BurçlarGenel

19 Nisan 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

19 Nisan 2016 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Fiziksel zevkleriniz ön plana çıkabilir. Ay’ın bulunduğu konum; romantik yönlerinizi ortaya çıkarırken partnerinizle olan ilişkilerinizi canlandıracak. Onunla birlikte, riskli kararlara imza atabilirsiniz. Birlikteliğinize farklı bir enerji yüklemek ikinizi de mutlu edecektir. Bugün, iddiacı yapınız çevrenizle aranızda çelişkiler doğmasına neden olabilir.

19 Nisan 2016 Salı BOĞA Burç Yorumu:

Ailenizle birlikte olmak, sizi mutlu etse de, kişisel çekişmelerden uzak kalamıyorsunuz. Ani heyecanlara kapıldığınız zaman, bir sonraki adımınızda yanılgı içine düşebiliyorsunuz. Buna rağmen, kendinizi savunma konusunda, her zaman geçerli bir nedeniniz olabiliyor. Yaşantınıza çevrenizin yön vermesini kabullenemiyorsunuz.

19 Nisan 2016 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Çevresel ilişkilerinize samimi ve dürüst bir şekilde yaklaşıyor, aynı duyguları karşı taraftan da bekliyorsunuz. Sözlerinize dikkat etmelisiniz. Çünkü, kırıcı olabilirsiniz. Farkında olmadan yaptığınız bu davranış şeklinizi telafi etme de güçlük çekebilirsiniz. Yaşayacağınız olaylar aile bireylerini birbirlerine yaklaştırabilir.

19 Nisan 2016 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

Yaşam standartlarınızı yüksek tutmayı her zaman başaramıyorsunuz. Bugün, maddi bir güven arayışı içinde olabilirsiniz. Uzun süredir satın almak istediğiniz eşyalar konusunda ısrarcı bir tavır takınarak bütçenizi zorlayacaksınız. Size yardım elini uzatacak dostlarınızın mevcudiyeti sizi rahatlatacaktır. Onların desteğini üzerinizde hissedeceksiniz.

19 Nisan 2016 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Fiziksel özelliklerinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız, bir takım fedakarlıklar yapmalısınız. Özellikle, dış görünüşünüz önem kazanacak. Bulunacağınız ortamlarda daha hoş bir hava estirmek istiyorsanız, gardırobunuzu gözden geçirerek yeni ilaveler yapmalısınız. Bu konuda partnerinizden de destek alabilirsiniz.

19 Nisan 2016 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Bilinç altınız yoğun çalışıyor. Beyninizde düşünceler sürekli yer değiştirirken, çevrenize hiçbir şekilde bunları yansıtmıyorsunuz. Kariyerinizi, maddi destekle güçlendirmeyi amaçlıyor fakat, bu iki seçenek arasında bocalıyorsunuz. Değişimlerden fazla etkilenmeyerek, daha kararlı davranmalısınız.

19 Nisan 2016 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

Hayata iyimser ve geniş bakabilmeniz sayesinde, içinde bulunduğunuz yakın arkadaş çevresine pozitif bakış açıları kazandırıyorsunuz. Maddi gücünüzü, sosyal ilişkilerinizle bir arada harmanlamak istiyorsunuz. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor ve keyifli ortamlar yaratıyorsunuz.

19 Nisan 2016 Salı AKREP Burç Yorumu:

Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte, organize çalışmalar içinde bulunacaksınız. Beraberce yaptığınız grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız. Bu arada, güçlü “ben” egonuz ile kırıcı olabilecek hatalar yapmamaya çalışın. Her zaman lider durumunda olamayabilirsiniz.

19 Nisan 2016 Salı YAY Burç Yorumu:

Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Sezgilerinizin ışığında hareket ederek, güçlü bir konsantrasyon sağlıyorsunuz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendi bilgilerinizden çok, çevrenizin duymak istediği sözler sarf edeceksiniz.

19 Nisan 2016 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Oto kontrol sisteminizin güçlü olduğu bir gün. Sorunlara bir mantık çerçevesi içinde yaklaşıyor ve çözümlüyorsunuz. Çevrenizdeki insanların size yükledikleri sorumluluklar altında ezilmek istemiyorsanız, sesinizi biraz yükseltmeli, paylaşımcı yönü ihmal etmeden inisiyatifi elden bırakmamalısınız.

19 Nisan 2016 Salı KOVA Burç Yorumu:

Dar vizyonlar size göre değil. İş çevrenizde geniş bir perspektifle olaylara yaklaşmanıza rağmen, bazı kıskançlıkları engelleyemeyebilirsiniz. Fakat, “aklın yolu birdir” sözünden hareketle, doğru hedef, size doğru rotayı getirecektir. Bazı konularda alçak gönüllü olmayın ve isteklerinizi bir liste halinde sunun.

19 Nisan 2016 Salı BALIK Burç Yorumu:

Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde, olaylar karşısında izlenmesi gereken yol da biraz aceleci davranıyorsunuz. Fakat, konuyla ilgili bilgi birikiminize sezgilerinizi de katarak, işin içinden sıyrılmasını biliyorsunuz. Gün içinde anlık gelişen olaylarda da kısa planlar yapmalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı