BurçlarGenel

2 Eylül 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

2 Eylül 2016 Cuma KOÇ Burç Yorumu:
Bugün Venüs ve Jüpiter karşıt burcunuzda kavuşum yapıyor. Uzun süredir, beklediğiniz mutlu kararları alabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek istiyorsunuz. Çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki. İleriyi görme yeteneğiniz sayesinde önemli başarılar sizi bekliyor. Şansınızı kullanmalısınız.

2 Eylül 2016 Cuma BOĞA Burç Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Jüpiter’le yaptığı açıdan olumlu etkileneceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız mutlu beraberliklerden istediğiniz performansı sağlayacak ve kendinizi daha önemli konumlarda göreceksiniz. Hem kendinizi hem de çevrenizi öyle usta bir şekilde yönetiyorsunuz ki, sizi takdir etmemek mümkün değil.

2 Eylül 2016 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:
Aşk yaşantınızda ilgili önemli gelişmeler mevcut. Çevrenizden destek beklemeniz sizi yanlış yönlenmenize neden olabilir. Olaylara pratik bir şekilde yaklaşmanız ve kısa vadede sonuçlar almanız sizi çevrenizde ilgi odağı yapacak. Çevrenizde beğenilen bir kişi olmanız, çoğu kez başınızı ağrıtıyor. Dikkatli olun.

2 Eylül 2016 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:
Ailenizle ortak yapacağınız çalışmaların sonucunda manevi bir haz duyacaksınız. Yaşam kalitenizi yavaş, yavaş artırıyorsunuz. Sadece harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda, her şeyi bir kenara bırakarak hafta sonunu kendinize ayırın. Temel anlamda dinlenmeye ihtiyacınız var.

2 Eylül 2016 Cuma ASLAN Burç Yorumu:
Siz kendi doğrularınıza inanan bir kişi olduğunuz için, bugün çevrenizin telkinlerini dinlemek istemeyebilirsiniz. Başarıyı hedeflediğiniz bir gündesiniz. Eşitlik kurallarını ihlal etmeden, çalışmalarınızı hızlı bir şekilde götürmeniz oldukça olumlu. Sizden beklenen performans çok fazla olmasına rağmen siz olayları denetleyebiliyorsunuz.

2 Eylül 2016 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:
Jüpiter ve Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler, maddesel anlamda size olumlu destekler vermektedir. Bugün, iş ilişkilerinizle ilgili her zamankinden daha fazla duygusal davranacaksınız. Haftanın tüm yoğunluğunu bu gün içinde tamamlamak gereğini duyabilir ve çalışma temponuzu daha da arttırabilirsiniz.

2 Eylül 2016 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün sizin için muhteşem diyebiliriz. Venüs ve Jüpiter burcunuzda kavuşum yapıyor. İş, dostluk ve aşk ilişkilerinizi olumlu bir şekilde sizi etkileyecek ve içsel coşkularınız tavana çıkarabilir. Kalbi boş olanlar, aşık olma ihtiyacı içindeler. Bu tür duyguların yanlış ilişkilerin başlangıcı olduğunu da unutmamalısınız. Çevrenizde tüm gözler üzerinizde olacak.

2 Eylül 2016 Cuma AKREP Burç Yorumu:
Jüpiter ve Venüs bilinçaltınızın olumlu bir şekilde şekillenmesine neden oluyor. Bugün başarınızı sezgilerinize borçlusunuz. Çevrenizle olumlu bir paslaşmaya geçerek, sonuçlara güvenle ilerliyorsunuz. Sade ve öz işlerden hoşlanıyor, işinizi mantık çerçevesi içinde yorumluyorsunuz. Rüyalarınızın doğru çıktığını görmek sizi şaşırtacaktır.

2 Eylül 2016 Cuma YAY Burç Yorumu:
Bugün olumlu işbirliklerine ve tekliflere hazırsınız. Size farklı bir biçimle, yeni bir iş sunacaklar ve desteğinizi isteyeceklerdir. Çevrenizce seviliyorsunuz. Sadece beklentilerinizdeki mantığı bir türlü yakalayamıyorsunuz. Herkesin sizi anlaması mümkün değil. Bugün olaylara daha ılımlı yaklaşmayı denemelisiniz.

2 Eylül 2016 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:
Mesleki anlamda oldukça başarılı bir gününüz. Geleceğinizi etkileyecek kararlar alacaksınız. Ciddi görünümünüzün altında duygusal bir yapı gizli. Aşk yaşantınızla ilgili hassas bir gün. Sevdiğiniz kişi bugün sizden daha fazla ilgi bekliyor. Kalbi boş olanlar için ilginç bir gelişme var. Grup toplantılarından birinde tanışacağınız kişiyle aranızda bir yakınlaşma olabilir.

2 Eylül 2016 Cuma KOVA Burç Yorumu:
Jüpiter ve Venüs Kombinasyon burcunuzda yaptığı kavuşum, içsel enerjinizin yükselmesine neden olacak. Bazı yolculuklar ve yüksek idealler gündeme gelecektir. Algılama gücünüzün en yüksek olduğu bir gün. Çevrenizde olup biten olaylara isteseniz de, kayıtsız kalamıyorsunuz. Hafta sonu olabilecek olaylar için bugünden kendinizi şartlamayın.

2 Eylül 2016 Cuma BALIK Burç Yorumu:
İçsel olarak aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duyguları en az aşk kadar önemli sizin için. Bugün daha seçici davranacaksınız. Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili planları var. Hemen kabul etmeyebilirsiniz. İsterseniz biraz düşünün. Dengeli ve duygusal yapınızı tartışmalarla bozmak istemiyorsanız, karşınızdaki kişiye de şans vermeyi deneyin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı