır. 20 Eylül 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Salı gününde maddi gücün hayatta ne kadar önemli bir yeri olduğunu bir kez daha anlayacak ve bu konuda çok da mutlu olmayacaksınız. Sizi sarmalayan etkilerin hiçbirini siz oluşturmadınız ancak bunları değiştirebileceğinizi düşünüyorsunuz. Etrafınızdaki insanların yaşam dinamiklerine baktığınız zaman herkesin karşısına gelen şartlara razı olduğunu ve düşüncelerini gizlediklerini görürsünüz. Size kalırsa bu oldukça ahlak dışı bir tavırdır sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer istemediğiniz bir ortamdaysanız ve burada sizi rahatsız eden koşullar, insanlar varsa tepki göstermek en doğal hakkınızdır. Ancak bu konuda biraz kurnazca hareket etmek sizi sorunlardan uzak tutmaya yarayacaktır. Zira açık bir şekilde tepki gösterdiğinizde başarıya ulaşamazsınız sevgili Terazi Burçları. Buna rağmen olayları doğru şekilde analiz edip ona göre davranırsanız başarı oranınız yüksek olacaktır. 20 Eylül 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde toplum içerisindeki varlığınızı önemseyeceksiniz. İnsanların sizin sözlerinize dikkat etmeleri gerektiğini düşünürsünüz ve bu düşünceniz yalnızca sizin iyiliğinizle ilgili değildir sevgili Akrep Burçları. Çevrenizdekilerin çıkarlarını önemser ve bunun üzerine kafa yorarsınız. Bunun yanı sıra aşk yaşantınızda da aynı şekilde verici davranacak ve karşınızdaki insanın sınırlarından ileri gitmemeyi önemseyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki bu durumda bir karşılık beklemeniz söz konusudur. Sizin kişiliğinize ve arzularınızda saygı gösterilmediğini düşündüğünüz anda savunmaya geçebilir ve ılımlı tavrınızdan uzaklaşabilirsiniz. İş yaşantınızdaki ortamın saygı ve sevgi dolu olmasını arzulayabilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Ancak bazı insanların yalnızca kendi çıkarlarını düşünerek yaptıkları sinsice hareketler size kendinizi dışlanmış hissettirebilir. 20 Eylül 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde hayatınızda bir değişim rüzgârı esebilir ve özellikle duygusal anlamda sizi yenileyecek bir etkendir. Kendinizi bu anlamdaki bir değişime hazır hissetmiyor olabilirsiniz. Ancak aslında her şeyin sizin için çok daha iyi olacağını görmeniz gerekmektedir sevgili Yay Burçları. Gün içerisinde yapılacak günlük işler dışında size çok daha önemli gelen özel çalışmalar olacaktır. Özellikle kendinize baktığınız zaman sizi rahatsız eden birçok unsur vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer kendinizle ilgili bir şeyi değiştirmek istiyorsanız belki de bunun için yalnız kalmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Belki düşüncelerinizi netleştirmek anlamında bu düşünceniz doğru olabilir ancak uzun vadede size iyi gelecek şey sevdiğinizle birlikte huzurlu bir hayata adım atmak olacaktır sevgili Yay Burçları. Gün sonunda sorumluluklarınızın yükünden kurtulmak için yeni yöntemler bulmak isteyebilirsiniz. 20 Eylül 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde çevrenizde olup bitenlerle ilgileniyor olsanız da asıl mesele kendinizle ilgili çözümlemeye çalıştıklarınız olacaktır. Hayata bakışınız ve bulunduğunuz pozisyonda kendinizi konumlandırışınız size rahatsız edici bazı şeylerin düzeltilmesi gerektiğini gösterecektir. Zorlayıcı etkenler ve anlaşamadığınız insanlarla birlikte var olmaya çalışırken yıkılıp kalmanız çok olasıdır sevgili burclar.net okuyucuları. Buna rağmen güçlü durmaya ve her şeyin olumlu bir yanını bulmaya çalışırsınız. Özellikle maddi anlamda zorluklar bugün ön plana çıkarsa size bu konuda yardımcı olacak yakınlarınız olacaktır. Ancak siz bunu önceden kestiremediğiniz için bunun stresini büyük ölçüde yaşarsınız. Bugün alacağınız kararlarda duygularınız ve özellikle de inançlarınız büyük rol oynayacaktır sevgili Oğlak Burçları. Bir şeye inanmadan onun için mücadele edemeyeceğinizi düşünebilirsiniz. 20 Eylül 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Salı gününde hayatta sizi rahatsız eden yaşanmışlıkların yeniden karşınıza çıkması stres altına girmenize neden olabilir. Bir noktadan sonra bu yaşadıklarınızla halleşmeniz ve onları görmezden gelmeyi başarmanız gerekmektedir. Yaşadıklarınızdan dolayı sürekli başınıza benzer kötü şeyler gelebileceğini düşünerek hayata devam edersiniz ancak bu hiç de sağlıklı bir durum değildir. Olumsuz düşünerek karşınızdaki olayların açıklarını yakalamak istiyor olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu sırada psikolojinizin oldukça kötü etkilendiğinin farkına varmalısınız. Sosyal yaşantınızda sizi seven ve size destek veren birçok dostunuzun olması size güç verir. Bunun yanı sıra insanlara yardımcı olabileceğiniz projelerde bulunmayı ve dünyanın gidişatında bir şeyleri değiştirmeyi önemsersiniz. Her şeyin ötesinde yaşamınızı refah içinde sürdürebilmeniz için gerekli parayı kazanmak bugünün diğer bir sorunu olabilir. 20 Eylül 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 20 Eylül 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Salı gününde romantik ilişkinizde sizin için önemli olan şeyleri göz önünde bulundurarak yapmak zorunda olduğunuz bazı değişiklikleri sevdiğiniz kişiye sunabilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişinin bu yaklaşımlarınızı yanlış algılaması ve değişimden yana olmaması olayların istemediğiniz bir yönde ilerlemesine neden olabilir sevgili Balık Burçları. Elinizden geldiğince ılımlı ve anlayışlı davranmaya çalışacaksınız. Bugün içerisinde aile yaşantısıyla ilgili halledilmesi gereken bazı unsurlar olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Gerçekleştirmeye hazır olmadığınızı hissettiğiniz bazı durumlarla ilgili zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Yine de şunun farkında olmalısınız ki bazı işleri akşama kadar bitirmezseniz istediğiniz sonuçlara ulaşmanız zorlaşacaktır sevgili Balık Burçları. Gün sonuna doğru seyahat anlamında sizi rahatlatacak bazı kararlar alabilirsiniz. Bu konuda hislerinize güvenmek ve kendinizi tehlikeye atmamak önemlidir. 20 Eylül 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı