BurçlarGenel

19 Haziran 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

19 Haziran 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
Birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları yüzünden başınız ağrıyabilir. Bugün göğüslemek zorunda kalacağınız problemlere karşı kendinizi hazırlamalı ve hedefleriniz konusunda bildiğinizden şaşmamalısınız. İsteklerinizi yaşama geçirme konusunda, oldukça belirgin davranışlar içinde olacaksınız.

19 Haziran 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Dostluklar konusunda seçici ve titiz davranmaya çalışıyorsunuz. Bugün kalıcı işler yapmak için önemli adımlar atacaksınız. Kendinizi yoğun iş temposunun içinde bulabilirsiniz. Ani iş gezileri gündeme gelecek ve bağımsız yönünüzü istediğiniz gibi kullanma şansınızı elde edecek, özellikle inatçı yapınızı ön plana çıkaracaksınız.

19 Haziran 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Çevrenizle bütünleşmekten hoşlanmanıza rağmen bugün aykırı düşünceler içindesiniz. Kendi fikirlerinizin doğruluğuna inanıyor ve iletişim içinde olduğunuz kişilere karşı kendi savunmanızı yapıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizin önemini, yaşadığınız olayların sonuçlarında daha bilinçli bir şekilde anlayacaksınız.

19 Haziran 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün sevdiğiniz konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Güçlü iş birliği olduğunuz kişilerle aranızda uzaklıklar söz konusu ve onlarla iletişim sağlamak için, kısa yollar gündeme gelecek. Kendinizi ispat edeceğiniz alanları seçerek, başarınızı perçinleyecek işler peşindesiniz. Finans konuları üzerinde yoğunlaşmalısınız.

19 Haziran 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Aşırı tutkulu yapınızı iş yaşantınıza da yansıtıyorsunuz. Kararlarınızı yalnız vermekten hoşlandığınız için coşku duygusunun eksilmesi, sizde gerilim yaratıyor. Bugün içsel savaşlarınıza bir son vermeli ve çevrenizdeki olayları daha sıkı bir şekilde takip etmelisiniz. Eski hesapların yeniden gündeme gelmesi canınızı sıkmamalı.

19 Haziran 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
İnsanların kolaylıkla kabullendiği güçlü ve etkileyici bir karizmanız var. Bu özelliğiniz sizi her konuda, avantajlı hale getiriyor Sosyal bir toplumda yaşadığınızı ve sosyal bir disiplin içinde hayatın sürdürülmesi gerektiğini hiçbir zaman aklınızdan çıkarmıyorsunuz. Bugün çevresel faktörlerin önemli olduğu bir gün yaşayacaksınız.

19 Haziran 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Aynı düşünceye sahip olduğunuz kişilerle bir arada olacağınız bir gün olmasına rağmen yalnızlık duygusuna kapılabilirsiniz. Maddesel konularda yaşadığınız küçük ayrıntılar, yaşantınızın günlük rutinini bozacak şeyler değil. Ailenizde gelişen bazı problemler sizi de etkiliyor. Onların gerginlikleri iş durumunuzu aksatabilir.

19 Haziran 2016 Pazar AKREP Burç Yorumu:
İş yaşantınızda gizli düşmanlarınız olduğu bir gerçek. Kinci değilsiniz ama bazen elinizde olmadan onlara içerliyorsunuz. İş yaşantınızda farklı bir sisteminiz var. Çevrenize kendinizi ispat etmeniz zor oluyor Bugün duygularınız mantığınızın önüne geçecek. Bazen,fazla hassas davranmakla kendinize haksızlık ediyorsunuz.

19 Haziran 2016 Pazar YAY Burç Yorumu:
İş yaşamınızda aksayan durumlar sizi ilgilendirmemeli. Siz sorumluluklarınızı yerine getirmesini biliyorsunuz. Değişken yapınıza rağmen mantıklı davranışlar içindesiniz. Çevrenizdeki kişiler sizi anlamakta zorlanıyorlar. Bugün farklı bir şeyler yapmanız için. Ay size her türlü desteği veriyor. İsteklerinizi gerçekleştirmelisiniz.

19 Haziran 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Kendinizi yenilemek istiyorsanız eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Karşıt ilişkilerinizde güven ararken, siz karşınızdaki kişiye bu duyguları eksik veriyorsunuz. Zaman içinde değişen koşulların sizi değiştirmesine izin vermeli ve olayları, mantık yönünden yola çıkarak değerlendirmeliniz.

19 Haziran 2016 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Mantık ve duygu ikilemi yaşadığınız bugün çevrenizin fikirlerine kayıtsız kalmamalısınız. Çıkacağınız yolculuklar işiniz için önemli olacak. Bugün aile büyüklerinizin ve sizden yaşlı kişilerin desteğini almalısınız. Onların fikirleri size farklı bir bakış açısı sunuyor. Olayları derinlemesine irdelemek, sağlığınızı tehdit ediyor.

19 Haziran 2016 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Her an yaşamınıza yenilik katma peşinde olmanız sizi izleyenleri hayrete düşürüyor. Bazıları için fazla ütopiksiniz. Bugün, finans konuları ile ilgili değişik düşüncelere sahipsiniz fakat, aklınızdan geçenleri paylaşma konusunda çekimser davranıyorsunuz. Daha sonra yanlış anlaşılmak üzülmenize neden oluyor

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı