BurçlarGenel

19 Ekim 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

19 Ekim 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Parasal konulardaki öngörülerinize güvenebilirsiniz. Aktif bir şekilde kullandığınız zihinsel yeteneğinizle hedefleriniz yolunda karşınıza çıkan engelleri aşacaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlardan kendi iş disiplininiz doğrultusunda talepleriniz olması, onların tepkisel davranışlarına neden olabilir. Bu konuda tavizkar olmalısınız.

19 Ekim 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Mars Gezegeni burcunuzda geri hareketini sürdürürken, yönetici gezegeniniz Venüs’te Yay Burcunda ilerlemektedir. Enerjinizi pratik yaşama aktarmak için göstereceğiniz çabalara karşın, zıt güçlerin engellemesi sizi zorlayabilir. Fakat, çevrenizde sizi destekleyebilecek kişilerin yardımlarıyla motive olacaksınız.

19 Ekim 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor. Bu nedenle işlerinizde uyumlu paylaşımlar ve paslaşmalar içinde olurken, yönetici gezegeniniz Merkür’ün vereceği kozmik etkiyle de; birlikte çalıştığınız insanlara karşın etkin bir kişilik sergileyeceksiniz. Ortak fikirlerin bir havuzda toplanması ile yeni bir yapılanma içinde olacaksınız.

19 Ekim 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Ay; arkadaş çevrenizle olan ilişkilerinizde olumlu etkiler verecek. Mantıksal yönelimlerle ortaya koyacağınız sistematik çalışmalar eşliğinde, aynı görüşü paylaştığınız kişilerle uzun vadeli ve ileriye yönelik çalışmalar yapacaksınız. Bugün, tasarrufa yönelik adımlar atmanız yararınıza olacaktır.

19 Ekim 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Disiplin içinde bir yaşam tarzını çevrenize de empoze ediyor ve onlara bu doğrultuda kılavuzluk ediyorsunuz. Genel olarak bu davranış şekli ile olumlu bir sinerji yaratıyor görünseniz de, bazı kişiler bu durumdan hoşnutsuz kalıyorlar. Bugün, kan bağı olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizde daha dikkatli olun.

19 Ekim 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Uzak yollarla ilintili olarak eğitim çalışmalarınız gündeme gelebilir. Uğraşı içinde olduğunuz yaşam parametrelerinizle ilgili seminer, tanıtım gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Yakın çevrenize karşı gizemli bir hava içinde yorum yapmamayı tercih ederek, düşüncelerinizi kendi içinizde yoğuracaksınız.

19 Ekim 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Merkür’ün para evinizden verdiği etkilerle; parasal konularda olumlu gelişmeler başlayacak, zincirleme bir dizi iş kendiliğinden hareket kazanacak. Yakın arkadaş grubunuzdan birinin duygusal ilgisini çekebilirsiniz. Bugün, iç dinginliğinizi sağlamanız sizin yararınıza olacaktır. Ruhsal gevşeme için meditasyon yapabilirsiniz.

19 Ekim 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Merkür, burcunuzda ilerliyor ve sezgiye dayalı öngörüleriniz sizin lehinize gelişiyor. Özellikle, finansman ve yatırım konuları gibi para hareketlerinde karşı tarafın stratejilerini iyi tespit edebiliyor ve ona göre davranış şeklinizi belirliyorsunuz. Bugün, maddi kaynaklarınızı “nasıl arttırabileceğiniz” konusunda düşünceleriniz derinleşecek.

19 Ekim 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Venüs burcunuzda ilerlerken, motivasyonunuzu tetikleyecek etkenler peşindesiniz. Fiziksel ve duygusal değişim yaşıyorsunuz. Yaşamın eğlenceli boyutlarında yeni keşifler peşinde, uçarı bir tarz içindesiniz. Bu doğrultuda ki enerjik çabalarınız sizi daha sosyal yapılanmalar içine itecek, yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır.

19 Ekim 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün içinde bulunacağınız yaşam kesitlerinde dikkatli olmalısınız. Karşıt taraflar içinde uyum sağlamaya çalışarak, her iki tarafında itiraz edemeyeceği yöntemleri bulmalısınız. Bugün, ayrıca aile bireylerinizin sorunları sizi meşgul edebilir ve onlara da zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Kısaca günün yoğunluğu sizi yoracak.

19 Ekim 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Özgürlüğünüzü kısıtlamayacak bir çevrede bulunmak istiyorsunuz. Çünkü, yaşamınızı götürebilmek için, özgürlüğünüz vazgeçilemez bir şart. Bugün, katılacağınız bir grup aktivitesinde karşılaşacağınız kişi, her yönüyle seveceğiniz bir kişilik olabilir. Bu yüzden detaylara dikkat edin. Kaçırdığınız fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir.

19 Ekim 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Günlük rutin yaşamınızdan farklı konularda uğraşmak istiyorsunuz. Toplumsal hayatınız ön plana çıkarken, severek yapacağınız ve mutlu olacağınız işlerle meşgul olmak sizi olumlu etkileyecek. Venüs tepe evinizde size olumlu etkiler veriyor ve girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden oluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı