BurçlarGenel

18 Temmuz 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

18 Temmuz 2016 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:
Bugün kavrama yeteneğiniz oldukça mükemmel. Zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizi tatminsiz yapabilir. İş çevrenizde ilginç fikirler üreterek çevrenizi istediğiniz tarzda etkilemeyi başarıyorsunuz. İşinizle ilgili gerekli ayrıntıları kısa sürede tamamlamalı ve yeni projelerinizi geliştirmelisiniz. Bugün, ağır kaldırarak iskelet sisteminizi yormamalısınız.

18 Temmuz 2016 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:
Bugün mantıksal hareketlenmeler söz konusu olacak ve olaylara sağ duyulu bir şekilde yaklaşmayı deneyin. Çevresel ilişkilerinizde oldukça tutucu davrandığınızın farkındasınız. İletişim içinde olduğunuz kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. İkna edemeyeceğiniz olayların sorumluluğunu almamalısınız.

18 Temmuz 2016 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Enerjinizi olumlu kullanmak size çok şey kazandıracak. Bugün öfkeli davranışlardan sakınmalısınız. Karşıt düşünce içinde olanlar sizinle takışmak için bahaneler yaratacaktır. Ay’ın karşıt burcunuzda ilerlemesi, iş yaşantınızda ilginç konuşmaların yaşanacağını gösteriyor. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz.

18 Temmuz 2016 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek kişilerin olması, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Maddi konuların gündem kazanmasıyla hırslarınızı para kazanmaya yönlendireceksiniz. İş disiplininizin mükemmel oluşu iş çevrenizden de takdir görmenize neden oluyor. Bugün inatçı yönlerinizle dikkat çekecek ve başarıya bir adım daha yaklaşacaksınız.

18 Temmuz 2016 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:
İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Bugün, yeni görüşmeleriniz olacak. Ay’ın bulunduğu konum, kendinize daha fazla güvenmenizi sağlıyor. Canınızı sıkan olaylara daha gerçekçi bir şekilde bakmayı öğreniyor ve istekleriniz konusunda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz.

18 Temmuz 2016 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Güçlü mantığınız her şeyi çok çabuk çözdüğü için hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz. İşinizle ilgili ilginç gelişmelerin olduğu bir gündesiniz. Yeni şartların lehinize gelişmesi sizi de şaşırtacak. Bugün, kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalı, ikili ilişkilerinize, hiç kimseyi karıştırmamalısınız.

18 Temmuz 2016 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:
İşinizle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek daha olumlu sonuçlara gideceksiniz. Jüpiter’in verdiği şanstan yararlanmalısınız. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasın Çok çalışmanın size kazandıracağı ödülleri farkındasınız.

18 Temmuz 2016 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:
Bugün çevrenize tepki vermemek için direnebilirsiniz. İnatçı tavırlarla yaklaştığınız her olay size sıkıcı bir şekilde geri gelecektir. Sadece kendinize güvenmekle hata ediyorsunuz. Bugün çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Yakın görüşlerinizi alacağınız kişilerle yoğun iletişime dayalı konuşmalar yapacaksınız.

18 Temmuz 2016 Pazartesi YAY Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ile çevrenizle iş birliği içinde olduğunuz zaman başarı grafiğiniz daha da artıyor. Bugün olumlu bir performans sergilemek istiyorsanız, karşınızdaki kişilerle aranızda oluşan soğuk savaşa bir an önce son vermelisiniz. Bugün, duygusal yaşantınızdaki değişimler bir takım dalgalanmalara neden oluyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Koşullardan yeterince memnun kalmadığınız için, kendinizi zorlamamalısınız. Ay’ın bulunduğu konum, maddi konuları ön plana çıkarıyor. Sahip olduklarınızla yetinmeyebilirsiniz. Bugün düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, kararlı tavırlarınız yanlış anlaşılacaktır.

18 Temmuz 2016 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:
Çevresel ilişkilerinizde başarınızla övünebilirsiniz fakat, güçlü enerjinizi mesleki anlamda kullanamıyorsunuz. Size gelecek tekliflerin duygusal yönlerinden çok yaratıcılık bölümüyle ilgilenseniz, başarınız daha da artacaktır. Kişisel çabalarınızın boşa gitmesini istemiyorsanız, fanatik düşünce içinde olanlara da fırsat vermemelisiniz.

18 Temmuz 2016 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:
Güçlü hafızanızla övünebilirsiniz. Bugün birçok olayı geçmişle birleştirerek mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. İlişkilerinizde maddesel sorunlar çıksın istemiyorsunuz. Sizin olaylara bakış açınız öylesine farklı ki, iyimser yapınızın gölgelenmesine izin vermemelisiniz. Güven duygusunun ne kadar önemli olduğunu başkaları anlamayabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı