BurçlarGenel

19 Mayıs 2017 Cuma Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cuma günü aşk hayatınız sizin için en önemli unsurlardan biri olacaktır. Kendinizi bir bütün hissedebilmeniz için sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili olumlu düşünceler beslemesi gerektiğini hissedersiniz. Eğer yakın zamanda bir problem yaşadıysanız bunu çözebilmek için çok fazla çaba sarf etmiş olmanız gerekir sevgili Koç Burçları. Ancak bazı zamanlarda yapmış olduğunuz yanlış davranışın ne olduğunu anlamakta dahi güçlük çekiyorsunuz. Bu nedenle de kendinizi fazlasıyla çaresiz hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer iyi niyetinizi sevdiğiniz kişiye göstermeyi başarırsanız sorunlarınızın çözümü adına birlikte çalışabilirsiniz. Mesleki konulardaki düşünceleriniz de bugün ön plana çıkacak olan meselelerden olacaktır. Kendinize uygun bulduğunuz işi yapmadığınızı düşünebilirsiniz sevgili Koç Burçları. Bir yandan hayatın gerçekleriyle yüzleşirken bir yandan da hayallerinizin peşinden gitmeye çalışmak sizi yoracaktır. 19 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cuma günü maddi açıdan isteklerinizi kontrol etmeniz gerektiğine dair bazı işaretlerle karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız işle ilgili girişimde bulunarak kendinizi geliştirebileceğinizi düşündüğünüz alanlar varsa bu konuda aceleci davranmanız gerekebilir. Bugün içerisinde adım atmaya başlarsanız geleceğiniz açısından fazlasıyla olumlu gelişmelere kapı açmış olacaksınız. Yapmak istediğiniz bir şeyle ilgili kendinizi geliştirme fikri çok güzeldir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bununla birlikte size sunulan tekliflerin sizin gerçekten istediğiniz şeyler olup olmadığıyla ilgili dikkatli davranmaya çalışmalısınız. Sizin heyecanınızdan ve bilgisizliğinizden çıkar sağlamaya çalışan insanlar olabilir. Özgürlüğünüzü elde etme konusu bugün oldukça önemli bir husustur. Aileniz, sevdikleriniz veya sevgilinizle olan ilişkiniz sizin için bu anlamda belirleyici bir çizgi olmamalıdır sevgili Boğa Burçları. Kendinizi her anlamda özgür hissetmek istersiniz. 19 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cuma günü insanlarla olan ilişkileriniz konusunda her zamanki gibi çekingen davranmayacaksınız. Size yakınlaşmaya çalışan insanlar varsa bunlar geri çevirmemeli ve tanımaya çalışmalısınız sevgili İkizler Burçları. Çok fazla arkadaşınız olmadığı için size ayna tutacak kimseniz de olmuyor ve birçok konuda karar verirken kendinizi yalnız hissediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun sizi güçlü bir insan yaptığını düşünmenizin bir ölçüde doğru olduğu söylenebilir. Ancak genel olarak sosyal çevrenizin ve yakın arkadaşlıkların size yaşatacağı duygulardan kendinizi mahrum bırakmamalısınız. Bugün bu anlamda yeni adımlar atmak size birçok konuda iyi gelecektir. Aşk hayatınızda da birçok konuda daha anlayışlı ve girişken olabilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Mesleğinizle ilgili yapmanız almanız gereken kararlarda kendi hislerinizden başka hiçbir şeye güvenmemeniz en doğrusu olacaktır. 19 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cuma günü çevrenizdeki insanların sizi nasıl algıladığıyla yakından ilgilenebilirsiniz. Tavırlarınızdan çevrenizdeki insanları çok fazla önemsemediğiniz çıksa da aslında herkesin sizinle ilgili iyi şeyler düşünmesini fazlasıyla önemsiyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Buna rağmen onlara kendinizi nasıl gösterdiğinizle çok fazla ilgilenmiyorsunuz. Toplumun uygun görmediği davranışlar bile olsa bunu önemsemeden eğer siz bunu yapmak istiyorsanız yapıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. İş hayatınızla ilgili sizi sıkıntıya sokan bazı meseleleri halledebilmek için kendinizi her zamankinden farklı yöntemler denemeye zorlayabilirsiniz. Bugün duygularınızı inciten insanlar olabilir. Ancak onlara karşı kendinizi güçlü göstermek için tepkilerinizi gizleyeceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Maddiyatla ilgili sorunlarınız varsa bununla ilgili kararlarınızda kendinizi daha mantıklı olmaya zorlamalısınız. Acele edip hata etmektense yavaş ve emin adımlarla ilerlemelisiniz. 19 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cuma günü toplumsal ilişkilerinizi güçlendirmek için kendinizi oldukça hevesli hissedeceksiniz. Birlikte vakit geçirdiğiniz insanlar olsa da asıl önemli olanın paylaşımda bulunmak olduğunu düşünürsünüz. Bu nedenle de kaliteli vakit geçirebileceğiniz ve ortak ilgi alanlarınızın olduğu insanlarla bir araya gelmeye çalışacaksınız. Bunun yanı sıra bugün kuracağınız arkadaşlıklar entelektüel anlamda size katkıda bulunabilecek sevgili burclar.net okuyucuları. İş hayatınız ve meslek seçiminizle ilgili düşüncelerinizde endişeli olabilirsiniz. Seçimlerinizin ve sizi çevreleyen koşulların sizin için doğru olup olmadığıyla ilgili düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili olumsuz düşünceleri olduğunu hissederseniz bu konuda kendinizi fazlasıyla üzersiniz. Ancak duygusal tepkiler vermek yerine nedenleri anlamaya ve çözümler bulmaya çalışmalısınız sevgili Aslan Burçları. Yapacağınız işlerde başarılı olma ihtimaliniz çok yüksektir. 19 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cuma günü toplumsal ilişkiler konusunda fazlasıyla girişken olacaklar ve bu konuda başarılı da olacaklardır. Birlikte olmak zorunda kaldığınız bazı insanlar ve bir de birlikte vakit geçirmek için can attığınız kişiler vardır. Elbette ki hayat size her zaman istediğinizi vermez. Ancak eğer zamanını bekler ve sabretmeyi başarırsanız eninde sonunda hedefinize ulaşmayı başarabilirsiniz. Hafta sonuna yaklaşıyor olmanızın size verdiği rahatlık sayesinde işlerinizi hiçbir sıkıntı ve endişe duymadan halletmeye çalışırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bunun yanında işinizin maddi açıdan size yeterli gelmemesi söz konusu olabilir. Bu durumu halledebilmek için iletişime geçmeniz gereken kişilerle konuşmak için bugün doğru bir zaman olmayabilir. Yine de geciktirmeden harekete geçmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır sevgili Başak Burçları. Çevrenizde sizi seven dostlarınızın olduğunu düşünüyor olsanız da sizi sizden daha fazla kimsenin düşünmeyeceğinin farkında olmalısınız. 19 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cuma günü etrafınıza neşe saçacağınız ve enerjinizin oldukça yüksek olacağı bir gün geçireceksiniz. Çevrenizdeki insanların sizinle kurduğu iletişim ne şekilde olursa olsun olayların olumlu yanını görmeye çalışacaksınız sevgili Terazi Burçları. Aşk hayatınız sizin ruh halinizi her zaman büyük ölçüde etkiler. Bugün ise her şey yolunda gideceği için kendinizi her zamankinden çok daha sevgi dolu ve güvende hissedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Birlikte geçirdiğiniz vakitlere baktığınızda geleceğinizle ilgili umut dolu düşüncelerle dolacaksınız. Yeni planlar yapmak sizi heyecanlandıracaktır. İş yaşantınızda istediklerinizi elde edebilmenizi sağlayacak gelişmelerin gerçekleşmesi için seçimlerinizi dikkatli bir şekilde yapmalısınız sevgili Terazi Burçları. Sizden beklenenleri yerine getirmenizin dışında insanların size güven duymasını da sağlamaya çalışmalısınız. Sizi anlayan insanlar sayesinde başarılarınızı hızlandıracaksınız. 19 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cuma günü iş hayatınız ve paranızla ilgili düşünceler hayatınızdaki diğer alanların önüne geçebilir. Sıkıntıda olduğunuz veya bir şeyleri yetiştirmeye çalıştığınız için değil gelecekle ilgili plan yapmak için düşündüğünüzden bu sizin için oldukça keyifli olacaktır. Yine de sınırlarınızı bilmeli ve kendinizi maddi anlamda büyük yüklerin altına sokmamaya çalışmalısınız. Bir anda çok rahatken bir anda almış olduğunuz kararlar nedeniyle kendinizi tepetaklak olmuş gibi hissetmek istemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk hayatınızda birbirinize karşı olan tavırlarınız konusunda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Açık olmak ve saygılı davranmak konusunda dikkatli davransanız da aynı özeni karşı taraftan göremeyince üzgün hissedebilirsiniz. Parasal konularda planlarınız doğrultusunda ilerlemeye çalışmalısınız sevgili Akrep Burçları. Size yardımcı olmasını umduğunuz kişiler beklentilerinizi karşılamayabilir. 19 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cuma günü iş ortamınızdaki sorunların azalması ve iş yükünüzün de hatırı sayılır derecede azalması sayesinde kendinizi özel hayatınızdaki önemli meselelere odaklayabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki durumlar üzerine eğilmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birbirinize uyumlu olduğunuzu düşünüyorsanız birlikte bir gelecek kurma konusunda acele edebilirsiniz sevgili Yay Burçları. İnsanların sizin kararlarınızın ardından tepkisel yaklaşımlar sergilemesi söz konusu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Sizin bir birey olduğunuzu ve kararlarınızdan tamamıyla sorumlu olduğunuzu göz önünde bulundurmadan hayatınıza müdahale etmeye çalışırlar. Eğer tepki göstermezseniz kimse kendi sınırlarını bilmeyecektir. Gelecek planlarınızla ilgili pürüzlerin meydana gelmesi modunuzu düşürebilir sevgili Yay Burçları. Olumlu sonuçları olabilecek ve sizi mutlu edecek başka alanlara yönelerek kendinizi rahatlatmayı tercih etmelisiniz. 19 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cuma günü işinizle ilgili birçok planınızı gerçekleştirmiş olmayı dileseniz de bu konuda fazlasıyla sıkışabilirsiniz. Bunun nedeni sürekli ertelediğiniz ve önemsemediğiniz küçük işlerin önünüzde yığılmasıdır. Hala düzenli bir şekilde çalışırsanız kendinizi bu karmaşadan kurtarma şansınsa sahip olabilirsiniz. Çoğu zaman insanlarla olan ilişkiler konusunda kendinizi çekingen hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi açmanız gerektiği zamanlarda da çevrenizde iletişim kuracak kimseyi bulamıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sizinle birlikte hareket edecek ve izleyeceğiniz yollar konusunda size yardımcı olacak kişilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Maddi olarak sıkıntılarınız varsa yeni girişimler veya teklifler konusunda bugün oldukça şanslı olduğunuzu bilmelisiniz sevgili Oğlak Burçları. Her zamanki düzeninize geri dönmeden önce bu şekilde sıkıntılar yaşamanız oldukça normaldir. Kendinizi üzmemeye çalışmalısınız. 19 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cuma günü duygusal olarak sizi hayata bağlayacak birçok farklı olay yaşayabilirsiniz. Hayatınızın akışı içerisinde sizi şaşırtacak çok fazla şey olmadığını düşünürsünüz. Kendinizi güvende hissedebilmeniz için de bu tekdüze gidişatın gerekli olduğunu düşünürsünüz sevgili Kova Burçları. Ancak bazen karşınıza öyle bir şey çıkar ki bir cesaretle bilinmeze atlarsınız. Bu cesareti edinmenizi sağlayacak en önemli şey ise duygularınızı harekete geçirecek olan kişidir sevgili burclar.net okuyucuları. Planlarınızla ilgili pürüzleri giderebilirseniz bugün yeni adımlar atma konusunda hızla hareket edebilirsiniz. Bazı konularda aklınıza yatmayan unsurlar ortaya çıkabilir. Bunların düzelmesi için zamana gerek olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bazı şeyler sizin için bir işaret olabilir sevgili Kova Burçları. Zarar görmemek için aklınıza yatmayan şeylerden kurtulmalısınız. Sınırlarınızı bilmeli ve bu doğrultuda hareket etmeye çalışmalısınız. 19 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 19 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cuma günü düşüncelerinizi gerçekliğe dönüştürmek konusunda şanslı hissedeceğiniz bir gün olabilir. Sürekli olabilecekler üzerine teoriler oluşturursunuz. Bunların hepsinin gerçekleşmesi elbette ki mümkün değildir ancak bir yandan da bunların çoğunun gerçekleşmesi için bir çaba sarf etmezsiniz. Buna rağmen kendinizi yapamadıklarınız için suçlu hissedersiniz. Özellikle geleceğinizle ilgili konularda kendinizi yetersiz gördüğünüz noktalar varsa bunları iyileştirmek adına düşüncelerinizi gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz. Hayallerinizin gerçeğe dönüşebilecek olması sizi heyecanlandıracaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde işinizle ilgili çözülmesi gereken birçok mesele ortaya çıkacaktır. Bunlarla ilgilenmekten kendi hayatınıza vakit ayıramadığınızı düşünebilirsiniz. Ancak çoğu zaman her şeyi bir arada düşünerek kendinizi sıkıntıya sokuyorsunuz. Her şeyin bir zamanı olduğunu bilmeli ve sabırlı olmaya çalışmalısınız. 19 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı