BurçlarGenel

2 TEMUZ 2017 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde gündeminizde yer alacak olan en önemli konular mesleki hayatınız ve toplumsal hayatınız olacaktır. Bugün özellikle çalışma hayatınızda ve toplumsal hayatınızda size karşı otorite konumunda olan kişilerle olan iletişiminizde mümkün olduğunca ılımlı bir yaklaşım benimsemeye özen göstermelisiniz. Örneğin ani kararlar almaktan mümkün olduğunca kaçınmalı, içerisinde bulunduğunuz durumun tam olarak farkına varmadan herhangi bir alanda hakimiyetinizi ilan etmemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Otoritelerle olan iletişiminizde her zaman problem çözümüne odaklı olmalısınız. Gerçekçi bir şekilde düşünebilmek için hedeflerinizi gözden geçirmeli, vermiş olduğunuz sözlerde durmalı, başarılı olmak için her an sorumluluk almaya hazırlıklı olmalısınız. Ancak ortaya çıkan bazı durumların sizi tepkisel davranmaya itmemesine dikkat etmelisiniz. 2 Temmuz 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde hayata bakış açınız, hayatınızda birtakım yeniliklerde bulunma hevesiniz, alışkın olduğunuz yakın çevreniz ve bağımlılıklarınız arasında birtakım kutuplaşmalar yaşanabilir. Bu duruma bağlı olarak eğittim hayatınız, çıkmanız gereken seyahatler, yabancılarla olan temaslarınız, basın, yayın, araştırma ve ufkunuzu genişletme konularındaki sorumluluklarınızı hatırlayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün itibariyle eğitim hayatınız ve akademik durumunuz ile alakalı konularda meydana gelen değişimlere göre kendiniz adına sağlam temelli başlangıçlar yapmak için kendinize oldukça güvenmelisiniz. Bugün itibariyle alışmış olduğunuz kalıpların dışına çıkmak ve farklı bir çevrede kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi bir durumda alışkanlıklarınızdan kurtularak kendinizi geliştirmeye ve değişmeye açık olmalısınız sevgili Boğa Burçları. 2 Temmuz 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde çalışma hayatınızdaki ortağınız, eşiniz veya aileniz aracılığıyla elde ettiğiniz gelirler ile kendi çalışmalarınızla elde ettiğiniz gelirler arasında bir kutuplaşma yaşanabilir. Bugün itibariyle ortak yatırımlarda bulunma veya dış kaynaklı bir borca girme konularında son derece dikkatli ve temkinli olmalısınız. Herhangi bir konuda son derece zor bir duruma düşmediğiniz sürece içerisinde bulunduğunuz durum her ne olursa olsun kimseye borç vermemeye veya kimseden borç almamaya özen göstermelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Aksi takdirde daha sonradan bu davranışınızdan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz. Dolayısıyla herhangi bir girişimde bulunmak istediğinizde veya herhangi bir şekilde zor bir durumda kaldığınızda her şeyden ve herkesten önce kendinize güvenmelisiniz. Kendisi ile işbirliği içerisinde olduğunuz kişileri iyi tanımalısınız. 2 Temmuz 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumusonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar günü itibariyle romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız ile alakalı konularda son derece dikkatli ve tedbirli olmalısınız. Özellikle eğer ilişkinizde birtakım sorunlar varsa veya yolunda giden bir ilişki kurmakta zorlanıyorsanız bugünden itibaren yapacağınız seçimlerde ve tercihlerde çok daha dikkatli olmalısınız. Herhangi bir adım atarken karşı tarafa değil kendinize güvenmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanı sıra sevdiğiniz kişinin kişilik yapısı ile beklentileriniz arasında güçlü ve sağlam bir denge oluşturmalısınız. Eğer sevdiğiniz kişi ile yeni tanıştıysanız ilişkinizin rayına oturması için bir süre beklemeli, sakin ve ılımlı olmalısınız. Eğer birtakım beklenmedik karşılaşmalar yaşarsanız veya geçmişte kalmış olan bir ilişki yeniden gündeminize gelirse paniğe kapılmamalısınız. Yaşamış olduğunuz eski tecrübelerden yola çıkarak hareket etmelisiniz. 2 Temmuz 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününden itibaren gündeminizde yer alacak olan en temel konular hayatınızdaki sorumluluklarınız ve kendinize olan güven duygunuz olacaktır. Bugün itibariyle aklınıza gelen ve geçmişte yaşanmış olan birtakım olumsuz tecrübelerinizin kendinize olan güven duygunuzu zedelemesine izin vermemelisiniz. Dolayısıyla birtakım olayları artık geçmişte bırakarak bu olayların sizi üzmesine izin vermemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanı sıra sizi sınırlayan bağımlılıklarınızdan da kurtulmanız gerekmektedir. Bugün itibariyle iş ilişkileriniz ve iş yapma beceriniz de son derece üst düzeyde olacaktır. Bu nedenle bugünden itibaren özellikle sağlığınıza oldukça dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gerekmektedir. Çünkü aksi takdirde yoğunlaşan iş hayatınız nedeniyle kendinize özen göstermeyi bırakabilirsiniz ve bu durum sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. 2 Temmuz 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar günü itibariyle romantik ilişkiniz, aşk hayatınız ve varsa çocuklarınız ile ilgili konularda hayatın keyifli yanlarını hissetme konusunda son derece istekli olacaksınız. Bu nedenle ilişkilerinizi ve hayatınızı şöyle bir genel anlamda gözden geçirmeniz gerekmektedir. Yaşamın tadına varmak konusunda gerçekten ne kadar başarılı olduğunuzu sorgulamanız gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda kendinize ne kadar güvendiğinizi de sorgulamanız gerekmektedir. Çünkü hayattan alacağınız keyfin bir kısmı da buna bağlıdır. Bugünlerde karşınıza yeni bir iş veya yeni bir ilişki başlangıcı gibi bir durum çıkabilir. Ancak bu durum karşısında mümkün olduğunca sakin olmaya ve paniğe kapılmamaya dikkat etmelisiniz. Ancak sizi mutlu etmeyen bir durum varsa bu durumu ileriye yönelik olarak düzeltmelisiniz. 2 Temmuz 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde eviniz içerisindeki aile hayatınızdaki ilişkileriniz, huzur ve güvence ihtiyacınız, dış dünyadaki ve toplumsal hayattaki konumunuz ve çalışma hayatınızdaki durumunuz arasında birtakım kutuplaşmalar ve çatışmalar olabilir. Bu durum size her şeyden önce ailevi hayatınızda birçok sorumluluk yükleyecektir. Diğer bir taraftan gelecekteki hayatınız ve güvenceniz hakkında derin düşüncelere dalmaya da devam edeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu durumlar için her şeyden önce sizin kendinize güven duymanız gerekli ve önemlidir. Kendinize güvenmeniz durumunda çalışma hayatınızda ve toplumsal hayatınızda başarılı olmanız da son derece kolaylaşacaktır ve bu durum ailevi hayatınıza son derece olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Dolayısıyla bugünlerde üzerinizde herhangi bir baskı hissetmeniz durumunda karamsarlığa kapılmamalısınız. 2 Temmuz 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar günü itibariyle yakın çevrenizde bulunan kişilerle ilgili sorumluluklarınızı, ilişkilerinizi, görevlerinizi ve dış dünyaya açılma konusundaki hassasiyetinizi gözden geçirmeniz gerekmektedir. Bugünlerde hayatınızda artış gösteren sorumluluklar ve baskılar sizi sindirerek gelişmenizin ve büyümenizin önünde engel teşkil edebilir. Ancak eğer siz yeniliklere açık bir insan olmak istiyorsanız kendinize güvenmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan da çevrenizde bulunan kişilere dikkat etmeli, iletişim ve haberleşme konularında geleceğinize dair planlarınızı sağlam temeller üzerine inşa etmeye çalışmalısınız. Örneğin seyahat edeceğiniz zaman güvenilir yolları tercih etmelisiniz, bir görüşmede bulunacaksanız daha önceden hakkında görüşme yapacağınız konu ile ilgili olarak bilgi toplama faaliyetlerinde bulunmalısınız sevgili Akrep Burçları. 2 Temmuz 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde gündeminizde yer alacak olan en temel meseleler, çalışma hayatınızda elde ettiğiniz maddi gelir, değerlerinize verdiğiniz önem, çevrenizde bulunan insanlardan gördüğünüz maddi ve manevi destek ve sevdiğiniz insanlarla aranızdaki paylaşımlar olacaktır. Ancak dikkatli olmalısınız; çünkü bu konularda birtakım kutuplaşmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan bugün kendisi ile ortak bir maddi varlık üzerine kurulu bir ilişkiniz olan insanlarla aranızdaki ilişkilerin yolunda ilerlemesi için bu maddi varlıklar hakkındaki hesaplamalarınızı mümkün olduğunca iyi bir şekilde yapmalısınız. Bunun yanı sıra kişisel harcamalarınız konusunda da mümkün olduğunca dikkatli ve temkinli olmalısınız. Elbette maddi konulardaki birtakım esnekliklerinizi korumalısınız; ancak elinizde bulunanlara da sahip çıkmalısınız. 2 Temmuz 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde kimlik duygunuz, kişisel anlamdaki her türlü girişiminiz, kendinizi dış dünyada ifade etme arzunuz ve sevdiğiniz kişinin kimlik duygusu ve istekleri, gündeminizi oluşturacak olan en temel meseleler olacaktır. Bunun yanı sıra bu zaman dilimi içerisinde kendi gerçeğinizle yüz yüze geldiğinizi de keşfedebilirsiniz. Örneğin bugün dış dünyada aldığınız kararların ve kendinizi ortaya koyuş biçiminizin sizi tam olarak yansıtıp yansıtmadığını sorgulayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan bugün itibariyle bugüne kadarki aşk hayatınızı ve romantik ilişkilerinizi de gözden geçirmeniz sizin için son derece faydalı olabilir. Çünkü sizin için her şeyden önce ne istediğiniz önemlidir. Ancak kendinize gereğinden fazla yüklenmemeye de dikkat etmelisiniz. Çünkü dış baskılar sizi zaten yeterince köşeye sıkıştırmaktadır sevgili Oğlak Burçları. 2 Temmuz 2017 gününe ait Oğlak Burcugünlük burçyorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde eğer hayatınıza yeni bir düzen getirmek ve yeni bir yön vermek istiyorsanız sorumluluklarınız ve bilinçli istekleriniz arasındaki dengeyi mümkün olan en iyi şekilde kurmanız gerekmektedir. Eğer hayatınıza sağlıklı, huzurlu ve dengeli bir şekilde devam etmek istiyorsanız er şeyden önce bilinçaltınızdaki korkularınızdan kurtulmanız ve hayatın zorlukları ve sıkıntıları karşısında moralinizi güçlü ve sağlam tutabilmeniz gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bunu başarabilirseniz kendinizi hem gereksiz endişelerden koruyabilirsiniz, hem de duygusal ve ruhsal anlamda son derece güçlenebilirsiniz. Bugünlerde hayatınıza yeni bir sayfa açmak istiyor olabilirsiniz; ancak bu yeni sayfayı açmadan önce bunun sizi psikolojik açıdan zorlayabilecek birtakım durumlara sebep olabileceğini de düşünerek kendinizi buna göre hazırlamalısınız. 2 Temmuz 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 2 Temmuz 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde ileriye yönelik birtakım hedefleriniz, sorumluluklarınız ve bu hayatta ilerlemekte olduğunuz yol hakkında düşünebilirsiniz. Bu gibi bir durum içerisinde her şeyden önce sosyal hayatınıza dikkat etmeli, çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkileri ciddi anlamda gözden geçirmelisiniz. Çünkü çevrenizde bulunan insanlar siz bunun farkına varmasanız da sizi ilerlemekte olduğunuz yoldan alıkoyabilirler veya size karşıt görüşlerle aklınızı karıştırarak ilerlemenizin verimliliğini düşürebilirler sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle size bu hayatta ilerlemekte olduğunuz yolda yardımcı ve destek olabilecek olan kişilerle arkadaşlık etmelisiniz. Örneğin sizinle aynı veya benzer hedeflere sahip olan kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Diğer bir taraftan insanların size gereğinden fazla sorumluluk yüklemesini de engellemelisiniz. 2 Temmuz 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı