BurçlarGenel

2 Ağustos 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos 2016 Salı KOÇ Burcu Yorumu:
Ay, Akrep burcunda ilerlemekte ve sizin meraklı yönlerinizi ortaya çıkarmaktadır. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen bir çok olayın, nedenini araştırabilirsiniz.Bugünlerde satın alma duygunuz ön planda olacak. Arkadaşlarınızın ev değiştirme sorunları için, sizden yardımcı olmanızı isteyebilirler.
2 Ağustos 2016 Salı BOĞA Burcu Yorumu:
Bugün Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak Onun istekleri sizin tarzınıza ters düşebilir. İnatçı ve kendi düşüncelerinize fazla değer veriyor olmanız yüzünden olayları fazla abartmaya başladınız. Bugün, saplantılarınızdan vazgeçmelisiniz.
2 Ağustos 2016 Salı İKİZLER Burcu Yorumu:
Bugün, duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Ay’ın konumu, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir. Sizin her zamanki çözümcü yapınız sayesinde, bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız. İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi yorgun düşürebilir. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.
2 Ağustos 2016 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu:
Bugün, Ay kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerlerken, duygusal konularınıza yoğun bir derinlik getiriyor.. İçsel enerjinizi partnerinize yansıtacak ve onun sorunları ile yürekten ilgileneceksiniz. Çocukları olan Yengeçler’ in , onlarla olan problemleri ve paylaşımları gündeme gelecek. Bugün neşeli ortamları tercih edeceksiniz.
2 Ağustos 2016 Salı ASLAN Burcu Yorumu:
Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız gerekmiyor. Sistemli hareket ettiğiniz müddetçe, hedeflerinizi belli bir noktada yaklaşacaksınız. İskelet sisteminizi yormamalısınız.
2 Ağustos 2016 Salı BAŞAK Burcu Yorumu:
Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Maddi konularda istediğiniz potansiyeli yakalamak istiyorsanız, çevre koşullarınızın sınırlarını genişletmelisiniz. Ayrıntıcı davranmakla, bazı olayların sonuçlarını değiştiremezsiniz.
2 Ağustos 2016 Salı TERAZİ Burcu Yorumu:
İç potansiyeliniz oldukça yüksek. Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek.. Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Şartlarınızı sağlamlaştırmak için, gerekli alt yapı çalışmalarınızı hızlandırmalısınız.
2 Ağustos 2016 Salı AKREP Burcu Yorumu:
Bugün Ay, burcunuzda ilerliyor. Duygusal romantik ve her an gözyaşı dökmeye hazırsınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Karşı tarafın sizi yanlış anlamasından korkuyorsunuz. Hava şartlarından kaynaklanan strese dikkat etmelisiniz.
2 Ağustos 2016 Salı YAY Burcu Yorumu:
Ay’ın konumu, bilinç altınızı etkiliyor.Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız fakat gizli korkularınızı yenmelisiniz. Olayları kafanızda çok fazla büyütüyorsunuz. İçinizde olan fırtınaları paylaşacak gerçek bir dosta ihtiyaç duymanız, sizi daha da melankolik yapabilir dikkatli olun. Kendinizi hırpalamayın.
2 Ağustos 2016 Salı OĞLAK Burcu Yorumu:
İnatçı yapınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer kalbiniz boş ise, çevrenizde ve arkadaş gruplarınızda ilginizi çekecek biri ile tanışabilirsiniz. Duygularınızı sınamalı ve yanlış bir ilişkiye girmek istemiyorsanız, temkinli davranmalısınız. Bugün çevre iletişiminizde mükemmel bir gelişme izlenecek.
2 Ağustos 2016 Salı KOVA Burcu Yorumu:
Ay, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkiliyor. Bugün, tavırlarınızda ve ilişkilerinizde inatçı bir tavır sergiliyorsunuz. İsteklerinizde diretmeniz hedeflerinize belirginlik getirecek. Çözümlenmesi zor olan birçok işin sorumluluğunu almaktan çekinmemelisiniz.Kapasitenizin güçlü olduğunu çevrenize ispat etmelisiniz.
2 Ağustos 2016 Salı BALIK Burcu Yorumu:
Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Ay, kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerliyor. İsteklerinizde önemli artışlar var ve kendinize güveneceğiniz işler yapacaksınız. Beklenen misafirlerin gelmesi sizi sevindirecek. Dostlarınızla bir arada duygusal coşkular yaşayacaksınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı