BurçlarGenel

19 Temmuz 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

19 Temmuz 2016 Salı KOÇ Burç Yorumu:
Mesleki başarınızı, inatçı tavırlarınız ve kişisel çabanıza borçlusunuz. Bugün, fırsatların söz konusu olduğu bir gün. Kazançlarınız konusunda kendinize güvenebilirsiniz. Kişisel egonuzu istediğiniz hedeflere taşıyabilirsiniz. Kendinizi kanıtlama savaşı içinde olmanız, bazıları için önemli olamayabilir. İstemeseniz de olaylar üzerinize gelecek.

19 Temmuz 2016 Salı BOĞA Burç Yorumu:
Maddiyatçı yapınızdan dolayı kişisel zevkleriniz için fazla harcamalar yapıyorsunuz. Bugün, geçmişinizi sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Düşünce bazında kalacak olan konular için, çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bugün de, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz.

19 Temmuz 2016 Salı İKİZLER Burç Yorumu:
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, kişisel enerjinize her zaman güveniyorsunuz. Bugün, birçok atılımlarınızı gerçekleştirmek için, bulunduğunuz şartları her anlamda zorlayacaksınız. Özellikle çok yönlü düşündüğünüz için araştırma yeteneğinizi ön plana çıkaracak yeni konular peşindesiniz. Anlaşılmamak, en büyük probleminiz.

19 Temmuz 2016 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün, özellikle atacağınız adımlarınıza, ince hesaplarla yaklaşmanız hoş karşılanmayabilir. Fakat bazı konuların yeniden irdelenmesi için, yeni başlangıçlar yapmak zorundasınız. Bugün girişimciliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmuyor, özel olmayı başarıyorsunuz. Bazı şeyleri deneyledikten sonra uygulamalısınız.

19 Temmuz 2016 Salı ASLAN Burç Yorumu:
Bugün Ay, aşk eviniz etkiliyor ve duygusal yaşantınıza daha somut bir şekilde bakmanızı sağlayacak şartları da beraberinde getiriyor. Oysa, kafanızdan birçok çılgınlıklar geçiyor. Algılama gücünüzün oldukça yüksek olduğu bir günü yaşıyorsunuz. Karşınızdaki kişileri konuşmadan hissedebilmeniz sizi farklı kılıyor.

19 Temmuz 2016 Salı BAŞAK Burç Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. İlişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Hataları geride bırakmanın buruk fakat gizli pişmanlıklarını yaşıyorsunuz. Bugün attığınız her adımda yeni heyecanlar ve gelişimler yaşamak istiyorsunuz.

19 Temmuz 2016 Salı TERAZİ Burç Yorumu:
Dengelerinizin bozulmasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Atılımlar için doğru bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Taleplerinizin istediğiniz doğrultuda yönlenebilmesi için, yeni formüllere ihtiyacınız var. Gelişimlerin doğru yönde ilerlemesine sevineceksiniz.

19 Temmuz 2016 Salı AKREP Burç Yorumu:
Bugün Ay para eviniz etkilerken, kişisel tatmin gerektiren ve maddi problemlerinizi kapsayan konulara ilgi göstereceksiniz. Finans gerektiren olaylara yaklaşımınız, biraz bireysellik içerebilir. Yüksek ideallerinizi gerçekleştirmek için, çevresel destekleri redetmemelisiniz. Bugün, sanatsal olayları takip edebilirsiniz.

19 Temmuz 2016 Salı YAY Burç Yorumu:
Bugün, burcunuzda ilerleyen Ay, bazı sürprizleri de beraberinde getirebilir. Partnerinizle aranızda romantizm dolu dakikalar yaşayacaksınız fakat partnerinizle birlikte bazı harcamalarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kazançlarınızı arttırma konusunda sezgisel bir yeteneğe sahipsiniz. Bu özelliğinizi kullanmalısınız.

19 Temmuz 2016 Salı OĞLAK Burç Yorumu:
Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman, daha az hata yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi arka plana atabiliyorsunuz. Bugün, kendinizi çok dingin hissedeceksiniz.

19 Temmuz 2016 Salı KOVA Burç Yorumu:
Arkadaş çevrenizde yapıcı ve yaratıcı davranarak istediğiniz şartların kendiliğinden oluşmasını sağlıyorsunuz. Grup çalışmalarını sevdiğiniz halde, bugün bireysel davranmaktan kendinizi alamayacaksınız. Oysa, üstün nitelikli kişilerden öğrenmeniz gereken çok şey varken, kendi istekleriniz konusunda diretmeler yaşıyorsunuz.

19 Temmuz 2016 Salı BALIK Burç Yorumu:
Bugün Ay tepe evinizde, toplumsal ilişkilerinize esnek bir bakış açısı getiriyor. Kendinize güveniyor ve çevrenizde iyi etkiler bırakıyorsunuz. Yaratıcı kişilerle çalıştığınız zaman, iş potansiyelinizdeki yükseliş gözle görülür şekilde artıyor ve yeni anlaşmalara açıksınız. Bulunduğunuz ortamları istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı