BurçlarGenel

2 Mart 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde kendinizi yaşamakta olduğunuz ev, aile içi ilişkileriniz ve uzun vadede elde edeceğiniz geliriniz açısından mümkün olduğunca güvende hissetmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü siz hayatınızı güven içerisinde yaşamaktan yana olan bir insansınız ve kimsenin himayesi altında yaşamak size göre değildir. Buna bağlı olarak bugün sevdiğiniz kişilere sahip çıkmak ve içerisinde bulunduğunuz işlerden kazançlı çıkmak da sizin için son derece önemli olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman dilimi içerisinde iç dünyanızda güvence ve güç olguları sizin için her zamankine göre çok daha önemli olacaktır. Evinizde veya ailenizle huzur içerisinde yaşamak istediğiniz için bu zaman dilimi içerisinde içiniz kazanma ve başarma arzusu ile son derece dolu olacaktır sevgili Koç Burçları. 2 Mart 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde bu hayatta hayal ettiğiniz ve umduğunuz gibi yaşama arzunuz son derece fazla olacaktır. Buna bağlı olarak bugün hem maddi hem de manevi sıkıntılarınızı gidererek hayatınızı garanti altına alma isteğiniz de son derece artabilir. Ancak bu durum, çevrenizde bulunan insanlarla iletişimde bulunurken gereğinden fazla hassas davranışlar sergilemenize sebebiyet verebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu duruma çok da kafa yormanıza gerek yoktur. Siz ne kadar olumlu düşünürseniz işleriniz de o kadar olumlu bir şekilde ilerleyecektir sevgili Boğa Burçları. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman dilimi içerisinde söz konusu sizin manevi değerleriniz olduğunda ne olursa olsun bu değerlerinizden ödün vermeyeceksiniz. Bugün çevrenizde güvenebileceğiniz insanların bulunmasına son derece ihtiyaç duyabilirsiniz. 2 Mart 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 2 Mart 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde kendinizi bir yandan maddi konularda son derece hassas hissederken diğer bir yandan da iç dünyanızda huzurunuza ve güvenliğinize son derece fazla önem vereceksiniz. Aslında bu gibi bir durum son drece olumlu bir gidişata işaret etmektedir. Ancak eğer siz şu anda içerisinde bulunduğunuz durumunuzun yeterince iyi olmadığını düşünüyorsanız bir nebze olsun karamsarlığa kapılabilirsiniz; ancak bu durum sizi aynı zamanda daha fazla çaba sarf etmeniz için kamçılayacaktır da sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde maddi durumunuz ile ilgili olarak hem hassas hem de son derece derinlikli bir şekilde düşüneceksiniz. Bu şekilde düşünmenizin nedeni elinizde olmadan kontrolünüzü yitirmekten korkuyor olmanız olabilir. Ancak ortada çok da büyük bir sorun bulunmamaktadır. 2 Mart 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde bir yandan kendinizi her zamankine göre çok daha güçlü ve güvende hissedeceksiniz, bir yandan da dostlarınız ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkilerin kuvvetlendiğinin farkına varacaksınız. Bugün sadece kendiniz adına değil, çevrenizde bulunan ve sevdiğiniz herkes adına her şeyin en iyisini isteyecek, son derece insani düşünceler besleyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunlar bir araya gelerek bugün umudunuzun son derece yüksek olmasını ve hem maddi hem de manevi tüm değerlerinize tüm gücünüzle sahip çıkmanızı sağlayacaktır. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde kendinize ait değerlerinizi tüm gücünüzle ve tüm benliğinizle sonuna kadar koruyacak ve savunacaksınız. Ancak buna karşılık olarak sevdiğiniz kişinin de size karşı aynı tavrı sergilemesini bekleyeceksiniz sevgili Yengeç Burçları. 2 Mart 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde hayata hem duygusal anlamda hem de yaşamsal açıdan olanca gücünüzle sarılacaksınız. Son günlerde zihninizi kurcalamakta olan birtakım durumlar zaman zaman kendinizi güçlü ve güvende hissetmenizin önünde engel teşkil ediyor olabilir. Ancak bu gibi bir durum içerisinde olumlu düşünceler geliştirmeye gayret ederek kendinizi rahat hissetmeniz mümkün olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde son derece duyarlı ve derinlikli düşünceler geliştirebilirsiniz. Örneğin pek çok meseleyi pek çok yönüyle enine boyuna ele alabilirsiniz. Bunu yaparken bir yandan pek çok şeyi olumlu yönde değiştirmeyi düşünürken diğer bir yandan da aslında her şeyin olduğu gibi kalmasını istediğiniz yönünde bir hissiyat geliştirebilirsiniz ve kafanızın karıştığını hissedebilirsiniz. 2 Mart 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde aileniz ile alakalı meseleler sizin için her zamankine göre çok daha önemli bir hale gelebilir ve kendilerini ailenizden birileri olarak gördüğünüz ve o şekilde kabul ettiğiniz kişilerle aranızdaki ilişkilerin kuvvetlendiğini hissedebilirsiniz. Ancak tüm bunlara rağmen bugün kendinizi yalnız hissettiğiniz zaman dilimleri de olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Böyle zamanlarda size hem maddi anlamda hem de manevi anlamda yoldaş olabilecek kişilerle birtakım ilişkiler içerisinde olma arayışına girebilirsiniz. Tüm bu durumlar bir araya gelerek bugün size sevgi ve güven olgularının hayatınızdaki yerinin ve öneminin sizin için ne kadar fazla olduğunu size bir kez daha hatırlatacaktır. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde inandığınız değerler sizin için son derece önemli bir hale gelebilir sevgili Başak Burçları. 2 Mart 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde maddi ve manevi değerleriniz sizin için son derece kıymetli bir hale gelebilir. Buna bağlı olarak bugün zaman zaman biraz hassas bir ruh hali içerisine girmeniz ve hayata belli bir şüphe ile yaklaşmanız son derece olası olacaktır. Bunun nedeni bir yandan güvenliğinizi sağlamak için mücadele ederken diğer bir yandan da maddi ve manevi anlamda güçlenmeye çalışmanın sizi biraz yormuş olması olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak her şeyin yolunda gideceğine dair umutlarınızı güçlü tutmanız durumunda önünüzde hiçbir engel kalmayacaktır. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde çevrenize karşı her zamankine göre çok daha duyarlı tepkiler verebilirsiniz. Ancak bu sırada diğer bir yandan da bu kadar güçlü olmaya çalışmanızın gerekli olup olmadığını sorgularken güçsüz yanlarınızı da çevrenize göstermemeye çalışabilirsiniz. 2 Mart 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde vicdanınız ve insani duygularınız son derece ön plana çıkacaktır. Bu durum, iç dünyanızda her şeyin yerli yerine oturmasını istiyor olduğunuza da işaret ediyor olabilir. Bu gibi bir durum içerisinde sevdiğiniz şeylerin ve sevdiğiniz insanların yakınınızda bulunmasını isteyebilir; kendinizi huzurlu hissetmeye ihtiyaç duyabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü hayatın telaşları sizi ne kadar boğsa ve sıkıştırsa da siz Akrep Burçları sevdiğiniz bir insanın güzel bir sözü ile kendinizi rahat hissetmeye son derece hazırsınızdır. Tüm bu etkiler altında eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişi ile birbirinize iyiden iyiye yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Eğer şu anda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa tüm bu durumlar çok yakın bir zamanda kendisi ile bir romantik ilişkiye başlayabileceğiniz biri ile tanışacağınızı gösteriyor olabilir. 2 Mart 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde maddi ve duygusal meselelerinizi halletmek ve yerli yerine oturtmak anlamında kendinizi manevi açıdan son derece güçlü hissedeceksiniz. Bu gibi bir durum içerisinde son derece hassas bir şekilde düşünseniz bile aslında iç dünyanızda son derece güçlü olduğunuzun da farkında olacaksınız. Diğer bir taraftan bugün maddi ve manevi değerlerinizi koruyup kollama dürtünüz de son derece kuvvetli olacağı için bu konularda herhangi bir risk almaktan özenle kaçınacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman dilimi içerisinde sevdiğiniz kişi maddi ve manevi konularda son derece hassas olabilir. Ancak sizin sevdiğiniz kişiden beklediğiniz şey, onun güçlü olduğunu size belli etmesi ve kendisinden beklediğiniz birtakım kontrolsüz davranışları sergilememesi ve yaptıklarının bilincinde olmasıdır. 2 Mart 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde sevdiğiniz kişinin hayata bakış açısı ve sizin hayatı ele alış biçiminiz birbirinden farklılık gösterse de aslında birbirinizi koruyup kollayarak ve birbirinize sahip çıkarak her türlü zorluğun üstesinden birlikte kolaylıkla gelebilirsiniz. Ancak bu gibi bir durum içerisinde size sevdiğiniz kişiye göre daha fazla iş düşebilir. Çünkü bu gibi bir durum içerisinde sevdiğiniz kişi size göre çok daha sessiz kalabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu durumun sizi endişelendirmesine hiç gerek yoktur. Sevdiğiniz kişi sadece kendisi ile ilgili düşüncelere dalmış olabilir sevgili Oğlak Burçları. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde sevdiğiniz kişi ile ilgili konular üzerinde her zamankine göre çok daha dikkatli bir şekilde durabilirsiniz. Eğer siz de sevdiğiniz kişi de birbirinize destek olarak güçlerinizi birleştirirseniz kendinizi son derece güvende hissedebilirsiniz. 2 Mart 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde dış dünyaya ve çevrenizde bulunan insanlara vereceğiniz tepkiler her zamankine göre çok daha hassas olabilir. Çünkü siz her şeyin usulünce olmasını ve güvenilir bir şekilde yapılmasını uygun görüyorsunuz ve bunun bu şekilde olmasını istiyorsunuz. Bugün gün içerisinde zaman zaman aileniz ile ilgilenebilir, zaman zaman kendi ihtiyaçlarınıza odaklanabilir, zaman zaman ise dinlenmek için kendinize zaman tanıyabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman dilimi içerisinde özellikle duygusal konularda kendinizi güçlü hissetme arzunuz son derece yüksek olabilir. Bu zaman dilimi içerisinde ne yaparsanız yapın kendinizi derinlikli bir şekilde düşünmekten alıkoyamayabilirsiniz. Çünkü her şeyin sizin kontrolünüz altında olması durumunda herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı düşünüyorsunuz. 2 Mart 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 2 Mart 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde kendinizi son derece duyarlı hissedebilirsiniz ve sevdiğiniz kişilerle paylaşımda bulunmaktan yana olabilirsiniz. Bugün inandığınız değerler sizin için son derece kıymetli olacaktır ve bu değerlerinizi sadece başkalarından değil kendinizden bile sakınacak, koruyup kollayacaksınızdır. Ancak bunu yaparken çevrenizde bulunan insanları kırmamaya da son derece özen göstereceksinizdir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman dilimi içerisinde sevdiğiniz kişiye yönelik sevginiz son derece kuvvetlenebilir. Bugün sevdiğiniz kişi ile birlikte olmak, kendisi ile birlikte güzel bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Eğer halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa bugün kendisi ile bir romantik ilişkiye başlama ihtimalinizin olabileceği biri ile tanışabilirsiniz sevgili Balık Burçları. 2 Mart 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı