BurçlarGenel

18 Kasım 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, bu Cuma gününde hafta sonuna yaklaştığınız için üzerinizde bir rehavet hissedebilir ve planlarınızı da buna göre yapabilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda gözünüze en kolay görünen işi yapar ve daha sonra ise arzularınıza yönelik hareketler yaparsınız. Bugün içerisinde ailenizle bir buluşma gerçekleştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu buluşmada görüşülecekler geleceğinizi ilgilendiren konularsa gerilebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Tepkilerinizi açık bir şekilde göstermek konusunda tereddüt edersiniz. Söz konusu aileniz olunca duygularınızı açıkça göstermek konusunda bazı sıkıntılarınız olabilir. Eğer ki duygusal tepkiler vermekten kaçınabilirseniz akılcı bir şekilde her şeyi çözüme kavuşturmak sizin başarılı olabileceğiniz bir husustur. Gün içerisinde sosyalleşme isteğiniz yüksek olabilir. Ancak herhangi birileriyle değil sevdiğiniz insanlarla bir arada olmayı tercih edersiniz. Sorunlarınızdan uzaklaştığınızı hissetmek için buna ihtiyaç duyarsınız. 18 Kasım 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Cuma gününde geleceğinizle ilgili planlarınızı gündeme getirmek istersiniz. Alacağınız kararlarda yalnız olmadığınız için yeni bir adım atmanız gerektiğinde bunun için doğru zamanı kollamanız gerekecektir. Her şeyin hayal ettiğiniz gibi mükemmel olmasına dair bir hırsınız vardır. Buna ulaşamadığınızda işlerinize motive olmakta güçlük çekebilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Geleceğinizi kurgularken üzerinde düşündüğünüz meselelerin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındaysanız eğer buna dair çalışmalarınız da aynı ciddiyetle devam edecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Elinizde olanla yetinmesini bildiğiniz gibi bunları iyileştirmek için de elinizden geleni yapmaya çalışırsınız. Bulunduğunuz mevkiiyle yetinmek yerine daha iyisine ulaşabileceğinizi düşünürsünüz sevgili Boğa Burçları. Sizi zora sokacak etkenleri görüp kendiniz için uygun olanı yolu bulmaya çalışmalısınız. Gün sonunda kazanım ve kayıplarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. 18 Kasım 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde özel hayatınızı etkisi altına alan mevzularla yakından ilgileneceksiniz. Öncelikli olan mesele sevdiğiniz kişiyle aranızdaki uyumdur. Düşünceleriniz ve ilişkinizdeki dinamikleri dengeleyen özelliklerinizle ne kadar yakın olduğunuzu sorgularsınız. Birbirinizin söylediklerini yeterince anlayıp anlamadığınız üzerine karşılıklı bir konuşma ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi açısından oldukça önemlidir. Hayatınızı birlikte geçirdiğiniz insanlara önem verirsiniz. Ancak bunun yanı sıra gereksiz tartışmalardan kaçmak için de elinizden geleni yaparsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sizin dışınızda iki insanın arasında bir problem varsa bunun size yansımasından hoşlanmazsınız. Ancak söz konusu aile veya yakın arkadaşlar olunca işlerin bu şekilde ilerleyemeyeceğini anlarsınız. Bugün vaktinizi sakin bir şekilde geçirme arzusu içerisinde olabilirsiniz. Şartlarını bu doğrultuda zorlayacaksınız. 18 Kasım 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Cuma gününde aşk hayatınızda hassas davranabilir ve sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sorunları ciddiyetle ele almak isteyebilirsiniz. İsteğiniz şey sorunlarınızı çözümlemek ve bununla birlikte size engel olan şartların ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki uyuma ve sevgiye güvendiğiniz sürece sizi hiçbir şeyin durduramayacağını düşünürsünüz. Bugün içinizde bulunan enerji sayesinde istediklerinizi elde etme konusunda başarılı olacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bununla birlikte yeni kararlar almak ve bunları uygulamaya başlamak için uygun bir zamanda olmayabilirsiniz. Bugün daha çok hayatın tadını çıkarmaya ve sevdiklerinizle vakit geçirmeye çalışmalısınız. Duygusal anlamda güçlü olduğunuzda planlarınızı gerçekleştirme noktasında çok daha başarılı olduğunuzu düşünürsünüz. Akşam saatlerinde dostlarınızla keyifli vakit geçirmek için bir araya gelebilirsiniz. 18 Kasım 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma günü iş yoğunluğunuzun azalmasını umduğunuz için odaklanma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İşlerin sizi uğraştırmadan son bulmasını istersiniz. Zira kendinize vakit ayırmanız gerektiğini hissettiğiniz bir gün içerisinde olacaksınız sevgili Aslan Burçları. Duygularınızın karmaşık olduğunu hissettiğinizde o duygular üzerine düşünmektense dikkatinizi başka yönlere çevirerek her şeyin arka planda kendi kendine çözülmesini bekleyebilirsiniz. Sorunlarınızdan kaçtığınız zaman istediğiniz sonuçları elde etmeniz de ok kolay olmayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında mutlaka halletmeniz gereken bir meseleyle karşılaşabilirsiniz. Bu iş için önemli olan şey zamanlamadır. Her şeyi düzgün bir şekilde ayarladığınızda sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür sevgili Aslan Burçları. Gün sonuna doğru hafta sonu için keyifli planlar üzerine düşünebilirsiniz. 18 Kasım 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Cuma gününde içinizde etrafınızda olan bitenleri anlamak için büyük bir arzu hissedebilirsiniz. Herkesin hayata farklı bir bakışı ve herkesin hayattan farklı bir beklentisi olduğunu düşünürsünüz sevgili Başak Burçları. Bu nedenle de kendinizi özel hissetmeniz gerektiğini düşünür ve kendi yolunuzu bulmaya çalışırsınız. Birbirini taklit ederek yaşayan insanları anlayamaz ve toplum yargılarının dışına çıkıp kendi arzularınızın peşinden koşmak istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün bu doğrultuda yapacağınız seçimler umduğunuz kadar yolunda gitmeyebilir. Her şeyi mutlu olmak uğruna gerçekleştiriyor olsanız da insanların kendilerinden farklı olana karşı bu kadar sert tepkilerle yaklaşmalarına anlam veremezsiniz. Gün içerisinde bazı seçimlerinizin işlerinizi zorlaştırdığını hissedip fikir değiştirmek isteyebilirsiniz sevgili Başak Burçları. Aşk konusunda sürprizlere ve yeniliklere açık olmaya çalışmalısınız. 18 Kasım 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Cuma gününde hayatınızın akışında değiştirmek istediklerinizle yakından ilgilenebilirsiniz. Bağımsızlığınızı kazanmak sizin için oldukça önemlidir. Başka insanların baskılarıyla ve onların istekleri doğrultusunda yaşamanın kendi kimliğinizi bulmayı zorlaştırdığını düşünürsünüz. Bu nedenle de buna neden olan etkenlerden uzakta yaşamak istersiniz. Eğer tüm bunlara sebep olan aileniz ise uzaklaşmak çok daha zor olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Her ne olursa olsun düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade etmenin bir yolunu bulmaya çalışırsınız. Gün içerisinde başarılı olma konusunda kendinize çok güvenmediğinizi düşünebilirsiniz. Bu nedenle de yeni bir girişimde bulunmaktan çekinirsiniz. Korkularınız ön plana çıktığı için bu şekilde düşünüyor olabilirsiniz. Ancak önemli olan ilk adımı atma cesaretini gösterebilmektir. Duygusal davranmaz ve aklın yolunu izlerseniz her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. 18 Kasım 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, bu Cuma gününde kalabalık ortamlarda bulunma ihtimaliniz yüksek olacağından insanlarla anlaşma konusunda da dikkatli olmaya çalışmalısınız. Bugün bazı zorunluluklarınız vardır ve bu nedenlerle de insanlarla iletişim halinde olmak zorunda kalırsınız. Aslında düşündüğünüz şey yalnız kalıp duygularınızla yüzleşmekken kendinizi bulduğunuz ortamlar gerilmenize neden olabilir. Düşüncelerinizin asla uyuşmadığı kişilerle birlikte iş yürütmek zorunda kalmak sizi yoracaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Öncelikle gerginlik nedenlerinizi bir kenara bırakıp akılcı bir şekilde hareket etmeye çalışmalısınız. Eğer işiniz gereği böyle bir pozisyonda bulunmanız gerekiyorsa kendi çıkarlarınızı koruyabileceğiniz bir ortam oluşturmayı önemsemeli ve bunun için mücadele etmelisiniz. İş yaşamınızdan ayrı başka konularla ilgilenmeye çok fazla fırsat bulamasanız da akşam saatlerinde kendinize vakit ayırmaya ve rahatlamaya çalışmalısınız. 18 Kasım 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, hafta sonuna yaklaştığımız bu Cuma gününde iş konusunda son düzenlemeleri yapmaya çalışırsınız. Mesleğinize ve işlerinizin düzenli bir şekilde ilerlemesine önem verirsiniz. Bunun yanı sıra hayatınızda yapmak istediğiniz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayallerinizle ilgili artık acele etmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bunun içinde maddi anlamda düzenlemeler yapmanız ve birikimlerinizi düzgün bir şekilde kontrol altına almanız gerekecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Hayalleriniz söz konusu olduğunda gereğinden fazla duygusal tepkiler verebilirsiniz. Gerçekçi olmaya ve size yöneltilen eleştirilerin mahiyetini anlamaya çalışmalısınız. Eğer bir insan sizin için gerçekten endişeleniyorsa bu durumda ona karşı olumsuz tepkiler vermemeye dikkat etmelisiniz. Gün sonuna doğru ailenizle iletişime geçebilir ve bir görüşme planı yapabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz. 18 Kasım 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Cuma gününde yapmanız gereken işlerin yüküyle güne başlangıç yapabilirsiniz. Size yardımcı olmak isteyen kişilere karşı çok olumlu tepkiler vermeyebilir ve her şeyi kendi başınıza yapmaya çalışabilirsiniz. Bugün amacınız sorumlu olduğunuz işleri hızlı bir şekilde bitirmek ve hafta sonu öncesi güzel planlar yapabilmektir sevgili Oğlak Burçları. Bunu mümkün kılacak olan en önemli şey bugün yapacağınız işlerde olumlu sonuçlar alabilmenizdir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu konuda kendinizle bazı mücadeleleriniz olacaktır. Size yöneltilen eleştirileri daha ciddiye almaya çalışabilirsiniz.  Geleceğinizle ilgili kararlarınızda sürekli fikir değişikliğine gidiyor olmanız hızlı bir şekilde ilerlemenizi engelleyen en önemli şeylerdendir. Gün sonuna doğru duygusallaşabilir ve sevgilinizle vakit geçirmek için sabırsızlanabilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Birlikte geçireceğiniz keyifli bir akşam planlayarak stresinizi üzerinizden atabilirsiniz. 18 Kasım 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Cuma gününde yapacağınız işler hayatınızla ilgili ummadığınız değişikliklere neden olabilirler. Bu nedenle seçimleriniz konusunda dikkatli olmaya çalışmalı ve zamanlama konusunda da stratejik kararlar alamaya çalışmalısınız. Gün içerisinde yapılacak önemli işleri daha sonra yapmak üzere ertelemek isteyebilirsiniz. Bu erteleme seçiminiz sizin için olumlu sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Her şeyi zamanında yapmanız hem başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlar hem de kendinize vakit ayırmak için de istediğiniz boş vakti elde etmenize yardımcı olur. Gün ortasında aşkla ilgili konularda dertli olabilirsiniz. Yalnız başınıza çözümlemekte zorlandığınız duygusal meselelerle ilgili fikirlerini dikkate aldığınız dostlarınızla paylaşmak rahatlatıcı olacaktır sevgili Kova Burçları. Sizi seven insanlarla bir arada bulunmak dertlerinizin gözünüzde küçülmesini sağlayacaktır. 18 Kasım 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 18 Kasım 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde sosyal ortamlarda bulunmak ve sevdiğiniz dostlarınızla sohbet etmek size kendinizi iyi hissettirecektir. Yaşamınızda bir farklılık tutunabileceğiniz yeni bir dal ararsınız. Bu arayışınızda hoşunuza gidecek birçok yeni şey keşfedebilirsiniz sevgili Balık Burçları. Bir yandan gün ortasına kadar yetiştirmeniz gereken işlerinizi düzenlemek ve hafta sonuna rahat bir şekilde girmek için elinizden geleni yaparsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Zaman konusunda sıkışık olduğunuzda stresiniz üst seviyelere çıkabilir. Bu nedenle işlerinizi yalnız başınıza yapmayı tercih edebilirsiniz. Aksi halde insanlarla tartışma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Gün sonuna doğru karşınıza ufak tefek sorunlar çıkabilir sevgili Balık Burçları. Mantıklı bir şekilde çözümlemeye çalıştığınız sorunlara bu şekilde bir çözüm bulamadığınızı fark ettiğinizde hislerinizin size yardımcı olmasına izin vermelisiniz. 18 Kasım 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı