BurçlarGenel

19 Çarşamba Aralık 2018 Günlük burç Yorumları

Günlük burç yorumları 19 Çarşamba Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün insanları ayağa kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm enerjiye sahipsiniz, bu yüzden bunu iyi kullanın. Kendi fikirlerinizi ya da başkalarının sevdiği şeyleri zorlarsanız, insanların bakış açınıza sempati duymalarını kolaylaştırabilirsiniz. Takip ettiğiniz planla ilerleme konusunda endişelenmenize gerek yok.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, arkadaşlarınız size yardım etmek istiyor, bu yüzden sorunlarınızı bugün onlarla paylaşma konusunda endişelenmeyin. Bu insanları çok iyi tanıyorsunuz, ama yine de zaman zaman sizi şaşırtabiliyorlar. Onların merhameti sevildiğinizi hissettirecek. Evrene gönderdiğiniz şey size geri geliyor.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bir tanıdığınız size eğlenceli bir proje önerebilir! Oyun oynamak için tereddüt etmeyin. En sevdiğiniz şeylerden bazılarını yapma fırsatınız olacak. Ayrıca, romantizmle ilgili görüşünüzü değiştirebilecek çok ilginç bazı insanlarla tanışmanız olası. Aile üyeleriyle de aranız iyi, bu yüzden endişelerinizi durdurabilirsiniz. Bir süredir konuşmadığınız bir akrabanızla iletişim kurabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, en son ne zaman talep edilmeden önce birine yardım ettiniz? Bugün yardıma ihtiyaç duyan kişiyi anlamak için sezginizi kullanın ve sonra ona gülümseyin. Başkasına yardım etmekten çok memnun olacaksınız. Teşekkür hemen gelmeyebilir, ama karşılığını er ya da geç göreceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sahip olmadığınız bir şeyi isteyebilirsiniz. Şu anda enerjiyi bir sonraki aşamaya ayırma zamanı değil. Vaktinizi daha önce başladığınız projeleri bitirerek geçirin. Elbette, yeni zorluklar gibi heyecanlı olmayabilirler, ama tamamlanmak zorundalar! Onları ne kadar çabuk bitirirseniz, yeni işlere başlayabilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, hayatınız şu anda çok telaşlı görünmüyor olsa bile, üzerinizde çok sorumluluk var; neden daha fazlasını almayı düşünüyorsunuz? Kendinizi parçalamanın zamanı değil. Mevcut taahhütlerinize odaklanın. Yenilerine daha zaman var!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün size çok fazla bilgi geliyor, bu yüzden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Ayrıntılar konusunda sağlam bir kavrayışa ve bu karışıklık ortasında bile sakin kalarak toplanabilecek güce sahipsiniz. Derin nefes alın ve odaklanın. Bugün kendinizi ödüllendirmek için eğlenceli planlar yapın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kabus gibi bir gün geçirdiğinizi düşünebilirsiniz. Neredeyse tüm insanlar konuşuyormuş gibi, ama söylenenlerin hiçbiri anlaşılmıyor. İki yakınınız birbirlerine yanaşmakta zorluk çekiyor. Onlara gidip sakin olmalarını ve birbirlerini gerçekten dinlemelerini söyleyebilirsiniz. Böyle günler, insanların size en çok ihtiyaç duydukları zamanlardır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son olaylara rağmen, bugün olumsuz düşünceyi önlemek için iyi bir şey yapıyorsunuz. Şimdi her zamankinden daha pozitif bakış açınız her şeyi yoluna sokma gücüne sahiptir. Aile durumları, olumlu tavrınızın bazı şeyleri önemli ölçüde aydınlatabileceği özel bir alan. Bir aile üyesine bir not veya küçük bir hediye göndererek, her zaman her şeyin yolunda gittiğini bilmesini sağlayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün aile fotoğrafları ya da güzel anılar sizin için çok ilham verici olacak. Çok karanlık zamanlarda bile, azimden ve umudun sürdürülmesinden bahsetmek güzel. Bugün akrabalarınızdan biriyle konuşursanız, ona ailenizin geçmişiyle ilgili birkaç soru sorun. Çok aydınlatıcı bir şey öğrenebilirsiniz.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, mutluluk para ile satın alınamaz, ancak parayla mutluluğun az da olsa ilgisi vardır. Bugün parasal durumunuzu yakından izleyin, kötüye giderse etkileri hissedeceksiniz. Aşırı harcama yapmaktan kaçınmanız için arkadaşlarınıza danışabilirsiniz. Biraz çaba göstererek, paradan tasarruf edebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün diğer insanlarla işbirliği yapmak için mükemmel bir gün, bu yüzden bir iş ortağı seçmeyi veya yeni bir ilişkiye başlamayı düşünebilirsiniz. Biriyle bir toplantı yapacak ya da ilk buluşmaya gidecekseniz, ilerleyin ve gerçekleşmesini sağlayın. Bu kişiden, hayatınıza girmeden önce ne istediğinizi bildiğinizden emin olun.

19.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı