BurçlarGenel

19 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burçlar Yorumları

19 Temmuz 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Bir başkasının kendi hayatınızı yönetmeye çalıştığını düşünüyorsanız, bir duruşa ihtiyacınız olabilir, ancak sabırlı olmak, bu engelin üstesinden
gelmenize yardımcı olabilir ve bugünün astrolojik enerjileri altında en iyi şey olabilir. Eğer yönetebilirseniz, gününüz hakkında çok daha iyi
hissedeceksiniz .Zihninizi meşgul eden duyguları paylaşın , içinizde biriktikçe , sizi patlama noktasına getirir ki , bu da iki taraf içinde yıpratıcı olabilir.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , boş geçirilecek bir gün değil, ama aynı zamanda sabırsızlığın sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. İş meseleleri şimdi özel dikkat gerektirebilir.
Düşünmeden harekete geçmemeye özen gösterin, çünkü bu günlerde dikkat çekmeye yönelik çabalarınız için normalden daha güçlü bir eğiliminiz var.İçinizde büyüyen bir isyan duygusunun farkındaysanız, onu bastırmak yerine, istediği özgürlüğü verin.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Hayatınızdaki ortaya çıkan dengesizliklere karşı hassassınız. Fikirlerinizi kabul ettirmek için gösterdiğiniz çaba ne yazık ki karşnızdaki kişilerce anlaşılmıyor. Bu günü daha sakin geçirmeyi seçerek , ısrarcı olmayın.Kendini yenileme yolculuğuna başlamak için harika bir fırsatınız var ve sonunda yorgun düşseniz de getirdiğisonuçlar sizi memnun edecek.Çeşitli sosyal aktivitelerden davetler alabilirsiniz , kendinizi en iyi hissedeceğiniz davetleri kabul edin.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gerçekleşen bir Mars-Güney Düğüm hizalaması ile en kötüsünü hayal etme veya problemleri büyütme eğilimi var. çatışmalarla nasıl başa çıkılacağı konusundaki kararsızlık olabilir,Sıra dışı kaprisler ve geçmişte yaşanan duygusal konular ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.Hayatınızdaki anahtar kelime şu anda ‘kontrol’ , yaşam alanınızı veya ailenizi etkileyebilecek
olumlu değişiklikler yapma arzusu, gündemde olabilir.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , cesaretle ilgili sorunlarla yüzleşin, çünkü Mars bir sebepten dolayı çözülmesi gereken zorlu bir soruna dönüyor. Duygusal tarafınız, bir ilişkiden geri çekilmek isteyebilir, daha mantıklı taraf devam etmeyi isteyebilir. Eğer bir randevuya çıkıyorsanız, gerçekten ne düşündüğünüzü veya içinde bulunduğunuz kişi hakkında ne hissettiğinizi belirlemek zor olabilir. İçgüdüleriniz bugün aşırı kuvvetlidir ve onlara güvenmeli ve tam olarak ne söylediklerini yapmalısınız.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Hayal gücünüz, hedefinizi takip etmenize yardımcı olabilir. En büyük başarılar bazen bir rüya ile başlar. İnsani ihtiyaçlara odaklandığınız için ilerlemeniz çok büyük olacaktır. Paranızı büyütmek için yaratıcı yöntemler bugün yolunuza çıkabilir . Bu gün başkalarını da hayal dünyanıza çekebilir , hayallerinze ortak olmasını gerçekleştirebilirsiniz.Gün, bazı aile aktiviteleri planlamak için idealdir.Akşam özellikle romantizm için uygundur, ancak büyük bir partiden ziyade samimi bir toplantıya gitmelisiniz.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Şu anda her şey acil hissedebilir, ancak biraz yavaşlarsanız, planlarınızın makul bir hızda ilerlediğini fark edebilirsiniz – anlık sonuçlar isteyen sizsiniz! Bugün toplayabileceğin kadar sabırlı ol.
Kendinize her zamankinden daha fazla dikkat çekeceğinizi unutmayın, bu yüzden en iyi davranışınızda olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.Bireyselliğinin parlamasına izin ver . Bu gün doğru kişi ile tanışmak için , doğru yerde olacaksınız . Ve bu sizin için bir dönüm noktası olabilir. Aniden yeni bir ışıkta size yakın olan birini görmeye başlayabilir ve bu, bu kişi ile ile ilgili doğru kararı almanızı sağlayacaktır.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Aile sektörünüzdeki yolculuğuna devam eden Retro Mars, yakın geçmişte gömülü olan öfke, arzu ve tutku gibi son haftalarda bir takım sorunlara yol açmış olabilir . Bu yüzden bu günlerde çok ani dürtüler ve arzular hissedebilirsiniz. Bu sabah uyanabilir, aynaya bakabilir ve muhtemelen iyi görünse bile gördüğünüz şeyden nefret edeceğinize karar verebilirsiniz. Gülümse, sakin ol ve devam et.Gün yeteneklerinizi göstermek için mükemmeldir. Genelde olduğundan daha agresif veya iddialı davranabilirsin ve bu etrafındaki insanları şaşırtacak. İş yerinizde yeni fırsatlar açılıyor ve bunlardan yararlanmak için çok istekli olacaksınız.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Ay ve Mars-Güney Düğüm hizalaması ile şimdi bağımsızlıklarına çok sıkı sıkıya bağlı olabileceği için bir ortak veya arkadaşla ilgili zor sorunlar olabilir. Bu kombinasyon ile inatçılık muhtemelen daha muhtemel ve sabırsızlıktır!
Özellikle başkalarının öfkesini yatıştırabilir ve tartışmalara aracılık edebilirsiniz. İyimserlik çok yüksektir ve başkalarına aktarmak için gerekenlere sahipsiniz.Kendinizi şımartabilir ve potansiyel olarak garip bir durum veya düzenlemeyi olduğu gibi bıraktığınız için mutlu olduğunuzu söyleyebilirsiniz.

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün farklı yaşam departmanlarını entegre etmek zor olabilir, ancak bu geçicidir. Körü körüne davranmak ya da tepki vermek sadece çatışmayı şiddetlendirebilir. Planları ileriye doğru itmek isteyebilirsiniz, ancak yavaşça almaya istekli olursanız en iyisi olacaktır. Bizim için yeterli bilgiye sahip olmadan varsayım yaptığımızda durum daha da kötüleşir.Olumlu düşünmek senin gerçek gücün .Yeni anlayışlar, başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.Bugün kârlı bir işlemi tamamlayacaksınız, özellikle gayrimenkul içeren bir işlem. Mantıksal zihniniz çok iyi olan şeyler hakkında sizi uyarsa bile bugün kalbinizi dinleyin.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Sabırsızlık son zamanlarda bir sorun oldu ve bugün de devam edebilir.Bununla birlikte, kişisel hedefleri ve fikirleri gerçek bir fırsata dönüştürmek için iyi bir fırsattır, çünkü her türlü çabanın hem pratik hem de daha insani unsurlarını sadece doğru dengede görebildiğiniz için.
Artık yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı içgüdüsel olarak görüyorsunuz. Bugün detaylara çok dikkat edeceksin. Bir projenin detaylı planlamasında yer almanız muhtemeldir ve bununla ilgili olarak çok titiz olacaksınız. Küçük kazalara karşı dikkatli olun ,
özellikle trafikte aceleci davranmayın.Kariyeriniz büyük bir atılımın eşiğinde duruyor.Artıları ve eksileri dikkatli bir şekilde analiz etmeniz gerekir.

 

 

 

19 Temmuz 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Şu anda başkalarıyla tam bir anlaşma olmayabilir, ancak birbirinizin fikirlerine ve bakış açılarına saygı duyuyorsanız bu bir sorun olmayacaktır.Duygusal enerji, bugün daha ileriye dönük v. Ay’ın hareket halindeki ruhunuza girmesiyle birlikte hayal kırıklıklarından kurtulmak daha kolaydır.
Gün içinde ilgilendiğiniz konuya göre çok daha fazla pratiğe dönüştüren bir projeye dahil olabilirsiniz. Bilgeliğinizi özellikle keskin ve değerli pratik bilgi kazanmak için sezginizi kullanabilirsiniz. Mizah duygunuz en büyük varlığınızdır; İletişimde zorlandığınız zamanlarda bu özelliğinizi
kullanmaktan çekinmeyin.Astral göstergeler , geçmişten gelen bir sevgilinin bugün hayatınıza geri döndüğü anlamına gelebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı