BurçlarGenel

20 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

20 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, parasal konularla ilgili bilgi edinmek için bir mali danışman veya muhasebeci ile konuşmayı düşünebilirsiniz. Tasarruf ve akıllı yatırım hakkında bilgi eksikliği var. Bu konuda size yardım etmek isteyen arkadaşlar durumunuzu gerçekten anlayamayabilir. Aileniz ve arkadaşlarınız sizi destekleyecektir, ancak önce siz kendinizi desteklemelisiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sevdiğiniz ve endişelendiğiniz bir kişi karanlık, duygusal bir tünelin sonuna yaklaşıyor. Sizden bir ziyaret ya da bir telefon görüşmesi talep edebilir. Yakınlarınıza ulaşmaktan ve nasıl hissettiklerini öğrenmekten korkmayın. Konu sıkıntılı olsa bile, ilginiz o kişiyi önemsediğinizi gösterir ve bu çok şey ifade edebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bir konuda karara varmak isteyebilirsiniz, aceleye gerek yok. Elinizdeki bilgileri dikkatlice gözden geçirmek ve kaçırmış olabileceğiniz herhangi bir ayrıntıyı bulmak için zaman ayırın. Seçiminizi hazır olduğunuzda yapın. Boş zamanınızı iyi bir kitap okuyarak geçirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün akşam yemeğinde ya da başka küçük sosyal etkinlikte uzun zamandır görmediğiniz biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu kişinin inkar edilemez bir çekiciliği var ama ne kadar gerçek olduğunu söylemek zor olabilir. Temasa geçmeden önce etrafa sorun ve hakkında biraz araştırma yapın. İçgüdülerinizden şüphe etmenize gerek yok.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün, geçmişte yaptığınız bir şey hakkında değişiklik yapmanız gerekebilir. Söz konusu durum büyük ihtimalle canınızı sıkıyordu. Havayı temizlemeniz gerektiğini düşünüyorsanız, bugün bunu yapın. Aşk hayatınız söz konusu olduğunda bir teklif almanız muhtemeldir. İçgüdülerinize güvenin ve ideallerinize sadık kalmaya devam edin.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün herhangi bir seyahat ya da işe gidip gelmek son derece keyifli olacak. İşler biraz yoğunlaşabilir. Hepsini bir günde bitirmek için kendinizi sıkmayın. Kimse sizden böyle bir şey beklemiyor. Uzun süredir konuşmadığınız bir arkadaşınızla yeniden bağlantı kurabilir veya yeni bir arkadaş edinebilirsiniz. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, son derece zor çalışıyorsunuz. Bugün kendinizi şarj etmek için iyi bir gün. Görünüşe göre herkes sizden bir şeyler istiyor. Verecek hiçbir şeyinizin olmadığı bir noktaya ulaşmış olabilirsiniz. Bunu söylemek sorun değil. Mümkünse, telefonunuzu bir süreliğine kapatın ve günü kendinize ayırın. Uyuyun, meditasyon yapın, yürüyüşe çıkın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün iletişiminize dikkat edin. Düşüncelerinizi ve hislerinizi diğer insanlarla kesinlikle paylaşmalısınız, ama kuşku duyduğunuzda, kendinize saklayın. Bazı insanlar sizin takdirinizi, sizden çok daha fazla önemser. Kişisel hayatınızı duymak, onları rahatsız edebilir. Kendinizi bu konuda rahat hissetmiyorsanız, görüşmelerinizde geri bildirim isteyin. Paylaşmanın önemini anlayacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, birini anlamaya çalışıyorsanız, ayrıntılara odaklanın; stil, beden dili ve hatta dinlediği müzik çok fazla şey anlatıyor. Bu kişi hayatınızda daha önemli bir rol üstlendiğinden, uyumsuzlukları görmezden gelmeyin. Sıcak bir kişiliğe sahipsiniz, bunu insanlara yansıtın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, çok yaratıcı bir kişiliğe sahipsiniz. Daha fazlasını kullanmalısınız. Bugünün gezegensel enerjileri hem yaratıcılığınızı hem de üretkenliğinizi etkileyecektir. Daha önce hiç olmadığı kadar iyi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün, başkalarına yeteneklerinizi kanıtlama günü.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, çok duyarlı ve entelektüel bir kişiliğiniz var. Bu harika kombinasyon sizi bir yıldız yapan şeyin bir parçası. Bugünün gezegensel enerjileri, kişiliğinizin bu iki temel bileşenini en iyi nasıl birleştirebileceğinizi düşünmek için sizi teşvik edecek. Etrafınızdaki insanlarla daha yoğun bir şekilde etkileşim kurabilir, sohbetlerde daha aktif olabilirsiniz. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hassas bir konu hakkında yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Tamamen açık olmadığınız sürece, zaman kaybediyorsunuz. İlişkiniz söz konusu olduğunda, dürüst olmanız ve güven kurmanız gerekir. Olgunlaşmamış biriyle uğraşıyorsanız, bu kişiyi doğru yönlendirmeye çalışın.

20.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı