BurçlarGenel

19 Şubat 2017 Paazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazar günü toplumdan uzak kalmış olduğunuz zamanların acısını çıkarmak isteyeceksiniz. Hem iş hayatı hem de sorunlar derken arkadaşlarınızla bile görüşmeye fırsat bulamadınız sevgili Koç Burçları. Bu nedenle de onlarla birlikte paylaşımda bulunmak için keyifli planlar yapacaksınız. Kendinizi hayat şartları içinde sıkışmış hissettiğiniz zamanlarda yaptığınız planları bugün yürürlüğe koyma şansı yakalayacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Özgürlük sizin için hayattaki en önemli şeylerden biridir ve bu nedenle de onunla ilgili bir sıkıntı yaşadığınız zaman hayat enerjinizin azaldığını hissediyorsunuz. Ailenizle veya bir dostunuzla birlikte yapacağınız bir işte her şeyle ilgili kararlarda en etkili kişi siz olmak istiyorsunuz. Çünkü verdiğiniz emeğim karşılığının bu olduğunu düşünüyorsunuz sevgili Koç Burçları. Bu konuda sürtüşme yaşamamak için kendinizi ifade ederken kullandığınız kelimelere dikkat etmelisiniz. Hedeflerinizden şaşmamalısınız. 19 Şubat 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazar günü uzun zamandır keşfedemediğiniz yanlarınızın açığa çıktığını göreceksiniz. Kendinize şaşırırken bir yandan da bunun tadını çıkarmaya bakmalısınız. Çevrenizle olan bağlantınızın güçlü olması sizin için oldukça önemlidir sevgili Boğa Burçları. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bir sorun yaşarsanız bunun üzerine gitmek ve o sorunu oracıkta halletmek istersiniz. Ancak aynı şekilde düşünmeyen insanlar sizden kaçmaya devam ettikçe ne yapmanız gerektiğini kestiremiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Günlük rutinlerinizin canınızı sıkmaya başladığını hissedebilirsiniz. Sürekli aynı şeyleri yapmak zorunda kalmak ruhunuzu daraltıyor ve duygularınızı köreltiyor. İçinizdeki yaratıcı insanı harekete geçirerek bu sıkıntıdan bir nebze kendinizi kurtaracaksınız sevgili Boğa Burçları. Kendinizle ilgili köklü değişimler yapma vaktinin geldiğini biliyorsunuz ve bununla ilgili size cesaret verecek gelişmeleri bekliyorsunuz. 19 Şubat 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazar günü hak mücadelesi konusunda hiçbir zaman olmadıkları kadar sert bir tavra sahip olacaklar. İnsanların sizinle ilgili düşüncelerini çok fazla umursamasanız da kötü bir imaj çizmek de istemezsiniz sevgili İkizler Burçları. Ancak sırf bu nedenle de hakkınızı yedireceğinizi düşünenler varsa bunun ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu onlara göstereceksiniz. Yumuşak başlı görünümünüzü insanlar saflık olarak algıladıkları için çoğu zaman sizi ezmeye çalışıyorlar sevgili burclar.net okuyucuları. Siz her şeyin farkında olsanız da sesinizi çıkarmıyorsunuz ve harekete geçeceğiniz zamanı sabırla bekliyorsunuz. Duygularınıza kapılıp anlık tepkiler vermek yerine bekleyip zamanı geldiğinde hakkınızı almanın daha doğru olduğunu düşünüyorsunuz sevgili İkizler Burçları. Bu konuda kendinizi çok sıktığınız için hayatınızın geri kalanında her şeyin yolunda gitmesini arzuluyorsunuz. Daha dengeli bir yol seçmek akıllıca olacaktır. 19 Şubat 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazar günü hayata dair kafanızı kurcalayan birçok problem var ve bunların çözümünü nerede bulabileceğinizden de bir türlü emin olamıyorsunuz. Sizi sarmalayan sorunların artık çok fazla olduğunu ve bunlarla başa çıkmakta güçlük çektiğinizi düşünüyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Hayatın her alanında emek vererek kendi yaşamınızı kurmaya çalışıyorsunuz. Ancak sizin emeklerinizi görmezden gelerek emeklerinizi hiç sayan ve hakkınızı yemeye çalışan insanlara karşı tepkisiz kalamıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ne kadar uğraşsanız da çözüm bulamadığınız meselelerinizde farklı bakış açıları geliştirmenin çözüm olup olmayacağını görmek için deneme yanılma yöntemini kullanmalısınız. Sabrınızın artık taştığını düşünüyorsanız daha fazla mücadele etmek istemeyebilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Çevrenizde size yardım etmek isteyen insanlar olduğunun farkına varmanız işlerinizi oldukça kolaylaştırabilir. 19 Şubat 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazar günü insan ilişkilerinde kendilerini kısıtladıkları noktaların çok can sıkıcı olduğuna karar verecek ve daha özgürce davranmaya çalışacaklar. Davranışlarınızı sürekli insanların hassasiyetlerine göre kısıtlıyorsunuz ancak aynı özeni karşı taraftan göremiyorsunuz sevgili Aslan Burçları. Bu nedenle de insanların sizinle ilgili düşüncelerini artık daha fazla önemsemeyeceksiniz ve paşa gönlünüz ne istiyorsa onu yapacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Herkese saygı kuralları çerçevesinde yaklaşıyorsunuz ancak konu özgürlüğünüz olduğu zaman hiçbir şekilde ödün vermeyeceğinizi insanlara net bir şekilde gösteriyorsunuz. Romantik ilişkiniz ufak tefek sorunların gölgesinde kalabilir. Çözüme kavuşturmak veya sorunların üzerine giderek işleri daha da büyütmek sizin elinizdedir sevgili Aslan Burçları. Ne istediğinize karar vermeli ve bunu açık bir şekilde karşınızdaki kişiye belirtmelisiniz. 19 Şubat 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazar günü her şeyin bir bütün halinde elinin altında olmasını bekleyebilirler. Hayata her zaman olumlu bir bakış açısıyla yaklaşırsınız. Bunun yanında yapmak istediklerinizin de hayalinizdeki gibi mükemmel sonuçlara ulaşmasını arzularsınız. Ancak bunun için gerekli koşulların oluşup oluşmadığını irdelemeden adım atarsanız hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz oldukça yüksektir sevgili burclar.net okuyucuları. İnsanların sizin işlerinizle ilgili övgülerini fazla ciddiye alıyorsunuz ve bu övgüleri kaybetmemek için bazen gereksiz işler yapabiliyorsunuz. Şekilden çok faydaya bakma konusunda kendinizi sorgulamanız gerekebilir. Bugün sizi ilgilendiren konularda duygusal tepkiler vermeye meyillisinizdir. Ancak bunun sonuçlarının iyi olmayacağını bilmelisiniz ve mantığınızın sesini dinlemelisiniz sevgili Terazi Burçları. Yeniliklere açık olmanız iyidir ancak yalnızca değişiklik ve dikkat çekmek uğruna yapacağınız yenilikler sizin için iyi olmayabilir. 19 Şubat 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazar günü bağımlılıklardan ve sorumluluklardan sıyrılarak yeni bir yaşama adım atmak isteyebilirler. İş hayatının sizi hem bedensel olarak yorduğunu hem de ruhsal olarak size uygun gelmediğini fark ediyorsunuz. Bu konuda yapacağınız bir değişiklik hayatınızı baştan köke bir yenilenmeye sokacağı için tereddüt ediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Buna rağmen artık tahammülünüzün kalmadığını hissettiğiniz çok fazla zaman oluyor. Bugün ise tüm bunların muhasebesini yapmanız için yeterli vakte sahip olacaksınız. Yalnızca birkaç günlük buhranla bütün hayatınızı değiştirmenin doğru olmayacağını biliyorsunuz. Bu konuda güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerine önem vermelisiniz sevgili Akrep Burçları. Hayatınızla ilgili sert geçişler yapmak yerine yavaş yavaş kendinizi mutlu edecek şeylere ağırlık vermeye başlayabilirsiniz. Çevrenizde bunun için uygun birçok insan olduğunu ve size yapacağınız yeniliklerde yardımcı olacaklarını göreceksiniz. 19 Şubat 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazar günü can sıkıcı birçok mevzuyla ilgilenmek zorunda kalacaklar. Çoğu zaman zor işlerin üstesinden gelmek için inanılmaz bir güce sahip olmanıza insanlar hayret ederler. Buna rağmen bugün kendinizi buna kesinlikle hazır hissetmiyorsunuz sevgili Yay Burçları. Bunun nedeni ise kendinizi ruhsal olarak huzursuz hissetmenizdir. Aklınız sürekli işlerin nasıl ilerleyeceğine takılı durumdayken hiçbir şeye odaklanamıyorsunuz ve bu da yapacağınız işlerdeki başarı oranını düşürüyor sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle bugün yapamayacağınız işleri bir kenara atarak başka bir zamana ertelemeyi de bir seçenek olarak düşünmelisiniz. Kendinizi bedensel olarak da çok gergin hissediyorsunuz ve rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu bilerek plan yapmalısınız sevgili Yay Burçları. Kısa bir yürüyüşe çıkmak veya evde sevdiklerinizle birlikte sakin bir akşam geçirmek bütün gününüzün yorgunluğunu üzerinizden alabilir. 19 Şubat 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazar günü hafta içi boyunca yaptıkları işlerden ne kadar sıkıldıkları konusunda kendileriyle bir iç çatışmaya girebilirler. Yapmak istemediğiniz şeylerle dolu günleriniz ruhunuzu daraltıyor ve artık başka bir insana dönüştüğünüzü hissediyorsunuz. Bunu çevrenizdeki insanlara anlatmaya çalıştığınızda sizi tembellikle veya nankörlükle suçlayacaklarını düşünüyorsunuz. Aslında bunun yalnızca sizin kuruntularınızdan ibaret olduğunu bilmelisiniz ve hislerinizi sizi anlayacak dostlarınıza açıkça anlatmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. İş hayatınızda hoşunuza gitmeyen en önemli şey sürekli çekişmeli bir ortam içinde olmanız. Siz yalnızca işinizi iyi yapmak ve yolunuza devam etmek isterken birilerinin sürekli sizi yarıştırması motivasyonunuzu arttırmak yerine sizi hayattan soğutuyor sevgili Oğlak Burçları. Bu konuda yetkililere eleştiri götürmeyi deneyebilirsiniz veya kendinize uygun başka bir iş bulmayı düşünebilirsiniz. 19 Şubat 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazar günü insan ilişkilerine çok önem verecekler ve ihtiyacı olan dostlarının yanında bulunmaktan büyük keyif alacaklar. Arkadaşlarınızın hayatlarını yakından takip edersiniz ve sıkıntıya düştükleri anda bunu ilk bilenlerden olursunuz. Çünkü dostluğun bunu gerektirdiğini bilirsiniz sevgili Kova Burçları. Bu anlamda kendinizi oldukça huzurlu hissedeceksiniz çünkü edeceğiniz yardım gerçekten çok işe yarayacaktır. Bu enerjiyle gününüzün geri kalanında kendinizle ilgili yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kişisel gelişiminizi önemsiyorsunuz ve bunun için sürekli olarak araştırma yapıyorsunuz. Ancak seçimlerinizin her zaman doğru olmadığı konusunda endişelerinizin gerçeklik payı olabileceğini bilmelisiniz sevgili Kova Burçları. Yapmanız gereken yalnızca ayrıntılar konusunda daha dikkatli olmaktır. Gözünüzden kaçan en ufak bir aksaklık bile size bu konuda bir ipucu verecektir. 19 Şubat 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 19 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazar günü olumsuz düşünceleri bir kenara bırakıp her şeyin yolunda gideceğine dair inanca sarılmalılar. Sürekli olarak aklınıza en kötü senaryoları getirseniz de aslında bunu kendinizi her duruma hazırlamak için yapıyorsunuz. Ancak içinde bulunduğunuz koşullarda buna gerek olmadığından emin olabilirsiniz. Yapacağınız işlerde tereddüt etmeyi bırakıp bunun yerine kendinize güvenerek hareket ederseniz etrafınızdakileri etkileyecek ölçüde başarılı olacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızla ilgili aldığınız kararları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kimin için yaşadığınızı ve neye göre hareket ettiğinizi iyice irdelemeniz ve aklınıza takılan bir şeyler varsa acilen bunun üzerine gitmeniz gerektiğini bilmelisiniz. İnsanların sizinle ilgili kötü düşüncelerini fark edemiyorsunuz sevgili Balık Burçları. İyi niyetli olduğunuz için sizin yüzünüze nasıl davranıyorlarsa arkanızdan da o şekilde olduklarını düşünüyorsunuz. 19 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı